Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pécsi Meddőségi Központ fórum

Pécsi Meddőségi Központ (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
27019. Panna07 (válaszként erre: 27017. - Lucika34)
ma 21:45
Nekem csak a progeszteront nézik ilyenkor.
27018. saxoo92 (válaszként erre: 27017. - Lucika34)
ma 19:24
Szia! Én úgy tudom hogy prolaktint és progreszteront néznek akkor.
27017. Lucika34
ma 18:48

Sziasztok! Holnap megyek 21. napi vérvételre. Nektek a Mediben milyen paramétereket vizsgálnak ilyenkor? Nekem eddig mindig csak a progeszteront nézték, de gondolom hasznos lenne, ha mást is vizsgáltatnék. (Fizetősre megyek, úgyhogy én választhatom meg, hogy mit vizsgáltatok.)

Köszönöm szépen! :)

27016. saxoo92 (válaszként erre: 27015. - Vivcsusz)
ma 16:32
Köszönöm 😊 olyan jó hallani,hogy nem azt vágjàk a fejéhez,hogy így minek akarok gyereket...fel kell keresnem egy màsik pszichiàtert aki nem így viselkedik velem. Sajnos nekem is azért kell bevenni mert fizikailag sem voltam jól,de én tudom hogy minden ettől van nem pedig szervi gond. Nagy ölelés neked 😚
27015. vivcsusz (válaszként erre: 27014. - Saxoo92)
ma 16:06

Szia Saxoo!

Amikor a 7. lombikunkra készültünk én is felkerestem egy pszichiátert mivel már fogalmam sem volt, hogy hol keressem a "hibát". Mi az ami gátolja a teherbeesésemet. Fizikálisan már mindent kivizsgáltak.

Többszöri találkozás/beszélgetés után Cipralexet írt fel nekem. Ezzel sokkal könnyebben tudtam viselni a lombikprogrammal (és az addigi sikertelenségekkel) jaró viszontagságokat.

Amikor már nem kellett simán el tudtam hagyni, nem okozott függőséget.

És ezt így kifejezetten a lombik mellett kaptam. Semmi gond nem volt.

Ha jól tudom a terhesség utolsó trimeszterében nem ajánlott.

Kitartást kívánok!

Szeretettel ölellek.

27014. saxoo92 (válaszként erre: 27013. - Panna07)
ma 14:58
Nyilvàn nem tesz jót ,de igazàból itt csak a gyógyszerek összeférhetetlensége miatt félek,mert ha esetleg terhes leszek hiszem azt hogy nem kell majd a gyógyszer,hiszem emaitt a kàlvària miatt vagyok ebbe a helyzetbe 😞 de a pszicholusom azt mondta,hogy lehet így is,de ő meg nem adhat véleményt erről..hàt kivàncsi leszek mit mondanak majd Pécsen.Mondjuk a Medibe vàrakozba hallottam màr többször a telefonba,hogy mondtàk az illetőnek,hogy a pszichiàterrel kell megbeszélni,szóval nem én vagyok az egyetlen ilyen beteg 😞 nem elég,hogy a baba sem jön és akkor még emaitt is vàrjunk majd ...olyan szörnyű 😭😭😭
27013. Panna07 (válaszként erre: 27011. - Saxoo92)
ma 14:22
Sajnálom, hogy ilyen rossz állapotban vagy. :( Az a baj hogy az orvosok egy mondat erejéig se szoktak átmerészkedni a másik területére, gondolom a pszichiáter nem mer szakvéleményt adni hogy lombik alatt lehet-e antidepresszánst szedni, pedig azért erről csak tanultak, hogy káros lehet-e vagy sem.
27012. Panna07 (válaszként erre: 27010. - Kerecsensólyom)
ma 14:19
Köszi! Eléggé félek, egyszer már altattak, és én is nagyon rosszul viseltem.
27011. saxoo92
ma 14:15
Csajok! Én most nagyon elkeseredtem 😭 van a szorongàsos gondom és ma voltam pszichiàternél de olyan lenéző volt,mindha semmi bajom nem lenne és cukorkaként szedem a gyógyszert ...nem mondott semmit hogy lehet e ezt lombik alatt vagy sem...csak hogy sok sikert kivàn és biztos sikerül... egyszerűen nem értik meg,hogy ha nem szedem be annyira rosszul vagyok ,hogy enni nem tudok,gyomoridegem van,nem tudok aludni ☹️ a pszichológus meg azt mondja hogy menjünk a lombikba mert ez csak rosszabb lesz így...félek a Vàrnagy doki erre mit fog mondani..nyilvàn én sem akarom a meg nem született gyerekemet veszélyeztetni de annyi mindent kipróbàltam màr és semmi nem használt eddig 😭😭😭😭
27010. kerecsensólyom (válaszként erre: 27006. - Panna07)
ma 13:38
Szia. Csatlakozom az elöttem szólokhoz. Nekem is volt mindkettő. Én kicsit nehezen viseltem pláne az ébredést. Sírógörcsöm volt ébredéskor. Nem tudtam abbahagyni egy ideig. Amúgy mindenki kedves volt. Nelem ott derult ki a PCO m. De mivel nehezen viseltem az altatást nem merték megkockáztatni a leégetést igy maradt a diéta. Ne félj. Hamar megvan és ha találnak is valamit ha lehet orvosolják.
27009. Panna07 (válaszként erre: 27008. - Gizuskaa)
tegnap 22:18
Köszönöm Gizuskaa és Saxoo92!
27008. Gizuskaa (válaszként erre: 27006. - Panna07)
tegnap 19:24

Szia,

Nekem is volt ilyen vizsgálatom, egy éjszakát bent kellett aludni, de mindenki nagyon kedves volt.

Engem csak az viselt meg, hogy az AB-s csajokkal egy szobába raktak, a folyosó végén még kis babások voltak... Igyál utána sokat,hogy kimenjen az altatószer. Jah és pár napig kék csíkot fogsz húzni, a kontraszt anyag miatt. Vigyél betétet.

Nagy átlagban sokan következő hónapban babások lettek 😉

27007. saxoo92 (válaszként erre: 27006. - Panna07)
tegnap 18:57
Szia! Nekem volt laparos àtjàrhatósàgim és egyben méhtükrözés is.Nagyon féltem mert sose voltam altatva,sőt kórhàzba se. Ha Pécsre mész ott 7.-re oda kell menni,felvesznek az osztàlyra és vàrsz..engem fél 1 körül vittek el,olyan 2 körül hoztak vissza. Kb màsfél óra utàn éreztem iszonyú fàjdalmat,de rögtön kaptam fàjdalomcsillapítót és el is múlott..hàt a levegő miatt nagyon felpuffadtam ,feszített a hasam 3 napig ,amíg nem tàvozik amivel felfújatnak. Nàlam 3 pici endometriozost találtak de semmit nem csinàltak vele..
27006. Panna07
tegnap 17:51

Sziasztok! Ígértem, hogy majd januárban jelentkezek. Voltam a Kovács dokinál, és döbbenetes dolog derült ki az ultrahangból, eltűntek a szeptemberben látott bennrekedt tüszők, már nem PCO-s szerkezetű a petefészkem! :) Akkor ősszel eléggé megijedtem, hogy normális petesejt nélkül hogyan lesz babánk.. Nem tudni, hogy a kisebb életmódváltás, a barátcserje, a vitaminok miatt, de tény, hogy eltűntek. Úgy jött ki a lépés, hogy ovuláció után 2 nappal voltam nála, így el tudott küldeni progeszteron vérvételre, az is rendben volt. Aminek még nagyon örültem, hogy a méhnyálkahártyám 11 mm volt, a ciklusnak abban a szakaszában az elvileg tök jó. Viszont sajnos ebben a hónapban sem sikerült, mert szombaton megjött. Azt mondta a doki, hogy ilyen eredményekkel (férjemnek volt spermavizsgálata) 3-4 hónap alatt teherbe kell esni, ha ovuláció környékén együtt vagyunk, így ha februárban sem járunk sikerrel, akkor csinál egy laparoszkópiás átjárhatósági vizsgálatot. Eddig csak az ambulánsan végzett, ultrahanggal/röntgennel végzett átjárhatósági vizsgálatról hallottam infókat, hogy az hogyan megy. A laparosról annyit hallottam, hogy az azért jobb, mert ha találnak valami rendellenességet, akár a méhen, akkor egyből ki is tudják vágni. Volt valaki laparos átjárhatóságin, tudna mesélni?

Sajnos eddig elmulasztottam az inzulinrezisztencia vizsgálatot, azt mindenképp megcsináltatom, még az átjárhatósági előtt.

Lucika34 mi újság veled?

27005. Niki-90 (válaszként erre: 27004. - Kerecsensólyom)
tegnapelőtt 20:39
Szia, akkor azért van még idejük nőni. :) Lesznek többen is reméljük. A várt babához pedig egyetlen egy is elég lehet. Sőt a kevesebb néha több. Bízni bennük. Drukkolok. ;)
27004. kerecsensólyom (válaszként erre: 26998. - Niki-90)
jan. 18. 13:58
Szia. Jelenleg az inekció kúra megy. Tegnap voltam ultrahangon. Sajna két tüszőt látott még a doki az egyik petefészekben a másikra azt mondta kérdőjeles. Most adom tovább a szurikat. Nem változtatott mert így is nagy mennyiséget kapok. Jövő héten szerdán megyek ismét uh ra.
27003. saxoo92 (válaszként erre: 27002. - Lucika34)
jan. 17. 07:00
Hàt köszönöm 😊 mondjuk most kicsit elbizonytalanottam,remélem jó lesz 8gy is a vizsgàlat.Bàr nekem a laktóz vizsgàlatot is így csinàltàk. Na majd kiderül 😊
27002. Lucika34 (válaszként erre: 27001. - Saxoo92)
jan. 16. 21:32

Nekem vérvétel volt. Nem mondták, hogy nem lehet enni, inni előtte, de én inkább nem ettem. Viszont vizet ittam, mert egyszer azt mondták, hogy vérvétel előtt javasolt inni.

Nyálkahártyás vizsgálattal még nem volt tapasztalatom, így ott nem tudom, mi a szabály.

27001. saxoo92 (válaszként erre: 26995. - Lucika34)
jan. 16. 10:38
Szia!bejelentkeztem trombózis vizsgàlatra csak elfelejtettem megk3rdezni,hogy inni vagy enni lehet előtte? Vagy valami gyógyszer befolyàsolja az eredményt? Neked se vért vettek hozzà ? Hanem ilyen nyàlkahàrtyàból vesznek mintàt?
27000. tichy82 (válaszként erre: 26999. - Nita90)
jan. 16. 00:02
Szia. Másnak is volt ez a probléma. De azt is tudni kell hogy nagyon kevèss az adományozott embrió. Ők se tudjàk mikor lesz 😢.
26999. Nita90
jan. 15. 21:18

Sziasztok!

Ma voltunk konzultáción, hát egy rémálom volt :( Végig foghegyről beszéltek velünk, csak sejtelmes mellébeszélést, ködösítést kaptunk érdemi válaszok helyett. Továbbra sem derült ki, mégis körülbelül mennyit kellene várnunk adományozott embrióra (hónapokat vagy éveket), milyen esélyeink lennének a sikerre, milyen kockázatokkal kellene számolnunk, vagy hogy mikor csináltassam meg a méhtükrözést, és annak releváns lesz-e az eredménye majd x idő múlva, ha egyszer valaha sorra kerülünk. Olyan érzéssel jöttem el, mintha csak azért álltak volna szóba velünk, mert "muszáj". Nem is számítottam pátyolgatásra, emberségre vagy együttérzésre, és tudom, egy vagyunk a sok ezerből, de legalább úgy tehettek volna, mintha legalább egy icipicit érdekelné őket az esetünk, és segíteni szeretnének, nem csak zavaró, potenciális statisztikarontó elemek lennénk, akiket jó lenne félretenni valahogy. Biztos vagyok benne, hogy egy nagyon profi, lelkiismeretes csapatról van szó egyébként, akik nagyon sok párnak segítettek és segíteni fognak, csak van egy olyan rossz előérzetem, hogy mi nem fogunk ezek közé tartozni. Bocsánat a kifakadásért, csak borzasztóan csalódott és elkeseredett vagyok, és nem tudom, hogyan tovább. (Elégeztetem a vizsgálatot, és telefonálok pár hónap múlva, ahogy kérték, de sok reményt nem fűzök a dologhoz) :( Én most így kényszer-parkolópályán leszek egy időre, nektek addig is hajrá, a szerencséseknek boldog babavárást, a többieknek pedig mielőbbi babásodást és minden jót!

26998. Niki-90 (válaszként erre: 26945. - Kerecsensólyom)
jan. 15. 20:57
Mi újság van veled? Hol tartotok most? :)
26997. 7BI7 (válaszként erre: 26994. - Zoma7)
jan. 15. 17:59
Nagyon köszi
26996. saxoo92 (válaszként erre: 26995. - Lucika34)
jan. 14. 20:06
Akkor jól van,azért a jövő szerdát megvàrom mire megyünk a medibe de ezeket tuti megcsinàlatom. Lehet mégis lombikozunk ha engedik februàrba,mert amit szedek gyógyszert elvileg nem befolyàsol semmit 😊ha pedig összejön a babóca akkor úgysem kell màr.
26995. Lucika34 (válaszként erre: 26991. - Saxoo92)
jan. 14. 19:26
Szia! Én ezeket csináltattam csak. Máshol is ezt a hármat írták.
26994. zoma7 (válaszként erre: 26993. - 7BI7)
jan. 14. 18:04
Szia! Nekem volt h péntekre esett a leszívás, akkor vasárnap hívtuk a biológust információért, hétfőn volt a beültetés. Ha 5naposakat kapnál vissza, akkor szerdán lesz a beültetés. Sok sikert :)
26993. 7BI7
jan. 14. 17:31

Sziasztok! Ha péntekre fog esni a leszívás, akkor csak hétfőn lehet majd érdeklődni és leghamarabb kedd lehet a beültetés? Azaz hétvégén nem adnak információt ugye?

Köszi a válaszokat.

26992. Ancsi198608 (válaszként erre: 26990. - Kerecsensólyom)
jan. 14. 09:09
Rendben, köszönöm a segítségedet😊
26991. saxoo92
jan. 14. 09:03
Sziasztok! érdeklődni szeretnék,hogy a trombózis panelnàl elég az amiben a Leiden mutàció,G20210A mutáció és MTHFR mutàció van? mert a synlabnàl akarom csinàltatno de hàrom féle trombózis panel van és ugye àrba se mindegy ..
26990. kerecsensólyom (válaszként erre: 26989. - Ancsi198608)
jan. 13. 16:01
Szia. Ha van konzira időpontod menj oda amikor kell a vérvétel és megcsinálják. Mond mikorra van időpontod és a vérvételre jöttél. Tb kártyát adataidat vidd. Én is pcos és ir es vagyok most megyünk a 2. Lombikra
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook