Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az első nagy szerelemre tényleg egész életedben emlékezel? fórum

Az első nagy szerelemre tényleg egész életedben emlékezel? (tudásbázis kérdés)


100. e71af41436 (válaszként erre: 94. - 4726e582cf)
2006. aug. 27. 09:47

ez nekem is szöget ütött a fejembe,csak nem akartam ennyire nyilvánvalóan leírni. ezért írtam,hogy ez már kőkemény hiszti.

és igen,flowersnek is igaza van. nincs privát postájuk????

2006. aug. 27. 03:39

Nyílván azért mondtuk, hogy beszéljétek meg ezt a dolgot négyszemközt, és ne itt mindenki előtt.

Szerintem a volt barátod megérdemel annyit, hogy leülj vele beszélgetni.

98. flower71 (válaszként erre: 89. - Bellady)
2006. aug. 27. 03:32

Nehogy azt hidd, hogy mi nem értjük meg a probkémádat. Ez egy nyílt fórum, ahol az emberek elmondják a véleményüket érzéseiket.

Mi is biztos joban megértenénk a te problémádat, ha kicsit többet mondanál el róla.

Nem akarunk téged kioktatni, inkább a saját tapasztalatunkból akarunk neked átadni.

97. Kathy (válaszként erre: 95. - 93a74b44ea)
2006. aug. 27. 01:30

Ne gondolkodj negativan, hisz meg nincs vege a kapcsolatodnak. Ha veletlenul megis bekovetkezne a szakitas, akkor majd raersz keseregni.

Mindenesetre a naplodba beirt gyonyoru versek alapjan -melyek az eppen akkor erzett lelkiallapotodat tukrozik - az a velemenyem, hogy Te egy nagyon intelligens, melyen erzo, es gazag lelkivilaggal rendelkezo lany vagy.

Eppen ezert sajnalnam, ha pont Te veszitened el a szerelmedet, aki ilyen csodalatosan tudja kifejezni a szerelem erzeset.


Drukkolok Neked!

96. Kathy (válaszként erre: 94. - 4726e582cf)
2006. aug. 27. 01:15
Latod, ez eszembe sem jutott idaig, de van benne valami szokatlan az biztos.
2006. aug. 26. 21:09
Emlékszem rá, 12 éve szerettem meg, sosem feljtettem el, most újra együtt vagyunk, de lehet, hogy nem lesz jó vége, és egyelőre fogalmam sincs, hogy fogom átvészelni.
2006. aug. 26. 21:04
Érdekes Bellady összes ismerőse jön és pont ezen a fórumon beszélget... csak ezen. Érdekes... Nem is írom le, hogy mi jutott eszembe, mert talán az jönne, le, hogy kombinálok és gonoszkodom... de érdekes gondolat, és nem hagy nyugodni...
93. Droma
2006. aug. 26. 16:56
Hogy őszinte legyek,én is olyan tipus vagyok aki nagyon nehezen tud megbocsájtani,ha megbántják.És ebből a szempontból megértem Bellady-t.Viszont mikor szerelmes vagyok nagyon-nagyon,akkor meg tudok bocsájtani,igaz még jó sokáig a sérelmem miatt rágódok és ez lehet hogy még rosszabb mintha nem bocsájtanék meg:(((
92. Kathy
2006. aug. 26. 15:58

Kezd ez az egesz "mubalhe" olyanna valni, mint itt az amerikai showmusorokban, mikor nezokozonseg elott pocskindiazzak egymast a parok, azutan a vegen meg verekednek is egy jot.

A kozonseg meg szorakozik rajta -mar aki, en nem -

2006. aug. 26. 14:54
Zsolesz, ne add fel. Találkozzatok, és beszéljétek meg.
2006. aug. 26. 14:52

Sziasztok!


Én ismerem Belladyt. 1000 éve. 100%-ig normális a csaj! Kedves, segítőkész. Bámulatos, hogy mennyire ki tud állni a munkatársaiért és a barátaiért. Tudok a problémájáról is, mert elmondta, hogy mennyire bántja a barátjának az a bizonyos megjegyzése. Tudjátok, engem is bántana és zavarna is egy ilyen megjegyzés. Szerintem a barátjának meg tud majd bocsátani, idővel.

89. Bellady (válaszként erre: 88. - E71af41436)
2006. aug. 26. 14:27

Szerintem pedig nem hiszti! A barátnőm teljes mértékben megért engem. Ti nem értitek....

Ennyi. Nincs semmi más probléma. Ez a probléma, hogy ezt mondta, és minden nap eszembe jut. Nem értem, hogy miért mondta.

2006. aug. 26. 13:56

ez kérem már kemény hiszti.

terezával egyetértek. itt van valami más probléma,és ez most egy jó ürügy.

87. Bellady (válaszként erre: 86. - Zsolesz)
2006. aug. 26. 13:09

Mivel is?!

Azzal, hogy megdobban az első szerelmed után a szíved?! Így akarsz nekem nyugalmat nyújtani?!

Inkább belefeledkezem a munkába és a kézilabdába,

mert így teljesen ki tudom kapcsolni az agyam.

A pénteki találkozót pedig lemondom.

2006. aug. 26. 11:02

Nehéz évnek nézek elébe, mindenféle szempontból. Nyugalmadt és boldogságot adtál amikor veled voltam. Nem gondoltam és nem is foglalkoztat, hogy mi van vele vagy a más volt barátnőimmel.

A nyugalmadt ésa boldogságot találtam meg melleted, én ugyanezt akartam neked adni.

2006. aug. 26. 10:59

Csak saját magadat hergeled fel azzal, hogy állandóan erre gondolsz.

Boldogok voltunk és tudnánk is boldogok lenni, ha az irántam érzet szerelmednek újra útat engednél.

2006. aug. 26. 10:55

Tudom, hogy én mondtam neked, ezzel tisztában vagyok.

De én azt is mondtam neked, és ez nekem sokkal többet jelent, hogy te vagy az a Nő akivel letudnám élni az életem.

Veled akartam családot alapítani, melleted akartam megör4egedni.

Nem nagyon érdekel az, hogy mások mit gondolnak, én a saját fejem után megyek.

83. Bellady (válaszként erre: 81. - Zsolesz)
2006. aug. 26. 10:27

Csak azt nem kéne elfelejtened, hogy te mondtad, hogy ha látnád, akkor megdobbanna a szíved!!!

Szeritned mégis mi alapján hinném ezt?!

82. 7130b15964 (válaszként erre: 81. - Zsolesz)
2006. aug. 25. 20:49

Áh, valami más van mögötte. Egy agykurkásznak is jó munkát adna a szitu. Féltékenynek lenni a nem létezőre, egy feltételezésre, önbizalomhiány jele, amit gyakran azzal palástolnak, hogy éppen az ellenkezőjét mutatják kifelé. De lehet éppen egy jó kifogás is, amivel el lehet terelni valamiről a figyelmet...


Még jó, hogy nem egy gyerek után jutott eszébe ez a kérdés!


Ha nem sikerül zöldágra vergődnötök egymással, akkor muszáj lesz továbblépned, bármennyire is nem akarod.

2006. aug. 25. 20:29

Megvagyunk élünk.

Beszéltünk azóta is többször, de sajnos nem sok eredménnyel.

Igen Tereza azért van vége a kapcsolatunknak, mert azt hiszi, hogy ha látnám akkor megdobbanna a szívem.

80. 7130b15964 (válaszként erre: 79. - Bellady)
2006. aug. 25. 18:25
De ugye nem azért, mert azt hiszi, hogy megdobbanna a szíve, ha egyszer találkozna az első szerelmével?
2006. aug. 25. 18:09
Gondolkoztam. Nem tudok megbocsátani
78. Kathy
2006. aug. 25. 15:41
En sem ertem hova lettek a fiatalok?
2006. aug. 25. 15:34

Hát nem nagyon jelentkezik a két szerelmes. Sokat gondolok arra, vajon megtudják e beszélni ezt a dolgot.

Én nagyon bízom benne, hogy újra egymásra találnak. Látnia kell a Belladynek, hogy a volt barátja nagyon szereti Őt.

76. Kathy (válaszként erre: 75. - Zsolesz)
2006. aug. 21. 20:14
Jajjj de jo, hogy megszolaltal vegre Te is! En nagyon bizom benne, hogy ujra egyutt fogtok orulni a szerelemnek, de ehhez kell Balledy is. Vajon hol van O? Miert nem reagal, persze lehet hogy valami miatt nem er ra.
2006. aug. 21. 16:13

Annyit szeretnék hozzátenni a dolgokhoz, hogy a volt barátnőm nem megkérdezte, azt hogy mit gondolok az első szerelmemről, hanem a kapcsolatainkról beszéltem, és akkor mondtam ezt az első szerelmemről.

Nagyon sok vélemény hangzott el az első szerelemről valamelyikkel én is egyetértek valamelyikkel nem.

Szerintem sem jelenti az első szerelem a nagy szerelmet, bár van akinek az első szerelem jelenti a nagy szerelmet is.

Nekem a Belladyhez füződő szerelem jelenti a nagy szerelmet.Furcsa de jó érzés volt megérezni azt, hogy végre van egy NŐ az életemben akinél azt érzem, hogy letudnám élni vele az életem, akitől gyereket akarok.

Nagyon jó érzés volt ezt megérezni, de sokkal jobb volt az az érzés, amikor tőle is ugyanezt hallottam.Most sajnos rosszul áll a szénám nála, de remélem, hogy a két szív újra összetalálkozik, és nem engedik el egymást többet.

74. e71af41436 (válaszként erre: 73. - Zsolesz)
2006. aug. 21. 09:11
drukkolok, hogy megbocsásson!!!
2006. aug. 21. 08:12

Sziasztok!

Én Bellady volt barátja vagyok, mivel páran már hozzászóltak a kapcsolatunkat is érintő témához ezért pár sort én is írtam.

Szombaton temetésen voltam, és ahogy szólt háttérben a zene Én elgondolkodtam. Magunkról, és a kettőnk dolgáról. Olyan rövid és múlandó az élet melyben sok öröm és sok bánat ér minket. Feltettem magamnak a kérdést, hogyha szeretjük egymást akkor miért nem vagyunk együtt, miért nem közösen éljük meg azt a sok örömet vagy bánatot melyet az élet az utunkba sodor. Szeretjük egymást és mégis távol vagyunk egymástól miért? Nem kellene, hogy így legyen. Sok minden eszembe jutott pl.: a megismerkedésünk estéje, amikor először voltam nálatok, ahogy kinyitottad a karácsonyi vagy a névnapi ajándékodat. Szomorú lettem nagyon, a fájdalom belehasított a szívembe.

Igazuk van az előttem szólóknak sok mindenben. Például abban, hogy én feltétel nélkül hittem benned és a kapcsolatunkban. Ezért is mondtam el magamról olyan dolgot amit csak a családom és pár közeli barát tud. Sokkal jobban szeretlek, mint az előző barátnőimet. Az életemet akartam veled összekötni, én azt akartam, hogy közös legyen a jelenünk és a jövőnk.

Nem a múltban élek, és nem fontos nekem a múlt. Sokkal jobban érdekel a jelen és a jövő, az a jövő melyben neked is fontos szerepet szántam, mert azt akartam, hogy te légy a gyermekem anyja.

Tudom, hogy hibáztam pár dologban, de egyben biztos vagyok Én mindig őszintén és tiszta szívemből mondtam neked, hogy SZERETLEK.

2006. aug. 20. 13:03

Egyetértek veled Kathy abban amit leírtál. A szerelem az egy csodálatos dolog, az egyik legszebb dolog melyet az élet adhat nekünk. Én is azt tudom mondani, mint te és még sokan mások is szerintem, hogy nem szabad eldobni a kínálkozó boldogságot a partnered őszintesége miatt. Abban is egyetértek, hogy nyílván azért merte neked mondani a barátod ezt, mert feltétel nélkül hisz benned és a kapcsolatotokban.

Bár nem ismerem a volt barátodat, de nem hiszem, hogy a múlt fontosabb lenne neki a jelennél és a jövőnél

71. Kathy
2006. aug. 18. 01:05

Kedves Bellady!


Tavol alljon tolem, hogy sertegesselek, hiszen nem is az a cel, hanem az, hogy segitsuk egymast.

Talan ha Te is egy kicsit maskent adtad volna elo a problemadat, akkor tobb ember reszerol is kaphattal volna megertest es tanacsokat.


Biztosan nagyon sziven utott a volt baratod valasza a kerdesedre, ha ezert szakitottal is Vele. Bar nagyon nem egyertelmuen nyilatkozol arrol a fiurol, hiszen amint irtad meg gondolsz Ra es meg mindig fontos a szamodra, de nagyon haragszol is Ra a kijelentese miatt.


Tudod kislany, hogy mindenkinek van egy multja, amit soha ki nem torolhet az eletebol, foleg ha nem is akarja. Ami elmult, azt megvaltoztatni mar nem lehet, fontosabb a multnal a jelen es foleg a jovo. Ha Te ugy erzed, hogy szamodra megis az a fiu az igazi, akkor tudnod kell elfogadni Vele egyutt a multjat is. Az, hogy O oszinten valaszolt a Te kerdesedre, ez azt jelenti, hogy feltetel nelkul hisz Benned, hogy ezt ki is merte mondani, hiszen szamar is a jelen es a jovo a legfontosabb, nem pedig a mult.


Itt a forumon nagyon rosszul mutatkozal be a masok erzeseit lebecsmerlo, lekicsinylo stilusban, ami valoszinu a fiatalsagodbol es a sertettsegedbol fakadt. Ezt a hibat kikoszorulted es bocsanatot is kertel. Helyesen tetted, fatylat ra!

Remelem ki fogtok meg bekulni es ilyen kis felreertes miatt nem dobjatok el magatoktol a kinalkozo boldogsagot.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook