Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akik sokat szeretnének fogyni csatlakozzanak fórum

Akik sokat szeretnének fogyni csatlakozzanak (beszélgetős fórum)


56. Mágikaa74 (válaszként erre: 55. - Napra_forgó)
2013. jan. 6. 10:47
Igen így könnyebb mikor itthon van az emberlánya gyesen vagy a melóhelye olyan, hogy lehet bármikor enni. Milyen a fehérjeturmix amit iszol? Ízlik? :)
2013. jan. 6. 10:24

Sziasztok!

Látom, jó nagy élet lett itt. :o)


Bevallom, kicsit irigykedve olvasom, hogy van időtök (minimum) háromszor enni egy nap. ;o)

Nálam az egyik legnagyobb gond, hogy össze-vissza műszakban dolgozom, és munka közben nem igazán van időm enni. Tehát rendszeres, azonos időben elfogyasztott ételről sajna szó sem lehet... :o/

Így aztán úgy gondolom, kipróbálom, hogy reggelire és vacsorára fehérjeturmixot iszom, ebédelni meg szénhidrátcsökkentettet fogok.

Nekem így kényelmesebb, mert a turmixot meg tudom inni bármikor, nem kell hozzá leülni, szünetet tartani...

54. Mágikaa74 (válaszként erre: 53. - E8390048ec)
2013. jan. 6. 09:51
Nem sokára vissza olvasom csak gyorsan feldobom majd az ebédet :)
53. e8390048ec (válaszként erre: 51. - Mágikaa74)
2013. jan. 6. 08:56

Köszönöm,de lehetett volna jobb is ,utóbbi időben eléggé elhanyagoltam a diétámat.Sajnos a pénztelenség is az oka:(((

De én csak annyit csináltam,hogy teljesen elhagytam a fehérlisztes dolgokat a cukrot.Semmiféle kenyeret nem ettem,csak abonettet.Ha véletlenül tészta volt az kizárólag teljes kiörlésű tönkölybúzás volt.Megpróbáltam rendszeresen enni,minimum 3x,de sokszor sikerült 5x ennem.Persze kisebb adagokat.És ami nagyon fontos mozogtam amit eddig nem tettem.Imádtam spinningre járni!!Sajnos most az anyagi helyzetünk ezt nem teszi lehetővé így maradt a futás.Nem szeretek futni,de utána nagyon büszke vagyok magamra:)Ha bővebben kiváncsi vagy,akkor olvasd vissza a naplómat:),amit újból elkezdtem vezetni,mert hiszek benne hogy segít:)

52. Za.Eni (válaszként erre: 17. - Mágikaa74)
2013. jan. 6. 08:39

Akkor még dolgoztam,szóval elég gyér volt a reggelim,De minden nap volt!

Reggeli: Kávé(az állandó az életemben), első héten még teljes kiőrlésű lisztből kifli(aztán ezt elhagytam) és valami olyan gyümölcs volt a reggeli,ami nem savas: banán,körte,szőlő esetleg joghurt vagy gyümölcs napon gyümölcssaláta, aztán nagy ritkán műzliszelet.

Tízórai: akkor szintén valami gyümölcs,de inkább narancs,mandarin vagy alma

Ebéd: párolt zöldség/különböző saláták,amiket itthon csináltam és ehhez csirkemell sütve,párolva

Aztán délután még egy kávé és este attól függően,hogy milyen éhes voltam vagy gyümölcs vagy még egy kis csirkemell(mindig másnapra való főzés közbe csipegettem,ha még éhesnek éreztem magam)

51. Mágikaa74 (válaszként erre: 49. - E8390048ec)
2013. jan. 6. 08:28

Szia! Üdv itt nálunk.

Én is 104-ről kezdtem, de még csak az elején vagyok :) Neked nagyon nagy gratula az eddig elért eredményhez. Hogy csináltad eddig?

50. Mágikaa74 (válaszként erre: 48. - Spicispaci)
2013. jan. 6. 08:27
Akkor a holnapi reggeli után kezdődjön. :) De jó neked, hogy csak 10kg-tól kell megszabadulnod :)
2013. jan. 6. 08:19

Sziasztok:)

Csatlakoznék ha nem bánjátok. Én 104-ről kezdtem most 88 körül vagyok. Nagyon szeretnék még 15 kilót ledobni.Együtt sikerülni fog!!!!

2013. jan. 6. 08:05
En 10 kg-t, holnaptol szeretnem kezdeni, de meg meg van beszelve holnap reggelre egy reggeli a baratnömmel, aztan utana...
47. ybag (válaszként erre: 46. - Mágikaa74)
2013. jan. 6. 08:04
Jó reggelt Neked is,és Mindeninek!Én is nagyon korán kelek,így vagyok beállítva.Soha nem tudtam sokáig aludni.Szeretnék minden nap tornázni.Csontlevest főzök,sok finom zöldséggel és pörköltet tésztával a családnak,nekem pedig csalamádéval.Mert ugye husit lehet enni.:-)Szép napot !
2013. jan. 6. 07:53

Jó reggelt Mindenkinek!

Én sajna még vasárnap se tudok sokáig aludni, mert megszoktam a hétköznapi korai kelést. A kávémat megiszom és utána torna :)

Ti mindennap tornáztok?

Ma ki-mit eszik? Én csirkemellet és halat vettem ki a fagyasztóból.

Csirkemellből valami jó recept?

45. ybag
2013. jan. 5. 19:19
Én egy filtert teszek egy csészébe.Nem olyan drasztikus!
44. Mágikaa74 (válaszként erre: 43. - Ybag)
2013. jan. 5. 19:05
Én a szűztea fortét iszom. Első nap azt hittem végem lesz a Wc-n :( egy pohárba csináltam meg a filtert, de most már kb 1 literbe csinálom és így is meg van a hatása.....csak nem fájdalmasan mint az elsőnél.
43. ybag (válaszként erre: 41. - Mágikaa74)
2013. jan. 5. 18:52
Én a mályva-ginseng zöldteát.Nagyon jól kitisztít,szinte érezhetően "lemegy" a hasam tőle.
42. ybag (válaszként erre: 39. - 35b1fcdad2)
2013. jan. 5. 18:51
Igen,sajnos gyenge vagyok,és neki esek délután.De ha eszem belőle délben egy keveset,akkor nem kívánom már.
2013. jan. 5. 18:08

Nekem vacsira egy sárgarépa lett és egy kefír. Ma már többet nem eszek :)

Ti isztok valamilyen tisztító teát?

40. Mágikaa74 (válaszként erre: 37. - 35b1fcdad2)
2013. jan. 5. 18:05
47 kg? Én általánosba voltam annyi valamikor :)
39. 35b1fcdad2 (válaszként erre: 38. - Ybag)
2013. jan. 5. 17:28
az a kérdés, hogy mit takar a zabálási kényszer?rosszul vagy, vagy csak a gyomrod erősebb nálad?
38. ybag
2013. jan. 5. 17:25
Nagyon sok kenyeret és sütit ,tésztát ettem.Sajnos ezek a gyengéim.Sajnos édesszájú vagyok.A kenyeret leredukáltam,ha eszem,csak reggelire 1 szelet piritóst.Tejet,kávét,kakaót édeskével,nekem ezt muszály.Ha mindent megtagadnék,a nap későbbi időpontjában véreznék el.Aztán ebédre amit főzök,abból keveset.Levest tészta nélkül,másodikat pedig ,egy kistányérnyit.Ha nem enném ,akkor délután rámtörne a zabálási kényszer.Sajan ez az igazság.A nap további részében szigorúbb vagyok.Már csak az uzsi és a vacs van hátra,az is este 6-ig.' narancs vagy alma,vagy bármi gyümi,este pedig vacsiként 1 kefír álánatur,vagy husi magában,vagy párizsi,virsli,esetleg savanyúval,vagy 1 pohár tej.Szóval ez az én módszerem.Szobabicajozni szoktam bár elég uncsi,majd bevezetem zenére.Meg aerobzóna Norbitó ,már szinte kívülről ismerem.Tegnap este a lányaimmal nyomtuk.Nagyon jól esett!
37. 35b1fcdad2 (válaszként erre: 36. - Mágikaa74)
2013. jan. 5. 16:20
én voltam 47 kg is, de soha többet nem szeretnék.tényleg elől mostam a hátam habzott, meg vizesruhával borogattam volna a mellem....rlmúlik:-)
36. Mágikaa74 (válaszként erre: 34. - Ybag)
2013. jan. 5. 16:19

Szia! Persze, hogy jöhetsz :) itt senki nem lesz csontkollekció szerintem :) de hogy vékonyabb leszünk az tuti. Ugye TÖBBIEK??? :)

Hogy fogytál le anno azt a 17kg-ot?

35. 35b1fcdad2 (válaszként erre: 34. - Ybag)
2013. jan. 5. 16:18
Mivel szeretnél próbálkozni?fenékre azt mondják mozgás a legjobb.
34. ybag
2013. jan. 5. 16:14
Sziasztok!Én is a túúúúlsúlyosak táborát illetve az elhízottakét gyarapítom.Csatlakozom hozzátok.Sajnos én fenekes vagyok,és onnét sokkal nehezebben megy le,mint hasról.Legakábbis nálam.Már fogytam 17-et egyszer,de hát persze,hogy visszajött.Jan.2-án kezdtem,20-tól szeretnék megszabadulni.Ennek a kétszeresétől kellene,de nem akarok csontkollekció lenni.Soha nem voltam sovány.Szerintem az jó,ha van egy kis plusz az emberen.Gondolom most sokan megköveznének ezért,de nekem ez a véleményem.Akkor jöhetek? :-)
33. 35b1fcdad2 (válaszként erre: 29. - Hudvig)
2013. jan. 5. 13:03
Akkor hasonlít az Atkinsre, csak olaj helyett zsír:-)ugye?
32. Hudvig (válaszként erre: 30. - Kilteh)
2013. jan. 5. 12:43

A hozzászólásod végéhez csak annyit, hogy senki sem fog mást leszólni, ha látszik az akaraterő. Aki meg beszól, az bek@phatja.

Nekem a kondiban senki sem szólt be. Sőt mostmár a kigyúrt törzstagok előre köszönnek. Olyan jó, hogy mostmár én is oda tartozok.

31. Hudvig
2013. jan. 5. 12:39
Azt jelenti, hogy együk azt, amit az ősember gyűjtőgetésből és vadászatból meg tudott szerezni.
30. kilteh (válaszként erre: 27. - Mágikaa74)
2013. jan. 5. 12:39

Kitartással, akaraterővel, tornával. Ennyi, semmi csodaszer. Azaz de, mert a csodaszer bennünk van, méghozzá az akaraterő. Emlékszem, annyira akartam ezt akkoriban, hogy az eljegyzésemen, (akkor még 108 kg voltam) a kedvenc italomból (Bailey's) épp, hogy egy kortyot ittam, nehogy felborítsa a kalóriabevitelt. :-D

Kalóriát számoltam, és nagyon sokat tornáztam, bicikliztem, futottam. Nem ettem kenyeret, lisztes dolgokat, cukrosat, élesztőset, a hús általában csirkemell volt (a végére már nagyon utáltam :-D). A mozgás nagyon fontos. Sokan nem tudnak mozogni a súlyuk miatt.. legalábbis ezzel áltatják magukat. Én 120 kilósan is tornáztam, némi lábemelés, karozás, felülés, vagy hasprés(az nem terheli annyira a gerincet, ha nem kőkemény felületen csináljuk). A nagy súlyfelesleggek rendelkezőknek, amilyen én is vagyok, leginkább a biciklit ajánlanám..

Jah igen.. tudom, hogy kínos kimenni biciklizni és futni, vagy legalábbis mi annak gondoljuk, mert "úristenmitgondolnakrólunkazemberek". Nekem is ez volt eleinte, aztán rájöttem, hogy kinemszarjale?! :-D Én legalább kimegyek és teszek magamért. :-)

29. Hudvig (válaszként erre: 28. - Mágikaa74)
2013. jan. 5. 12:39
semmi gabona(búza, rozs, zab, rizs) és "műanyag". Csak állati zsír, semmi olaj. Nincs mennyiségi kötöttség. Nagyjából ennyi, nagyon egyszerű, csak nehéz nekem betartani, mert tésztafüggő vagyok! Viszont ha rámjön a zabálás, akkor csak hústerméket és zöldséget eszem és már volt, hogy kihúzott a csávából.
28. Mágikaa74 (válaszként erre: 25. - Hudvig)
2013. jan. 5. 12:32
Már nekem is ajűnlották a Paleot, de mit is takar ez? semmi vegyi anyaggal kezelt gyümi,zöldség, hús? Jól tudom? Vagy valami más is az alapja?
27. Mágikaa74 (válaszként erre: 24. - Kilteh)
2013. jan. 5. 12:31
Örülök, hogy itt vagy és sok kitartást neked is! te hogy fogytad le a 37kg-ot az jó sok!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook