Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pécsi Meddőségi Központ fórum

Pécsi Meddőségi Központ (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
27314. Szilvi_86
ma 20:28
Sziasztok. Van köztetek olyan akinek laparoszkòpiát és hiszteroszkòpiát is csináltak? Dokim azt mondta hogy katéter is kelleni fog. Akinek ilyen fajta műtétje volt, szívesen veszek minden kis részletet. :)
27313. zoma7 (válaszként erre: 27312. - Csingo1992)
ma 16:56

Szia! Török doktorral nincs tapasztalatom, de úgy tudom h ő Tapolcán dolgozik, a pécsi Kaaliban csak meghatározott napon van. Inkább abban a fórumban érdeklődj, biztos segítenek a lányok, elég pörgős fórum.

Másrészt van jó endokrinológusod? Amit írtál magadról valószínűleg ott a gond. Genetikát, immunológiát néztétek?

Itt a hoxán kering nehany jól összeszedett lista h milyen vizsgálatok ajánlottak. Szerintem végigmenni rajta...

Kívánok nektek sok erőt az újrakezdéshez es mielobbi bábásodást!!! 😊

27312. csingo1992
tegnap 13:08

Sziasztok!

Regen jartam mar itt, tudatosan kerultem a hoxat mert egy evig most pihentem... a sok csalodas utan nem is akartam erre gondolni...

De most ujra a segitsegeteket szeretnek kerni, mert tudom h Ti mindig eliranyitotok :)

Igazabol velemenyekre lennek kivancsi azzal kapcsolatban hogy a Kaali intezet es a Medi kozott mi a kulonbseg? Kaaliba mi mennyibe kerul? A pecsi Medibe jarok mar 4 eve, de most egyre tobb magan orvosom akikhez kulon jarok a Medin kivul a Kaalit es azon belul is Torok Attilat javasoljak nekem... Arra hivatkozva hogy az osszetett problemamra o tudna talan segitseget nyujtani, mert a Medi futoszalag es ott kulon foglalkozni velem sosem fognak csak elvegzik a kotelezo lombikot...

Akik pecsiek es itt jartak a kaaliba, azok elmondanak a tapasztalataikat?

Mindenre kivancsi lennek. Arak, benyomasok, velemenyek, minden!

Ha gondoljatok privatban is irhattok h a Medi forum ne a Kaalirol szoljon ha ez igy gaz most. Medit jol ismerem, kivancsi lennek mashol mi hogy megy.

Nagyon megkoszonom ha irtok!

Nagyon roviden a problemakrol: Pcos, magas prolaktin, pm alulmukodes, IR, egy petefeszek ami meg mukodik, egy spontan baba ami missed abbal vegzodott, 3 beultetes mindegyik sikertelen, 4 ev probalkozas orvosi felugyelet mellett.

27311. Eperke1.
tegnap 09:50
Csajok közületek volt már valaki Koppán doktornál endo vizsgálaton? Volt akinek nem talált semmit?
27310. Gizuskaa (válaszként erre: 27309. - Welhajni)
tegnapelőtt 19:11

Szia

Mire gondolsz?

27309. welhajni
tegnapelőtt 18:27
Sziasztok! Új vagyok itt. Az érdekelne van e itt olyan sorstárs aki szívesen ismerkedne , beszélgetne másokkal a lombikrol és a megprobáltatások lelki részéről?!😊
27308. Icsike (válaszként erre: 27307. - Panna07)
márc. 23. 21:09
Biztos jó lesz az eredmény, a mozgást én is hanyagoltam, ezek a téli hideg estéken mi bekuckozunk.
27307. Panna07 (válaszként erre: 27305. - Icsike)
márc. 23. 20:27
Persze, kell az orvosi szakvélemény. Én a mozgást mostanában eléggé elhanyagoltam, rá kell állnom. Áprilisban megyek majd tüszőmérésre a központba, remélem megfelelő lesz a méret.
27306. Szilvi_86 (válaszként erre: 27304. - Totokriszta)
márc. 23. 20:25
Köszi aranyos vagy! 😊
27305. Icsike (válaszként erre: 27303. - Panna07)
márc. 23. 16:46
Nekem az éhgyomi lett 5,2 60 percben 4,4 ha jól emlékszem és a 120-as 5,1 az inzulin az nem megy fejből de majd leírom. Én úgy olvastam ha a 60 perces beesik az éhgyomi alá az kezdődő IR de majd megmondja a szakember.
27304. Totokriszta (válaszként erre: 27301. - Szilvi_86)
márc. 23. 15:55

Hasznald ki a bentlétet és pihenj egy nagyot 😊

A héten leszek tappenzen,csütörtökön kell mennem varratszedésre gondoktan addig mindenképp itthon maradok.amúgy semmi bajom a hasammal néha kicsit oda kell figyelni mert egy két hirtelen mozdulat nem esik jól és olyan pici a seb h az ember hajlamos megfeletkezni róla.de azért ez akkor is egy hasi műtét szóval azért komolyan kell venni.mondta is a doki h 4 hétig nincs baba próbalkozás,nincs ülőfürdő és sport sem.ne félj semmitől minden rendben lesz 😉

27303. Panna07 (válaszként erre: 27294. - Icsike)
márc. 23. 14:12
Nekem is alacsonyabb a 60 és 120 perces vércukor, úgy volt h az éhgyomri vércukor 4,8, a 60 perces 4,7, a 120 perces 4,5. De ez elvileg nem IR, az étkezésemre kell jobban figyelni, naponta 5x enni.
27302. Szilvi_86 (válaszként erre: 27299. - Totokriszta)
márc. 23. 13:11
Köszi aranyos vagy! 😊 Ha valami eszembe jut akkor szólok😉
27301. Szilvi_86 (válaszként erre: 27298. - Totokriszta)
márc. 23. 13:10

Köszi hogy leírtad nekem részletesen. Nagyon sokat segít mert megnyugszik az ember tőle. Én is rettegek a tűtől és korházba sem voltam soha. De valahogy majd átvészelem.

Meddig maradsz otthon tàppènzen? És hogy vagy most így 2 nappal a műtét után?

27300. Pötty93
márc. 23. 12:01
Sziasztok!😊Egy kis segítséget szeretnék kérni,nekünk most lesz az első lombikunk hétfőn lesz a leszívás és ha minden jól megy szombaton a beültetés.Lehet,hogy ennyire nem kellene de nagyon izgulok,hogy minden sikerüljön.Ti mivel próbáltatok meg lekötni magatokat,elterelni a gondolataitokat a folyamatos izgulásról?Kinek mi segített?A beültetés után ti mennyit pihentetek?Köszönöm előre is a válaszokat 😊
27299. Totokriszta (válaszként erre: 27295. - Szilvi_86)
márc. 23. 09:14
Nyugogodtan irj még ha valamire kíváncsi vagy😉szorítok majd nagyon 😊
27298. Totokriszta (válaszként erre: 27295. - Szilvi_86)
márc. 23. 09:09
Kicsit hosszú lett az előző.de no para.nalam nagyobb paragép nincs,fosok a tűtől,feltem az ehezéstől is h majd összeesek de semmi ilyen sőt tényleg el is felejtettem ezeket.tényleg sokat segített h mindenki annyira kedves volt.először betojtam h nem a Kovács doki műt de ez a fiatal Császár doki szinten nagyon aranyos volt.amikor visszatoltak egyből jött és elmondta mi volt hogy minden rendben.szóval ne izgulj minden oké lesz.hamar túl leszel rajta és utolag már egy semmiségnek fog tűnni.tudom most így könnyű dumálni mert én is nagyon féltem.de valahogy aznap már nem.elszállt akkor minden fèlelem és tényleg nagyon vigyáznak is rád.
27297. Totokriszta (válaszként erre: 27295. - Szilvi_86)
márc. 23. 09:04
Szia.köszi nagyon aranyos vagy.nyugi nálad is minden ok lesz csak rosszz h még ennyit kell várnod.én a legjobban attol feltem h nem lehet inni enni de ez ott mar nem is érdekelt.reggel 7re mentem a recepcióra erdemes kicsit előbb odaérni mert 7kor már sokan voltak.de nem tartott sokáig.megtörtént a betegfelvétel és a papírjaimmal felküldtek az osztalyra.ott bekísértek az ágyhoz át kellett öltözni pizsibe .aztán ott is volt egy betegfelvétel szerűség.utána adtak egy kék fertőtlenítős lötyit amivel le kellett zuhanyozni.onnantól meg ültem az ágyon és vártam.egyszercsak jött egy pasi h mehetek vele a műtőbe így legalább már nem volt időm gondolkodni.addigea már se éhes se szomjas nem voltam.kb 11:20 körül kerültem be és kb 1 órás volt.a mütőben minden ki annyira aranyos volt h konkrétsn elfelejtettem félni 😊mindent mondtak h mit fognak csinalni.amikor vénásan benyomtak vmi cuccot onnan se kép se hang.csak az ébredés volt kicsit kellemetlen arra emlékszem h olyan vokt mintha nem kapnék levegöt.utána visszatoktak a szobába.még két óran keresztúl nem lehetett enni inni csak pihenni.nekem csak laparoszkópia volt nem vokt katéter.egy lyuk van rajtam a hasam aljan és a kőldökömnél van egy varrat.a műtét utani egy két óraban görcsölt a hasam meg kicsit véreztem.
27296. Gizuskaa (válaszként erre: 27291. - Szilvi_86)
márc. 23. 06:07
Mütét volt, nem találtak semmit, katétert nem kaptam.
27295. Szilvi_86 (válaszként erre: 27278. - Totokriszta)
márc. 22. 23:10
Szia! Nagyon örülök hogy minden oké nálad! :) Így nagy kő esett le a szívedről! Ha van időd esetleg leírod hogy mi minden történt veled? Minden részlet érdekel! :) Nekem még holnaphoz egy hónap múlva lesz csak. Félek tőle. Már túl esnék rajta szívesen.
27294. Icsike (válaszként erre: 27293. - Panna07)
márc. 22. 23:07
Szuper, nekem sajna szerintem nem jó mert a 60 perces cukrom az éhgyomi alá esik és az inzulin is magas, majd kiakarom elemeztetni egy dietetikussal, én 14 -én voltam a synlabnál és tegnap jött meg az amh, szóval az is gyorsan meg lett, meg a leidenem is ma megjött, kb én is ezeket nézettem, pajzsmirigy 3 napi hormonok. Amit nem értek viszont, hogy az fsh-m lejjebb ment eddig mindig 13 körül szokott lenni most viszont 10 lett, összefügghet vajon a pajzsmiriggyel, mert az most rendben van. Semmit nem szedek most szóval azt se mondhatom, hogy valamilyen vitamin segítette volna. Egyedül ganodermát eszek de azt is pár napja csak.
27293. Panna07 (válaszként erre: 27286. - Icsike)
márc. 22. 22:56
Igazad lett, este megjött az eredmény. Szerencsére nincs inzulinrezisztenciám, pajzsmirigy értékeket is nézettem, meg prolaktint, minden jó lett. Az AMH még nem készült el.
27292. Eperke1. (válaszként erre: 27291. - Szilvi_86)
márc. 22. 19:46
Nekem akkor mikor fel kellett kelnem az ágyból az örzőben. Nekem ez műtét után olyan 7 órával volt, de sztem előbb kiveszik, csak engem késő este műtöttek és sokat aludtam utána.
27291. Szilvi_86
márc. 22. 18:58
Sziasztok. Akinek volt laparoszkópia és hiszteroszkópia műtéte és kapott katétert azt mikor szedték ki?
27290. Esztike79 (válaszként erre: 27270. - Saxoo92)
márc. 22. 16:09
Én az első lombiknál Gravidát kezdtem szedni,mert abban nincs szénhidrát plusszban.mivel ott beültetés sem lett, abbahagytam.a másodiknál Femibionnal próbálkoztam,és végig azt szedtem a terhesség alatt.én mellette szavazok😊
27289. Lucika34 (válaszként erre: 27287. - Totokriszta)
márc. 22. 15:49

A Mediben rengetegszer láttam pasikat egyedül, pár nélkül. Mindenki tudja, miért van ott a másik és soha senki nem nézett még csúnyán senkire. Itt már nincsenek tabuk. Ez van. :( :)

De én is mindig elkísértem a férjemet, de szigorúan csak a mintavevő ajtajáig. :D (Szerintem jól esett neki, hogy kifelé jövet a sok idegen között meglátott engem is. Utána mindig egymásra mosolyogtunk és ez valahogy a körülményekhez képest meghitté tette a pillanatot.:D )

27288. Panna07 (válaszként erre: 27287. - Totokriszta)
márc. 22. 15:44
Elmegyek vele. :)
27287. Totokriszta (válaszként erre: 27283. - Panna07)
márc. 22. 14:00
Remélem nálatok is minden rendben lesz.sztem most hogy ezen túlvagyok elmegyek én is amh-t nézetni.egyedül megy a férjed vagy elkíséred.nálunk ez még nem dőlt el,úgy vettem észre inkabb egyedül menne,de szivesen elkísérem nehogy gaznak tartsanak hogy el sem megyek vele 😊😆
27286. Icsike (válaszként erre: 27285. - Panna07)
márc. 22. 13:18
Szerintem neked is előbb meglesz, mondták nekem általában előbb megvan csak amit dátumot megadnak az a maximális idő
27285. Panna07 (válaszként erre: 27284. - Icsike)
márc. 22. 12:58
Akkor nálad nagyon gyorsak voltak. :)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook