Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pécsi Meddőségi Központ fórum

Pécsi Meddőségi Központ (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
26463. Gizuskaa (válaszként erre: 26457. - Lucika34)
tegnap 22:30

Mi Pesten kezdtünk,de nem volt szimpi a hely, túl sok stressz volt az utazás miatt is, sokat kellett várni, semmilyen leletet nem kaptam... Barátnőm éknek az 1. lombik sikerült ott.

Másik barátnőm mondta a V.Á. dokit, amúgy ő a mkp. vezetője is, tudomásom szerint. Magánba 3x voltunk, uh, inszem Pécsen volt. Mi most "pihenünk"; házat újítunk fel, költözködni fogunk :) Aug. végén lesz 2. inszem. Addig meg drukkolok mindenkinek, hogy mihamarabb babás legyen!

26462. mannamari (válaszként erre: 26459. - Lucika34)
tegnap 18:16
Ugyanazok az okok amik Esztinél. Tapolcán nem akartam másfél évet várni, 40 évesen már minden hónap számít. Ausztriát meg tuti nem bírná a pénztárcánk.
26461. Esztike79 (válaszként erre: 26459. - Lucika34)
tegnap 16:54
Ausztriában minden nagyon nagyon drága,ha nincs ott biztosításod....drágább mint itthon egy fizetős lombik.amúgy ha otthon kérsz a nőgyógyászodtól utiköltségpapírt a tb kb.95%ban fizeti az utakat.
26460. Esztike79 (válaszként erre: 26457. - Lucika34)
tegnap 16:52
Tapolcán kezdtünk.nem a szakmai része miatt váltottunk,hanem mikor közölték,hogy 18 hónap a várólista!soha egy másodpercig sem bántam meg a váltást.ott még mindíg 4 hónap lenne az időpontunkig,itt 2 stimun vagyunk túl.itt ha időpont volt,max.10 percet kellett várni,ott volt,hogy 4 órát vártunk.de vkinek Tapolca jött be,vkinek Pécs.a lényeg a végeredmény.ami inkább elszomorító,hogy itt nálunk egyetemi oktatókorház van,de meddőségi rendelés nincs...
26459. Lucika34 (válaszként erre: 26458. - Mannamari)
tegnap 16:50

Zegről is? Hogyhogy Pécs? (Azt gondolnám, onnan már inkább Ausztriába érdemes menni, akárcsak Szombathelyről.)

Egyébként köszi a tippet. Még nagyon messze van október, de igyekszem megjegyezni. :)

26458. mannamari (válaszként erre: 26457. - Lucika34)
tegnap 16:41
Olcsó szállásnak a Hunyor vendégházat ajánlanám, 5000/éj. Negyed óra a meddőségitől. Autó nélkül Zalaegerszegről nekem is ez volt a megoldás.
26457. Lucika34 (válaszként erre: 26456. - Esztike79)
tegnap 16:36

Hát picit most megijesztettél, mert állandó délelőttösök vagyunk. Bár én tudok rugalmas is lenni, ha az kell. Max. keresek valami olcsó kollégiumi szállást Pécsett, a férjem meg leugrik hozzám, ha épp rá van szükség. :)

Olvasgatom a hozzászólásokat: Te jársz Szombathelyről ugye? Hogyhogy Pécs mellett döntöttetek? (Ha kérdezhetem.)

26456. Esztike79 (válaszként erre: 26455. - Lucika34)
tegnap 16:12
Én úgy tudom,hogy meddőségi kezelést csak a központban csinálnak magánrendelésen csak mint nőgyógyász rendel.nekünk 4 órás az út,oda és vissza is.az elején megmondta a Kovács doki csak akkor vágjunk bele,ha amit ő mond időpont mi ott tudunk lenni.reggel 4kor indulás,8kor uh,aztán haza és 2re már munka.az elsőnél 2x voltam uhon,de most minden másnap menni kellett.tudni kell mit tudtok bevállalni.sok sikert🙂
26455. Lucika34 (válaszként erre: 26454. - Wantababy)
tegnap 15:11
Igen, én is úgy gondoltam, hogy Pécsre fogunk lejárni, ha nagyobb dologról van szó, de megnyugtatna a tudat, hogy 1 órányira is elérhető az új dokim és nem kell minden miatt szabit kivennünk. :) (Gondolom a magánrendelésen tud pl. peteérést is nézni.)
26454. Wantababy (válaszként erre: 26453. - Lucika34)
tegnap 15:04
Ő vele én egyszer találkoztam,ő is szimpatikus és végzi a dolgát. De szerintem konzultációra,leszívásra,beültetésre mindenképp Pécsre kell menni. Azon kívül meg (nekem legalábbis) csak 2 ultrahang volt,akkor nem érdemes megkavarni őket. Kovács dokinál voltam én is,nagyon ügyes kis doki,nekünk gyorsan történt minden mert én már elötte 2 évig gyógyszeresen kezeltem a hormonháztartásom és vittünk minden eredményt teljesen frissen. Egyből kezdtünk,sikerült is,4 hét múlva fogok szülni. 😊 Ha bármi kérdésed van,nyugodtan írj! Sok sikert! 🍀
26453. Lucika34 (válaszként erre: 26452. - Gizuskaa)
tegnap 14:30
Hú! Paks közelebb van, köszi. :) Róla van valami tapasztalata valakinek?
26452. Gizuskaa (válaszként erre: 26447. - Lucika34)
tegnap 13:52
Lucika, ha Paks közelében laktok; a Várnagy Doktor ott rendel magánba.
26451. Lucika34 (válaszként erre: 26450. - Tichy82)
tegnap 13:44
Nagyon kedves volt a hölgy, akivel telefonon beszéltem. Elmondta, hogy milyen vizsgálatokra lesz szükségünk, úgyhogy elvileg még az ősszel elkezdhetjük. :) (Ha minden igaz, éppen egy ciklusom végén fogunk menni. :))
26450. tichy82 (válaszként erre: 26449. - Lucika34)
tegnap 13:28
Ha viszel friss leleteket akkor kövi mensivel kezdhetek is. Mi Székesfehérvárról járunk és nem bántam meg hogy őket választottuk.
26449. Lucika34
tegnap 12:43
Októberre kaptam időpontot a Kovács doktor Úrhoz. Még jó, hogy nem vártam tovább az időpontkéréssel. :O
26448. Icsike (válaszként erre: 26447. - Lucika34)
tegnap 12:38
Hát igen mindenki arra esküszik ahol sikerült neki. Nehéz eldönteni hova menjen az ember.
26447. Lucika34 (válaszként erre: 26446. - Icsike)
tegnap 11:49

Nagyon szépen köszönöm a válaszaidat. Nem is baj, hogy nem kapunk egyből időpontot, mert megyünk 2 hétre nyaralni és hátha a baba úgy dönt, hogy inkább természetes úton akar megfoganni, ha picit "megzsaroljuk" egy meddőségis időponttal. :D

(Nekünk Pest is ugyanennyi lenne időben, de valamiért Pécs felé húz inkább a szívem. :) Pesti dokiknál is olvastam jó véleményeket, de olyat is láttam, aki Pestről jár Pécsre. Igazodjon el az ember ebben az útvesztőben! :/)

26446. Icsike (válaszként erre: 26445. - Lucika34)
tegnap 11:40
Szia! Ha bejelentkeztek a meddőségibe kb 2 hónap múlvára kaptok időpontot. Többségében mindenki messziről jár oda, személy szerint nekünk 3 óra oda az út, így az napra mindig szabit vagy szabadnapot kell kérnem. A konzultációkat kb 12 szokták rakni, mert reggel vannak az ultrahangok, leszívások, beültetések. Ha minden vizsgálatottok megvan és rendbe van azonnal kezdhettek is, nincs várólista. Ha jól tudom van a Kovács doktor Úrnak magánrendelése de mikor azt nem, de én feleslegesnek tartom. Elmondja így is a konzultáción,hogy milyen vizsgálatokat kér még pluszba és azt a lakó környezeted közelében megtudod csináltatni. Nekem is elfogadják amit itthon csináltattok. A Kovács doktor Úrhoz járunk mi is, nagyon rendes nem panaszkodhatok.
26445. Lucika34
tegnap 11:00

Sziasztok! Teljesen új vagyok itt. 3 és fél éve próbálkozunk babával és sajnos semmi. A ciklusom rendben van, átjárhatóság, hasi és méhtükrözés rendben volt. Sperma rendben. IR, PCOS kizárva. Hormonszintem picit a határon van, de a dokik szerint nincs gond. Volt sikertelen clostys kúrám is. Ez az aktuális állapotunk.

Szeretnénk Pécsre bejelentkezni, de kicsit macerás nekünk az odaút. (3-ig dolgozunk és másfél óra az út Pécsig.)

Ahogy látom, nagy eséllyel Dr Kovács Kálmán lenne a doki. Van neki magánrendelése is? Mikor? A magánrendelésére át lehet menni a meddőségi központtól? (Esetleg egyből menjünk a magánrendelésére?) Tapasztalataitok szerint milyen hamar lehet náluk időpontot kapni? Milyen egyéb tapasztalataitok vannak? Minden érdekel.

Köszönöm szépen előre is. :))

Mindenkinek sikeres babásodást kívánok! :)

26444. Dorka28 (válaszként erre: 26426. - Vmacska)
júl. 15. 18:24
Szia! Én ezeket szúrtam az első lombiknál,4 petesejtem lett tőle ....
26443. Icsike (válaszként erre: 26440. - Csúfbéka)
júl. 14. 13:33
Szia! Nekem is így jött meg hétfő reggel telefonálj!
26442. Csúfbéka (válaszként erre: 26441. - Mannamari)
júl. 14. 12:47
Nagyon szépen köszönöm a segítséged! Igen, 6. napon kell mennem.
26441. mannamari (válaszként erre: 26440. - Csúfbéka)
júl. 14. 12:13
Kezd a szurikat és telefonálj hétfőn. Gondolom a 6. napra van uh írva.
26440. Csúfbéka
júl. 14. 11:50
Sziasztok! Új vagyok a Pécsi Meddőségin, eddig a BMC-be jártam. Kovács doki adott egy lapot, hogy azon minden le van írva, kövessem. A menstruáció első napján telefonon be kell jelentkezni,de nekem ma(hétvégén) jött meg és nem veszi fel senki. Mit csináljak? Kezdhetem a szurikat, amik első naptól ki vannak írva vagy ez a hónap elúszik?
26439. Wantababy (válaszként erre: 26426. - Vmacska)
júl. 14. 08:25
Nekem ezekkel az injekciókkal pont nem jött össze. Nem akartak nőni a tüszők. Nekem a Pergoveris volt a bevált,4 hét múlva fogok szülni. 🤗😍 De mindenkinek más. Sok sikert kívánok! ☺☺
26438. vmacska (válaszként erre: 26427. - Esztike79)
júl. 13. 18:43
Na köszi, akkor remélhetőleg nálam is ez lesz most már a forgatókönyv. Gratula!
26437. nalarambo
júl. 13. 16:15

Lányok! Nagyon elkeseredtem. Most jött meg a 3.napi labor ami igazábol már az 5. napi. Nagyon nem jó. Ciszta miatt múlt honapban fogamzásgátlót kellett szednem. Most megjött és mondták csináltassak új hormonlabort még az augusztusi konzi előtt. Én megcsinaltattam de persze kell másik, mert ez borzasztó

Fsh az egekben 49.09 tsh is 6.69 ami tavasszal 1.02 volt. Akkor az Fsh 14 volt. De ez? Irtó magas.Remelem csak a fogamzásgátló kavart be. Vitaminoktol nem lehet mondták. Szerintetek? Már nagyon szeretnék kezdeni augusztusban.

26436. mkj21 (válaszként erre: 26435. - Esztike79)
júl. 13. 11:20
Egyenlőre sajnos nem. 5 beültetésünk volt 1 év alatt, az utolsó biokémiai terhesség lett korai vetéléssel. Most pihentetjük a dolgot, októbertől újra dolgozok, aztán meglátjuk. Jelenleg a tesós lombik-törvény sem egyértelmű, hogy van-e egyáltalán még tb-s lehetőségünk. Az ikrek szeptemberben kezdik az ovit, most rájuk koncentrálunk. Olyan hamar megnőnek.
26435. Esztike79 (válaszként erre: 26433. - Mkj21)
júl. 13. 08:02
Ti,hogy álltok az ikreknek összejött a kistesó?
26434. Esztike79 (válaszként erre: 26432. - Gizuskaa)
júl. 13. 08:02
Köszönöm szépen:-)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook