Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akiknek még sosem volt pozitív teszt a kezükben, de sosem adják fel!!! :) fórum

Akiknek még sosem volt pozitív teszt a kezükben, de sosem adják fel!!! :) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
618. EsztyMorgan (válaszként erre: 617. - Pillangó28)
2011. jún. 14. 10:03

Nekem még egy hét van a nem vártig.. éjszaka görcsölt a gyomrom, alig tudtam aludni. :(:(

Ma reggelre meg émelygek.. állni alig tudok, aludni tudnék, de ugye nem lehet. De megfőzök, és du. ledőlök egy kicsit.

amúgy mi semmi extrát nem csináltunk.. kimentünk a temetőbe, sétáltunk egy nagyot, és pihentünk.

Remélem a többiek is előkerülnek, bár Hope törölte magát :(:(

617. pillangó28 (válaszként erre: 616. - EsztyMorgan)
2011. jún. 13. 21:12

szia Esztyyyy! :D de jó, hogy írtál! már azt hittem, hogy teljesen kihalt a fórum!!!!! :(

deee akkor nem! :) és ennek nagyon örülök! :D

drukk neked a jövő hétre!!!! :DDDD


itt nálunk semmi változás.. már azt sem tudom, hogy hanyadik napon vagyok! :D nemmm bírom követni! :D

vagyis lehet inkább nem akarom követni! :DDD

nem is voltunk most úgy együtt eddig... :S


deee majd mindjárt kiszámolom hol is járok! :DD


s hogy telt a három nap!?? :) Többiek??

valaki van még itt velünk?? :))))

616. EsztyMorgan (válaszként erre: 615. - Pillangó28)
2011. jún. 11. 16:35

Végre már valaki :):):)

Eltüntetek, mint szürke szamár a ködben!

Nekem még másfél hetem van kb. a nem vártig, remélem tényleg nem is jön..

Te hogy állsz?

2011. jún. 11. 15:39

:) sziasztok lányok!!!

elcsitult ez a fórum!

remélem azért nem adtátok fel!!!

és mindenki babásodik!

nekem most múlt el a menszi.. reméljük a következő hónap sikeresebb lesz! :)


ti hogy vagytok????

614. EsztyMorgan (válaszként erre: 612. - Pillangó28)
2011. máj. 29. 21:42

Na végre, előkerültél!! :):)

Nekem fájdogál a hasam, de nem vészes.. Szerintem PÉ. lesz.. ált. ekkor szokott így fájni.. meg néha ilyen megjön érzésem van, de hát az még nem lehet.

Közben elkezdtem hanyagolni a nem jó ételeket, mint pl. kenyér és társaik.. no, nem teljesen.. megkérdeztem egy mondhatni szakértő ismerősömet, ő azt mondta, hogy azért a szénhidrát is kell, csak ugye nem mindegy, hogy mennyi.. úgyhogy most megpróbáltam/próbálom, hogy nem eszem kenyeret.. esetleg 2 darab zsömi, ami bár ugye fehér liszt, de csak nem fél kiló kenyér.. több folyadékot iszom, és igyekszem több zöldséget és még több gyümölcsöt enni, mert legalább ez is telít és laktat és legalább egészségesebb. Fogytam kb két kilót.. ami nem sok, de kezdetnek nem rossz :)

613. lhoney
2011. máj. 29. 18:08
Nahat hatha hatha :) lesz valami :) nekem most kell legyen valahol kb itt az ovulaciom de most nem probalkozunk majd a jovo honapba csak jojjon meg rendesen mert addigis dietazok vettem szobabiciklit es kemenyen tekerem :) muszaj kicst leadjak es ha beall a ciklusom akkor beadatom a szurit de lassuk mit mond jovo hetfon a doki
2011. máj. 29. 16:16

Sziasztok Csajok! :)


ma vagyok a 32. napon. eddig semmi

s ti?

hogy vagytok???? :)

611. EsztyMorgan (válaszként erre: 610. - Lhoney)
2011. máj. 27. 21:52
ÉN megvagyok és itt vagyok..de mindenki más eltűnt..:(:(
610. lhoney
2011. máj. 27. 21:23
Sziasztok csajok hat mizus veletek ???sehol senki napok ota hianyoztok :) mi van veletekk ???
609. EsztyMorgan (válaszként erre: 608. - K.Andi89)
2011. máj. 24. 13:07

A próféta szóljon belőled!! :):)

Vajon mi van Hope-pal? Ezer éve nem járt erre :(:(

2011. máj. 23. 15:02

ebben tökre igazad van, és nehogy azt higyjétek, hogy nem lesem minden szavatokat :D:D

egy hónap múlva indulunk, és jó pár évre, minimum 4 mi is :)

remélem énis, hogy mire visszajövünk, mindnyájatoknak minimum 2 gyereke lesz, ami még csak ezután születik meg :D

607. lhoney
2011. máj. 23. 12:03
Sajnos az van h muszaj menni ha az ember jovot akar alapitani az en parom is dolgozott eleg sokat kint (4 evet) de lett eredmenye igaz h most megtobbet dolgozunk de legalabb sajat magunknak u h csak igy lehet valamit elerni vagy jol kell ferjhez menni :P (ez csak poen )
606. lhoney
2011. máj. 23. 12:01
Dehat attol meg nyugodtan irhatsz legalabb is szerintem mert mar olyan jol ossze szokott a mi kis csapatunk csak ezert nem maradj el :) meghat attol meg lehetsz kepbe h tudjad mi tortenik velunk es mi is tudjuk mi tortenikk veled mi megvarunk ha haza jossz remelem mind itt leszunk akkor is :) csupa csupa jo hirekkel :) es mikor mentek es mennyi idore ???
605. lhoney
2011. máj. 23. 11:59
HMmmm az igen
2011. máj. 21. 20:22
az, hogy kimegyünk angliába dolgozni :)
603. EsztyMorgan (válaszként erre: 602. - K.Andi89)
2011. máj. 21. 19:21
:(:( és mi? ha nem titok?
2011. máj. 21. 17:22

Sziasztok Csajok! :)

kicsit képmutatásnak tartom irni Nektek, mert letettünk a baba projektről egy időre sajnos :)

De higyjétek el, volt oka :)

601. EsztyMorgan (válaszként erre: 600. - Pillangó28)
2011. máj. 21. 16:58
Köszi :) én meg neked!!!! Jó a Gynex csepp egyébként?
600. pillangó28 (válaszként erre: 599. - EsztyMorgan)
2011. máj. 21. 11:38
Nagyon drukkolok neked!!!! :)))
599. EsztyMorgan (válaszként erre: 598. - Pillangó28)
2011. máj. 21. 11:08
Én még mindig nem merek remélni. Lehet, hogy csak a hormonok játszanak velem, igaz.. eddig ilyen izéim nem voltak.
598. pillangó28 (válaszként erre: 597. - EsztyMorgan)
2011. máj. 21. 11:05

;) juhj! nagyon izgulok! remélem megvan a második kismamánk! :D

De szép is lenne! :)))

597. EsztyMorgan (válaszként erre: 596. - Pillangó28)
2011. máj. 21. 11:03
Nem.. mert olyan rosszul nem érzem magam, bár tudom, hogy ez önmagában még semmit se jelent. Elvileg holnap múlik el a havim, bár ahogy reggel néztem, alig volt valami az éjszaka.. most úgy vagyok vele, hogy figyelgetem magam.. aztán csak megbontom azt a tesztet, ha muszáj.
596. pillangó28 (válaszként erre: 595. - EsztyMorgan)
2011. máj. 21. 11:00

Ez tényleg fura. Érdekes.

tesztet nem csináltál???

595. EsztyMorgan (válaszként erre: 594. - Pillangó28)
2011. máj. 21. 10:57
Én most tartok a menszi 4. napján. És pont az előbb írtam egy másik fórumban, hogy tök fura.. mert még mindig kicsit nagyobbnak érzem a mellem, fáj is.. és a hasam bal oldala is, igaz, hogy nagyon kicsit érzem, de érzem.. És ugye tegnap volt a 3. napom, és nagyon gyenge napom volt, pedig ált. nekem a 2. és a 3. napom a legerősebb... Érdekes.... :/
594. pillangó28 (válaszként erre: 593. - EsztyMorgan)
2011. máj. 21. 10:55

XDDD hát, igen! :DDD Süni! :D nem süti! :DD hehhe


ma vagyok a 24. napon. nem érzek semmit. Nem fáj semmim. menszi közeledtét sem érzem! :S

Olyan mintha az egyik felem nem működne. van ilyen??

mert egyik hónapba érzem, már előtte két héttel, hogy fáj a cici, meg minden. a másik hónapban meg semmit. olyankor a hasam sem szokott fájni menszikor.

ez érdekes.

593. EsztyMorgan (válaszként erre: 592. - Pillangó28)
2011. máj. 21. 10:43

Oké, másodszori nekifutásra leesett, hogy nem egy SÜTIről hanem egy SÜNIről van szó x))))

Amúgy hogy állsz most?

2011. máj. 21. 08:50

Helló lányok! :D


Annyira jólesik, hogy így hiányoztam nektek! :)) De tényleg!!! :)


Szép napot nektek! :))


Ki mit főz ma? :) Nekem még fogalmam sincs! :D


Képzeljétek ma megmentettem egy sünit! :)) Valami idióta felrakta egy magas betonkerítésre! :S :((( és szegény nem tudott lejönni. Pedig a sünik, ilyenkor már elbújnak. Szegény, úgy meg volt ijedve! :(( De jó helyre vittem! :))) Itt van közel egy idősek otthona, nagy területtel! :D Van sok fa, meg bokor! :D A portásnéni adott neki enni, és mondta, hogy már van egy pár süni család náluk. Biztos befog illeszkedni! :D

Olyan aranyos volt, elkocogott, mikor letettem a fűbe! :)))))))

591. lhoney
2011. máj. 20. 21:54
Na halli epp csak beugrok mert mar nagyon almos vagyok orulok h megkerultel Angyalka :) egy vegre ujra egyutt a csapat :) mostmar hajra csajok babasodasra felkeszulni :) nekem mostmar fogalmam sincs hanyadik napnal tartok de majd kiszamolom de most nem probalkozunk ez a honap kimarad lassuk juniusba mit mond az endokrinologus szep almokat csajok megyek mert leragad a szemem vigyazzatok egymasra akkor is ha nem jovok mindennap :)
2011. máj. 20. 14:45

énis :) kaptam a jelet, mondom: ANGYALKA!

és máris minden oké :)

kivel rugtad óssze, na majd ééén! :D jövök és rendet teszek, egyik kollegám ugyis mindig felidegesit, és nagyon bennem van még a harag :D

589. EsztyMorgan (válaszként erre: 585. - Pillangó28)
2011. máj. 20. 09:46

Sziaaaaaaaaaaaaaaa// TUDTAM! Tudtam, hogy te vagy! Kapok egy jelet.. ránézek és mondtam is magamnak - mert én tök jól megvagyok magammal ;D - hogy ez tuti csak angyalka lehet :):) Üdv újra köztünk! Hogy vagy?

Hát én úgy döntöttem, hogy adok magamnak vagyis magunknak még egy esélyt a párommal. Ma kellett volna/kellene elkezdeni a clostit, és bár sikertörténet is ellen sikertörténetet is olvastam, úgy döntöttem, hogy most belevágok a tea féle őrületbe.. Most lesz 4. hónapja, hogy próbálkozunk - ami igazából csak három, mert az első hónap az kísérleti jelleg volt, néha-néha védekeztünk... -, szóval egyelőre megpróbálok valami kevésbé drasztikusat is. Szerintetek "hülye" vagyok? :(:(

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook