Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akik sokat szeretnének fogyni csatlakozzanak fórum

Akik sokat szeretnének fogyni csatlakozzanak (beszélgetős fórum)


26. Hudvig
2013. jan. 5. 12:24
ja, 172 cm magas vagyok és 29 leszek, babát szeretnénk, ezért akarok lefogyni.
25. Hudvig
2013. jan. 5. 12:23

sziasztok!

ÉN 130ról indultam és 80 a cél. Augusztus óta sikerült 7 kilót leadni, lehet hogy ez nem sok, de keményen kondizom, tehát zsírból biztos több ment le. Én is adagot csökkentettem és kerülöm a fehéret, de elég nehéz. Ami nekem bevált az a paleo hozzáállás. Nem paleozok, de ha éhes lennék este 6 után, akkor csakis hús és zöldség jöhet.

24. kilteh
2013. jan. 5. 12:20

Kipp-kopp.:-)

Én is fogyni vágynék. Egyszermár sikerült leadni összesen 37 kg-ot, abból jött vissza most csúfós 15 kg. Most 20 at szeretnék kb lekergetni magamról, azután meg is tartani.

23. 35b1fcdad2 (válaszként erre: 21. - Napra_forgó)
2013. jan. 5. 11:21
Nekem az vált be, mert én ragadozó vagyok:-)Azért nem mondom, hogy nem hiányzik a kenyér.egyébként meg szobabiciklizek melette
22. Mágikaa74 (válaszként erre: 20. - Napra_forgó)
2013. jan. 5. 11:12

Ahogy látom majdnem egyforma alkatok vagyunk. :)

Én a második gyereket már 95kg-an kezdtem sajna, de 6 kg-ot híztam csak, nekem utána jött fele egint egy csomó sőt most több vagyok mint mikor szülni mentem.

Én most nagyon elszánt vagyok és remélem többen is így vannak ezzel.

21. Napra_forgó (válaszként erre: 19. - 35b1fcdad2)
2013. jan. 5. 11:02

Nekem az Atkins tuti nem való, nem vagyok egy nagy húsos...


Amúgy szerintem a legjobb tényleg a szénhidrátot csökkenteni. Az bírható és egészséges.

A hús-zöldség kombiban semmi káros nincs. ;o)

Pláne ha fehér hús.

Vagy túró/joghurt-zöldség... stb. ;o)


Mozgásra meg szerintem nagyon jó, ha erősítetek is. Minél több izma van az embernek, annál több kalóriát éget a szervezet nyugalmi állapotban ill. minimális mozgásnál...

Meg szerintem a végeredménynél sem mindegy, hogy valaki 60 kiló és izmos vagy 60 kiló és nagyrészt zsír ami maradt...

20. Napra_forgó (válaszként erre: 18. - Mágikaa74)
2013. jan. 5. 10:59

Elsősorban az egészségem, hogy gyereket akarunk.

Meg nyilván a kinézet sem mindegy. ;o)

Zuramat nem zavarja, szeret így is, de azért nyilván jobban fogok tetszeni neki karcsún. ;o)

2013. jan. 5. 10:39
Sziasztok.Én senkit semmire nem akarok rábeszélni, de ajánlok valamit.Olvassatok utánía az Atkins diétának.Gyorsan lehet vele fogyni és a 4. szakasza már életmódváltásról szól.Max 2-4 hét kemény belőle, de nem kell koplalni.Este 10-kor is ehettek:-)Sok sikert:-)
2013. jan. 5. 10:38
Titeket mi motivált az életmódváltáshoz? Mi zavar titeket abban, hogy ekkora a súlyotok? Párotokat zavarja?
17. Mágikaa74 (válaszként erre: 16. - Za.Eni)
2013. jan. 5. 10:36
Te miket ettél? Egy napod kb miből állt kajailag?
16. Za.Eni (válaszként erre: 14. - Mágikaa74)
2013. jan. 5. 10:16

Szerintem jó lesz,lényeg,hogy ne fehér liszt legyen,ha pl. rizst csinálsz,akkor az barna rizs legyen.

Úszás az nagyon jó,mert minden porcikádat megmozgatja(én pl. bevallom hősiesen,nem tudok úszni,szóval nálam ez tárgytalan)

Sok kitartást kívánok:)

2013. jan. 5. 10:11
MAgamról annyit, hogy 162cm/102kg :) és 39 éves leszek. Itthon vagyok gyesen. Párom külföldön tehát a cél még pluszba az is, hogy mire haza ér mindig 4 hét múlva lássa a változásokat :)
14. Mágikaa74 (válaszként erre: 11. - Za.Eni)
2013. jan. 5. 10:09
Én elsőnap kezdtem a Norbi duci tréninget, nekem a futás nem megy ekkora súllyal. Még a bringát tudom elképzelni meg az úszást. Kaját felezem + több zöldféle és teljes kiörlésű kenyér de csak reggelire. Ez a terv :) remélem ez jó lesz
2013. jan. 5. 10:08

Sziasztok!

Mivel a párom bele-beleolvas, így azt írom,hogy 15 kg-ot legalább le kell adnom, 39 éves vagyok.

Tavaly novemberben elkezdtem edzőterembe járni, most az ünnepek alatt semmi, hétfőtől szorgalmasan újrakezdem.

Az evés. Oda tudok figyelni magamra, de nagyon olyan vagyok,aki nem ül le enni rendesen, csak be-bekapkodok jöttembe-keltembe.

Még csak tervezem, mit és hogyan kellene ennem.

Elég gáz,mivel a párom pl szereti, ha együtt vacsizunk (ő későn ér haza és nálunk az esti a főétkezés), erre kellene valami megoldést elsősorban.

De majd írom a fejleményeket :)


Ti követtek egy konkrét étrendet vagy diétát?

12. Za.Eni (válaszként erre: 9. - Mágikaa74)
2013. jan. 5. 10:05
170/81; 22 leszek áprilisban,a végső cél 65kg
11. Za.Eni (válaszként erre: 8. - Mágikaa74)
2013. jan. 5. 10:00

Először is köszönöm szépen.

Biztosan menni fog,ha elég kitartó vagy:),a lényeg,hogyha épp nem is látsz változást,akkor se szabad feladni és elkezdeni falni az édességeket bánatodban,mint ezt mi nők sokszor megtesszük,ha baj van...

Én a legelején csak szénhidrát-csökkentést alkalmaztam(ugye lisztes dolgok,pékáruk,cukor,krumpli mellőzése) és pár hónap után kezdtem el mozogni(futottam akkor,meg ugróköteleztem) De most már belátom,hogy jobb lett volna a legelső naptól mozogni is(nem valami megerőltetőt,mondjuk ilyen kis formáló tornákat meg kardió edzést esetleg még azt mondják,hogy a zumba is jó. Lényeg a lényeg,egészséges életmód,mozgás,kitartás:) És menni fog mindegyikünknek,ha igazán akarjuk:)

2013. jan. 5. 09:57

Én a kilókat már írtam, ehhez a súlyhoz vagyok 163 centi. :o/

És 34 éves vagyok.

2013. jan. 5. 09:54

Aki meri :) az írja ki most mennyi cm/kg és hány éves. Mennyi szeretne lenni és hogy kezd neki az egész fogyásnak.


Aki meg lefogyott az segítsen nekünk :)

8. Mágikaa74 (válaszként erre: 5. - Za.Eni)
2013. jan. 5. 09:53

Gratulálok neked!

Én nagyon örülnék, ha már 25kg-nál tartanék, de bízok benne, hogy lassan, de biztosan sikerülni fog.

2013. jan. 5. 09:53

Sziasztok!

Ha lehet, jövök én is... ;o)


Én összesen 45-50 kilót szeretnék fogyni, most 105,6kg vagyok, épp most mértem. :o/


Én az evésre igyekszem nagyon odafigyelni és megyek végre újra edzeni.

És persze kitartok a célomig! ;o)

2013. jan. 5. 09:49

Tudtam én, hogy nem csak nekem kell ilyen sokat fogynom :)

Én 3.-án kezdtem el az életmódváltásomat. Nagyon nem szeretem már azt amit a fotók, tükör mutat. Én most 104kg-ról kezdtem és cél elsődlegesen, hogy két jegyű legyek. Utána meg, hogy annyi mint mikor megismerkedtem a párommal :) 80kg!!! Utána meg csak lejjebb és lejjebb szeretnék menni. Nem hajt a tatár, nem sietek csak változni akarok és, hogy vissza kapjam az önbizalmamat!


Ti, hogy kezditek az egész fogyást? :) Tornáztok, sportoltok valamit?

2013. jan. 5. 09:47
Sziasztok,én tavaly 25kg-ot dobtam le,de még első lépésben 10-15kg-tól szeretnék megszabadulni,aztán majd kiderül,hogy még tudok-e lejjebb menni,vagy inkább a megtartás lesz a cél.É nagyon szívesen osztok meg tapasztalatokat és biztatok is,nekem is mindig nagyon jól esik az ilyen támogatás:)
2013. jan. 5. 09:40
Sziasztok! Rajtam is van 40 kg legalább, rám férne egy kis ösztönzés...
2013. jan. 5. 09:34
Szeretnek en is, legalabb 50től megszabadulni :)
2013. jan. 5. 09:34

Én már lefogytam 108 ról, de meg mindig van rajtam 25-30 kiló felesleg.

De én betegség miatt is híztam, és az miatt is fogyok nehezen...sajnos.

2013. jan. 5. 09:27

Sziasztok!


Szeretném, ha olyan emberekkel tudnék itt beszélgetni, véleményt cserélni akik, bíztatni egymást akik tényleg sokat szeretnének fogyni.

Én kb 30-40kg-tól szeretnék megszabadulni, nem fogyókúrával, hanem életmódváltással.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook