Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


854. judite (válaszként erre: 852. - 68454605f4)
2015. jún. 5. 14:14
M. felírj a fog. gátlót, csak szóljál Neki, hogy a cisztákra kell... nem a dokim, de helyettesként nemkem felírta egyszer.
2015. jún. 5. 13:29
Lányok,tudjátok hogy hanyadikától lesznek M-ék megint? Már júli 1-től?
2015. jún. 5. 13:27

Sziasztok! Most jövök a nőgyógyásztól a mensi késésem miatt!Gondoltam hogy ciszta lesz..az is,egy szép kétrekeszes példány,5×4 cm,fájt is rendesen,egyébként más minden ok bent.Tehát ezért nem tudott megjönni,pedig már csak Murberhez kelett volna jelentkezni méh-UH-ra,és kezdhetek valamikor...Kaptam Duphastont,ettől megjön,de ugye lányok(Évike és Vigyorex!)ezt majd el kell mondanom M-nek is,és írjon antibébit hogy ne legyek cisztás? Vagy hogy kezelik az ilyesmit ott Murberék? Csak azért hogyha most megjön,nehogy 20.napon megint cisztám legyen? Tudtok erre tanácsot adni?De azért örülök hogy még nem stimuzok közvetlen,mert pofáraesés lett volna,ha nem kezdhetek! Köszönöm előre is!!


Poszméte...sajnálom,de tudod,mindenkinek eljön egyszer a gólya!!:-)) Lehet együtt kezdünk szeptemberben,hisz ha meg is jön valamikor mostanában,lehet a 20.napja még juni vége lenne,és nem kezdhetnék? Fene tudja? És akkor még augusztus is beteszi a kiskaput,így én már nem is görcsölök..egyszer rám is kerül a sor...:-)) Puszi nektek..

851. 8ffe0f8319 (válaszként erre: 848. - Amélia Amélia)
2015. jún. 5. 09:49
Nagyon köszi a választ! :)
850. Bobcsi82 (válaszként erre: 836. - Amélia Amélia)
2015. jún. 5. 09:45

Szia!

Én Murberhez járok a SOTE-ra és nekem is kellett átjárhatósági vizsgálat amit ő csinált meg a magánrendelőjében múlt héten. Nekem átjárható mindkettő és egyáltalán nem fájt, pedig nagyon meg voltam ijedve hogy mi lesz. Azóta se volt semmi bajom, nem görcsölt a hasam nem fájt semmim. Kb. 3 perc volt maga a vizsgálat, utána 10 percet kellett ülnöm a váróba és mehettünk is haza.

849. Amélia Amélia (válaszként erre: 846. - Poszmete)
2015. jún. 4. 20:43
Értem, köszönöm 😊
848. Amélia Amélia (válaszként erre: 847. - 8ffe0f8319)
2015. jún. 4. 20:42
Szia! Általában du. 2 és 4 között.
2015. jún. 4. 19:52
Sziasztok, az ARO-t mikor érdemes felhívni telefonon, amikor tuti, fel is veszik? Köszi előre is!
846. poszmete (válaszként erre: 844. - Amélia Amélia)
2015. jún. 4. 19:48
Két különböző időpont. Először magánrendelés,ott ad időpontot a vizsgálatra,ami a Bajcsyban van
845. Linduska76 (válaszként erre: 826. - 68454605f4)
2015. jún. 4. 19:24
Szia,ez nem jó hír!Remélem minden rendben lesz a dokinál holnap.Ne idegeskedj addig is.Puszi.😘🌸
844. Amélia Amélia (válaszként erre: 841. - Poszmete)
2015. jún. 4. 19:23
Összezavarodtam 😃 először magánrendelés a Fogarasi úton, majd másik időben a vizsgálat a Bajcsyban? Vagy az egész a magánrendelésen történik?
843. Linduska76 (válaszként erre: 828. - Poszmete)
2015. jún. 4. 19:20
Szia először is sajnálom, már azt hittem jóhírt közölsz velünk.Fel a fejjel a nyáron pihenjetek sokat és gyűjtsd az energiát a következőre.Puszi 😘🌸
842. Linduska76 (válaszként erre: 831. - Vigyorex6)
2015. jún. 4. 19:16
Szia,de örülök neked! Végre eljutottál idáíg!Megérte váltanotok.Nagyon drukkolok neked!Puszi Vigyázzatok magatokra!😘☺
841. poszmete (válaszként erre: 840. - Amélia Amélia)
2015. jún. 4. 18:56
Ciklusnaphoz van kötve. Kapsz időpontot a kezicsókolomtól a doki magánrendelésére,ami a Fogarasi úton van. Ez egy sima uh vizsgálat, 10000ft. Először nekem is ellenérzésem volt miatta,de utólag nem bántam,mert a doki kedves,az asszisztens is. Végig kísér mindenhova, "fogja a kezed".Maga a vizsgálat kibírható,egy katétert raknak fel a méhbe,később ezt töltik fel a röntgenben kontrsaztanyaggal.Utána nekem nagyon szar volt, nagyon görcsöltem,vert a víz,gyenge voltam.Többször rád néznek,ha kell adnak fájdalomcsillapítót. Én kértem de Te hős vagy,és kibírod.
840. Amélia Amélia (válaszként erre: 838. - Poszmete)
2015. jún. 4. 18:44
Köszi a gyors választ 😊 ha csak egyszer kell menni, akkor bevállalom... Tehát holnap telefonálok időpontért, aztán megyek amikor mondják? Rémhíreket olvastam erről a vizsgálatról 😞 neked mi a tapasztalatod? Amúgy ez fizetős?
839. Vigyorex6 (válaszként erre: 835. - Krisztynna)
2015. jún. 4. 17:23

Én a vérvételig itthon maradok. Ha nega akkor rögtön vissza dolgozni, ha pozi akkor meglátjuk uh után.

Én borozni fogok. Aspiric protectet szedek a meddőségi ajánlására a stimu kezdete óta. Azt tervezem, hogy sokat olvasok és mindig többet leszek talpon, hogy legyen keringésem, de nem csinálok semmit megerőltetőt.Ma csak fekszem, holnap is még sokat, aztán fokozatosan és meglátjuk ...

De ez sok mindenen múlik.

838. poszmete (válaszként erre: 836. - Amélia Amélia)
2015. jún. 4. 17:17
Szia. Én nála voltam. Tündér. Egyszer kell menni, a vizsgálat napján. Reggel nyolcig felveteted magad az osztályra, 9 körül vizsgálat, 13óra körül megkapod a zárójelentést. Ne egyedül menj, mert nagyon szar utána. Ha egyedül mész,inkább taxival menj haza.
837. Amélia Amélia (válaszként erre: 831. - Vigyorex6)
2015. jún. 4. 16:54
Szívből gratulálok Nektek! 😊 Annyira jó ezt olvasni 😊
2015. jún. 4. 16:51
Sziasztok! Ma voltunk első konzultáción a profnál. Azt mondja, hogy a hormonjaim teljesen rendben vannak, sőt apa spermaeredménye is teljesen jó, amit nem értünk és nem is akarom és legalábbis elhinni. Szeptemberben 9 millió volt, nem is nagyon mozogtak. Igaz, szedett 3 hónapig profertilt, decemberig, azóta nem nézettük, csak most. Szerintetek létezik ilyen??? A másik amit szeretnék kérdezni, hogy jártatok e a Bajcsyban a prof testvérénél. Átjárhatósági vizsgálatot kell csináltatnom, a prof őt javasolta. Elsősorban az érdekelne, hogy oda csak egyszer kell menni? Tőlünk elég körülményes oda jutni, lehet egyedül oda sem találnék. Viszont az itteni nőgyógyászatban nem nagyon bízom, szóval egyelőre tanácstalan vagyok...
835. krisztynna (válaszként erre: 831. - Vigyorex6)
2015. jún. 4. 14:20
Ejhhhha,vigyazzatok magatokra!Ilyenkor milyen tanacsokat erdemes megfogadni?Olvastam olyat,hogy este 1dl vorosbor,vigjatekok nezese,pihenes.Hany napig erdemes otthon maradni szerintetek?Milyen praktikak vannak?Linduskanal olvastam vmi aspirin100rol.
834. Vigyorex6 (válaszként erre: 833. - Poszmete)
2015. jún. 4. 13:12
BioTech Mens-t szed. Nyáron pihenj sokat .+ napozás és d vitamin mindkettőtöknek! Szeptember hajrá!!!
833. poszmete (válaszként erre: 830. - Vigyorex6)
2015. jún. 4. 13:06
Örülök nektek! Vigyázz rájuk. Párod szedett valamit? Az enyémmel a Fer 14 et szedették,de csak pénzkidobás volt
2015. jún. 4. 12:56
a 831. a jó :) bocsi csak telóröl ...
2015. jún. 4. 12:54
Sziasztok!Mindenkinek köszönöm a drukkot! :) 3in1 vagyok. :) Lassan megyünk haza! A biológus mondta, h van meglepije: még kettő elindult. 13 sejt, 12 embrike.Apa mintája szenzációs. 9M-ról 42millió.Tizenpárnál sosem volt több.A biológus szerint magyon jó volt a megtermékenyítő képességük és az összes picink tökéletes.Mindig balul sült el minden, de most mérhetetlenül boldogok vagyunk! :)
2015. jún. 4. 12:54
Sziasztok!Mindenkinek köszönöm a drukkot! :) 3in1 vagyok. :) Lassan megyünk haza! A biológus mondta, h van meglepije: még kettő elindult. 13 sejt, 10 embrike.Apa mintája szenzációs. 9M-ról 42millió.Tizenpárnál.sosem volt több.A biológus szerint magyon jó volt a megtermékenyítő képességük és az összes picink tökéletes.Mindig balul sült el minden, de most mérhetetlenül boldogok vagyunk! :)
829. krisztynna (válaszként erre: 828. - Poszmete)
2015. jún. 4. 12:09
Ohhhh... :( :( :( :( :(Egy másik lélek lesz a Te kisbabád! ♡
2015. jún. 4. 11:54
Hát sajnos találkozunk szeptemberben :(
827. 68454605f4 (válaszként erre: 822. - Poszmete)
2015. jún. 4. 10:10
Biztos ott a baba,ne izgulj!!:-))
2015. jún. 4. 10:09
Hát csajok,a 36.ciklusnapom van,sehol a mensi,nem tudok Murberhez bejelentkezni méh-UH-ra...:-(( Bezzeg mikor nem kéne,akkor jön!A stimuról nem is beszélek,mert fogalmam sincs,ha meg is jönne,beleesnék-e a konferencia miatt vagy nem? Igaz endós vagyok,és egyre jobban érzem...Kérdések netovábbja..De tudjátok mit,én már nem görcsölök ezen,egyszer sorra kerülök úgy is!:-)) Mindenesetre holnap nőgyógyászhoz megyek,jó lenne tudni,nem-e egy ciszta miatt nem jön meg,mert fájdogál mindkét petefészkem rendesen!:-)) Hát inkább most legyen ciszta,mint stimu közben...Mindenkinek megy a Drukk!!Puszi...
825. 68454605f4 (válaszként erre: 813. - Vigyorex6)
2015. jún. 4. 10:01
Óriási Drukk neked!Puszi..:-))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook