Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akiknek még sosem volt pozitív teszt a kezükben, de sosem adják fel!!! :) fórum

Akiknek még sosem volt pozitív teszt a kezükben, de sosem adják fel!!! :) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. aug. 2. 16:23

Szia! :))

nem.. még nem jött meg.. ma van a 29. napom!

délután teszt.. aztán! :))) ha nega,,, akkor reggel is.. ha az is nega! és ha egy hét múlva sincs menszi.. akkor még teszt! :)


jahjj nagyon drukkolok neked! :)) remélem meglátogatott a gólya! :))

csajok.. kezdjünk már babásodni ezen a fórumon!

kövessük Zebrát! :DD

2011. aug. 2. 15:37

Sziasztok!


Pillangó miujs? Ugye nem jött meg? :)


Nálam változatlanul a várakozás megy. Még van egy hetem, hogy kiderüljön sikeres volt-e ez hónapunk...


Andi! hogy érted hogy szívesen veszel a diétához társat? Lelkit értessz rajta? :)

Én most a méregtelenítésre koncentrálok, és próbálok picit többet mozogni. Annyi helyen olvastam már, hogy ez a kettő együtt csodákra képes...


Hogy vagyol zebra-zsivi? Rég szóltál hozzánk...

2011. aug. 1. 22:30
igen, motiváció :D és amúgy megint a 90 naposon gondolkozok... de kis módosítással... :) még kiötlöm, de ha valakinek véletlen kedve van, szívesen vennék egy(pár) társat :D
675. EsztyMorgan (válaszként erre: 674. - K.Andi89)
2011. aug. 1. 13:31
Van valami jó trükköd?
2011. aug. 1. 13:05

hali, miujság veletek?? Mindenki babás már??? :D

én sajna egy ideig még nem lehetek az, de már készülök rá, addigis leadom a sulyfeleslegemet :)

673. EsztyMorgan (válaszként erre: 672. - Pillangó28)
2011. júl. 30. 21:16
Egyelőre semmi.. :(:( szerintem most még pihi is lesz.. kicsit belefáradtam lelkileg. de neked megy a drukk :):)
2011. júl. 30. 18:49

Szia Eszty! :)


köszönöm szépen, jól vagyok! :)))

várakozom, várakozom! :D

ma vagyok a 25. napomon! :)

képzeld el, hogy egy héten belül két négylevelű lóherét találtam! :DDDDDD

remélem tényleg szerencsét hoz! :D


s te?? hogy vagy? bébi?? :)

671. EsztyMorgan (válaszként erre: 668. - Pillangó28)
2011. júl. 29. 17:18
Miújs veled??? :):)
670. lhoney
2011. júl. 26. 19:53
Sziasztok csajok augusztus 25re vagyok beirva az endos dokihoz akkor allitja be a gyogyszereimet allitolag ugy nez ki a vereredmenybol h alacsony a progreszteronom na hat arrol itt van eleg leiras a neten ha ezen tul leszek es hormonok helyre kerulnek nagyon remelem decemberre jo hirekkel jovok hozzatok :)addig hatterbol figyelem az esemenyeket h ki hogy ugyeskedik :)
669. huzsanna (válaszként erre: 668. - Pillangó28)
2011. júl. 26. 14:52

Szió!


Igen, ismerős érzés, májusban volt nálunk is két éve, hogy ráálltunk.

Nálad mik a fejlemények? Mit lehet tudni? Doki mit mond?

2011. júl. 25. 12:10

na, igen? akkor kettő petécske van! :D drukkolok nagyon! :)))


mi, óóó... már két éve! :(

2011. júl. 25. 10:18

Sziasztok!


Már azt hittem hogy csak én maradtam itt, és mindenki elment nyaralni. :)


Nálam sincs semmi különös, szintén várakozó illetve aktivizált állapotban. Én a 13. napomon vagyok, szombaton voltam nődokinál, azt mondta a serkentő tabletta hatására mindkét oldalon látható érett tüsző, vagyis dupla esélyünk van ebben a hónapban. :) Vasárnaptól keddig minden napra javasolta az együttlétet, szóval most ezen munkálkodunk.


Pillangó ti mióta próbálkoztok?

2011. júl. 24. 10:34
bocsánat! :D a 20. napon vagyok! :)
2011. júl. 24. 10:33

Sziasztok csajok!

:)

vagytok még?? ki hol tart? mi van veletek???

Van köztünk új kismama??

:)

írjatok!!!


Nálam semmi különös, ma vagyok a 19. napomon. várakozom, várakozom! :) remélem most sikerült, de ha még sem, akkor augusztusba megyünk picit nyaralni, és remélem, hogy hárman jövünk vissza! :)))

664. huzsanna (válaszként erre: 662. - Zebra25)
2011. júl. 13. 16:30

Szia zsivi-zebra!


Jól vagyok köszönöm, férjhez mentem, azért voltam távol. Sok volt a szervezés, nem volt időm mással is foglalkozni.


Most épp elkezdett pecsételgetni a mensim, valószínűleg holnapra megjön sajnos. Ennek ellenére nem vagyok letörve, a dokim felírt valami peteérés serkentő tablettát, azt most fogom elkezdeni a 3.napon, valahogy ebben most nagyon bízom. :)


15.hét? Az már látszik. Ekkor a legszebbek a kismamák szerintem. Csináltass fotót magadról sokat, hogy megmaradjon az utókornak ez az állapot!


Igen, igen, az aktivitás nem túl erős most a lányok részéről, biztos mindenki nyaralni ment! :)

663. 0b18315731 (válaszként erre: 661. - Pillangó28)
2011. júl. 9. 20:45

Jól van na,de ha ez így van,de azért birom a kis csávót fél évente egyszer,viszont tény,hiszen az ex az katasztrófa.Az is tény,hogy 18éves koráig mégis kapni fog pénzt,habár szerintem örülhet,hogy kap,mert legtöbben még pénzt se küldenek.

Párom meg hálisten nem erölteti a témát,mert ott már nem lesz sosem 100%-ban apuka,de majd lesz nálunk az!

Én ugyan nem lépek le az is biztos:-)

662. Zebra25 (válaszként erre: 659. - Huzsanna)
2011. júl. 8. 22:04

szia

Már nagyon rég nem hallottam felőled.

Hogy vagy? merre jártál?

Én jól köszi, 2 nap múlva töltöm a 15.hetet és márrrrrrr szülnék:)

Természetesen jó várandósnak lenni de már fognám a kezembe.


Többiek Lányok, hogy vagytok?

Nem vagytok túl aktívak, pedig minden nap többször is figyelem a fórumot:)

2011. júl. 8. 17:53

Szia Doris!


tudom, hogy miről beszélsz.. hiszen az én páromnak is van fia!

de azért azt ne felejtsd el, hogy nem a gyerek tehet róla! :((

Szegény.. nem ő kérte, hogy megszülessen! ne nevezzük tévedésnek... :(

2011. júl. 8. 09:54

Sziasztok!Mindenkinek mindent bele én maradok a decembernél,vagy az április,májusnál.Úgy néz ki a fogyással és úgy egyébiránt kezd beállni majd a mensim,tehát lesz rendes peteérésem.

Páromnak van egy 2éves kisfia,úgyhogy ő már tuti,hogy tud gyereket csinálni.

Még mielőtt kérdés lenne a csaj csalta meg és lépett le másik pasival és pakolta el mindent,mire haza ért melóból.Mi utána kerültünk össze.Mivel másba nem tudtam bele kötni,csak abba,hogy már sajnos másnak már csinált egy gyereket,így maradok vele hiszen majd nekem is fog csinálni,csak én nem lépek le és nem cseszem át.

Tartásdíjat küldi,amúgy nem erölteti a témát mert ő nálunk akar majd 100%-os apuka lenni.

Én pedig bízok benne,hogy szebbet szülök neki és okosabbat mint az exe aki éppenséggel egy 21 éves felelőtlen picsa!

Sajnos viszont a kis srác van és 18évig páromnak is mint tévedés és hitel!

2011. júl. 8. 09:25

Hahhó csajok!


Édes vagy pillangó ezzel a lelkesedéssel! Egészen felvidultam ettől az energiától én is! :)


Én jövő hét csütörtökre nem várom. Most kicsit én is fel vagyok turbózva, mivel a doki adta ezt a gyógyszert, amivel ráerősítünk peteérésre, és ebben nagyon hiszek, hogy segíthet. Főképp, hogy a cisztáim is eltűntek a bal petefészkemből, és a doki szerint semmi kóros nem látható, szóval minden adott a sikerhez! Sőt, már házasok is vagyunk, most már a babának sem lehet kifogása, talán bezörget hozzánk. :)


A kismamánk hogy van? Hányadik hétnél tartassz zebruska? Súlynövekedés mennyi?

2011. júl. 7. 18:46

Sziasztok!!! :)


igen azt hallottam róla, hogy nem csak egy napon mutat pozitívat! de akkor legalább tudjuk hogy sűrűn kell akciózni! :D és akkor! :D

azért nem árt, ha tudja az ember, hogy nahh most esélyes, és akkor talán sikerül!!!! :))) én nagyon bízom most ebben az ovu tesztben!! :D már annak is örülnék , ha abból tarthatnék egy pozitív tesztet a kezemben! :DDDD

nem ...?? az már fél siker!!! :DDD

Akkor már csak a rendes terhességi tesznek kell pozitívnak lennie! :D hihi.. :) és hát ... miért ne lenne utána az is pozitív!??? :)

Fuuu csajok! most úgy érzem tele vagyok energiával! :D pedig még csak a menszi harmadik napján vagyok.. és úgy várom, hogy lehessen próbálkozni! :)


s ti?? jól vagytok??? :) Ki mikorra nem várja????? :) kéne csináltatni hoxával egy ilyen táblázatot! :) amibe lehetne írni a pozi tesztek dátumát, aztán a születésekét! :D

657. huzsanna (válaszként erre: 655. - Pillangó28)
2011. júl. 7. 08:57

Sziasztok!


Köszönöm szépen a jókívánságokat mindenkinek! :)

Pillangó a 25 nap már nagyon jónak számít, az már majdnem teljesen normális ciklusidő. Én próbáltam az ovutesztet, tényleg kimutatja, hogy mikor esélyes, mondjuk ne arra számíts, hogy 1 adott napon fog csak megjelenni a csík, általában kb. 1 hétig jelzi, már pár nappal előtte érzékel. Nálunk mondjuk nagy jelentősége nem volt, nekem elég szabályos a ciklusom, valami más miatt nem sikerült eddig.

656. lhoney
2011. júl. 6. 20:12
Na na kezd ossze gyulni a kis csapatunk ujra :) megy a drukk tovabbra is mindenkinek :)++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2011. júl. 6. 19:50

Sziasztokkkk lányok!! :) én sem tűntem ám el! :)))

Gratulálok a házassághoz!! sok sok boldogságot kívánok nektek!!!! :))))))))))

és persze, kívánom, hogy legyen baba gyorsan, gyorsan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


nálunk semmi változás talán annyi, hogy a gynex csepp még is csak használ!!! mert a jó hosszú ciklusok most kezdenek helyre állni! :)

végre!!!

most 25 napra jött meg, szép vastag méhnyálkahártyám volt! :) és az azt jelenti, hogy volt peteérés is! :D aminek nagyon örülök!!!

tegnap megjött, most ebben a hónapban veszünk ovutesztet, hogy tudjuk mikor kell bummmmm bele! :D


még sosem vettem ovu tesztet! vélemény valakinek erről???? :)


izgulok, talán most majd sikerül??? :)))

2011. júl. 6. 18:45

én is férjhez akarok menni már jövőre!

Gratulálok mindenkinek aki már elkelt:-)

653. lhoney
2011. júl. 6. 16:31
nekunk 26an volt a nagy nap most egy eve de asszem mar mondtam :) es a baratnomnek meg most 25en u h mi is unnepeltunk rendesen es a hetvegen is lagziztunk a ferjem huga ment ferjhez nagykanallal ettunk :P
652. lhoney
2011. júl. 6. 16:29
:)Isten hozott ujra gratulalok asszon lett beloled :P remelem olyan volt az a bizonyos nap ahogy megalmodtad :) akkor tenyleg jo uton haladsz ha eltuntek a cisztak akkor lesz peteeres ebbol ha minden igaz ....
2011. júl. 5. 17:11

Sziasztok csajok!


Jó régen jártam itt, egyéb elfoglaltágok miatt kimaradtatok egy rövid időre az életemből. Lényeg a lényeg, jún.25-én férjhez mentem, és emiatt voltam távol. :)


Utolsó bejelentkezésem óta rengeteg minden történt, jártam egy kínai dokihoz akupunktúrára, és lett is eredménye. Volt a bal petefészkemben két endometriosis ciszta, de szombaton voltam nődokinál, és ultrahanggal megnéztük, eltűnt!! Pedig március végén még a petevezeték átjárhatóságin feketén-fehéren kimutathatóak voltak. Szóval most nagyon jól érzem magam, az az érzésem, hogy jó úton haladunk.


Kaptam gyógyszert is a nődokitól, amivel ráerősítünk a peteérésre, ezt max. 3 cikluson keresztül lehet szedni, ha addig semmi, akkor továbblépünk már mesterségesebb útra.

De reménykedem, hogy erre már nem lesz szükség!


Igyekszem majd végigböngészni, hogy veletek mi minden történt, zebránk gondolom gömbölyödik szépen :)) puszi a régi ismerősöknek, lhoney-nak, Esztynek, és az újaknak is!

650. lhoney
2011. júl. 5. 10:55
sziasztok lanyok neha olvaslak titeket nem hagytalak el csak nagyon sok a dolgom :) de varom lesem a jo hireket nalam meg semmi jo hir 2 het mulva kell menjek vervetelre az lesz a 21 dik napom h nezzek meg volt e peteeres h tudjak beallitani a hormonkezelest ami jo hirt tudok meg mondani h jarok masszazsra hasra es annyiba segitett megmozgatta mindenemet beinditotta a verkeringest es 60nap helyett 45 napra megjott gyogyszer nelkul aminek nagyon orulok azt jelenti segit a masszazs :) most tele vagyok remenyekkel abban bizom ev vegeig valamilyen modszerrel csak ossze jonn :) vagy gyogyszer vagy masszazs vagy hanem osszel megyek inszemnre u h mindenkepp muszaj jojjon a golya :) jo lesz meglatjatok es TUDOM :) puszi mindenkinek
649. 0b18315731 (válaszként erre: 648. - EsztyMorgan)
2011. jún. 29. 19:03

Remélem jól sikerül a nyaralásod és hogy sikerül a babaprojekt.Én szorítok nektek.

Hajrá!!!Összejön és ha elhiszed,össze is fog jönni.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook