Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az első nagy szerelemre tényleg egész életedben emlékezel? fórum

Az első nagy szerelemre tényleg egész életedben emlékezel? (tudásbázis kérdés)


2006. jún. 30. 05:04
Felejthetetlen, illatok, bizonyos mozdulatok is visszahozzak emleket sok sok ido utan is.
2006. jún. 28. 20:42

Én a minap találtam meg a wiwen az első szerelmemet....háááát....a torkomban dobogott a szívem...pedig azt hittem 12 év elég volt,hogy kigyógyuljak....

De nem jelöltem be....direkte...

szóval ja,lehet emlékezni....

2006. jún. 28. 20:35
Az első szerelmre kell emlékezni (éppen megélem) avagy az első pasira az ágyamban? Ez utóbbira is emlékszem sajnos...
2006. jún. 28. 14:03
De nem úgy értettem hogy nem fogjuk elfelejteni pl azt hogy hogy hivják!Hanem úgy értettem hogy amikor eszedbe jut sok év múlva,vagy meglátod akkor érzel-e valamit?
6. Droma (válaszként erre: 5. - Pirko)
2006. jún. 27. 22:38
Húha,gratulálok:)
2006. jún. 27. 22:07
Igen 8.osztályos koromban lettem annyira szerelmes életem elsőjébe,hogy még most is tart immár 36 éve.
2006. jún. 27. 21:55
Igen emlékszemrá, csak mostmár nem homály van a szememen és látom azt is amit azelött nem akartam észre venni,mivel a szerelem tulajdonképpen belehabarodás és az nem engedi a kihabarodást. Viszont igy 35 évi távolságban már remélem felnöttem és nem csak az érzelmeim visznek az oromnál fogva.
2006. jún. 27. 21:36
Igen szerintem az első nagy szerelemre mindig emlékszünk.
2006. jún. 27. 21:28

Mivel vannak itt nálam jó pár évvel idősebbek is,és elsősorban tőlük kérdezném!

Hogy igaz-e az hogy az első nagy szerelem soha nem múlik el teljesen,tehát valamit,ha nem is szerelmet,de valamilyen vonzódást érzel iránta?Még sok év után is?

2006. jún. 27. 21:26
Az első nagy szerelemre tényleg egész életedben emlékezel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook