Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
5952. mobea (válaszként erre: 5951. - Aranymaszat87)
máj. 24. 19:40
Igen, ott van.
máj. 24. 08:03
Sziasztok! Mizujs kismamik? Jól van mindenki? :) Megint kérdésem lenne, a prof testvérének a magán rendelése a Fogarasi úton van? Mert amikor telefonáltam időpontért elfelejtettem megkérdezni. A neten a Fogarasi út 122-őt találtam címnek.
5950. Aranymaszat87 (válaszként erre: 5949. - Olivia Pope)
máj. 18. 09:04
Nagyon szépen köszönöm a választ! :)
5949. Olivia Pope (válaszként erre: 5948. - Aranymaszat87)
máj. 18. 07:26
Én rákérdeztem a nyári szabadságolásra, Árokszállási doktornő júliusban megy 2 hét szabadságra, a lombikos csapat pedig augusztusban.
máj. 17. 19:19
Akik régebben itt vannak, még mindig várom, hátha tud valaki a nyári szünetről nyilatkozni!??
5947. Aranymaszat87 (válaszként erre: 5944. - Amika0405)
máj. 17. 19:18
Szia Amika! Köszönöm szépen a válaszod, ezek után már én is alig várom hogy találkozzak ezzel a mindenki szerint ennyire jófej dokival! :) Szurkolok Neked is, hogy minden rendben menjen! De amilyen babaeső van most ezen a fórumon, azt hiszem mi is bizakodhatunk! ;)
5946. rony83 (válaszként erre: 5945. - Amika0405)
máj. 16. 07:06
Nagyon köszönöm! ????
5945. Amika0405
máj. 15. 18:19
Rony gratulálok és boldog terhességet kívánok .
5944. Amika0405 (válaszként erre: 5938. - Aranymaszat87)
máj. 15. 18:00
Szia engem is rony83 biztatott,hogy jó doki és igen szuper jó fej volt ki se akartam jönni a rendelőből.Én egy hét után kaptam időpontot,a vizsgálat 18000ft,és nem lehet vérzésed,viszont most szabadságra megy és csak 28-án lesz ezért érdemes hívni időbe .Nekem csúszik egy hónapot a hsg mivel tegnap múlt el és nem lesz jövő héten így juni 13 lesz.Ami viszont fontos ha volt műtéted akkor vidd magaddal a zárójelentést,mert mindent megkérdez.A hsg ingyenes nem tartanak bent de két napig nem lehet dolgozni kiír táppénzre .
5943. rony83 (válaszként erre: 5942. - Aranymaszat87)
máj. 14. 21:56
Maga az átjárhatósági ingyenes, TB alapú, nyari szunetrol en nem tudok nyilatkozni. Köszönöm szépen!Neked is hasonlo jokat, legalább.....
5942. Aranymaszat87 (válaszként erre: 5940. - rony83)
máj. 14. 20:53
Szia rony83! Köszönöm szépen a választ! És az átjárhatósági mennyibe került? A nyári szünettel kapcsolatban tudtok segíteni? Vajon július-augusztus vagy csak augusztus? Egyébként neked is gratulálok!! :)
5941. rony83 (válaszként erre: 5939. - v-erika85)
máj. 14. 20:49
Szia, neked is tudok segiteni, ugyanez volt, péntek helyett hétfőn jött csak meg a Gona miatt, azt mondták van, akinek meg se jön. Szóval nyugi, a vervetelbol ők mindent látni fognak.
5940. rony83 (válaszként erre: 5938. - Aranymaszat87)
máj. 14. 20:47
Szia, atjarhatosagi: kb 2 hétre kaptam idopontot a maganrendelesre az volt 15 vagy 20e ft, ennyi. Ott beszeltuk meg h mikor kell menni a Bajcsy korhazba. Papíron befektettek, de haza lehetett jonni utána, kb 1-2 orakor meg is volt a záróm, reggel 7re kellett menni, fél10 fele volt a vizsgálat, ami nekem nem fájt.
5939. v-erika85
máj. 14. 19:00

Sziasztok! Először is szeretnék gratulálni a jó hírrel érkezőknek, nagyon örülök nektek.

Van-e valakinek tapasztalata az alábbival kapcsolatban: ma van a 13. gonás és a 32. ciklusnapom. Ilyenkor már rég meg szokott jönni (28-29 nap), csütörtökön megyek az első kontrollra de aggaszt egy kicsit, hogy még nem jött meg. Járt már valaki így, a ciklus csúszása eltolhatja szerintetek a Menopur kezdését?

máj. 14. 14:33

Sziasztok! Úgy látom babaeső van a fórumon...:)

Nagyon Gratulálok mindenkinek akinek sikerült mostanában!! :)

Kérdésem azokhoz szólna, akik a prof. testvérénél csináltatták az átjárhatóságit. Nem nála akartam, de egyszerűen nem találok a lakóhelyem közelében, aki ezt a röntgenest csinálná. :(

Azt olvastam hogy nagyon kedves a doki, mindannyian azt írtátok. Igazából az lenne a kérdésem, hogy anyagilag mire számítsak? Illetve ugye nem befekvős? Úgy értem hogy csak megcsinálja, max fekszek 1-2 órát, és mehetek haza?? Kb. mennyi idő mire fogad, onnantól hogy telefonálok? És utolsó kérdésem, hogy valószínű csak Júniusban fogom tudni megcsináltatni, akkor már nem jutok vissza az eredménnyel a profhoz, a nyári szünet előtt, vagy pontosan mikor van szünet?? Előre is köszönöm aki válaszol! :)

5937. Vera_84
máj. 14. 09:11

Sziasztok!

Ígértem hogy megírom mi volt 8-án csak eddig időhiányban szűkölködtem. Ez az infó azoknak jó, akik így vagy úgy de most kezdik az itt egészet. Nekünk a BMC-ből nem kell semmit kikérni (mondjuk csak vérvételek vannak ott a mi részünkről), mert úgy is saját eredményből dolgoznak, azért mert azzal tudnak legjobban kalkulálni. Persze lehet küldő eredményt is vinni, de pl Apa részről azért kérnek mindenképp legalább egy leadott mintát, hogy ők is tudnak e kinyerni belőle. Ha igen akkor mindig friss anyaggal tudnak dolgozni. Amit nálunk elfogadtak az andrológus szakvélemény, valamint a genetikai teszt eredménye. Andrológushoz már nem is kell mennünk, mert leadott minta után majd ők helyileg intéznek mindent, pl. urológia a biopsziához és ők fagyasztják az eredményeket. Női részről azért szokták kérni az átjárhatóságit függetlenül attól, hogy nem lehet más csak lombik, mert egyuttal azzal térképezik fel a méh állapotát.

Bemnyomás tekintetében Árokszállási tényleg nagyon kedves és segítőkész. :) Megmondta mit vigyünk magunkkal 30-án és akkor kiírja a vizsgálatokat. Mert a kövi konzultáció már a Sotén lesz.

5936. poszmete
máj. 12. 00:17
Sziasztok. Van itt valaki, aki tesó projektben van? Kislányom 16 hónapos, harmadikra sikerült,szeretnénk neki tesót. Mivel csak ICSI jöhet nálunk szóba,érdeklődöm, hogy összesen van 5 kör, vagy "új" babánál előről indul az 5?
5935. rony83 (válaszként erre: 5934. - Kawabanya)
máj. 11. 17:29
Köszi szépen! Úgy motyogott a prof h nem értettem, na meg el voltam varazsolva! Megköszöntük a profnak de nem látok rajta soha érzelmet...ilyenkor vajon örül? Mindegy en örökre hálás leszek neki...
5934. Kawabanya (válaszként erre: 5933. - rony83)
máj. 11. 16:05

Rony! Nagyon nagy gratula kismama!!!! Úgy örülök!

24.hètig javasolta a saját dokim. Èn addig fogom szedni

5933. rony83
máj. 11. 15:06

Megvolt az UH es mindkét magzatnak van szívműködése! Elmondhatatlanul boldogok vagyunk! Mostmár mehetünk terhesgondozasra. Kawabanya, a Bromocriptin t is 12-edik hétig kell ugye?

Lányok,mindenkinek hasonló jókat kívánok!!!

5932. Vera_84 (válaszként erre: 5924. - Rimetta)
máj. 11. 14:48
Hatalmas nagy gratula :)
5931. Rimetta
máj. 11. 11:39

Köszi csajok mindenkinek! Nem is merem elhinni, hogy ez velünk megtörténik...

Idén tényleg beindult itt a babaeső, úgyhogy hajrá-hajrá mindenkinek!!! :)

5930. LeonaL (válaszként erre: 5929. - Olivia Pope)
máj. 11. 10:44
Ti is meg az otthoni probalkozasnal vagytok, igaz? Abbol van 6honap, sztem az inszembol is. Nekunk most jon az 5. Otthoni proba, mar alig varom, h leteljen...de ugye ez a honap is kimaradt:( de bizom, h iden eljutunk az inszemig.
5929. Olivia Pope (válaszként erre: 5924. - Rimetta)
máj. 11. 10:01

Gratulálok @Rimetta ! Köszi, hogy megosztjátok a pozitív híreket, reménnyel tölt el! :)

Van valaki itt a csoportban, akinek az inszemináció összejött?

Abban az esetben, ha a párral elvileg minden rendben van, hány alkalommal csinálnak inszeminációt mielőtt a lombikba belevágnak, mi a tapasztalat?

5928. LeonaL
máj. 11. 07:31
Gratulalok en is:)!!!! De jo:)!!!! Csodalatos idoszak fog kovetkezni:)!!!!
5927. Kawabanya
máj. 11. 06:02
Rimetta! Fülig ér a szàm, gratulàlok!
5926. rony83 (válaszként erre: 5924. - Rimetta)
máj. 10. 21:18
De jó, gratulálok!
5925. Nénje (válaszként erre: 5924. - Rimetta)
máj. 10. 21:08
Gratulálok,és továbbra is csendben olvasgatva drukkolok mindenkinek!Hajrá,dobjátok a hatosokat! :-)
5924. Rimetta
máj. 10. 19:50

Sziasztok csajok!

Jo híreket hozok én is, sikerült, terhes vagyok!!!! Nagyon magas a hcg (nem emlekszem mennyi, mert olyan extazisba kerultem), a doktorno szerint lehet ketten vannak.... Jovo penteken UH!

5923. Kawabanya (válaszként erre: 5922. - rony83)
máj. 10. 15:02

Gondolok Ràd holnap, írj majd! Biztos, hogy bemehet Veled, de sem hangot nem kapcsol, se nagy ügyet nem csinál belőle a Prof. Annyit mondott, hogy mindkét szív dobog. Adott egy papírt,azzal mehettem màr a saját dokimhoz.

Jól vagyok köszi, már egy ideje megmozdult, azóta minden nap érzem 😁

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook