Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


884. KittiKata (válaszként erre: 881. - Évi89)
2015. jún. 8. 15:09
Gona mellett nekem Megjött! Ne izgulj! Minden rendben kell, hogy legyen!!! Nagyon drukkolok Neked!!! Puszka
883. Linduska76 (válaszként erre: 879. - Bobcsi82)
2015. jún. 8. 15:05
Kicsit fura ,de jó fej.Engem is az ügyeletében fogadott.Ott fogja oda adni a papírokat, hogy milyen vizsgálatok kellenek az altatáshoz.Elötte val9 nap be kell feküdni és csak másnap csinálja.Nekem azért csinálták meg mert én kértem illetve az itthoni nő dokim hogy nem ártana a vetélés végett is meg a három sikertelen beültetés volt ami főleg indokolta.
882. Vigyorex6 (válaszként erre: 881. - Évi89)
2015. jún. 8. 13:45
Évi! Van akinek meg sem jön! Írj, hogy mi volt! Drukkolok!
881. évi89
2015. jún. 8. 13:03

Sziasztok lányok !

Kedd óta megy a gona szurizásom ...

Nekem 33.- 43. naposak a ciklusaim.

Szombaton este egy kis meglepetés ért elkezdtem barnázni... vasárnap enyhe vérzés , és ez megy ma is . Tudom hogy a gona bezavarhat , csak meglepődtem hogy az előző 2 kezelésnél nem tapasztaltam hogy ennyivel lelőbb jön meg.

Most gondoltam a ciszta is befolyásolhatott valamit , de holnap kiderül.

Nagyon izgulok , hogy folytathatom e a kezelést .....

880. 68454605f4 (válaszként erre: 877. - Linduska76)
2015. jún. 8. 12:10

Szia! De kérdeztem az Annát..azt mondta hogy a kongresszus ellenére magánrendelése lesz Murbernek,csak ott nem lesznek az ARO-n.Azért említette,mert ha megjön,rögtön be kell jelentkeznem méh-UH-ra maszekba!Ja,és végülis nem válaszolt a konkrét kérdésemre,h mikor jönnek vissza a dokik? Így nem tudtam meg...,de lehet már 29.én lesznek? Csak gondolom...? Utánna már én is elfelejtettem rákérdezni mégegyszer...bocsánat!:-))Nekem egy csöpp vérzésem sincs már 40.napja.. a melleim nagyon fájnak, és az alhasam,de ez nálam cisztánál is mindig így van!Sőt,a nőgyógyászom puha méh-AVF-ben-t írt a papiromra.Először emiatt ki is jelentette h terhes lehetek!:-)) Erre én megnyugtattam h el vagyok záródva,enyhén szólva kizárt..Mindenesetre csak a jobb petefészekben lévő cisztát látta!

Lányok! Volt már valakinek puha méhnyaka anélkül hogy terhes lenne? Tudom hogy mensi előtt közvetlen is lehet puhább,de ez rám nem vonatkozik..a vizsgálat csütörtökön volt,ma hétfő..és sehol mensi!Tehát még az sem lehet h közvetlen mensi előtt álok!Mindegy..csak kérdezem? Puszi...

879. Bobcsi82 (válaszként erre: 872. - Linduska76)
2015. jún. 8. 12:09
Nekem nem is kellett volna méhtükrözés, csak emiatt a valami miatt kell ami a méhemben van. Az eredeti terv szerint az átjárhatósági után kezdtük volna az inszeminációt, de az most így csúszik egy picit. Nekem is Máté Szabolcsot ajánlotta Murber, szerdán fogok vele találkozni este a kórházban mikor ügyel. Milyen doki? Normális? A neten természetesen utánaolvastam, ott általában jókat írtak róla. Ezek szerint készüljek arra, hogy egy éjszakát nekem is bent kell majd tölteni :)
2015. jún. 8. 11:56
Sziasztok valaki nem tudja véletlenül hogy júli 1 kezdenek majd újra?Vagy már júni 29-én mert az hétfő.
877. Linduska76 (válaszként erre: 876. - 68454605f4)
2015. jún. 8. 11:53
Szia Ava én valamikor szedtem áttöréses vérzésre.Azt hiszem de nem biztos, 5 napig kellett talán azednem a közti vérzés elmúlt .Rá pár napra megjött.Azóta minden rendbe lett Nem kérdezted meg véletlenül mikor kezdenek?Júli 1 vagy júni 29?
2015. jún. 8. 10:24
Sziasztok lányok!Mindenkinek szép "meleg"napot kívánok!:-)) Most jöttem az ARÓ-ról..megmutattam M-nek a cisztás papiromat a nődokimtól!Egyenlőre szedjem a Duphastont és ha megjön 2.napon még egy TSH vv,és meglátjuk mi lesz?Ja,és be jelentkezem végre a méh-UH-ra,ha az megvan,akkor megbeszéljük M-el hogy mi legyen!Lányok,volt már valakinek,hogy Duphastonnal hozták meg a mensit ciszta miatt? Csak kíváncsi lettem volna,mennyi időre jön már meg végre? Péntektől szedem,2×1. Puszi Nektek...Mi újság Vigyorex6? Hogy érzed magad?:-))
875. Amélia Amélia (válaszként erre: 870. - Krisztynna)
2015. jún. 8. 10:11
Szia! Igen, azt tudtam én is, hogy változhat az eredmény, de hogy ennyire...
874. Vigyorex6 (válaszként erre: 872. - Linduska76)
2015. jún. 8. 08:42

Én is pont ezért nem akartam az ultrahangost, vagy a röntgenest.

Nekem laparoszkópia, hiszteroszkópia volt együtt.

Így megnézték a petevezetőimet, a méhüregemet és minden mást.

873. judite (válaszként erre: 855. - 68454605f4)
2015. jún. 8. 08:34

Bocsánat, nem voltam internet közelben, de Vigyorex6 mindent leírt. Amikor szedet, az a hónap már felejtős, hiszen legközelebb a következő ciklusban vizsgál újra a doki.

Én is endos vagyok, de szerencsére egyhavi Marvelon szedése alatt felszívodott a cisztám mint a két lombik kezelés előtt.


Én is a szeptemberre várok, bár félő hogy lesz akinek ez is csúszik, mert nagyon sokan leszünk... ez egy türelemjáték, sajnos.

872. Linduska76 (válaszként erre: 871. - Bobcsi82)
2015. jún. 8. 08:04
Szia Bobcsi,Nekem volt áprilisban.Én pont ezért nem csináltattam mef ezt a hycosy nevű vitsgálatot, mert a méh tükrözést tb alapon csinálják 3s ezért csinálják altatásban ha valami "ilyesmit"takálnak azt eltudják távolítani közben.Voltak bent több lányok akiknek M doki az orvosa és nálluk is volt polip vagy azt hiszem myoma.Másnap haza mehettek.Én még aznap mert negatív lett minden.Nekem is feajánlotta h a magánján 40ezerért megcsinálja de mi a tükrözést választottuk.Mert ezt láttuk helyesnek..kb 5 percig voltam bent.Akinek volt valami negyed óra.Nekem ott a klinikán csinálták meg.M doki ajánlotta Dr Máté Szabolcsot.
871. Bobcsi82 (válaszként erre: 869. - Amélia Amélia)
2015. jún. 8. 07:18

Szia!

Ultrahangos volt és kb 3 percig tartott az egész. Szerintem minden dokinak megvan hogy kit ajánl, kivel van szorosabb kapcsolatban ha valami más vizsgálatot kell csinálni. Lányok, méhtükrözésen volt már valaki? Nekem menni kell sajnos, mert Murber az átjárhatósági vizsgálatnál talált egy 12*8 mm-es akármit a méhemben és ezért meg kell csinálni a méhtükrözést, hogy kiderüljön pontosan mi ez :(

2015. jún. 7. 16:20

Csajszik!Spermaval kapcsolatban tudok infot szolgaltatni. :)

En endometriozis nap alkalmabol voltam egy eloadason ahol nemcsak maga az endo volt a tema hanem a ferfiaknal levo problemakat is vazolta egy urologus.Ott volt errol szo,hogy a ferfiak spermiumai nem mindig ugyanolyanok.Van olyan,hogy egyik honapban szinte nulla,aztan masik alkalommal meg egesz magas lesz a szamuk.Hullamzo tud lenni.Emlexem mondtam is a paromnak,hogy akkor ezzel a lendulettel elszallt a nyugalmam(nalunk parommal semmi gond nem volt az addigi egyszeri mintaadasabol kiderulven),s meg is ilyedtem hogy akkor a legkozelebbi m8ntaadasnal meg lehet tok mas eredmenyei lesznek?Szerencsenkre nem,nala fixen jok a katonak.De teny,hogy ez mas esetekben lehet hullamzo anelkul hogy barmi mast tenne a ferfi onmagaval.

869. Amélia Amélia (válaszként erre: 850. - Bobcsi82)
2015. jún. 7. 14:36
Szia! Ez sokkal barátibban hangzik, mint poszmete tapasztalatai... Mi a profhoz járunk, ő a testvérét javasolta, Murber dr szóba sem került... Neked röntgenes volt vagy ultrahangos?
868. Amélia Amélia (válaszként erre: 867. - Vigyorex6)
2015. jún. 7. 14:11

Köszi, mindenképp elkérem. Csak akkor hiszem el, ha a saját szememmel látom 😃

A férjed eredménye valóban dícséretes, gratulálok hozzá 😃

867. Vigyorex6 (válaszként erre: 866. - Amélia Amélia)
2015. jún. 6. 07:58

Persze! Menj be érte! Odaadják! Max előtte csörrenj rájuk, hogy fényeljék le, mert akkor várni sem kell, ha sokan vannak, mert a laborba szokták átvinni.


Ez egy nagyon érzékeny vizsgálat. Az én páromnak is 9 millió volt itthon a kórházban, a sejtleszívás napján 42 milla. Mondjuk ne kérdezd hogy, mert tizenmilliónál nem volt több soha. :) Kérdezte is a biológus, hogy mit csinált! :D

2015. jún. 5. 21:52
Lányok! Szerintetek el lehet kérni a férjem spermavizsgálatának eredményét? Odaadják? A fél évvel ezelőtti eredményre azt mondta az aro-n az első doktornő, hogy icsi...Koncentráció 6, spermiumszám 9M. A mostanira, amit ők csináltak, azt mondta a prof, hogy teljesen jó. Persze, nagyon jó lenne, ha így lenne, én örülnék neki a legjobban... De ezt egyszerűen nem tudom elhinni 😐
865. Vigyorex6 (válaszként erre: 863. - 68454605f4)
2015. jún. 5. 21:41

Valóban ő tud erre érdemi választ adni. A cisztával a baj az, hogy nem hagyja nőni a tüszőket. Nekem nem kétrekeszes volt, hanem egy egyszerű sárgatest tüsző, de hónapokig nem mozdult. Aztán fogitabira egy pár nap alatt elmúlt, úgyh a köv. ciklusban tiszta voltam.

Vannak olyan ciszták, amire nem adható fogamzásgátló, de ebből nem vagyok kigyúrva.

Engem ezért is bosszant, hogy ennyire félvállról vesznek ott dolgokat, mert az endo pl nagyon gyorsan visszajöhet.

2015. jún. 5. 21:19
Bocsánat,az előző Vigyorexnek szólt!:-))
2015. jún. 5. 21:18
Nekem ez azért is nagyon rossz,úgy mint Krisztynnanak is,hogy endometriózisos vagyok,és már most érzem enyhén hogy visszajött!Szeptemberig nem tudom mi lesz..mindegy,jövő héten bemegyek M-hez,és megkérdezem hogy mit tegyek??Köszi a válaszod...Megy a Drukk !Puszi..:-))
862. 68454605f4 (válaszként erre: 860. - Vigyorex6)
2015. jún. 5. 21:15
Hát igen,így a logikus,tehát akkor nem most kezdenék e-hóban.Szuper...akkor már most tudom,hogy szeptember...:-((
861. Amélia Amélia (válaszként erre: 846. - Poszmete)
2015. jún. 5. 18:44
Na, olvasgattam ezt azt a vizsgálatról, arra jutottam, hogy több féle van... Ami Elvileg nekem kell, az hsg, röntgenes. Neked is az volt?
860. Vigyorex6 (válaszként erre: 859. - 68454605f4)
2015. jún. 5. 15:58

Nekem úgy lett vna, hogy a ciklus első 5 napjában elkezdem szedni a bogyót, végigszedem az egész levéllel, aztán ha megjön újra, akkor kellett volna visszamennem a 3. napon, és ha a 20. napra sincs, akkor kezdhettem volna.

De ezt mondjuk én már nem vártam meg.

Tehát nem a fogis ciklusban, hanem az utána következőben kezdhettem volna.

859. 68454605f4 (válaszként erre: 857. - Vigyorex6)
2015. jún. 5. 15:24
És ha 5.napon elkezdem,a 20.-on már lehetne is kezdeni? Nem baj hogy előtte szedtem?Persze nem tudom mikor kezdhetek egyáltalán,csak kérdezem?:-))
858. Linduska76 (válaszként erre: 852. - 68454605f4)
2015. jún. 5. 15:05
Uhh ava sajnálom hogy cisztád van.De legalább kiderült ,és mire kezdünk nyoma sem lesz.Puszi😘
857. Vigyorex6 (válaszként erre: 855. - 68454605f4)
2015. jún. 5. 15:04

A bogyót minden ciklus 5. napjáig bezárólag lehet elkezdeni szedni.


Én is kaptam cisztára, mert nekem is 4*4,5-ös volt. Köv. hónapra nem volt.


Nevét én pl nem tudom, mert amit a prof írt, az nem is létezik, és a patikában rendeltek nekem egy ugyanolyan hatóanyagút.

856. Linduska76 (válaszként erre: 853. - 68454605f4)
2015. jún. 5. 15:02
Szia,tényleg jó lenne tudni.Valaki valamit tud?Vagy ga megy a jövő héten nem kérdezné meg?
855. 68454605f4 (válaszként erre: 854. - Judite)
2015. jún. 5. 14:22
Köszönöm kedvességed!:-))Megkérdezhetem neked milyet írt fel? És mikortól meddig kell szedni...bocsánat ha hülye kérdések,csak így stimu előtt kérdezem?Mert h bejelentkezem hozzá erre a méh-UH-ra,az ugye a 8-12 cn lesz valahogy. Nem kellene már előbb elkezdenem a fogigátlót hogy ne legyek a 20.napon cisztás? Nálad hogy volt? Köszi...:-))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook