Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik a legjobb meddőségi központ? fórum

Melyik a legjobb meddőségi központ? (beszélgetős fórum)


20. 1c92396beb (válaszként erre: 1. - Velociraptor)
2011. dec. 20. 11:25

Mi voltunk a Bp. Jánosban, talán mind között az volt a legrosszabb. Aztán jött a Káli, Dévai, majd a SOTE I. női Klinka.Az utolsóban csináltak nekem petevezeték átfújást. Ott nagyon jó orvosom volt, ő fedezte fel a pcos-mat, de az összes többi helyen ezzel nem foglalkoztak, pedig kiabált, hogy milyen rosszak az értékeim, és pcos-ra utal. De a férjemmel egyik helyen se törődtek, pedig neki sem voltak jók az eredményei. Nem a betegség okát keresték, hanem folyamatosan a lombikot javasolták.

De volt egy jó andrológusunk is a Honvéd kórházban, aki herevisszérrel műtötte a férjem. Igaz a műtét sem nyomott annyit a latba, mint a D3 vitamin!

Most természetes uton várjuk a kisbabát! D3 vitamin ha szervi eltérés nincs!

2011. dec. 20. 11:19

Egyik se!

Mi több meddőségiben voltunk, de egyik se volt jó. MIndenhol futószallagszerűen mennek a dolgok, csak a pénzt várják el.

Végül a háziorvosom segített, aki felírta a D3 vitamint, mert a D vitamin hiány férfinál nőnél meddőséget okoz. Fél év D3 szedése után természetes uton jön a baba, pedig a férjemnek 3 millió volt előtte a spermaszáma, és a D3-nak köszönhetően 20 millió lett!:)

2011. dec. 19. 21:57

Hello!

hát mi nemrég voltunk a Dévaiban és nem fogunk visszamenni. Akár a szocializmusból visszamaradt ellátás. Az asszisztensnek nézett gyógyszerész a pultnál első konzultáció előtt egyből feleségem elé lök egy csomó papírt, hogy töltsd ki minden magyarázat nélkül. aztán amikor kérdezni mersz még letorkol. persze időre mész, de nem akkor jutsz be és úgy vártunk csak 20 percet, hogy egy pár aki 4.20-ra jött 5.10-kor már feladta. A doki sem volt különb. Lehet kérdezni.. Ő semmit nem mond magától. De ha kérdezek, akkor meg nem válaszol vagy nem korrektül. Szóval tiszta állami szférában éreztem magam. A nagy különbség az volt, hogy még 15.000 Ft-ot fizettem is hogy hülyének nézzenek. Ja és persze azt meg hogy gondolom, hogy időre menjek..

szóval nem megyek se időre, se vissza sehogy.

remélem máshol több emberi érzés lesz és nem futószalagnak fogom érezni.

Ide vissza biztos nem megyek.

17. Aliz73
2011. jan. 26. 16:01
Bp. Szent János kórház
16. Leona79 (válaszként erre: 14. - A0cc3bd7dd)
2010. júl. 29. 12:10
Tényleg szép:) Tényleg tud ember is lenni, nem csak orvos.
15. velociraptor (válaszként erre: 14. - A0cc3bd7dd)
2010. júl. 28. 13:09
ez nagyon-nagyon szép....
14. a0cc3bd7dd (válaszként erre: 3. - Velociraptor)
2010. júl. 28. 10:54

Neharagudj hogy csak most válaszolok!

Bővebben: 2004 juniusban voltunk először nála,engem megvizsgált,a férjem spermáját is,és azt mondta indulhatunk neki/jelzem nem nála voltunk először és már tudtuk hogy mi a probléma/.200km-ről jártunk hozzá, az első vérvétel után, aminek az eredménye jó volt juliusban már kezdtük is az első programot.Ami sajnos nem sikerült,de nem adtuk fel augusztusban megint neki indultunk és dupla mennyiségű inekcióval lett 6 petesejtem amiből 2 beültetésre került,és abból 1 megtapadt az én drága kisfiam!

Még annyit már az első ottlétünk alkalmával találkoztam kismamákkal akiknek sikerült,ez nagyon jó érzés volt.Dévai főorvosnak nem adtunk egy fillért sem mert épp hogy a programokra elég volt a pénzünk,de végig kedves volt.Mikor levette a petesejteket annyi szivacskét rajzolt a tenyerünkbe amennyit levett, hogy ha magunkhoz térünk egyből lássuk.Mikor megvolt a beültetés pedig megpuszilt és azt mondta :Remélem hogy gazdagítja a statisztikánkat!Cak jó érzéssel és szeretettel tudok rá gondolni,ÉS ÖRÖKKÉ HÁLÁS LESZEK NEKI A KISFIAMÉRT HOGY 36 ÉVESEN ANYA LEHETTEM!!!!!!!!

2010. júl. 28. 10:32
Jó, azt hozzá teszem, hogy szerencsére nem lehetett nálunk olyan hatalmas probléma, mert ovuláció indukcióm volt. Nagyon sajnálom és együtt érzek azokkal a leendő anyukákkal, akik hosszabb kezeléseken esnek át, azért hogy élvezhessék az anyai örömöket. Tudom milyen az, mikor csalódott az ember lánya, mert már megint megjött.
12. Leona79 (válaszként erre: 11. - Velociraptor)
2010. júl. 28. 10:25

Most másfél évesek a gyermekeim, előtte egy évvel kezdtünk el hozzá járni. A Sotén még előtte 1 évig jártunk. Közben kb. 1 év szünet.

Dévai főorvos úr nagyon tudatos, felesleges kezelések nála nincsenek.

Nagyon sok lánytól hallottam olyant hogy logikátlanul kezelgették. Például az egyik ismerősöm már kapta hormonokat és később lett volna az átjárhatósági. Én meg csak pislogtam. Szerintem nincs benne logika.

Nem a legolcsóbb orvos, de én határozottam ajánlom. Mikor mi jártunk hozzá, több külföldi is járt hozzá kezelésre. Volt, hogy a lánnyal tolmáccs segítségével beszélgettünk:) Szóval van híre a dokinak.:)

11. velociraptor (válaszként erre: 10. - Leona79)
2010. júl. 28. 09:41

Szia!


Köszi az infót, ez mikor volt? Írnál kicsit többet?

2010. júl. 27. 21:47
Dévai főorvos úrnak köszönhetem a srácaimat én is:). Mi a Sotén kezdtünk, nem jött be.
2010. júl. 25. 16:01

Szia, a pontos címe:

PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei

2010. júl. 24. 19:21
köszi,az a baj rengeteg a fórum, én nem találtam meg, nem írnál bele két szót, hogy feljöjjön az első oldalon? Köszi!
2010. júl. 24. 18:46
Igen, a Pannon Reprodukciós Intézet...én Tapolcára jártam, Dr. Törökhöz, indítottam is egy fórumot itt a hoxa-n...PRI-Tapolca, ide járó meddő párok tapasztalatai címen...ott mindent megtalálsz, sőt nem csak az én tapasztalataimat, hanem másokét is!
6. velociraptor (válaszként erre: 5. - Vnékata)
2010. júl. 24. 17:56

A Pri az Pannon reprodukciós intézet? Gratulálok Barnuskához!!!!

Írnál, hogy kihez jársz és mik a tapasztalataid-minden érdekel....

2010. júl. 24. 17:42

Szia,

szerintem PRI...nekik köszönhetem, hogy bő egy hónap múlva megszületik Barnuska:-D

2010. júl. 24. 14:59
sehol, senki?
3. velociraptor (válaszként erre: 2. - A0cc3bd7dd)
2010. júl. 23. 17:44
köszönöm bizakodó-írnál bővebben?
2. a0cc3bd7dd (válaszként erre: 1. - Velociraptor)
2010. júl. 22. 21:11
Szia! Budapest,Dévai Klinika.Én 2004-ben jártam,Dévai főorvoshoz.Neki köszönhetem a kisfiam,aki 5éves:-)
2010. júl. 22. 20:03

Szeretném, ha írnátok tapasztalataitokról a meddőségi központokban.

Főképp érdekesek lennének azok infói, akik több helyen megfordultak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook