Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akiknek még sosem volt pozitív teszt a kezükben, de sosem adják fel!!! :) fórum

Akiknek még sosem volt pozitív teszt a kezükben, de sosem adják fel!!! :) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
708. EsztyMorgan (válaszként erre: 705. - Lhoney)
2011. okt. 13. 21:52
Én még nem.. március óta próbálkozunk, igazság szerint össze vissza figyelem a hőm, szóval úgy tervezem, hogy ha jövő májusig (szülinapomig) nem jön össze, akkor bevállalok egy ilyen vizsgálatot.
707. lhoney
2011. szept. 5. 13:04
Szia hat most ott tartok h a masodik faziba alacsony a progreszteron ezert nem jonn letre az ovulacio ezt helyre kell allitani a szintet aztan meglatjuk :( eleg hosszas ez az egesz vizsgalodas sajna nem sok mas valasztast latok az inszemnen kivul
706. Zebra25
2011. aug. 23. 21:23

szia

Mik derültek ki a hormonvizsgálatból?

705. lhoney
2011. aug. 23. 21:13
Sziasztok csajok mizus veletek olvasgatom latom meg mindig ugyanugy stagnalunk volt mar kozuletek valaki teljeskoru hormonkivizsgalason ??? nem masert csak lehet h abbol kiderul valami amire nem is gondolnal es a nogyogyasz sem en most megyek az eredmenyekkel nalam is kiderult egy s mas ha megfelelo kezelest kapok talan sikerul kitudja de ha meg se probalom :) na szoval erdemes elgondolkozni en csak 3 evet gondolkoztam mire rajottem h ez is jo valamire
704. EsztyMorgan (válaszként erre: 703. - 0b18315731)
2011. aug. 21. 17:50
Két cupp között helyzetjelentés: szerintem PÉ előtt, mert hő lement. :) na, reménykedjünk!
703. 0b18315731 (válaszként erre: 702. - EsztyMorgan)
2011. aug. 17. 15:17
Neked is!Cupp-cupp!
702. EsztyMorgan (válaszként erre: 701. - 0b18315731)
2011. aug. 16. 17:38
Komolyan éreztem a szugerát. Valami most azt súgja, hogy siker lesz ;DD millió ölelés a millió puszi mellé :):)
701. 0b18315731 (válaszként erre: 700. - EsztyMorgan)
2011. aug. 16. 17:11
Igyekszek,szugerállak így éteren keresztül.Megy,figyelj!Szugera-szugera-szugera,idén te még terhes leszel!Ez a beszéd,örülök,ha felvidítottalak.Babát akarsz?Babát is kapsz,neked is sikerül,meg szugeráltalak:-))) úgyhogy még idén.Miért?Mert megérdemled.Fel a fejjel nőci és millió puszim!
700. EsztyMorgan (válaszként erre: 699. - 0b18315731)
2011. aug. 16. 17:08

De jót mosolyogtam, köszi szépen :):) kicsit szebbé is tetted a nem túl remek napomat!

Remélem igazad lesz :):) ha bejön a "jóslatod", komolyan imába foglalom a neved.. :)

699. 0b18315731 (válaszként erre: 698. - EsztyMorgan)
2011. aug. 16. 16:18

Áhhhh!Ne jósoltass a sorsod a te kezedben van.Kérdezd meg tőle legközelebb az 5 lottó számokat és légyszi küldd el nekem privibe,köszi!

Én meg azt jósolom,hogy igen is lesz még pozitív terhességi teszt a kezedbe idén.Na,melyik jöjjön be?

Puszim:-)

698. EsztyMorgan (válaszként erre: 697. - Cucicsillag)
2011. aug. 15. 09:45
Érdekes... mert azt hiszem, van benne igazság. De nem tudom.. nekem a jó múltkorában azt jósolták, hogy idén nem lesz gólya.. és ettől teljesen megdöbbentem. Mert én eddig nem hittem ebben, de amióta ezt mondták.. hát nem tudom. Félek, hogy igaz (lesz).
2011. aug. 14. 00:21

Csajok! helló mindenkinek, először is:o)

Nálunk tervben van a baba, de még nem "koncentálzunk rá"

Viszont mindenkinek meleg szívvel ajánlok kinezilógust (konkrétan meg is van a nőci) aki csakis babázódással foglalkozik. Arról szól, hogy tudatalatti szinten elindítja azt a folyamatot, ami eddig meggátolt.

Hiszek abban, hogy a "problémák" 80 %-a lelki eredetű, s ezért az -amiről nem is tudunk- tesz keresztbe. A másik pozitívuma, hogy nem fájdalmas, viszont annál hatékonyabb.

A szervi beavatkozás a legtöbb esetben kihagyható lenne, sztem egy próbát megér.

Nem reklám, csak próbálok segíteni annak, aki nagyon elszánt...

Sok gólyát Nektek:o)

696. EsztyMorgan (válaszként erre: 695. - Pillangó28)
2011. aug. 9. 18:58
Szintéééééén :(:(:(
2011. aug. 9. 18:40
VÉGE!!!
2011. aug. 9. 18:37

igen! :)

van fb.

:)

privibe megírom!

693. EsztyMorgan (válaszként erre: 692. - Pillangó28)
2011. aug. 9. 18:35
Egyetértek :):) FB-od esetleg van? Vagy email cím..? mert ide mostanában szándékosan ritkábban járok. lehet, hogy szemétség.. de nem jó olvasni, ahogy mások babásodnak meg minden.. nekem meg semmi se jön össze.
692. pillangó28 (válaszként erre: 691. - EsztyMorgan)
2011. aug. 9. 18:33

hát hát.. azért levelezhetünk.. nem szeretném, ha megszakadna a kapcsolat!

ez a fórum.. sajna meghalt.. :(

691. EsztyMorgan (válaszként erre: 690. - Pillangó28)
2011. aug. 9. 18:32
:(::( dettó... talán ha nem leszek ennyire görcsös, több szerencsém lesz.
690. pillangó28 (válaszként erre: 689. - EsztyMorgan)
2011. aug. 9. 18:29

:((( egyet értek!! :(

elég volt!!!

talán majd idővel.. egyenlőre én is befejeztem! :(((

689. EsztyMorgan (válaszként erre: 688. - Pillangó28)
2011. aug. 9. 18:28
Én már elértem arra a pontra/pillanatra. Nem azt mondom, hogy soha.. mert talán nem. De most azt mondom, hogy pihi.. ezt így nem lehet. Ráadásul ez a sok havi kimaradás is az agyamra megy. De érdekes..amíg nem volt projekt.. addig gyógyszer nélkül is olyan pontos volt, most meg :((((
688. pillangó28 (válaszként erre: 687. - EsztyMorgan)
2011. aug. 9. 18:23

már voltam dokinál! állandóan megy a hebegés meg habogás.. még várjunk! mert jobb lenne gyógyszer nélkül!

áhhh Eszty.. most van az a pillanat, hogy feladom.. ;((( már nem bírom tovább idegekkel!!!

több mint két éve kínlódunk! :((((((((((((((((



de neked nagyon drukkolok ám!! :)))))

687. EsztyMorgan (válaszként erre: 686. - Pillangó28)
2011. aug. 9. 18:21
Dehogynem :(:(:( igazából én most úgy vagyok vele, hogy lesz ami lesz. Inkább nem élem bele magam, és azt mondom: most ne legyen. Kell egy kis pihi, mert ez már nagyon fárasztó tud lenni :(:( te nem mész dokihoz?
686. pillangó28 (válaszként erre: 685. - EsztyMorgan)
2011. aug. 9. 18:15

igen.. úgy értettem, hogy te meg én, meg még aki évek óta kínlódik egy babáért!! :(((

igazad van! teljesen!

másnak pikk-pakk! és aztán eldobja! és egymás után.. nem számít!

mi meg.. akik szeretnénk, vigyáznánk rá,,,

:((((((((((((((((

ugye milyen igazságtalan a világ???????

de nem???

685. EsztyMorgan (válaszként erre: 684. - Pillangó28)
2011. aug. 9. 18:14

Akár én is kérdezhettem volna :(:( más meg felelőtlenül kefél össze vissza - már sorry!!! - és azonnal babás lesz. Aztán szegény baba jobb esetben árvaházban végzi.. Mi meg... :( na mindegy..

Szóval akkor neked is régóta késik?

Mellem nekem is fáj.. dehát semmi. Hasam, hátam fáj.. minden bajom van :(

2011. aug. 9. 18:11

szia!

áhh dettó!

ugyan ez!

késik mint állat.. teszt negatív

pont most csináltam egyet!

:(((

miéééértt pont mi?? miért nem sikerül nekünk..

nahh most picit kibuktam!

sajnálom, hogy neked is negatív! :(

majd írd meg mit mondott a doki!!!!

683. EsztyMorgan (válaszként erre: 681. - Pillangó28)
2011. aug. 9. 17:40
Mikor kellett volna megjönnie? Nekem már két hete késik, teszt negatív. Jövőhéten doki. de valami van, érzem.. csak nem jó értelemben :(:( hasfájás, derékfájás van, és valamelyik nap pár csepp vérezgetés is volt. Azt hittem, hogy megjön, de nem.. úgyhogy jövőhéten doki fogad.. csak ki tudja mit mond :(
682. lhoney
2011. aug. 8. 18:32
Na halli latom mindenki csendbe van :) meg van az osszes vervetelem 25en megyek a dokihoz elemezze ki alacsony progreszteron :) azt kell mondjam orulok neki mostmar vegre tudok egy konkret dolgot ami kis gyogyszerrel kezelheto eddig mindenhova mentem mindenki azt mondta minden rendbe es megse maradtam terhes hat csajok nem akarom szetkurtolni de nagyon erzek valamit :) kozeleg az idom ugy erzem hogy az angyal valami kulonleges ajandekot hoz ha jo kislany leszek es beszedem a gyogyszereimet :D remelem nem csak hiu abrand de addig is mindenkinek azt javaslom ha gyereket akar keressen egy jo dokit aki segit magatol nem oldodik meg barmi is a bibi el kellett teljen 3 ev h rajojjek csak ugy nem jonn a csoda es meg igy is kitudja
2011. aug. 3. 18:11

Sziasztok!


hát.. eddig a tesztek negatívak..

:(

de még menszi jele sehol!

viszont olyan nagyon furcsán fájnak a cicik.

nem úgy mint mikor megszokott jönni.. fura!

még várok egy hetet, ha nem jön meg megint teszt! :)



Hajneszka! Sajnos én ebben nem tudok segíteni.. :(

sosem használtam még ilyen ovu tesztet!

de szerintem van itt olyan aki tudja! :)))))

2011. aug. 3. 17:20
sziasztok. egy kérdés. az ovulácios teszt hány napig mutat pozitívat ? nekem ez a 2 napja és még mindíg erosen pozitív , nem kellene halványodnia? koszike
679. huzsanna (válaszként erre: 678. - Pillangó28)
2011. aug. 3. 16:10

Huuuh, ez jó hír, remélem a helyzet azóta is változatlan! :)))


Teszt? Furdal a kíváncsiság.. :) Jó lenne már megint gratulálni valakinek, no meg persze magamnak is.


Én a 22. napon vagyok, semmi különös érzésem nincs. Mellfeszülés van, de az szinte mindig jelentkezik mensi előtt is.


Valaki tud esetleg inszeminációval kapcsolatosan információval szolgálni? Ha eljutunk odáig, hogy az jön, akkor is kell stimulálni hormonokkal a szervezetet drasztikusan, ha amúgyis működik a peteérés? Nálam gyógyszer nélkül is előfordult már akár két érett tüsző is egy hónapban, szóval nem hiszem ,hogy ezzel lenne gond. Valaki volt már ilyen cipőben??

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook