Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta április 20-tól fórum

90 napos diéta április 20-tól (beszélgetős fórum)


111. kimba1
2011. ápr. 21. 18:30

Nekem is megvolt a vacsora,krumpli és saláta.

Holnapi ch-napra szerintem diós-lekváros tésztát eszem.De még nem tudom.

110. kimba1 (válaszként erre: 109. - Seashell333)
2011. ápr. 21. 18:27

Szerintem nincs semmi gond a macchiatoval:)

Én is iszom tejes kávét,édesítővel minden nap,2x.

Igyekszem,hogy a kávé és a kaja között(kivétel fehérje napon), 2 óra legyen.

Így lelkiismeret furdalás nélkül iszom.

Sőt..alig várom a délutáni kávét,nassolásnak élem meg:)

2011. ápr. 21. 18:08

Keszulok vacsorazni...nem vagyok ehes.

reggeli :1 banan 1 macchiato

Tizorai:1 macchiato

ebed: krumplisalata sok hagymaval, brokkolival, 3 piros retek,egy csesze zoldsegleves

uzsonna:macchiato

vacsora: krumplisalata brokkolival fel adag

Ittam 2 l vizet eddig.


Nem tudok ellenallni a macchiatonak....barmi mast kibirok :( gyumi napot is! Szerintetek hiaba csinalom a dietat, ha nem mondok le rola?

Megfogadtam, hogy csokkenteni fogom, csak fel cseszevel iszom reggel , fellel delutan es eves elott 2 oraval...

108. Seashell333 (válaszként erre: 105. - Mona6908)
2011. ápr. 21. 18:02
Koszonom az otleteket! Megmentenek :)
2011. ápr. 21. 16:46
lányok, általában a keményítőtől fél mindenki, nem is hiszitek el mennyi mindent lehet csinálni zöldségnapon:))) Na majd össze szedem a keményítőnapi kajákat, amiket csináltam. Vigyetek bele fantáziát, jön a zöldség szezon, egyre több mindent lehet kapni, alkossatok, ha enni szerettek, akkor főzni is. Nem kell megrémülni:)))
106. Mona6908 (válaszként erre: 97. - Kimba1)
2011. ápr. 21. 16:40
Nem tilos fűszert használni. bármilyet használhatsz:)))
105. Mona6908 (válaszként erre: 100. - Seashell333)
2011. ápr. 21. 16:39

nem tudom merre laksz, mi rábukkantunk a lányommal olyanra, hogy almaszirom, és banánchips. Csak nézd meg, hogy cukormentes legyen, és azért avval sem szabad túlzásba esni:)

Másik variáció: botmixerrel pürésíts banánt, és fagyasztott erdei gyümölcsöt. Isteni fagyi lesz belőle:)))

104. kimba1
2011. ápr. 21. 15:25

Én most készülök inni egy kávét.

Sajnos szénanáthás vagyok..ilyenkor nagyon rossz.Mert kint vagyok és bejövők a hűvös szobába,legalább 10-et tüsszentek.Utalom:((((

De egy finom kávé kárpótol.

Pizza tésztát lehet enni egy kis fűszeres pizzaszósszal..mártogatni.

2011. ápr. 21. 15:19

Juj de jo otlet a zsiros kemyer hagymaval, retekkel! En ugy tudtam zsirt csak hus napon lehet.

A pizzat elkeszitem en magam de a sajat szeletemrol majd leszedek mindent, de a tesztaja jo izu marad:)

Vizet mar masfel litret ittam, de nekem csak egy szelet zold citrommal csuszik...

102. a96b778af4 (válaszként erre: 99. - Kimba1)
2011. ápr. 21. 15:03
kb.egy litert!
101. kimba1 (válaszként erre: 100. - Seashell333)
2011. ápr. 21. 14:56

Ch napon szoktam enni ebédre fél adag kínai pirított tésztát.Vagy diós tésztát,lekváros tésztát.

Pizzát,zöldséggel,sajt nélkül.

Zsíros kenyeret sok salátával,retekkel...nyami:)

Gyümi napon lehet enni magvakat,sőt..kell is mert a gyümölcs savasít.

És rengeteg vizet.

Mindig legyen előttetek a víz...és sokat inni...

2011. ápr. 21. 14:52

nekem ez a nap nagyon jol sikerult eddig. Remelem este sem leszek nagyon ehes...

A holnapi naptol meg a gyumolcsnaptol azonban rettenetesen izgulok :( Ti mit esztek holnap? En ki nem allom a tesztafeleket. Egesz nap zsemlet fogok ragcsalni. Legalabb estere johet az edesseg!

Na de gyumi napon meg az sem:( Es az en gyomromat mindig ugy ragja a gyumolcs:( Olvastam lehet diot mogyorot,pisztaciat, aszalt gyumit is ragcsalni...azt hiszem ez fog megmenteni.

99. kimba1 (válaszként erre: 98. - A96b778af4)
2011. ápr. 21. 14:49
Mennyit folyadékot ittál??
98. a96b778af4 (válaszként erre: 97. - Kimba1)
2011. ápr. 21. 14:45
Hat Kimba,ez a nap nekem is katasztrofa.A zoldseget sose szerettem,sehogy sem.Lattam lehet rizst is enni,hat kovetkezo napon tuti azt fogok.Ma izzadok,es szedulok.Mint ahogy a drogosok csinaljak a filmekben,csak nekem elo:(Akkor sem adom fel.Raadasul este salsa.Hat lehet osszesalsazok ott.Majd este irok!!!Ja es inkabb 100 gyumi nap mint egy zoldseg:((((((((
97. kimba1 (válaszként erre: 135. - Crissykriszta)
2011. ápr. 21. 14:27

Krumplival.

Mona6908 receptje alapján csináltam,de kihagytam a leveszöldséget.Csak brokkoli és krumpli.Isteni lett így is.

Zöldség nap a legnehezebb nekem.Nem tudom miért.Ilyenkor igyekszem a legfinomabb kaját enni,mert ha nem nagyon éhes leszek.Ha valami nem esik jól,én inkább meg sem eszem.

Csak párolt zöldséget nem tudnék enni,a csirkefűszer nekem a megmentöm.Csak az íz kedvéért.Lehet tilos,de néha én használni fogom.

96. Seashell333 (válaszként erre: 94. - Kimba1)
2011. ápr. 20. 16:11

Elkuldod nekem azt az oldalt Kimba? Nagyon sokat segitene. Koszi

En ma meg nem ereztem ehseg erzetet, 5.30 ra terveztem a vacsorat, de addig is uzsonnakepp megiszom egy pohar tejet.

95. Seashell333 (válaszként erre: 93. - Szmirma)
2011. ápr. 20. 16:09

Koszi, megnyugtattal! Ma megprobalok ugyanazt enni, mint ebedre, aztan majd eldol.

A macchiatomat is megittam ma, errol nagyon nehez lesz leszokni, hiszen a kavet nem birom inni, hanyingerem van tole, viszont az alacsony vernyomasom miatt naponta ket Nescafe macchiatot szoktam inni. Ha egy het utan nem indul be a fogyas akkor megfogadtam, elhagyom..

Folyadekot meg csak fekl litret ittam, de ezutan bepotolom, mert ehseg ellen nagyon jo egy pohar viz egy szelet zold citrommal.

94. kimba1
2011. ápr. 20. 15:11

Sok helyen olvastam hogy a napi 1200-1500 kalóriát meg kell enni.Mozgás,fizikai munka mellett még többet.

Van egy oldal,ahol lehet kicsit számolgatni.

Megkeresem és akinek kell privátba elküldöm.

Nagyon kell vigyázni,hogy lehetőleg ne éhezzünk.mert akkor beindítja a szervezet a raktározást,és a levegőtől is hízni fogunk.

Első napokban picit nehezebb,amíg az agyunk és a szervezetünk is rááll a fogyókúrára,a gyomrunk kicsit összeszűkül.

2 hét után már teljesen jó lesz.

93. Szmirma (válaszként erre: 92. - Seashell333)
2011. ápr. 20. 14:41
Szerintem nem sok az ebéd. Elvileg ugyanazt kellenne enni vacsira is amit ebédre, én általában be is szoktam tartani,de azért vannak kivételek, de egyébként azoknál is ugyanúgy működik a fogyókúra akik nem tartják be.
92. Seashell333 (válaszként erre: 69. - Kimba1)
2011. ápr. 20. 14:08

Meg elek:)) eleg jol erzem magam, de en altalaban estere ehezem meg...Szigoruan muszaj vacsira is azt enni mint ebedre?

Szamoljatok majd be az elso napotokrol, kivancsian varom!

91. Seashell333 (válaszként erre: 88. - Kimba1)
2011. ápr. 20. 14:05
Az ebedem tojasrantotta 3 tojasbol, egy pohar tej, 3 icipici honaposretek, ket vekony szelet sonka. Szerintetek tul sok ez?
2011. ápr. 20. 13:38
Nekem is fehérje napom van ma, készítettem tartár mártást (általában mindig csinálok) tettem bele savanyú ubit, retket, új hagymát, kígyó ubit,most a káposzta kimaradt belőle, és tettem még bele 2 főtt tojást.Ebéd után pedig ittam üres hús levest.
2011. ápr. 20. 13:30

Én is megetettem a csöppemet. :))

Sajna nekem vasárnap is pont gyümölcsnapom lesz, viszont hétfőn már ehetek sonkát, meg tojást... hmm céklástormával fini lesz! :D

88. kimba1
2011. ápr. 20. 13:26

Túl vagyok az ebéden.

Virsli,joghurttal és egy tk.zsömle.

Sehol senki?

Remélem más is beszámol a mai napról.

87. kimba1
2011. ápr. 20. 11:59
Ki mit tervez hétvégére?Átvészelni a húsvéti ebédeket..
2011. ápr. 20. 11:54
Én már gyümölcsnapon szédelegni szoktam (elég sokat mozgok is a diéta mellett), szóval a víznapból már lehet ájulás lenne.
2011. ápr. 20. 11:52
Én csináltam viíznapot, hármat az eddigi 50 nap alatt, én jól elvoltam, nem volt bajom , inkább már csak másnap délelőtt, így aztán azokon a napokon az ebédet már általában fél tizeneggy körül megettem. De ez egyén függő van azért aki hamarabb elkezd szédelegni, és akkor azért tényleg nem érdemes az embernek kínozni és tönkre tenni magát.
84. Mona6908 (válaszként erre: 82. - Kimba1)
2011. ápr. 20. 11:46
Én nem csináltam víznapot, egyszer próbáltam az első turnusban, délután 5 órakor leesett a vércukrom, majdnem elájultam, akkor ettem, és ott nem volt megállás. Na azóta nem volt ilyen, ez így is működik.
2011. ápr. 20. 11:43
Én is azon gondolkodom, hogy elhagyom a víznapot (legalábbis az első hónapban), aztán majd meglátom. Ha stagnálni kezdek, akkor beiktatok egyet.
82. kimba1 (válaszként erre: 81. - Jucusdiétája)
2011. ápr. 20. 11:37

Próbálj mértékkel enni egy kis mogyorót,diót...jót tesz.

Én víznapot nem nagyon tervezek,de majd kiderül.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook