Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


794. KittiKata (válaszként erre: 789. - Vigyorex6)
2015. jún. 1. 21:39
De jó!!!! Megszépítetted az estém! 😊 Most drukkolok, hogy sok-sok sejtesek legyenek!!! Puszka
2015. jún. 1. 21:17
Mindenkinek kellemes babavárást és minden jót kívánok!
792. Linduska76 (válaszként erre: 780. - 68454605f4)
2015. jún. 1. 21:16
Az a bosszantó ,hogy azt mondta a professzor hogy Júniusba telefonáljak.De azt kitudta számolni hogy nem tudok kezdeni májusba mert a konferencia hetére esik a beültetés akNa mikor tudta azt is hogy a júniusi kezdés pont a konferencia hetére esik .Júliusba meg nem kezdenek stimut mert augusztusba nincsenek egész hónapba.Mondta volna azt hogy szeptemberbe telefonáljak ennyi....Na mindegy folytatjuk szeptemberbe.Nem akarom hogy ez a nyár is ezzel teljen el mint a tavalyi.😢
791. Linduska76 (válaszként erre: 789. - Vigyorex6)
2015. jún. 1. 21:06
Minden jó lesz ne izgulj!Nagyon drukkolok neked,Puszi
790. Linduska76 (válaszként erre: 779. - Vigyorex6)
2015. jún. 1. 21:03
De jó!!!
789. Vigyorex6 (válaszként erre: 787. - Krisztynna)
2015. jún. 1. 18:52

Holnapután kell telefonálnom. Akkor megmondják, hogy mennyire voltak szépek a sejtek, milyen erősek a kiskatonák és milyen az embriók minősége.

Bízom benne, hogy szépen osztódnak majd, mert a sejtszám ellenére azért van az ember lányában félsz. Csütörtökön, azaz 3 naposan kapom vissza őket. Szombaton lennének 5 naposak, de hétvégén ott nincs transzfer.

Nem latolgatok, mert felesleges. Megoszlanak a vélemények. Egyesek úgy vélik az 5 napos embriónál nagyobb az esély, mert fejlettebbek, más pedig a 3 naposra szavaz, mert jobb helyen vannak a természetes közegükben.

Én csak bízom. :)

788. Vigyorex6 (válaszként erre: 785. - Poszmete)
2015. jún. 1. 18:48
:))) Köszönöm!
787. krisztynna (válaszként erre: 779. - Vigyorex6)
2015. jún. 1. 18:04
Hjuuuujjj,de szuper szam!!! :) Gratulalok!Hany naposan kapod oket vissza?Vagy ilyenkor ezt meg nem lehet tudni?Mit lehet ilyenkor tudni?
786. krisztynna (válaszként erre: 771. - Judite)
2015. jún. 1. 18:02

Igen,sokkal korrektebb lenne toluk,ha elmondanak a dolgokat,hogy ki mire szamithat(aztan lehet ugy vannak vele,hogx akit elutasitanak,az ugysem tudja meg,hogy mast meg meg bevallalnak-nem is gondolnak hogy konzultalnak egymassal vmi uton modon a nok..).Tenyleg nem ertem,hogy egy ilyen intezmeny,ilyen tuljelentkezesekkel,hogy teheti meg,hogy leall 1 honapra?

Sajnalom Linduskat,a helyzet az,hogy en erzem magam rosszul,hogy en kezdhettem,o meg nem.Pedig tudom,hogy nem ram haragszik,de annyira aterzem a helyzetet. :(

Koszi a szuris tippet.Haaat,en mindig a hasamhoz kepest merolegesen nyomom be a tűt.Akkor egy kicsit meg kellene doltenem a tut igaz?

785. poszmete (válaszként erre: 779. - Vigyorex6)
2015. jún. 1. 17:27
Gratula. Sok-sok szerelmest!
784. Vigyorex6 (válaszként erre: 781. - 68454605f4)
2015. jún. 1. 15:21
Köszönöm szépen! :)
783. évi89 (válaszként erre: 777. - KittiKata)
2015. jún. 1. 15:15
:) Okés igyekszem , mindenképp írok :)
782. évi89 (válaszként erre: 779. - Vigyorex6)
2015. jún. 1. 15:15

Aztamindenit :) Nagyon szép szám :)

Sok sok szerelmest kívánok nektek !!!

És köszi a drukkot :)

781. 68454605f4 (válaszként erre: 779. - Vigyorex6)
2015. jún. 1. 14:31
Ez igen!Nagyon ügyes voltál!:-)) Már csak szép osztódást kívánok!!:-))
780. 68454605f4 (válaszként erre: 770. - Linduska76)
2015. jún. 1. 14:28
Na látod? Én ugyan így vagyok,de én nem tudom mikor jön már meg végre? Már a 32.napon vagyok,sehol semmi,gondolom hétvége felé,és pont úgy járok mint te!!Szuper!Jobb nem is lehetne,mint szeptemberig várni!:-)) Kiderül lassan...
2015. jún. 1. 13:05
Hahó csajok! Megjöttünk Pécsről! 13 sejtecske lett! :)
778. Vigyorex6 (válaszként erre: 775. - Évi89)
2015. jún. 1. 13:03
Évi! Bízom benne, hogy nem így fog alakulni! Nagyon együtt érzek, mert én is megjártam ezzel szeptembertől januárig. Szorítok!!!
777. KittiKata (válaszként erre: 775. - Évi89)
2015. jún. 1. 12:43
Évi ne is gondolj erre! Mindenféle képpen Írj!!! Puszka
2015. jún. 1. 12:05
Nekem úgy volt, hogy május elején kezdhetünk, aztán ugye a hónap közepe felé leszívás és beülti, ennek ellenére júli közepén lesz a beülti :/ De nem baj, túlélem, csak sikeres legyen, az meg, hogy csúszik... Annak tudtam be, hogy alaposabban akart megvizsgálni és nem akart magamra hagyni... Szóval, ha most is csúszott volna, akkor is csak az lehetett volna az oka, hogy nem akarná, hogy más csinálja. Egyébként pedig lehet, hogy 10.-én megyek hozzá, de a gonapeptyl-t csak a ciklus 20.napjától kezdem szúrni, tehát engem nem (kivételezve) úgy vállalt be, hogy itthon sem lesz. Remélem így eloszlattam a kételyeket és ellenérzéseket. :)
775. évi89
2015. jún. 1. 09:20

Nah, holnap én is megyek , kíváncsi leszek mit mond nekem .....

Vicces lenne ha cisztám most nem lenne de kezdeni nem tudnék ......

774. Barbuskah (válaszként erre: 750. - Krisztynna)
2015. jún. 1. 08:53
Köszönöm ;)
773. Barbuskah (válaszként erre: 747. - Linduska76)
2015. jún. 1. 08:51
Kedves Linduska!Szerintem nem a magán miatt, hanem mert 2méhem van és a ciklusom ugy jön ki, hogy a stimus uh-ra majd csak akkor kell mennem, mire már újra lesz a dr..
772. Barbuskah (válaszként erre: 746. - 68454605f4)
2015. jún. 1. 08:49
Köszönöm Ava! Viszont kívánom ;)
771. judite
2015. jún. 1. 08:05

Krisztynna, Linduska!


Igazat adok mindkettőtöknek, aki endos, az nem várhat, igenis előre kell venni. Viszont az nem korrekt, hogy erről a többieket nem tájékoztatják, egyszerűen csak közlik, hogy konferencia, szabadság, stb. jöjjön vissza szeptemberben. Nem korrektebb az ha elmondja mindkét orvos, hogy júliustól jóval kevesebb kezelést indítunk el ezért és azért, ez a protokoll, nem tudunk mit tenni, kevés az orvos, nincs helyettes, így alakult ki már évek óta, hogy a kollégák egyszerre mennek szabadságra. Elnézésüket kérjük, de várniuk kell őszig, stb… ilyen egyszerű, mi meg megértjük és nem reménykedünk potyára, meg nem megyük be hiába…


Mandula0519 – leírtam már mindenfélét, picit előbb, utána tudsz olvasni.


Krisztynna - sajnálom hogy min mentél, mész keresztül az endo miatt, nekem is volt, van, de szerencésre nem terjed mindenfelé…. én nem bonyolítottam túl a szurik beadását, simán beszúrtam az összecsípett hasamba döntve a tűt és nyomtam, nekem nem volt gond, és bevérzés sem. Igaz a Gonát sokkal könnyebb beadni, mert finomabb a tű vége, mint azoknak a tűknek amit külön kell vennünk. Hol jobban fáj, hol kevésbé, de tudod a muszáj nagy úr.


LiliumSoulieii – szorítok, ez aztán a jó hír!!


Linduska – nehéz várni, én is ezt teszem, július végén mehettem volna a harmadikra, hiszen csak 3 hónap kell kihagyni, de már tudtam, mielőtt bementem U-hez, hogy szeptemberben vár vissza. Ráadásul addigra minden leletem lejár, újra mindent megint össze kell gyűjteni. Tényleg fura és bicskanyitogató ahogyan működnek a dolgok ebben az intézményben, de máshol sem könnyebb… várakozunk, bizakodunk, mást nem hetetünk. Üdv.

2015. máj. 31. 21:33
Na arra jutottam,hogy a június is felejtős a számomra ,mert ha most 5-én megjön a 20-ik napom júni 25-e.Azon a héten konferencián vannak.Most azért nem kezdhetteem mert a beültetés esett volna erre az időpontra.A július kizárt, mert augba meg még nincsenek.Úgyhogy marad a szeptember vége.Ennyi.Csak már megint azon tűnődöm,hogy miért nem azt mondta higy szeptember?A fene vinné el őket!Már elnézés a kitörésemért!Tényleg annak van igaza aki más intézménybe megy.Nem biztos hogy a ez az intézmény volt a jó választás aki most jött át ide.😞😞😞
2015. máj. 31. 17:38
Ezek szerint a holnapi 20. napos vizsgálattal ne nagyon számítsak arra, h elkezdhetem a szurikat, igaz? pedig már úgy bele éltem magam. :( a kommentek kicsit segítenek az ismeretlen megismerésében ezért köszönöm a tapasztalatokat, sokat segítetek :) legyetek ügyesek, kitartás!! :)
768. KittiKata (válaszként erre: 767. - Vigyorex6)
2015. máj. 31. 17:23
Írj holnap!!! Drukkolok! 😊
767. Vigyorex6 (válaszként erre: 766. - Linduska76)
2015. máj. 31. 16:26

Szia! Holnap leszívás.

Olvasom nálad a fejleményeket, de nem akarok olyat írni, ami nem ide való. Sajnálom ami veled történik. :( Az a baj, hogy ha most átmennél máshová, akkor megint várakozás első konzira + az esetleges további vizsgálatok miatt. Nagyon drukkolok, hogy te is kezdhess hamarosan!!!!

766. Linduska76 (válaszként erre: 665. - Vigyorex6)
2015. máj. 31. 15:32
Szió mizu van?Hogy mennek a dolgok?Minden oké? 😃😘
765. Linduska76 (válaszként erre: 738. - Judite)
2015. máj. 31. 15:17
Szia Judite sajnos ez van.Én is mindíg az első gona napjától számítva a 10ik napon mentem uhra meg vvtelre.És onnatól kezdve ha okés volt minden a fostyt együtt kellett sszúrni.Utánna rá kb 2-3nap menni kellett megint.Volt olyan hogy hétfő szerda péntek mentem.Pénteken szólt hogy szombaton este adassam be a choragont mert hétfő leszívás lesz.Meg ugye annyira nem lehet ezt kiszámolni mert volt olyan csajszi akinek tök jó volt minden, mire ment a leszívásra szétpukkadtak a tüszői.Azért nem értettem meg még nem is értem hogy nekem 27-én nem lehetett kezdenem másnak rá egy vagy kétnapra kezdhetett long protokolt.Az enyém is annak számít hiába fagyasztott beültetés.Időben ua mint egy friss stimusé.Nekem uazon a héten nincs aki beültesse másnak meg van.Röhejes.Előbb sem szívhatja le meg később se.Na mindegy, az ő nevük előtt van a Dr ők tudják de nekem itt valami nem smakkol.Puszy.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook