Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anyajegy eltávolítás fórum

Anyajegy eltávolítás (beszélgetős fórum)


131. manitu (válaszként erre: 129. - Debóra)
2007. márc. 16. 14:31

Köszönöm a tanácsokat.Kíváncsian várom ,hogy sikerült a levétel!Nagyon drukkolok neked!Én pont 2 hét múlva akarom elkezdeni a procedurát mert akkor már nem dolgozom és lesz időm!Remélem találok kedves dokit!!

Sok sikert.

130. teltzsu (válaszként erre: 125. - Tapilapi)
2007. márc. 16. 05:54

Helló.

Lehet, hogy azért maradtak fehér foltok az anyajegy helyén, mert akkor szedték le, amikor barna volt a bőre.

Épeszű orvos csak téli időszakban, napsugárzás által nem ért bőrről távolít el akármilyen kinövést, anyajegyet...


Ha már barnább a bőr, mint "alaphelyzetben", és akkor szedik le az anyajegyet, szemölcsöt, akkor bizony fehér folt marad a helyén...



Szép napot.

129. debóra (válaszként erre: 128. - Manitu)
2007. márc. 15. 16:54
Szerintem először nézesd megy egy bőrdokival. Az majd eldönti, hogy lézer vagy sebész. A lézernél nincs szövettan, ami nagyon fontos. Én két hét mulva szedetek ki hármat sebésszel. Még soha nem csináltak ilyet nekem. Majd beszámolok róla, hogy milyen volt. Ja én nem magándokihoz mentem, hanem a BM korházba, mivel a férjem rendőr és oda járok nődokihoz is, ott a sebészeten megcsinálják. Ott voltam a bőrdokinál is, aki nagyon aranyos volt, és azt mondta, hogy szépen dolgoznak a sebészek, nem lesz csunya a helye. De azért rettenetesen parázok.
128. manitu
2007. márc. 15. 15:32

Sziasztok

Örülnék ha tudna valaki segíteni.Van anyajegy az arcomon és szeretném leszedetni (akár lézeres is lehet) ha van profi akit tudnátok ajánlani azt nagyon megköszönöm.

127. debóra
2007. márc. 14. 20:11
Sziasztok. Én ma voltam a második bőrgyógyásznál. Az első undok volt és halálra rémísztett. Ma egy nőnél voltam aki nagyon kedves volt. Azt is lerajzolta, hogyan metszik ki az anyajegyet. Szóval akkor ott eldöntöttem, hogy belevágok. Szóval elintéztem a sebészetet is, március 28-án reggel 8-ra vagyok előjegyezve. Iszonyatosan féltem, de abszolult nem félek, alig várom, hogy vége legyen. Szóval nekem három sötétebb anyajegyem van, amit el kell távolítani, mert később bajom lehet belőle. Ezt mondta a doktornő. Van még egy nagy dudoros, amit utálok, a sebész ezt akarja leszedni legelőször, mert azt mondta, hogy ez ronda. Szerintem is. Szóval azt meg esztétikai szempontból szedik le. Annyira örülök neki, hogy megtaláltam a megfelelő bőrdokit, sebészt. Ezen agyalok december óta. Már pánikrohamom is volt emiatt, mert bebeszéltem magamnak minden nyavalyát. Szóval mindenkinek fel a fejjel. Csak elhatározás kérdése. A többiről majd beszámolok nektek. Mindenkinek szép napot.
2007. márc. 10. 10:51
Lézerrel nem marad helye. 2-5 perc az egész. De a pigmentált anyajegyeket nem minden esetben szedik le lézerrel, mert szövettani vizsgálatot igényel. Ezt a lézeres orvos meg tudja mondani.
2007. márc. 10. 10:43

Egy ismerősöm szedette le állandóan az anyajegyeit, ha bármilyen kis karcolása volt. Neki azokon a helyeken fehér foltok maradnak a bőrén. Nem barnulnak be sem szolitol, sem naptól. Moswt ugyanúgy néz ki, mint anyajegyesen, csak nem sötétek a foltok, hanem világosak.

Nekem már többször volt anyajegy sérülésem, mert elég szerencsétlen helyekre növesztem őket. Volt, amikor a fele leszakadt, de olyan is, hogy kettévágtam. Ez már sok sok éve volt, de egyikből sem lett semmilyen bajom. Helyük begyógyult, és kész

124. lt (válaszként erre: 109. - Giv)
2007. márc. 7. 13:16

szia,

olvastam a hozzászólásod és érdeklõdnék, hogy eltávolíttattad már? nekem is az arcomon van és kicsit ideges vagyok, hogy utána nem marad-e semmi.


kivel tervezed/csináltattad meg?


elõre is köszi a választ.

2007. márc. 5. 18:56
Nekem is van az arcomon a szám szélén de nics merszem hozá nyulni mert félek de leveném leg szivesebben
122. 4246f5800d (válaszként erre: 92. - D.Éva)
2007. márc. 5. 18:13
SZIA!Én is szeretnék leszedetni anyajegyeket lézerrel!Légyszíves küldjél már képeket a beavatkozás előttről és utánról!Nekem van olyan is,ami egyszintben van a bőrömmel,szerinted ezt is letudják szedni,vagy csak a kiállóakat?Azt kérdezném még:nagy lyuk marad az anyajegyek helyén?Légyszíves ajánlj már egy jo lézerklinikát,ama elfogadható árakon dolgozik!Köszönöm:Marianna
2007. márc. 5. 17:47

Sziasztok!

Jövőhéten megyek bőrgyógyászhoz leszedetni néhány anyajegyet, lézerrel. Azt szeretném kérdezni, valaki olyantól akinek már szedtek le így, hogy nagyon fáj?:) És azt is, hogy én sportolok (testépítés), akkor abba kell hagynom egy időre? Mert hallottam olyat, hogy egy hónapig nem lehet edzeni a leszedés után.

2007. márc. 2. 14:13
Tényleg, volt már valakinek olyan, hogy kicsit elkaparta az anyajegyét, és azért kellett leszedni?
2007. márc. 2. 14:11

Kedves D.Éva!


Én csak azt szeretném tudni, hogy hol szedetted le lézerrel?


Köszönöm

zsobaba

118. Gunci (válaszként erre: 117. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 28. 09:28
Köszönöm Antea, hogy az éjszaka kellős közepén válaszoltál nekem! Ez már egy biztos pont, amelynek alapján elindulhatok! Még egyszer köszi!!!
2007. febr. 28. 00:14

Tanacsat kertem ki (abbol azert sok minden leszurheto), innen tartom jo szakembernek. O plasztikai sebesz, minden plasztikai jellegu beavatkozast elvegez. Lezerrel anyajegyet is tavolitanak el tudomasom szerint. Erdemes felhivni a klinikat, a titkarnoje elmodja hogyan vegzik, mennyibe kerul, ad idopontot megbeszelesre.

Par eve (6-7) a Cosmopolitan ujsagnak O adott interjut a plasztikai beavatkozasokrol.

116. Gunci
2007. febr. 28. 00:08

Kedves Antea!

Nagyon köszönöm a gyors válaszodat! Bajusz Huba nevét már hallottam,de konkrétan nem tudom, milyen jellegű beavatkozásokat végez. Ezek szerint Neked van tapasztalatod arról, hogy ő jó szakember?

115. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 114. - Gunci)
2007. febr. 27. 23:59
Bajusz Huba, Forras Klinika. Ot ismerem, jo orvosnak tartom. Rubin lezerrel dolgozik, legalabb is dolgozott meg par eve. Erre is alkalmazzak tudtommal.
114. Gunci
2007. febr. 27. 23:51

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata abban, hogy Szegeden hova és kihez érdemes fordulni anyajegy eltávolításának szándékával?

Köszönöm, hogy segítetek nekem!!!

2007. febr. 25. 12:15

sziasztok!


nekem is a has alsó tájáról metszettek ki még vagy 5-6 éve kettőt, voltam előtte bőrgyógyásznál, mert növekedésnek indultak, illetve a színük változott, ő megvizsgálta, azt mondta, szerinte nem rákra utaló, de azért metsszük ki, és szövettanon megnézik. Meg is történt, semmi gond nem volt velük, kimetszették, összevarták, később kiszedték a varratokat, a heg persze rendesen látszik, látszani is fog.


Én is úgy tudom, hogy lézeres beavatkozásnál nincs szövettani vizsgálat.

112. kicsi_d
2007. febr. 25. 12:07

Hello!


Nekem nagyon érzékeny bőrőm van (fehér típus rengeteg kisebb nagyobb anyajeggyel). Sokat gondolkoztam már levételen de még nem jutottam el szimpatikus bőrgyógyászatra, ahol ezt bevállaltam volna. Pedig lenne gy pár amit levetetnék mert zavaró helyen van, vagy csupán esztétikai szempontból.

Lenne pár kérdésem:):

Levételkor számít az anyajegy mérete? Most konkrétan alsó határra gondolok, ha az anyajegy pici...akkor is leveszik?

Arcon inkább a lézeres módszert alkalmazzák?

Mit jelent ha piros az anyajegy?

Segítségeteket előre is köszönöm.

111. tfulop
2007. febr. 17. 16:57

Sziasztok!


Annyit szeretnék kérdezni, hogy az anyajegy eltávolítás után mennyi ideig nem lehet mozogni, sportolni? Valaki tud nekem erről valamit mondani?

Illetve az orvos mi alapján választja meg, hogy lézerrel , vagy nem lézerrel veszik le? Köszönettel

110. giv
2007. febr. 16. 00:04
Tényleg és mennyi ideig tilos a szoli v a nap? Mert közeledik a tavasz is...vagy jobb télen megcsináltatni?
109. giv
2007. febr. 16. 00:03
Szia Éva! Írtam priviben...elküldenéd nekem is légyszíves a felvételt? Nagyon fontos lenne...nekem az arcomon van és nagyon fontos milyen lesz utána esztétikailag...köszi
108. steni
2007. febr. 15. 16:48
nekem kb.5 eve szedtek le ket anyajegyet a hasamrol.kidudorodo,sotetbarna volt mind a ketto..ma mar alig latszik a nyoma..nekem azt mondtak csak azt szedik le,ami kidudorodik,nem egyszinu v.valtozik a formaja..harom orvossal nezettem meg,hogy biztos legyek abban le kell e szedni oket..
2007. febr. 15. 11:51

helló!!olvasgattam a hozzászolásokat,szerintem sokat segítenek:)

Én holnap megyek leszedetni,a nyakamrol 2 db anyajegyet,amik kidudorodóak.sztk által.azt nem értem,hogy olyan hamar rábolintottak hogy leszedik,mintha körmöt vágnának szal csak ugy .és az zavar,hogy jobban megsem nézték semmi nagyító mikroszkóp,semmi.amugy nem félek,csak a szövődményektől,hogy lehet e ,igazábol vacilálok..és mennyi ideig nem mehetek napra vele?vagy szoliba?vagy tegyek rá tapaszt..nem tom..na jó még vacilálok már nem sok időm van:/

helló helló:)

106. viktoria0627 (válaszként erre: 90. - Minti)
2007. febr. 13. 22:02

Szia minti!


Olvastam, hogy a Debreceni Klinikán szedetted le az anyajegyedet. Én is ezzel a problémával küzdök. Borsod megyei vagyok, és a klinika nem lenne messze, ezért kérem a Te segítségedet. Szeretném, ha leírnád nekem, hogy kit kell keresnem és hogyan zajlik ez az egész. Egy telefonszámot is nagyon szívesen vennék! :) Olvastam, hogy neked ingyenes volt, de egyébként mennyibe kerülhet? Válaszodat előre is köszi!


Viki

105. agida82 (válaszként erre: 103. - Bogárka000)
2007. febr. 13. 09:30

Szia. Nekem is lézerrel vették le, de a doki azt mondta, hogy elküldi szövettanra a kivett anyajegyeket. Hát nem tudom, hogy akkor most mi az igazság.A másik ami engem aggaszt az-az, hogy lézerrel valóban gyökerestül távolítják-e el.

Az bíztos, hogy én sem fogom többet megengedni, hogy lézerrel távolítsák el. A szike sem fájdalmasabb és szerintem gyorsabban is gyógyul.

104. ila (válaszként erre: 92. - D.Éva)
2007. febr. 11. 23:46

Szia D.Éva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Megragadom az alkalmat, és mivel mostanában sokat rágódok azon,(bár már nagyon régen szeretném, csak nem mertem) hogy levetessem-e, vagy sem, és ha igen, hogyan, melyik módszerrel, szóval szeretném ha elküldenéd nekem a felvételt. Talán bátrabb lennék tőle, és végre elhatároznám magam a műtétre. Előre is köszönöm, nagyon rendes dolog amit teszel.

2007. febr. 11. 23:29
Sziasztok, én "lézerrel" szedettem le nyolc anyajegyet a hasamról. Ezt a hülyeséget! Szépen gyógyult, utána kétszer voltam az orvosnál ellenörzésen (hogy szépen gyógyul-e). Minden a lehetö legnagyobb rendben ment, most mégis ugyanúgy néz ki a hasam mint egy éve, csak a foltok fehérek és nem barnák. Bikini ugrott :-( Ha visszatekerhetném az időt, a szikét és plasztikai sebészt választanék. Utólag kiderült az is, hogy ha lézerrel veteti le az ember, akkor a levett anyajegyet nem lehet vizsgálatra laborba küldeni (rák vizsgálat) és ha esetleg valamelyik anyajegy rosszindulatú akkor csúnya vége is lehet a lézeres történetnek...
102. agida82 (válaszként erre: 101. - Lizus0103)
2007. febr. 11. 22:11

Szia Lizus0103!

Hát én is abban reménykedem, hogyha nem lenne bíztonságos nem csinálnák, viszont az nem valami kecsegtető hogy az orvosok több mint fele ellenjavalja. Nekem rengeteg anyajegyem van és valószínű lessz még egy pár amit le kell vetetnem, de az bíztos, hogy nem ezzel a módszerrel fogom. Sajnos a mai világban szerintem már nem azt nézik, hogy mi bíztonságos és mi nem, hanem azt hogy miben van üzlet.

Köszönöm a hozzászólásod.


Szia

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook