Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akiknek még sosem volt pozitív teszt a kezükben, de sosem adják fel!!! :) fórum

Akiknek még sosem volt pozitív teszt a kezükben, de sosem adják fel!!! :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2011. máj. 12. 19:02

;(


[link]

557. huzsanna (válaszként erre: 556. - Zebra25)
2011. máj. 12. 16:00

Június 25-én.


Addig is próbálom memorizálni az új nevemet. :))

556. Zebra25 (válaszként erre: 555. - Huzsanna)
2011. máj. 12. 14:20
Na mikor lesz a nagy nap?
555. huzsanna (válaszként erre: 554. - Zebra25)
2011. máj. 12. 14:17

Na így meg aztán tényleg öröm várandósnak lenni, ha még csak rosszullétek sincsenek, amik beárnyékolják a jókedvet. :)


Én jól vagyok köszönöm, az ég világon semmi különös érzetem nincs, a 23.napomon tartok. Nem viszket, nem feszül semmim, nem émelygek, nincs hányinger, szóval... tutira terhes vagyok! :))) (Na ez volt a pozitív hozzáállás rész.)


Amúgy készülődünk a párommal az esküvőre, már lassan a körmünkre ég egy-két elintéznivaló, és kezdek izgulni is. :)

554. Zebra25 (válaszként erre: 552. - Huzsanna)
2011. máj. 12. 13:47

Kifejezetten jól vagyok észre sem veszem a várandósságot, semmi tünetem nincs. Hála Istennek. Te, hogy vagy?

A napjaink jól telnek, tervezgetünk:)

2011. máj. 12. 12:04

Sziasztok csajok! :)))

itt semmi változás, dolgozunk az ügyön! :DDD

hahhaha! :D

bocsánat, hogy mostanság nem tudtam jönni, csak meló, aztán még házimunka meg ilyenek. :S

nagyon sok volt a dolog! :S



A találkozóba én is benne vagyok! :)) Nekem tetszik az ötlet! :)

552. huzsanna (válaszként erre: 551. - Zebra25)
2011. máj. 12. 07:35

Helló!


Méghogy nem tudsz mit írni? :)))) Akkor a növekedési fázisról hogy leszünk képben? :)


Minden érdekel minket (gondolom írhatom többes számban), hogy vagy, mit érzel, hogy telnek a napjaid, látszik-e már valami az alakodon, stb...


Szóval nem hallgatni, írni, írni, hiszen Te vagy a mi példaképünk jelenleg! :)

551. Zebra25
2011. máj. 11. 18:52

sziasztok

Én vagyok csak hát nem igazán tudok mit írni:)

Jól vagyunk, tgenap voltunk uh-n, 18 mm petezsák, 3 mm embrió és pulzált a kicsi szivecskéje, most jelentkeznem kellene terhesgondozásra:)

Ti, hogy vagytok?

2011. máj. 11. 15:42

én nagyon szivesen találkoznék Veletek :)

persze engem is érdekel mindenki, csak sajna ninvs semmi újdonságom. várom, hogy elmúljon, aztán BUMM BÉBI :)

2011. máj. 11. 15:04

Sziasztok!


Mi történt velünk? Mindenki magába gubózott?

Vagy csak én érzem, hogy most mintha leült volna az érdeklődés?


Nagyon sajnálnám, én mindig érdeklődve nézelődök fel naponta többször is, hátha valaki közöl magáról valamit. Bármit persze, amit meg tudunk vitatni.


Felmerült egyszer a találkozó ötlete is. Mi lenne, ha ráállnánk a témára? :) Talán a személyes kontaktus mégjobban összekovácsolna minket, ha arcot is tudnánk kötni a beszámolókhoz. Vélemény?

548. EsztyMorgan (válaszként erre: 552. - Zebra25)
2011. máj. 10. 12:01
Egy ilyen hírrel bűn lenne nem "dicsekedni".. Örülök/örölünk neked, mert a te csodád nekünk is reményt ad :):)
2011. máj. 10. 11:51
Gratula Zsivinek!! :):) Remélem hamarosan mi is beállhatunk a sorba :D komolyan, még a reggeli rosszulléteket sem bánnám :D
2011. máj. 9. 08:26

Helló csajok!


Én is előkerültem. Általában a hétvégén nem ülök gép elé, mert a munkámból adódóan egész nap ott vagyok hétfőtől-péntekig, és akkor már nem kívánom a látványát a szabadidőmben. Ilyenkor hétfő reggel viszont veletek kezdek!


És mekkora hír fogadott!! Zebra-Zsivi babás!! :)))))))))))))))))))))))))))) Ez igen! Annyira örülök! Szóval az inszem meghozta a várva várt eredményt. :) Mesélj! Mit érzel? Mi ka tünetek? Rosszullétekkel hogy állsz? Gondolom az öröm akkora, hogy nincs időd ilyesmire. :)


Többiek?


Én a 20. napomon vagyok. Nem érzek semmi rendkívülit. Amúgy elkezdtem járni egy kínai doktor bácsihoz akupunktúrára, hogy ő is segítse az ősi tudással a sikert. Remélem beválik, azt mondják csak hinni kell benne, és az bevonzza. :)

2011. máj. 8. 20:33

Szia Zebra, na erre az ismerős beköszönésre vártam én :D ez olyan Zsivis :)

Szóóóval. Lányok. Ez mindannyiunknak nagyon jó éve lesz :D annyira tudom, hogy már nem sokáig próbálkozunk :D

amugy én jól. hát menstruálok :D

544. Zebra25
2011. máj. 8. 18:53

sziasztok

hogy vagytok?

543. 6db355b442 (válaszként erre: 542. - K.Andi89)
2011. máj. 8. 18:05

Ez a beszéd Andi! :)

Ebben az évben mindannyian kismamák leszünk! :)) Érzem!

2011. máj. 8. 14:56

Igen, szerencsére mi is tudunk róla már :) nagyon reméltem, hogy igy lesz :)

nekem elvileg 4 nap múlva elmúlik, és következik egy új hónap. Eddig egy hónapot próbálkoztunk, nem biztos, hogy sok kellett volna a babához, de sebaj. JÖN A KÖVI hónap, és igy tuti az elejétől kezdve elevites magzat lesz :)

2011. máj. 7. 15:07

Valahol lehet ilyet, láttam más fórumokon! :D

nah, majd írok Hoxának, és megkérdezem tőle! :)

2011. máj. 7. 15:06

És, követni is fogjuk! :)) igaz!? :)


Honey! :) hanyadik napon vagy? hmm,,, kéne csinálnom ilyen táblázatot, hogy ki mikorra nem várja! :DDD és hogy ki mikor tesztelt pozitívat, aztán, hogy kinek hány hetes a babája! :D aztán kinek lány, kinek fiú! :D végül, ki mikor szül! :D

539. lhoney
2011. máj. 7. 13:43
Na hala az egnek be joooo gratula Zsivinek ;) mostmar csak kovetnunk kell ;)
2011. máj. 7. 11:24

szia Eszty! :) már úgy vártunk!

ne keseredj el, hogy most nem sikerült! Új hónap, új remény! :))


viszont hoztam egy jó hírt is! :))))

Zsiviről kaptam infót! :D BABAÁS LETT! :DDD

SIKERÜLT NEKIK! :DDD

537. EsztyMorgan (válaszként erre: 536. - Lhoney)
2011. máj. 6. 21:29
... és azért 8 hónap az még nem is sok.. szerencséjük volt, remélem nekünk is az lesz. :)
536. lhoney
2011. máj. 6. 20:49
Annyira voltak tuneteid h fogadni is mertem volna :) de lehet h tenyleg agyban dol el a 4 honap az tenyleg nem sok ido nekunk mar elmult a 3 ev is :((( es ha a doki nem lat semmit akkor minden rendben :) az egyik ismerosomnek 8 honap alatt jott ossze miutan ra alltak a babaprojektre mert annyira akartak gondolom attol
535. lhoney
2011. máj. 6. 20:46
Sziasztok csajok szia Eszti na vegre hogy elokerultel :) annyira aggodtunk mar azt sem tudtam mire gondoljak, azt hittem h babas vagy es oromodbe elfelejtettel minket a sok teendo miatt vagy h nem vagy babas es beguboztal szomorkodni :(
534. EsztyMorgan (válaszként erre: 533. - K.Andi89)
2011. máj. 6. 17:23

Az a legtisztább, ha megkukkantanak.

Igen, kérdezte a doki, hogy mióta próbálkozunk. Mondtam, hogy csak 4 hónapja, és le is intett, hogy az még semmi. Azt mondta, hogy ha egy éven túl lennénk a próbálkozással, akkor lehetne aggódni jobban, most még nem kell. Mondtam neki, hogy tulajdonképpen nekem azóta késik, amióta ráálltunk a projektre, és erre mondta nekem ezt az "agyban dől el" dolgot, mert hogy nem egy ilyen páciense volt, meg van.. akik annyira azon vannak, hogy megfoganjon a baba, hogy nehezen jön össze. Úgyhogy most nekem is kicsit lazítanom kell.. csak most is ahogy jöttem ki a dokitól láttam egy szép pár hetes babócát.. :):) ilyenkor meg nehéz nem megállni, hogy ne azon kattogj, hogy "nekem is kell egy ilyen" :):)

2011. máj. 6. 17:18

Eszti nagyon örülök, hogy minden rendben!!!!

sajna velem is ez az agyban ráállós dolog lesz... de én nemsoká megyek a dokibácsihoz :) engem is megnéznek

2011. máj. 6. 17:11

Sziasztok..

Kicsit megint eltűntem, de hétfő óta nincs megállás, rengeteg dolgom van.. de végre hétvége és tudok egy kicsit pihenni.

Közben most már 100%, hogy nem vagyok babás :(:( de kaptam Clostilbegyt tablettát, a dokim pedig megnyugtatott, hogy én még szerencsés vagyok, ne aggódjak. Fél év türelmi időt adott.. azt mondta, hogy nem soká meg fog jönni.. és utána kell ezt a tablettát elkezdenem szedni. Vagyis a menstruáció 3. napjától napi 2x1-et, és a 13. naptól durr bele :) Nagyon rendes volt, megnézett megint mindent.. azt mondta, hogy sokszor agyilag vannak bajok, mivel nálam sem látott semmi rendelleneset, és még csak pár hónapja próbálkozunk, így nagyon valószínű, hogy az agyam ráállt erre a baba projektre. Mindenesetre most azt beszéltük meg, hogy fél év próbaidő, és utána még beszélünk..

2011. máj. 6. 16:11

köszi, nagyon bizok benne :)

de... komolyan nagyon közelinek érzem, ha még nem jött meg egyáltalán :( és ma egész nap bőgtem. össze-vissza, mindenen. eléggé nem szeretem pár éve a szülinapomat, most is kijött a lelkim :)

2011. máj. 6. 16:09
igen :) kemény 22. :)
2011. máj. 6. 16:06

:D Drukk, nem fog megjönni!! :))

Neked lesz a szülinapod? :)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook