Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
7910. ritimiti (válaszként erre: 7909. - Trixy)
ma 04:18

Koszi Trixy a valaszt! En pentekre gonroltam mivel tegnap jott meg. Az akkor a masodik v harmadik nap.

Jaja az lesz megkerdezem telefonon..

7909. Trixy (válaszként erre: 7906. - Ritimiti)
tegnap 21:07
Szia, csütörtökön menj. Mivel hormont nêznek ezért lehet hogy nem baj ha beteg vagy de azért szerintem egy orvost kérdezz meg, vagy próbàld meg elérni a Sotét telón, de csak abban az időpontban hívd ami a papíron van különben nem veszik fel...
7908. Trixy (válaszként erre: 7907. - M.Reny)
tegnap 21:05
Gondolom a TB felé valahogy igazolni kell papírokon hogy kinek miért csinàlnak inszemet, lombikot. Mivel nàlunk nincs gond és természetes úton jöhet a baba , ezért kell gondolom ez a fêl év hogy Ő is alàtàmassza hogy tényleg nem jön össze simàn....
7907. M.Reny (válaszként erre: 7905. - Trixy)
tegnap 19:37

Hat igen nehez es rogos ez az ut es csak sodrodunk az arral.

Nalatok ahogy irtad h 2 eve probalkoztok nem ertem miert ragaszkodik akkor fel ev otthon probalkozashoz? 🤔 es csak utana inszem?...

7906. ritimiti
tegnap 18:30

Sziasztok!

Keszuloben vagyok a 3. Napos hormonvervetelre.

Ma 5 korul jott meg normalisan.

Szerintetek melyik napon menjek el vervetelre?

Valamint szepen belehuztam az influenzaba. Az is mara jott ki rajtam leginkabb..:(

Influenzasan ajanlott a vervetel?

Koszi a segitsegetek elore is! :)

7905. Trixy (válaszként erre: 7904. - M.Reny)
tegnap 17:17

Meglàtjuk majd lehet hogy pont most, tudod ez ilyen minden hónap új remény😁

Igen muszàly nekünk menni a dolgok után mert sajnos annyira nem mennek mélyen bele a dolgokban itt.Te is érdeklődj az endokrinológusodnál is hogy mit ajánlana még.

7904. M.Reny (válaszként erre: 7903. - Trixy)
tegnap 16:27

Hat igen mert az utolso inszememet meg 12 napon csinalta talan

En sem ertem megmondom oszinten sodrosom az arral es kozben probalok utanajarni olyan dolgoknak en is amit nem ertek. Azt mondta hogy nagyon jol reagalok az inszemes stimura se valami megsem jo ha nincs eredmeny (baba)

7903. Trixy (válaszként erre: 7898. - M.Reny)
tegnap 10:17

Na látod ezt nem értem én ,hogy most 15. napon csinálta az inszemet mert "úgy jött ki"vajon ha lombikoztok akkor is ez lesz? Akkor hogy fog vizsgálni, mert ott már sokkal jobban oda kell figyelni az időzitésre, kivàncsi leszek.

Hát ezért nem vàgom én sem hogy Ő csak a papírjait nézi,hogy október óta van stimu de előtte már 2 év sikertelenség volt, ezt miért nem veszi figyelembe....kicsit most bizalmatlan lettem😕

7902. Amika0405 (válaszként erre: 7901. - Mobea)
tegnap 10:17

Óóóó hát szurkolok 🙏🙏

Én még a stimunál lemaradtam 🤔

7901. mobea (válaszként erre: 7900. - Amika0405)
tegnapelőtt 21:33

Szia!

Mi az eredményre várunk, de pillanatnyilag csak egy negatív tesztet tudok felmutatni. Csütörtök v péntek reggel még csinálok még egyet, hátha csak korai volt az első teszt, de azért már nem várok sokat ettől se.😔 Majd jelentkezem azért.

7900. Amika0405
tegnapelőtt 21:05
Mobea te hol tartasz?
7899. Amika0405 (válaszként erre: 7897. - Szilvia0324)
tegnapelőtt 21:02
Áá nem hiszem,hogy megvizsgál,engem legalábbis nem vizsgált meg csak mondta ,hogy akkor irány tesó és hsg javasolt.Azt ha tudnád addig megcsinálni akkor spórolsz 2-3hónapot is.Engem egy petevezetékkel is küldőt .
7898. M.Reny (válaszként erre: 7895. - Trixy)
tegnapelőtt 19:42

Igen szerdara esett hetfon ultrahang szerda del pedig inszem. De most rakerdeztem hogy nem-e szukseges elotte ultrahang mielott megcsinalja az inszemet mert a nagy tuszom miatt aggodott kicsit hogy elobb megreped. De azt mondta hogy nem kell mert ha meg id repedt elobb akkor is boven idoben vagyunk.

Igen nektek fel ev otthon probalkozas es csak utana az inszem nem ertem miert nem mehettek inszemre egybol...

7897. Szilvia0324 (válaszként erre: 7896. - Amika0405)
tegnapelőtt 19:10
Igen,tegnap voltunk a külsős vizsgálaton. Tök jó legalább begyorsultak az események kíváncsi leszek mit mond majd a konzultáción. Mi várható a konzultáción,meg is vizsgál majd mire számítsak?
7896. Amika0405 (válaszként erre: 7894. - Szilvia0324)
tegnapelőtt 18:37
Szia külső vizsgálat volt a párodnak?ha igen akkor tuti,hogy a konzultáció,mert a minta leadás után egy héttel már lehet a konzi.
7895. Trixy (válaszként erre: 7891. - M.Reny)
tegnapelőtt 15:35
Na akkor most kivàncsi leszek hogy sikerül-e egyébként milyen napra esett mert ha jól emlékszem eddig szerdàn mentél inszemre ugye? Mondjuk Nektek mindenképpen jó mert tudtok haladni a lombik felé, de ha nekünk még 4 hónapot vagy akár többet várni kell míg csinál inszemet tuti átmegyünk máshovà😕
tegnapelőtt 15:34
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy a párom március 18-ra kapott időpontot a belső mintavételre, és utána 26-ra ismét kapott időpontot, itt is lesz andrológiai vizsgálat? Vagy ez már a konzultáció lehet a proffal? A párom kérte az időpontot és most nem tiszta nekem hogy a második időpont az már a konzultáció lenne vagy neki lesz még valami? Kiváncsi lennék hogy nálatok ez hogy zajlott? Köszönöm előre is :)
7893. Mancs75 (válaszként erre: 7892. - Wendy)
tegnapelőtt 10:09
Wendy, mi ugyanebben a helyzetben vagyunk...én tegnap voltam Hycosyn, egyik sem átjárható, de férjem miatt nálunk is csak lombik lehet. De nekem a doki javasolta, hogy nézzük meg laparoszkóppal is, ami ugye kis műtét. Mert hogy ha ott van gond, múltbeli vagy jelenbeli gyulladás, akkor az gondot okozhat a beágyazódásnál. Mondta hogy beszéljek a lombikos orvosommal, de ő nagyon javasolná. Neked nem mondtak ilyet?
7892. Wendy
tegnapelőtt 08:57
Sziasztok! Köszönöm a segítséget! Végül a Madách 11 nevű rendelőbe mentem Hycosyra. 50ért megvolt mindenestől és nagyon gyorsan tudtak fogadni. Sajnos egyik sem átjárható, de a férjem miatt már amúgy is csak lombik lehet. Ma kérek időpontot 20. Napra és indulhatunk :)
7891. M.Reny (válaszként erre: 7890. - Trixy)
tegnapelőtt 07:52
Igen en is a tesoja miatt vagyok nala. Nekem most a 15.napra jott ki es elmeletileg jo nagy is volt mar akkor a tuszom de igazibol mar az elmult inszemnel is ugy voltam hogy elmegyek hogy haladjuk ez is legyen meg de en is kicsit kilatastalannak tartom azt amiben most vagyunk
7890. Trixy (válaszként erre: 7889. - M.Reny)
tegnapelőtt 05:50

Hát igen én is azt gondoltam , hogy ha esetleg úgy jön ki akkor akár a kórházban is megvizsgál , hogy ne legyen "üres"hónap. Szerintem mivel TB támogatottan megy a dolog így neki papíron meg kell lennie , hogy kinek miért mit csinàl...ês mivel nálunk most is mondta hogy semmi gond nincs( persze azokról a vizsgàlatokról nem is tud amiket még plusszban megcsinàltattunk, de ott is minden rendben)ezért erőlteti a sima együttléteket.

Igen biztos , hogy nem olcsó, de igazándiból mi csak azért vagyunk itt a SOTÉN mert az én nőgyógyászom már 10 éve a tesója és àltala kerültem a profhoz, de valahogy többet vártam....🙄

Neked most hànyadik napon csinàlta meg az inszemet?

7889. M.Reny (válaszként erre: 7888. - Trixy)
febr. 18. 20:34
Hat igen teljesen megertelek januarban en is a hetfoi napja miatt csusztam ki az inszembol. En ugy erzem hogy ha maganba jarok hozza felajanlhatta volna h a korhazban megvizsgal magan alapon es akkor nem kesek. Bar nekem azt mondta hogy ezen kivul meg1 inszem es utana ami aprilis akkor beszelhetunk a lombikrol. Bar nekem csak a 4.inszem lesz. En az inszemet teljesen feleslegesnek tartom egyebkent tudok h van akinek segit de en nem bizakodom benne mar. Az a bajom a teljes magannal hogy az meg ettol is dragabb es az inszem is igy magan alapon nala havi szinten nem keves...
7888. Trixy (válaszként erre: 7887. - M.Reny)
febr. 18. 19:47

De jó szuper, drukkolok😍

Ma voltam nàla , a mensim nem jött még meg de teszt negatív, látott egy új cisztát azt mondta attól késhet akàr egy hetet is ....amikor megjön hivjam .

Amúgy most elgondolkodtunk hogy hogyan tovább mert megint ràkérdeztem az inszemre és ragaszkodik a "papírformához" 6db clostis hónap kell, nekem pedig eddig 2db van mert ugye 3.ban lett egy ciszta aztàn ünnepek miatt nem rendelt...aztán meg úgy jött meg hogy már késő lett volna a clostit elkezdeni és csak tüszőrepit adott.

Szóval úgy érzem hogy nem haladunk...végig akarja csinàlni még a 4 clostis hónapot ami megint eltarthat fél évig ha ciszta lesz tőle ismét...aztàn nyári szünet szóval kb szeptemberben lenne az első inszem. Azon gondolkodunk hogy átmegyünk fizetősbe hàtha ott gyorsabban haladnak a dolgok...na meg ez az állandó hétfői nap hogy bárhogy àllsz mindig csak hétfőn tudsz menni hozzà.

7887. M.Reny (válaszként erre: 7886. - Trixy)
febr. 18. 19:24

Szia

Szerdan megvolt a 3.inszem. igazibol semmmivel sem erzek mast mint az eddiginel de majd kiderul 😊

Es ti hol tartotok?

7886. Trixy (válaszként erre: 7817. - M.Reny)
febr. 18. 15:15

Szia M.Reny!

Mi a helyzet? Hol tartasz?

7885. Szamanta88 (válaszként erre: 7884. - N.Dorka)
febr. 18. 14:01
Köszönöm a választ. :)Én abban a hitben voltam h az az első nap.
7884. N.Dorka (válaszként erre: 7883. - Szamanta88)
febr. 18. 12:49
Szia!A tegnapi napod volt akkor a nulladik nap,a mai az első,mától számolj:)
febr. 18. 07:48

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni ebben a hónapban kezdtem a vérvételeket tegnap volt pozitív az ovulációs tesztem és azt nem tudom hogy tegnaptól számoljam az 5.-ik napot vagy a mai naptól? Előre is köszönöm a válaszokat

7882. Szöszmösz87 (válaszként erre: 7881. - Boci11)
febr. 16. 12:52
Köszönöm szépen! Keresek helyet neki. 😉😄
7881. Boci11 (válaszként erre: 7880. - Szöszmösz87)
febr. 16. 10:48

Szia!

Teljesen mindegy, hogy melyik oldalra szúrod. (Én oda szúrom, ahol még van hely 😃 )

A köldök közelébe szúrd, de ne közvetlen mellé, kicsit odébb, kb. a köldöködtől egy ujjnyira.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook