Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akik sokat szeretnének fogyni csatlakozzanak fórum

Akik sokat szeretnének fogyni csatlakozzanak (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
926. Kyra88
2013. máj. 10. 10:46

Sziasztok mindenki!

Sajnos időm nem mindig engedi, hogy írjak, amikor erre járok, de nagyon jó olvasni titeket (feltéve, ha írtok és van mozgás).

Én sem adtam fel, lassan kúszom lefelé (-21 kg), és bár a rendszeresség elveszett, össze-vissza eszem, amit éppen megkívánok. Nagyon keveset eszem, ez tény, sőt néha el is felejtem, mert olyan rohanásban vagyok. A mozgás is elég rendszertelen lett, pedig az erősítés nagyon rám férne... :/

Nagyon sok sikert és kitartást a folytatóknak, az újrakezdőknek, és motivációt és erőt azoknak, akik még csak fontolgatják, hogy (újra) elkezdik!

Szép hétvégét nektek :)

925. widett
2013. ápr. 29. 20:37
Nagyon ügyik vagytok! Akik újrakezdik: kitartás, csak ezen múlik!
2013. ápr. 29. 08:11

Én is ma meg holnap újratervezek, mert most feljött közel 5 kg, és elsejétől indulok. Ma reggel 136 volt :-(((

Sok sikert nekünk!

2013. ápr. 29. 07:57

Sziasztok!


Én is vagyok, csak közben otthon voltunk szabadságon...


Fogyókúra nem megy, most akarok újra belevágni és végre tényleg megcsinálni...

2013. ápr. 29. 07:46

Sziasztok!

Én január eleje ota fogyokurázok, eddig kb 12kg-nál tartok, de ez a hétvége nekem nagyon betett! Tegnap egész nap ehetnékem volt, ami magában nem nagy baj, de nem tudtam magam kontrollálni, csak ettem és ettem.... :(( Ilyen még sosem történt velem, van erre valami magyarázat?

921. Tita80
2013. ápr. 27. 12:22

Sziasztok!

Én is vagyogatok még néha, csak mondjuk úgy szüneteltettem egy kicsit a fogyókúrát. Meg is lett az eredménye 74-ről visszamentem 77,2-re :(

Viszont hétfőtől újra kezdtem, sikerült minden nap megmozdulnom is, így mára le is ment 74,9-re. Szóval újúlt erővel folytatom tovább :)

920. widett
2013. ápr. 27. 08:42
55.napomon járok, -6,3 kg ment le! Sok van még hátra, de kitartok!
2013. ápr. 26. 21:04

Sziasztok lányok!

Én is csatlakoznék hozzátok!

Már a kezdetek óta követlek benneteket, nekem nagyon sokat segit, hogy olvasgathatlak benneteket, és nagyon bánnám ha feloszlana ez a fórum.

Nem nagyon vagyok egy "hozzászólós" tipus, idöm sincs sok, inkább a háttérböl figyelek és szurkolok, de majd most... :)

2013. ápr. 26. 20:34
Én is vagyok, csak most megálltam, sőt kúszok visszafelé, de ma rendeltem egy fittlabdát, remélem, besegít majd egy kicsit.
917. Kyra88
2013. ápr. 25. 21:51

Sziasztok!

Én is szeretném folytatni a fórumot, nagyon szívesen jártam ide "megpihenni". :)

916. widett
2013. ápr. 25. 20:19
Én minden nap benézek ide miután beírtam az aznapi dolgaimat a naplómba! Március 3 óta -5,8 kg-nál tartok. Lassan, de remélem biztosan haladok. Számolom a kalóriát és szénhidrát-zsírt, próbálok többször keveset enni. Szénhidrátot, főleg finomítottat inkább délelőtt, és legalább 2 liter vizet inni egy nap :-D...
2013. ápr. 25. 11:26

Sziasztok!

Sajnos úgy veszem észre ennek a forumnak is lassan vége.Én szeretném még tovább folytatni ezért nyitok majd egy másikat.Ha van még valakinek kedve néha megbeszélni a dolgokat akkor csatlakozzatok.

Üdv mindenkinek!

914. Kyra88
2013. ápr. 22. 23:19

Sziasztok!

Én is itt vagyok, néha belestem, de sajnálattal láttam, hogy nagyon eltűnt mindenki...

Lassan, de biztosan haladok lefelé, bár a rendszert teljesen elvesztettem az életemből. Bevállaltam még egy munkát, amit bár időre kell megcsinálni, n mégsem kapok érte pénzt...tehát mondjuk azt róla, hogy hobbi. Az éjszakáim összefolynak a nappallal, a reggeli általában elmarad, kalóriabázist nem vezettem már vagy 2-3 hete, főzőcske is el-elmaradozik...eszem a szemetet (gyorskaja), anya főztjét (ami még véletlen sem diétás), vagy egyszerűen nem eszek semmit, mert elfelejtem. Szóval ez vagyok én...de a felismerés után már csak a tettek kellenek: vissza fogom csempészni az életemben, mert még sok van hátra!

Jók legyetek! Kitartást, erőt és egészséget mindenkinek!

913. angyal78 (válaszként erre: 912. - Cherri58)
2013. ápr. 17. 13:44

Szia!

Valahogy én is így vagyok,minden össze jött mostanában,vagy én vagyok beteg vagy a fiam.

Szóval most szünetet tartottam,sőt most voltunk ma a dokinál kicsi fiam megint beteg.De még ráadásul meg is jött,így a héten torna megint lefújva mert eléggé szenvedek tőle.

De semmi baj akkor is folytatom,mert végre itt a jó idő és hát ilyen alakkal még nem vehetek fel semmi nyárias cuccot.Amúgy meg úgy látom mindenki el van veszve.

2013. ápr. 16. 19:30
Lányok, fiúk, mindenki rendben? Én most 2 hete lassan, de biztosan megyek fölfelé. Sík ideg vagyok, de nem tudok odafigyelni magamra. Beteg is voltam, de annyira nem, hogy elment volna az étvágyam, sajnos. Veletek mi van?
911. widett
2013. ápr. 9. 13:09
A 38. napon tartok és 4,6kg ment le. Mindent eszek mértékkel, és habár nem sok a lement súly, azzal nyugtatom magam, hogy lassan de biztosan csökken :-)...fel sem 2 nap alatt jött...
910. Kyra88
2013. ápr. 9. 13:07

Sziasztok!

Kicsit el vagyok havazva...nem alszom éjszakánként túl sokat, szóval most feje tetejére állt minden.

A jó hír, hogy harmadik napja 71 kg vagyok, ami BMI kalkulátor szerint normál testsúlynak minősül. :)

A gond az, hogy ez a kalkulátor majdnem 20 kg mozgásteret enged, ami nyiván normális, mégis jobb lenne nem a felső határt súrolni! De nem vagyok elégedetlen, lassú léptekkel, de haladok előre! :)

Szép napot és kitartást mindenkinek!

909. pjpogi
2013. ápr. 8. 11:05
Hali mindenki!Nálam is hullámvölgyek vannak, és a húsvét is elvánt velem. Rádaásként itt ülök a dokinál,vannak vagy 100an, a derekam meg kegyetlenül fáj! Jó lenne,ha már mozgásképes lehetnék és lefuthatnám a maratont :-D Mindenkinek kitartást és napsütéses hetet!
908. angyal78 (válaszként erre: 907. - Kyra88)
2013. ápr. 7. 14:06
De jó neked én is szeretnék már csak 72kg lenni,de nekem még hátra van eg kis fogyizás mire sikerül,de nem adom én se fel,igaz mostanába nem tettem érte nagyon semmit de újra és újra nekivágok.
907. Kyra88
2013. ápr. 5. 12:31

Sziasztok!

Hát én is kicsit eltűntem, bár igyekeztem benézni...

Mára elértem újra a 72-t, most örülök. A táblázathoz az adatok megvannak, csak bekörmölni felejtettem el. Igyekszem pótolni, bár dicsekedni valóm nagyon nincs.

Köszi andruskom a lehetőséget, én nem ígérem...bár nagyon jól hangzik, de annyi minden van most körülöttem, hogy nem tudom mennyi energiám marad. :)

Szép napot mindenkinek!

2013. ápr. 4. 21:13

Sziasztok,


Nincs kedve valakinek csatlakozni egy fogyiversenyhez? Az előzőben részt vettem, és tök jó volt, csak hát vége is lett, meg egy kissé meg is fogyatkozott a társaság. :( Súlyban is, de sajnos létszámban is.

Arra gondoltunk, hogy folytatnánk és próbálnánk egy kicsit társaságot toborozni magunk köré, mert az úgy sokkal jobb :)


[link]

2013. ápr. 4. 21:08

Sziasztok Csajok!

Hát nem küldtem az adatokat a táblázatba, mert egy kicsit nagyon utána olvastam a dolgoknak. Nem is a szoptatással van a fő gond, hanem az alvással. Ha az ember lánya nem alszik naponta legalább 6-9 órát, akkor a növekedési hormon zsírlebontó enzimjei sem termelődnek. Ezek csak mély alváskor indulnak be. Na hát én alszom max 5 órát, azt is min egy, de inkább két megszakítással. Amíg tehát Picikém nem alussza át az éjszakát esélyem sincs nagy változtatásra.

Szóval pihenjetek is sokat csajok!

904. teca76
2013. ápr. 4. 13:24

Most úgy érzem mindenki az ünnepet piheni ki. Én folytatom, bár híztam a 7végén.

Ma lénapot tartok. Kicsit belehúzok, eddig csak lébecoltam.

903. teca76
2013. ápr. 4. 13:21
Én csak figyelgetek!
902. Kyra88
2013. ápr. 4. 10:55

Sziasztok!

Hova tűnt mindenki?

901. cherri58 (válaszként erre: 900. - Kyra88)
2013. ápr. 2. 19:27

Szerintem reggelre minden kiderül; és "nekiveselkedhetünk" újra, de remélem, egyre kevesebb lesz a fölösleg ;-)


Én sztem nem nagyon mentem most lefelé, bár, majd meglátom reggel, remélem, Ti ügyesebbek voltatok!

900. Kyra88
2013. ápr. 2. 18:48

Sziasztok!

Lassan visszatérek én is a régi kerékvágásba...pontosabban majd holnap ;)

Rengeteg bűnözést követő nap telt el, híztam is vissza 1 kilót, sajna a nyuszi és piroska érkezése egy napra esett, így nem csak kívántam, hanem volt is mit enni...hidegtál, sonka, tojás és sütihegyek. Természetesen egy kis diétás üccsivel leöblítve, mert a fogyókúrázónak az kell. ;)

Kinek hogy telt a húsvét? Ki hízott, ki fogyott, kinek sikerült tartani a diétát?

899. cherri58 (válaszként erre: 898. - Tita80)
2013. ápr. 1. 14:09
Tita, egészen biztosan meg fogod csinálni. Jön a jó idő, többet leszünk a szabadban, akinek van, és tud, jönnek a kerti munkák, a sok finom, friss zöldség, gyümölcs, stb. Úgyhogy meglesz az, csak nem feladni.
898. Tita80
2013. márc. 31. 20:38

Sziasztok!

Nem voltam egy ideje, piroska is vaolt, meg bűnöztem is ez idő alatt, sajna jött is vissza kb 2 kiló. Viszont most olyan beteg voltam, hogy két nap alatt lement 2 kiló, így most kb ugyanott tartok, mint eddig. Szóval a -20 kiló még megvan.:D

Jobban rá kell hajtanom a fogyásra, mert a célom szerint még 3 hónapom van arra, hogy még 9 kilót fogyjak. Remélem sikerülni fog.

897. Kyra88
2013. márc. 30. 21:49

Sziasztok mindenki!

Vivien, mi pont ellenkező problémával küzdünk, mint te, de tudom, hogy az sem lehet egyszerű. Ha ilyen az alkatod, sokat változtatni úgy sem tudsz...szépen lassan, napról napra emeld az adagjaidat, egyél sok szénhidrátot.

Cherri, jobbulást neked és nagyon jó unokázást! :)

Én holnap megyek pihenni: fürdő, szauna...hmmm...alig várom! :)

Nagyon jó húsvétolást, sok pihenést, nyugodt napokat, sok sonkát és tojást, és mindenkinek pont annyi locsolót, amennyit szeretne! :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook