Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
7255. Vera_84 (válaszként erre: 7247. - Wendy)
ma 12:39

Szia

Kettővel biztos kell számolni. De én azt gyanítom hogy az több is lesz.

Legalább is van egy ilyen sejtésem. :(

7254. Reaaa (válaszként erre: 7248. - Wendy)
ma 08:05

Sajnos a konzultációk, vizsgálatok mind hosszú idő míg meglesznek :( mi a Forgács intézetből jöttünk át, az 1. konzira ott is másfél hónapot vártunk anno, ugyhogy lehet ez nem fúgg össze azzal, hogy magn vagy állami az intézmény, félig magánban se gyors.

Androlódiát magán úton nem néztetek? Az esetleg gyorsabban lezajlik. És ha kell a SOTE-n is, akkor már most kérjetek időpontot, mert ott is 1-2 hónapra tudnak csak adni.

Sok sok türelmet és erőt kívánok nektek!!!

7253. Reaaa (válaszként erre: 7250. - M.Reny)
ma 08:02
Nagyon szurkolok hogy sikerüljön!!! :)
7252. Reaaa (válaszként erre: 7246. - Nyakaska)
ma 08:00

19 petesejt lett, nem is gondoltam volna, lehet kicsit túlstimuzott a prof, pedig a minimálisat kaptam. Altattak, a műtőasztalon fekve is szétvetett az ideg, csak hallgattam az EKG pittyegését, már azt hittem azért fognak rám szólni, hogy nyugodjak már le, mert kiakad a gép. De nagyon kedves volt mindenki aznap, az altató asszisztens beszélgetett is velem, mig folyt az infúzió, az altató orvos egy fiatal fiú volt, rendes volt ő is, és a Kati volt aznap, egy tündér volt, rengeteget segített. Szóval túléltem :)

Aznap nagyon fájt este, most már jó, egyedül attól izgulok nehogy túlstimuláció legyen tényleg, kicsit puffadok s szurkál a hasam, próbálok sokat inni, pihenni.

Holnap meg megyünk megkapjuk a bogyód, ha minden rendben! :)

Neked már nemsok van hátra, érzel valamit? Hogy vagy? :)

7251. Apró83
ma 07:50

Sziasztok!

Egy ideje csak olvasom itt a történéseket. Mi nov végén voltunk 2. konzin. Párom mehet 3. sperma vizsgálatra. A prof szerint nekem kutya bajom, de elküldött hsg-re a tesójához. Amitől tartok, mert cöliákiás vagyok, és tuti hashártya gyulladásom lesz a kontrsztanyagtól. Gondoltam majd januárban megkérdezem, hogy is lehetne ezt kiküszöbölni. Nálunk is a lassúság a gondja a kis katonáknak. Viszont a gyerekgyár jellege miatt eléggé lelombozó a sote. Nem túl kedvesek a nővérek, és a prof is max 5 percet szán az emberre. Pócsi doktornő kedves volt, de nem az ő kezében vannak a dolgaink sajnos. Szóval most kb tavaszig parkoló pályán vagyunk. A pohár félig tele, mert nincs nagy gond egyikőnkkel sem. De ha meg azt nézem hogy már 1,5 éve nem jött össze a baba akkor talán el kellene engednem őt, és másra koncentrálni. Olyan mint egy hullámvasút ez az egész. Remélem 2019-ben újult erővel sikerül mindannyiunknak a cél!

Boldog ünnepeket kívánok (ettől függetlenül) mindenkinek!

7250. M.Reny
ma 07:17

Sziasztok!

Tegnap megtortent a 2.inszeminaciom. Remelem most pozitivan vegzodik 🙂

Majd jelentkezem ha mar tudok valamit .

7249. Wendy (válaszként erre: 7245. - Reaaa)
tegnap 20:47
Szorítok! Majd írj, hogy mi volt!
7248. Wendy (válaszként erre: 7244. - Tundev)
tegnap 20:45

Én sem értem minek ez. Már 3 évvel ezelőtt is alig volt 1-2, de azok sem mozogtak. Valószínű az időhúzás, vagy esetleg plusz pénz ez nekik?

Már ma is kibőgtem magam. Persze egy csomó ismerősöm szült meg az elmúlt 2 hétben. Örülök nekik, de a másik oldalról meg nehéz ezt látni. Ha lenne legalább 1 dátum, 1 kapaszkodó, hogy egyszer elkezdjük. Nade bocsi a panaszkodásért. Így is olyan hálás vagyok itt mindenkinek a sok tanácsért!

7247. Wendy (válaszként erre: 7243. - Vera_84)
tegnap 20:40

Szia!

Köszönöm, akkor ezeket próbálom intézni. Andrológia is legalább akkor 2 kör?

7246. Nyakaska (válaszként erre: 7245. - Reaaa)
tegnap 14:07

Jajjdejóóó :-) Nyugi, minden rendben lesz, a nehezén túlvagy!

És milyen volt a leszívás? Hány petesejted lett?

Szorítok, jelentkezz majd...

7245. Reaaa (válaszként erre: 7238. - Nyakaska)
tegnap 12:56
Képzeld, pénteken megyünk beültetésre :) :) hihetetlen!!! a teloban nekem se mondták meg hány sejt maradt meg, de nem is érdekel, most hogy 1 biztos van :)
7244. tundev (válaszként erre: 7241. - Wendy)
dec. 10. 20:38

ÚGy legyen :)

És abszolút megértelek...ez a várakozás őrjítő. Pláne, hogy rohan az idő.

Egyébként nem értem, hogy ebben az esetben nálatok minek erőlteti az újabb spermavizsgálatot. :( Sajnálom.

7243. Vera_84 (válaszként erre: 7239. - Wendy)
dec. 10. 20:25

Szia.

Ha még nem volt meg a hepa mega a HIV szűrés akkor el fogja küldeni oda a párodat. Utana vissza. Ha az negatív kaptok egy nyilatkozatfèlèt amivel a SOTE andrológiára kell menni. Ott nagyon hosszú várólista így mindenkèpp már kèrj oda időpontot januar elejèn. Ezzel tudtok spórolni.

Valamint a vv-vel ha tudjátok csinaltassátok meg így a profnál is sporoltok egy kört. Mikor mi voltunk akkor kèrdeztèk hogy hoztunk e külsőst így szerintem azt elfogadják.

Tovább mèg nem tudom nagyon èn sem. Mèg annyit hogy az andrológián is lesz minima egy konzultáció.

dec. 10. 20:13

Sziasztok!

Új vagyok itt a Hoxán, jelenleg a Sote I. meddőségi központba járunk Dr. Pócsi Dóra doktornőhöz. Segítsetek légyszi infóval. Januárban mikor kezdődik a rendelés? Sajnos nem sokkal voltam "beljebb", hogy felhívtam őket. :-( Előre is köszi az infót.

7241. Wendy (válaszként erre: 7240. - Tundev)
dec. 10. 17:25

Kedves Tundev!

Köszönöm szépen a kedvességedet!

Hát türelemből mindig bukásra álltam, az tuti.

Az megnyugtat, hogy nem csak velünk szívóznak, hanem ez a protokoll. Ugyanakkor ez nagyon dühítő is. Sajnálom, hogy veletek is ezt csinálták.

Feleslegesen hagyják ketyegni a biológiai órát, hisz ha 1db élő sperma sincs, semmi esélye a természetes útnak. Csak öregszik az ember lánya.

Ráadásul most nem tudnak januárra időpontot adni, azt mondták.

Neked is sok sikert!

Remélem 2019-ben gömbölyödünk mindannyian!

7240. tundev (válaszként erre: 7239. - Wendy)
dec. 10. 16:51

Kedves Wendy!

Bár nálunk "csak" kevés spermium volt az ok és úgy mentünk oda, hogy két andrológiai eredményt vittünk (3 hónap volt a kettő között, ergo látni lehetett volna a javulást...) + ugye volt a sotés spermavizsgálat és a prof bekért még egy extra sotés spermavizsgálatot. Azt hittem, hogy szétrobbanok az idegtől. És persze semmi változás nem volt a két sotés eredmény között, kivéve az, hogy 1 hónapot kellett várni a 2.spermavizsgálatra. Tehát én úgy gondolom, hogy ez részben időhúzás. Mégpedig azért, mert ugye vagy egy bizonyos kvóta, amennyi főnek lehet lombikot csinálni/hónap. Így van olyan, hogy elvileg valaki kezdene, de pl. beesik egy fagyibabás lombik, így az "kitúrja" a "kezdő" lombikost.

Szóval ez sajnos csak türelemjáték.

Amit tudsz csinálni az az, hogy mivel tudod a 3.spermavizsgálat időpontját, számolj rá egy hetet és úgy kérj időpontot a profhoz következő konzultációra.

Tehát ha január 15 a 3. spermavizsgálat, akkor január 23-ra már kérhetsz is időpontot :) (mert ugye 7 nap, mire van eredmény)

A többi kérdésre én nem tudok válaszolni, de biztos vannak itt lányok, akiknek van benne tapasztalata.

Sok sikert kívánok és rengeteg türelmet!

(mindig mondják, hogy tanulunk valamit bizonyos élethelyzetekben...ezek szerint itt a türelmet tanuljuk...bár én szívesen megtanulnám máshogyan :) )

7239. Wendy
dec. 10. 16:21

Sziasztok! Túl vagyunk végre az első találkozáson a proffal. Sajnos nem találtak élő spermát egyik vizsgálaton sem. Kért egy 3. Sperma vizsgálatot. Január 15re kaptunk időpontot. (Majd újra tali a proffal amire nem tudtak még időpontot adni.)Ha ott sem találnak semmit akkor herebiopszia lesz.

Nekem annyit mondott, hogy fogyjak le.

Jajj, lányok, sose kezdünk bele?

Akinek volt herebiopsziás uta, segítsen hogy hogyan megy ez! Tudom valahogy sürgetni a dolgot? Arra gondoltam, hogy kérek előre időpontot, mert a prof gyanítja, hogy a 3. Vizsgálaton sem lesz semmi. De hol csinálják a biopsziát?

Adjatok valami reményt, mert most nem látom a fényt az alagút végén! Ti olyan szuperek vagytok!

7238. Nyakaska (válaszként erre: 7236. - Reaaa)
dec. 10. 14:20
ne aggódj... én sem éreztem mindig... sőt...leszívás előtti napokban semmi nem feszült, nem fájt.
7237. nikyn
dec. 10. 11:10

Sziasztok!

Eladóm hűtőben tárolt injekcióimat:

1 db Cetrotide 0,25mg fehasználható:2020/02. (új fecskendő típusú.

1db Gonal F 450 teljes adag, nem használtam belőle, felhaszn: 2019/10.

1db Luveris 75 NE por és oldószer 2020/09

7236. Reaaa (válaszként erre: 7235. - Nyakaska)
dec. 10. 10:55
Jó lenne már ott tartani! Most a leszívástól aggódok, aggaszt hogy kevésbé érzem a hasamban a nyomást mint pár napja, igaz sokat pihentem mert akkor már rossz volt érzetre.
7235. Nyakaska (válaszként erre: 7234. - Reaaa)
dec. 10. 09:35
Az előző levelemben kicsit csapongtam és nem írtam le mindent részletesen. Az embrió(k)ról a képet már rögtön látjátok...felfekszel az ágyra és pár pillanat múlva megjelenik a monitoron. Szóval csak oldalra fordítod a fejed a beavatkozás közben és végig őt/őket nézed...persze ez csak egy fotó, nem élőkép :-) Ez majd eltereli a gondolataidat a katéter felhelyezéséről... de nekem tényleg egyáltalán nem fájt.
7234. Reaaa (válaszként erre: 7228. - Nyakaska)
dec. 10. 08:21

Köszönöm Nyakaska, annyira jó volt olvasni amit írtál!!! A végére már mosolyogtam!!! Ugyan még mindig félek az altatástól, de a tudat, hogy ha minden rendben lesz, láthatjuk a férjemmel a beültetett bogyónkat, mindent megér!!! Ezért csináljuk!

Nagyon nagyon szurkolok neked is!!! Kérlek majd írj minden rendben van-e veletek!! <3

7233. bzogi
dec. 9. 20:10

Sziasztok!

Mi ferjemmel jovore lombikozunk, sajnos ő hererakkal kuzdott és igy egyből landoltunk a lombiknál, fagyibabákkal. Volt már vkinek hasonló tapasztalata? Nem tudom ebben az esetben kell-e neki majd mennie vmire. Majd Arokszallasi doktorno/ helyettese nyoman januartol elindulunk, realisan mit mondanatok mikor lehet beultetes ebbol?

Köszönöm!

7232. Nyakaska (válaszként erre: 7231. - Tundev)
dec. 9. 17:44

Szia Tündev,

ezt mondta a prof...

7231. tundev (válaszként erre: 7228. - Nyakaska)
dec. 9. 15:04

Nyakaska!

Biztos, hogy az 5.napig viszik el azokat, amik fagyasztásra mennek?

7230. Mons86 (válaszként erre: 7229. - Nyakaska)
dec. 9. 14:52
Köszönöm!... és drukkolok Neked, hogy jó híreket kapj!☺
7229. Nyakaska (válaszként erre: 7227. - Mons86)
dec. 9. 14:40
Én is akkor megyek vérvételre... 20-án még a prof is behívott, akkor derül ki, hogy sikerült-e a beültetés...
7228. Nyakaska (válaszként erre: 7216. - Reaaa)
dec. 9. 14:39

Szia Rea,

Ne félj tőle :-) Altatásban csinálják. Kapsz először egy bódítót, attól szédülni fogsz, de szinte rögtön kapod utána az altatót, fél perc múlva már szudni :-)

Amikor felkeltenek, segítenek felöltözni, de erre én egyáltalán nem emlékeztem utólag :-) És mások is voltak így ezzel. Átkísérnek a pihenőbe, ahová már a férj is bemehet. Fájdalmam nem volt... csak este fájt picit és volt egy kis vérzés.

Ha kevés a tüsző, 1-3, akkor megkérdezik, hogy elég-e a bódítás/fájdalomcsillapító, de kérheted az altatást.

A beültetés egyáltalán nem fájt, pedig az inszem nekem fájt és azt hittem ez is olyan lesz....vártam azt a kellemetlen érzést, de nem jött... és már készen is volt :-)

Nekem 6 sejtből 5 termékenyült meg, ebből 4 osztódott tovább rendesen. Én csak egyet kértem beültetni. A többit elviszik az 5. napig és ha rendben van minden, lefagyasztják.

18. és 20-án kell mennem vérvételre.

Addig pihi. Az első nap sokat pihentem,feküdtem, aztán másnap már kicsit sétáltam is...ma főztem... de nem csinálok semmi megterhelőt.

Írj majd, hogy mi van veled... szorítok!

És ne félj, ez a része már egyáltalán nem kellemetlen.

Beültetésnél is bent lehet a férjed, ott ülhet melletted. Közben egy monitoron mutatnak egy képet a kis embrió(k)ról.

Amikor kiment mindenki és ketten maradtunk a férjemmel kb fél órát, kértem, hogy fotózza le :-)

7227. Mons86
dec. 9. 14:32
Sziasztok! Olvastam korábbi hozzászólásoknál, hogy a sote-n dec. 20-tól leállnak. Az mit jelent? Nekem dec. 18-20 körül kellene mennem 3. napi vérvételre...
7226. Cicamica89 (válaszként erre: 7225. - TAndi86)
dec. 9. 12:33
Nálunk a spermával annyira nincs nagy gond, csak kicsit lassúak. nálam most ennyi, hogy az egyik oldalon nem biztos, hogy átjárható vagyok, pluszba még vannak bajok a pajzsmirigyemmel is.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook