Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Legszebb hely, ahol jártál Magyarországon? fórum

Legszebb hely, ahol jártál Magyarországon? (beszélgetős fórum)


jún. 18. 06:27
lillafured
jún. 14. 11:48
balatoni naplemente
jún. 14. 11:47
cseppkőbarlangok, aggteleki, szemlőhegyi
jún. 14. 11:41
sok van,kezdve bpest ahol eltem,de pecs,sopron,gyor,szombathely....es meg folytathatnam.
jún. 14. 09:00
Sopronkőhida,
jún. 8. 06:28
Tihanyi Apátság
jún. 8. 02:44
bpest
máj. 24. 14:44
Bokod
22. pencil
máj. 23. 08:32
Zemplén
máj. 23. 08:32
Esztergom Tündérkapu.
máj. 23. 08:29

Nyíregyháza, Gyula, Kecskemét, Pécs, bár ezt úgy írom, hogy egy-két vidéki nagyváros sajnos még kimaradt nálam.


A táj szinte mindenütt szép, de személy szerint jobban szeretem a hegyekkel, erdőkkel teli környezetet.

19. Józsibirka (válaszként erre: 13. - Loch ness)
máj. 20. 12:06

Az is jó hely,

Ott is szoktam horgászni,

máj. 20. 12:03
Szeged ❤️❤️❤️
máj. 20. 06:27
Szeged, Keskemét, Debrecen, Miskolc, Eger, GYula, Budapest, Szerencs, Győr, Pannonhalma, Esztergom, Keszthely, Zirc, Sopron, Veszprém, Kaposvár, Mohács. (Stb.)
máj. 20. 02:18
sopron,pecs,aggtelek,budapest.....
máj. 20. 01:38
Balaton💛, Tihany, Fonyód, Zamárdi, Siófok, Pilis, Esztergom...
14. Myra
máj. 19. 22:20
Tokaj Hegyalja
máj. 19. 21:16
Az arlói tó
máj. 19. 20:19
Bakony: Cuha-szurdok, Gaja-szurdok, Római-fürdő, Tés, Várpalota. Vértes: Vitányvár, Gánt, Csókakő, Kőhányás, Várgesztes, Vérteskozma. Gerecse: Peskő, Tardosi elhagyott köfejtők, Tűzköves-hegy, Pusztamarót. Esztergom, Búbánat-völgy, Pilisi turistautak, Dobogókő, Boldog Özséb, Dömör-kapu, Zebegény, Visegrád, Bükki kisvasút, Lillafüred, Eger, Debrecen, Balaton, Balaton-felvidék... Nem elég erre egy füzet sem. Én az erdőt, a hegyeket szeretem, a végtelen kilátást.
máj. 19. 19:30

Sok szép helyen jártam már, nehezen tudnék választani.

Ha szeretsz túrázni, bírod a gyaloglást, látogass el a Tapolcai-medencébe. A Balaton-felvidék leglátványosabb tájegysége, körbeölelik a vulkanikus bazalthegyek. Az emblematikus Badacsony, a Balaton váraként is ismert, idilli Szigliget, a Szent György-hegy bazaltorgonái, a várrommal koronázott Csobánc, a könnyű, rövid túrával meghódítható, parádés kilátást nyújtó Gulács és a Tóti-hegy, a Balaton északi partjának jellegzetes sziluettjét adó hegycsúcsai.

A medence központja Tapolca is megér egy kitérőt, tavasbarlangja igazi unikum, de a központjában lévő, csodálatos Malom-tó is elragadóan szép.

Ha elfáradtál a hegyi-túrázásban, keress egy jó kis kocsmát Badacsonyban, ahol megkóstolhatod a badacsonyi muskotályos borocskát, amivel elkíséred a finom sült halat. Ne hagyd ki, soha vissza nem térő lehetőség!

Gyönyörű kilátás a Balatonra, jó levegő, egészséges mozgás, felejthetetlen élmények sokasága, ha jól szervezed meg a kirándulásodat.

máj. 19. 19:27
cseppkőbarlangok
máj. 19. 19:23
Budapest. A vár, a Városliget.
máj. 19. 18:58
Visegrád, Zebegény
7. Hansika (válaszként erre: 2. - Hansika)
máj. 19. 18:28

Bocsánat, de nem wicceskedni akartam Hegyeshalommal.

a hetvenes évek végén éles lőszerrel lőttek rád ha kirándulni akartál a kerítés másik oldalán.

ezért a legszebb hely szerintem...

máj. 19. 17:54
Eger
5. Betta80 (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
máj. 19. 17:37
Tihany ,Lillafüred
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
máj. 19. 17:01
Szerintem minden tájegységünknek megvan a maga szépsége. Mindegyik megér egy látogatást.
máj. 19. 16:54
Őrség
máj. 19. 16:46
Hegyeshalom...
máj. 19. 16:43
Kirándulástippeket gyűjtök. Jöhet minden!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook