Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
8182. Solinca (válaszként erre: 8156. - Tundev)
tegnap 15:08
Igen, ez valóban igaz... mi is hozzá keveredtünk magánba, ahol teljesen más a hozzáállása. Hsg-t már megcsinálta a testvére. Egyébként ugyanabban az utcában van, kb. 10 percre a testvérétől.
8181. Blessed
tegnapelőtt 10:01

Sziasztok

Köszönöm szépen a válaszokat

Felhívtam őket és új időpontot kell majd kérnem

Remélem nem kell majd sokat várnom

8180. Amika0405 (válaszként erre: 8177. - Blessed)
tegnapelőtt 08:14

Szia.

Ha szolsz az asszisztensnek,hogy neked dolgod lenne és fontos ,hogy idöbe behivjon akkor megszokták oldani.

Nekem volt olyan eset ,hogy szoltam és azonnal fogadot.

8179. Rékuc (válaszként erre: 8177. - Blessed)
tegnapelőtt 08:03
Szia! Nálam 2 alkalomból 2x volt csúszàs, 1-1,5 óra sajnos.
8178. Conejo (válaszként erre: 8177. - Blessed)
tegnapelőtt 06:15

Szia!

Az én tapasztalatom,hogy ezt előre sajnos nem lehet tudni. Velem előfordult már, hogy akkor behívtak, de volt már, hogy több órát vártam.

Sajnálom, hogy ezt kellett mondanom...

8177. Blessed
ápr. 15. 22:17

Sziasztok

Holnap 13:00 lenne időpontunk és sajnos nem értük el a Sotét.

Az lenne a kérdésem hogy ha egyre van időpont akkor az azt is jelenti hogy egykor tenyleg be is hivnak

És hogy kb. mennyi idő az első alkalom időben

Mert sajnos kettőre mennem kellene dolgozni és max 3ig tudnám megoldani hogy ráérjek.

Köszönőm ha valaki válaszol :)

8176. Amika0405
ápr. 15. 18:48

Sziasztok lányok🤗🤗🤗

Holnap megyünk a sotéra kezdjük a 2ik lombikot🥰🥰🥰

Voltam citologia vizsgálaton de persze csak jövö héten lesz meg az eredmény.

Megnézettem ultrahanggal,hogy minden renbe,és cisztát nem látot csak egy 18 mm es folliculust ,(pont peteérés környékén voltam ).8 mm es nyálka hártya

Szerintetek az mi lehet?

8175. Tivike1
ápr. 15. 13:08

Sziasztok!

NK,celluláris immunstátusszal kapcsolatban van itt,aki jártas a témában vagy rossz eredménye volt?

8174. Blessed
ápr. 14. 23:37

Sziasztok

Az lenne a kérdésem, hogy most két nap múlva lenne időpontunk a klinikán, viszont nem jó mégsem az időpont amit kaptunk mert közbe jöttek egyéb dolgok.Mennyire rugalmasak új időpont ügyileg,illetve hogy csak most szólunk majd hogy mégsem tudunk elmenni :(

8173. Vera_84 (válaszként erre: 8172. - Timi1012)
ápr. 14. 21:21
Nagyon szivesen. Máskor is. :) A dokik egyèbkènt nagyon rendesek. Segítőkèszek ès kedvesek. Kitartást
8172. Timi1012 (válaszként erre: 8171. - Vera_84)
ápr. 14. 11:58

Szia!

Köszönöm, lehet, elindulunk ezen a vonalon...

8171. Vera_84 (válaszként erre: 8169. - Timi1012)
ápr. 12. 19:30

Van Riesz dokinak ès Kopa doktor úrnak magànrendelèse. Ha gondoljátok akkor menyjetek el oda. Visszahívni már a klinikára fognak. De kell fèrj rèszről pár vizsgálat. Mindenkèppen kell ottbis leadnia mintát. Ha 0 eredmènyetek van akkor mindenkèppen kèrnek genetikai vv. Az fizetős. Mi a synlabban csináltattuk annó ès elfogadta. Valamint kell egy általános nagyrutin meg fèrfi hormon panel.

Remèlem tudtam segíteni.

Egyèbkènt elsőnkonzira bejutni nehèz de utána már könnyebb. Nekünk legalább is Riesz doki ezt mondta

8170. SUKI
ápr. 12. 19:27

Sziasztok!

Új vagyok itt, nemrég kezdtem el olvasni a hozzászólásokat :)

Segítségetekre lenne szükségem.

Párommal pár év próbálkozás után kiderült hogy lombikkal lehet csak babánk a férjem alacsony száma miatt.

Érdemes a sote1re menni, vagy sok a negativ dolog? Ha most elindítjuk a folyamatot mikorra várhatjuk az elsö beültetést?

Válaszotokat és segítségeteket előre is köszönöm.

Régóta várunk babára, bízunk benne hogy idén már növekedne a pocakomban a kis csoda :)

8169. Timi1012
ápr. 12. 16:59

Sziasztok!

Teljesen el vagyok keseredve...Nemrég voltunk a prof.nál konzultáción, ahol kiderült, hogy csak a herebiopszia az egyetlen esélyünk, hogy közös babánk legyen a férjemmel. Azt is mondta, hogy ha sikerül minél előbb eldönteni, a nyárig akár eljuthatunk az első lombikig is. Átrágtuk, a férjem bevállalja. Felhívta a klinikát, ahol közölték vele, hogy nem tudnak már neki időpontot adni, hívja újra augusztus végén...én úgy elhittem, hogy talán...talán valami egyszer elsőre sikerül és a nyaram már szuper lesz... :( bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikerültem, de annyira csalódott vagyok...a legrosszabb meg ugye az, hogy neki nem mutathatom, ígyis elég sz*rul érzi magát... :(

8168. Reamee (válaszként erre: 8165. - Szöszmösz87)
ápr. 11. 21:00
Szia! Köszönöm, megfogadom a tanácsodat, már a papírokkal a kezemben megyek a következő alkalomra :)
8167. Reamee (válaszként erre: 8164. - Conejo)
ápr. 11. 20:59
Szia! Köszönöm szépen a segítséget :) Igen, nálunk lombik lesz, csak ez az opció jöhet szóba, de nem is hittem, hogy ilyen gyorsan eljutunk eddig. :)
ápr. 11. 20:28
Mégsem kell lemondanom az időpontot. Holnap megyek ultrahangos vizsgálatra a ciklus 2. napján vagyok. Mire számítanak? A professzor azt mondta hogy óvatos stimulaciot kezdünk el és tervezett együttléteket. Holnap akkor már kapni fogok valami gyógyszert vagy injekciót?
8165. Szöszmösz87 (válaszként erre: 8162. - Reamee)
ápr. 11. 19:50
Szia! Ha már a 20.ciklusnap előtti konzultációra mentek, akkor konzultálj az altatóorvossal még előtte, hogy már annak is tudd vinni a papírját arra a konzultációra. 😊
8164. Conejo (válaszként erre: 8162. - Reamee)
ápr. 11. 19:50

Szia!

Drukkolok Nektek!!!

Az altatóorvoshoz időpontot ugyanúgy tudsz kérni Annáéktól, vagyis a bejelentkezős számon 14 órától hétfő és csütörtök között. Vagy személyesen, amikor ott vannak. Ők írnak be oda. Legalábbis engem mindig ők írtak be.

Ha már itt tartotok, és 20-dik napra kell időpont a stimuhoz, akkor minden bizonnyal lombik lesz, tehát kell altatóorvos. Próbálj meg aznapra kérni, amikor a 20-dik napos konzira mentek.

Az altatódokinak kell teljes vérkép, vércsoport és ellenanyagszűrés, EKG, és mellkas röntgen. Ez úgy jó, ha ezek nem régebbiek 30 napnàl, de nekem legutóbb régebbiek voltak és nem hajtottak el.

Mindent bele!

8163. Amika0405 (válaszként erre: 8162. - Reamee)
ápr. 11. 19:33
Szia nem kaptál egy papirt amin rajta van a telefonszám?
8162. Reamee
ápr. 11. 17:40
Sziasztok! Már egy ideje olvastak Titeket. Eddig minden egyértelmű volt, elég gyorsan haladtunk az eseményekkel. Február 7-én volt az első konzultációk, a héten pedig a második. A Prof. mondta hogy a következő ciklusom 20. napjáig kérjek időpontot és kezdődhet a stimu. Na már most a kérdésem az lenne, hogy meg kellene addig csinaltatom az altathatósághoz pár vizsgálatot, és nem tudom hogy az altatóorvoshoz menni kell már a 20. napi konzultáció előtt vagy csak utána? És hogy oda kitől kell kérnem időpontot? Tudna esetleg valaki segíteni ebben? Köszönöm
ápr. 11. 15:10
Email címet tudnátok mondani, ahol időpontot tudok lemondani?
8160. Rékuc (válaszként erre: 8159. - Tarkabarka10)
ápr. 10. 15:02

Szia!

Biztos mindenkinek másmilyen a “berendezése”, tűrőkèpessége, stb.

Viszek fájdalomcsillapítot és a páromat, én màr inkább szeretnék túl lenni rajta, hogy haladjunk tovább. 🙂

8159. tarkabarka10 (válaszként erre: 8140. - Rékuc)
ápr. 10. 13:01

Szia.

Istenhegyin.

Nem akarok senkit rémisztgetni, de a bugyikát fel kell kötni. 😫

8158. tarkabarka10 (válaszként erre: 8142. - Mancs75)
ápr. 10. 12:59

Kemény csaj vagyok, ugy mentem oda kibírom 💪🏼

...aha....a nagy fenét! Mint akit belülről kikapartak...kb...

8157. Rékuc (válaszként erre: 8156. - Tundev)
ápr. 8. 13:07

Nekem is fura volt, mert ugyanezt olvastam itt többetektől.

Fordult a kocka, azzal kezdte, hogy közkórházakban csinálják a rtg-est, ami ingyenes, de jobban terheli a szervezetet. Hirtelen kicsit össze is zavarodtam 😂

8156. tundev
ápr. 8. 12:33

Azért érdekes, hogy eddig teljesen a hycosy ellen volt a prof....konkrétan engem eléggé durván lecseszett, hogy hycosyra mentem és nem a tesójához hsgre. Érdekes...érdekes...

Most, hogy új rendelője van (ha jól hallottam) külön a tesótól, már a hycosy is jo, annak ellenére, hogy nekem anno arra hivatkozott, hogy nem ad valos eredményt...

8155. Rékuc
ápr. 8. 11:18

Köszi lànyok az infókat.

A saját nőgyógyászom is nagyon drága, de inkább vele csináltatom pl. a rákszűrést, mert cserében megbízom benne, mosolyog, kedves és ràm figyel. 😊 A prof is szimpi volt, így inkább hozzá megyek uh-ra és hycosy vizsgàlatra.

8154. Timi1012 (válaszként erre: 8137. - Rékuc)
ápr. 7. 21:37

Szia!

Én is pozitívan csalódtam, aminek nagyon örültem. :) Tényleg nem túl bőbeszédű, magától csak a "tényeket" közölte, de bármit kérdeztünk, mindenre válaszolt, sőt, még biztatott is. Szóval nekem nagyon szimpatikus.

8153. Solinca (válaszként erre: 8133. - Rékuc)
ápr. 7. 07:59
Szia, elég borsos a profbácsi, sima konzultáció 15.000, ha ultrahang is van, 25.000.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook