Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik meddőségi központot válasszam? Segítsetek!:))))))) fórum

Melyik meddőségi központot válasszam? Segítsetek!:))))))) (beszélgetős fórum)


1 2
2023. szept. 14. 18:03
Sziasztok! Reprosysban ingyenesek a vizsgálatok?
50. rekab
2019. júl. 20. 18:34

Sziasztok!


Mostanaban keszulok bejelentkezni a Reprosys-be.

Akinek van friss infoja, tudna ott dokit ajanlani?


Elore is nagyon koszi!

49. Napocska17 (válaszként erre: 47. - Medlin)
2018. ápr. 23. 12:45
Köszi az infót!☺
2018. ápr. 23. 06:57
Sziasztok! Ènis pont itt járok,most szeretnénk kezdeni a lombikot ősszel..teljesen tanácstalan vagyok,hova,kihez menjünk..látom a Reprosys most elég népszerű.. :) szeretném a legjobbat "kifogni".
47. Medlin (válaszként erre: 46. - Napocska17)
2018. ápr. 22. 22:37

Szia Napocska! A Reprosys-ben dr. Vass Zoltán van, aki ezelőtt a Róbertben dolgozott, ő csinálta az első lombikot nekem, ami sikerült, csak sajnos vetéléssel végződött. Ő sem csinált anno vérvételt stimu közben.

Sok sikert!

2018. ápr. 22. 17:38

Sziasztok lányok

Sok jó dolgot hallok a Reprosysról.Jár most oda valaki? Az érdekelne, hogy a stimu alatt csinálnak e vérvételt? Kicsit személyre szabottan,Vagy megy minden ész nélkül, mint ahogy sok más helyen futószalag. Előre is köszi

2017. nov. 24. 12:12
Egyertelmuen a Reprosyst javaslom. A letezo legjobb klinika, a problemas esetekre szakosodtak, szerintem Ok a legtobb “lemondott” eseten tudnak segiteni. Baratnomnel is olyat oldottak meg most, amirol a Robertben mar lemondtak... itt terhes lett. Remelem marad is a kicsi velunk!!!
44. hame
2017. nov. 24. 09:46

Sziasztok lanyok! Ket meddosegi centrum kozt vacillalok a Robert Korhaz vs Reprosys...szerintetek? ( azt elarulnam hogy sulyos endometriozissal mutottek a nyaron;Nem tudom hogy a reprosysban dolgozo doki is ert az endosokhoz?)


Koszonom a valaszaitokat :)

43. oz78 (válaszként erre: 42. - Vöröslany)
2017. nov. 21. 21:31
Kedves Vöröslány! Sajnos csak megerősíteni tudom akiket írtál a bp-i kaáli intézet kapcsán :(. A legkisebb problémás esetre sincsenek felkészülve, vagy nem akarnak vele foglalkozni... még akkor sem, amikor évek teltek el már el az értelmetlen kivizsgálásokkal és az időd már elfogyott.
2017. nov. 21. 21:07

Még annyi info a sztorimhoz, h a 4-ből 3 fizetős volt....

Voltunk Győrben is egy konzulton, valóban nehéz bekerülni, de ugyanazert a pénzért ( mert az Árlista ua a Kaálikban), nem 5 percet voltunk bent 2,5 óra várakozas utan, hanem 1 óra után bejutottunk és 35 percig voltunk bent.... mindenre elmondta K. Prof, h mik a lehetőségek, milyen vizsgálat kellene még, ha az nem jó, hogy kellene tovább gondolkodni és le a kalappal előtte, hogy ilyen egészségi állapotban is dolgozik, igen, sajnos nincs belőle 25.

2017. nov. 21. 20:39

Sziasztok!

A fórum indítónak, ellentétben a jó véleményekkel, csak a bp-i Kaálit ne!!!

4 sikertelen lombikom volt ott, tojtak bele az egészbe, vagyis híres K dr., mert ugye hozzá mentünk, ő a legjobb, egy kicsit is neccesebb esetre sztem nincs felkészülve szakmailag vagy már kiégett.

A Reprogenesisen gondolkodunk most, ez is Brno-ban van, mint a Reprofit, de senkit nem láttam még itt forumon, aki ott járt, de szerencsre személyesen ismerek onnan pár sikeres anyukát.

40. oz78 (válaszként erre: 38. - Rita2424)
2017. nov. 18. 10:35
Kedves Rita2424! Szeretnem Toled megkerdezni hogy a Reprosysben a miómádra mutetet javasoltak vagy megkezdtek a lombik programot miomaval? A parom spermakepe miatt nekunk is csak lombik johet szoba es 1 evvel ezelott mar volt egy polip es mioma kismutetem, akkor elhittem hogy ez segit. Alig egy ev alatt ujabb mioma lett, mikozben tokeletes az osszes hormon ertekem. Magyarazatot egy orvos sem tud adni, csak ujra mutenebek lombik elott. 39 eves vagyok meg sem probaltak meg a lombikot. Belemennek a mutetbe is ha ez mist tenyleg segit, bar ujabb tobb honap kieses, de ha megkerdezem hogy most mi a garancia hogy mutet utan nem jon vissza ujra par honapon belul, akkor a valasz vagy semmi, vagy az hogy sajnos nagy esellyel visszano:((. Igy muthetnek folyamatosan a lombikot el sem kezdik es nekem lejar minden idom:(. Koszonom elore is ha valaszolsz!
39. H.Majoranna (válaszként erre: 38. - Rita2424)
2017. okt. 25. 16:59
Szia! Csak annyit szeretnék kérdezni,hogy neked kb mennyiben volt mindez anyagiakban?
38. Rita2424 (válaszként erre: 37. - Tothviktoria14)
2017. szept. 18. 12:52
A Reprosys Termékenységi Központot javasolom, mi is ide jártunk. Már a terhességem végén járok (32. hét). Nálam minden volt, ami lehetett: mióma, elzáródás, hormonproblémák, konkrétan azt mondták, hogy a pajzsmirigyem nem működik....A férjemnél minimális eltérés volt. Mindent megoldottak, pedig 3 másik központot elfogyasztottam az utóbbi 6 évben, kezdünk a Sotén, majd a BMC és Versys (itt egy csomó pénzt elköltöttünk), szóval van tapasztaaltom állami és nem állami meddőségi központról is. Szerintem megéri olyan helyre menni, ahol odafigyelnek az emberre és nem csak a lehúzásról szól a folyamat. Az állami futószalag, azt sem tudják fél év után sem, hogy ki vagy, 2 lombik között vársz egy évet, holott 3 hónap után lehetne, ja és ott is sok mindenért fizetni kell. OLYAN NINCS HOGY INGYENES LOMBIK SEHOL.
2017. júl. 17. 14:29

Én is őket ajánlom: [link]

Új meddőségi központ, nagyon jó szakemberekkel (korábban már több itt dolgozó orvoshoz volt máshol szerencsém a párom miatt). Az andrológusunk ajánlotta a Reprosys-t, előtt 4 lombikom nem sikerül, itt viszont elsőre. Hihetetlen de már a hozzáállásuk is teljesen más mint a hasonló klinikákon.

2017. máj. 23. 13:41
A Mens Mentis most szűnt meg, és nem is hallottam nagyon jókat róla. Amit nekem ajánlottak és nem csalódtam, az a Reprosys Termékenységi Központ. Sajnos nekem egy gyulladás miatt el kellett távolítani a petevezetőimet, ezért csak a lombik jöhetett szóba. A Reprosys-nál egyből tudtam, hogy jó helyen járok, nagyon kedvesek voltak, és tudom, hogy szakmailag is az egyik legjobbak. Elsőre teherbe estem. Árak alapján is ők a a legjobban, már ha az ember nem akar éveket várni egy babára, amire nekünk nem volt időnk (38 éves vagyok).
2015. jan. 28. 12:06
Nekem a Mens Mentisben segítettek, így hosszú hónapok után végre sikerült teherbe esnem!
34. venusz2000 (válaszként erre: 29. - Ginaaa79)
2011. nov. 29. 09:02
Teljesen egyet értek veled!Vigyázzatok ezzel a dokival.A GYIK.-on az elsőt én írtam!
33. ginaaa79 (válaszként erre: 32. - Pnapsugar)
2011. nov. 28. 19:39

"Csak" a lombik része mindennel együtt: fogamzásgátló, injekciók, progipótlás utána olyan 70-80 ezer volt.

De ez máshol is ennyi lett volna (bár lehet ugyanit másik orvos mást ír fel), csak nem mindenkinek ugynolyan, meg ugyanannyiba kerülő gyógyszert írnak fel. Meg több protokoll is van.

32. pnapsugar (válaszként erre: 30. - Ginaaa79)
2011. nov. 28. 18:48
Ha nem vagyok indiszkrét akár priviben is megírhatod mennyibe került neked a lombik ebben a központban?
31. Bcicus (válaszként erre: 30. - Ginaaa79)
2011. nov. 28. 15:58
Engem ő segített hozzá a kisfiamhoz. Én mindig szerettem Pécset annó sokat nyaraltunk ott, de tavaly nyár óta a kedvenc helyem.:)
2011. nov. 28. 15:49
Pécs nekem szívem csücske, odajártam fősulira, tudom (akkor még nem tudtam anno..), hogy van meddődégi is meg Kaáli is, az egyik doki kolesztársam volt (Várnagy Á.) :).
2011. nov. 28. 15:47

Meg még ez:

[link]


És még mindig járnak hozzá, meg a 9 hónap műsorban egyik adásban őt interjuvolták meg.

28. Bcicus (válaszként erre: 27. - Ginaaa79)
2011. nov. 28. 15:41

De ott vannak a legprofibb biológusok és vannak eljárások amit csak ott tudnak.

De én csak azt tudom, hogy sokan mondtak jót róluk. Nekem Pécsen hozták össze a kisfiamat és természetesen tesóért is odamegyünk.

2011. nov. 28. 15:37

A Versys dokihoz csak ennyi:

[link]

[link]

26. Bcicus (válaszként erre: 23. - Db78bacc4f)
2011. nov. 28. 15:31
Cirisen én is gondolkodtam annó, de miután leváltották az orvos gárdát állítaólag nagyon vacak lett engem mindenki lebeszélt róla. Ami most állítólag a legjobb az a versyclinic
25. Bcicus (válaszként erre: 24. - 6ee0ffb012)
2011. nov. 28. 15:30
Erre inkább semmit nem mondok.
2011. nov. 28. 10:27
Ha nem gond,hogy fizetni kell,akkor sztem a Nyírő Gyula mindent visz!Végtelenül segítőkészek,kedvesek.Az átjárhatóságin kívűl minden vizsgálat helyben van.Elég sokáig jártam oda,imádtam mindenkit!Az inszem nem drága (gondolom annyi,mint máshol),a lombik igen,de az egyik legjobb mutatóval rendelkeznek :))
2011. nov. 28. 10:19
Szia! Több ismerősöm a Ciris-be jár és nagyon elégedettek, bár az is fizetős. Na de miért nem kell fizetni manapság?! Láttam az oldalukon (ciris.hu), hogy szerdán lesz lesz egy ingyenes előadás endometriózis témában. Lehet érdemes lenne elmenned, legalább körülnéznél, hogy milyen a hely. Nézd meg, az oldalukon vannak részletek róla.
2011. nov. 27. 19:24
Te jó ég! És ez még csak a kezdeti költség!!!!! A budaiban pedig minden vizsgálat inszem ingyenes?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook