Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta április 20-tól fórum

90 napos diéta április 20-tól (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
291. Seashell333 (válaszként erre: 288. - Kimba1)
2011. máj. 2. 12:31
En kaloriaszamolossal biztos nem tudnek lefogyni. Nincs turelmem hozza :((
290. Seashell333 (válaszként erre: 287. - Mona6908)
2011. máj. 2. 12:29

Szerintem az a legfontosabb, hogy mindenki megtalalja a szamara legmegfelelobb dieta kombinaciot. Nem kell mindent szo szerint betartani, ha te ugy erzed az nem jo neked. A lenyeg az, hogy ha nem is orommel, de szivesen csinald es nagy elhatarozassal.

Kriszta szerintem is tul megerolteto szamodra az intenziv sport a dietaval kombinalva. Sokszor elgondoltam hogyan birod csinalni. En nem birnam, tehat ebbol is latszik, hogy mindenki mas, tehat a dieta is szemelyre szabott kell legyen. Megvan az utmutato hozza, hogyan kell csinalni es te atalakitod a igenyeid utan. Hiszen van aki sportol, van aki otthon ul egesz nap, de van olyan is aki iskolaba , dolgozni jar. Normalis, hogy nem ugyanannyi kaloriat egetunk, es nem is bont a szervezetunk egyforman.A lenyeg az, hogy beinduljon a fogyas, es a metabolizmus atalakuljon 90 nap alatt.

En a lassu, de biztos fogyas hive vagyok.

MOna azzal te te torodj ki nez hulyenek es ki nem, senkinek semmi koze, hogy mit es hogyan csinalsz, a lenyeg az, hogy te jol erezd magad.

Nekem sem okoz gondot a parommal egyidoben enni. Inkabb neki voltak gondjai ezzel, mert nem tetszett neki, hogy en mast eszek. De hatarozottam kijelentettem hogy en ezt akarom csinalni es nem turom el azt, hogy valaki is kritizaljon,beleszoljon. Azota csend van, sot minden nap megkerdi, hogy ma mit ehetek, mit fozzunk, mit reggelizzunk. Szerintem buszke is arra, hogy ilyen kitartassal csinalom es haladok a cel fele.

Van egy ismerosom aki vegigcsinalta es az eredmeny csodalatos. Nem tudom hany kilorol indult, de 22 eves korahoz kepest szornyen kover volt. Amikor utoljara lattam, lesett az allam. Olyan csini baba lett belole, hogy csak na! 90 nap utan betartotta a reggeli gyumolcsot es nem hizott vissza egyaltalan! Igaz, hogy a kor is szamit, nem mindegy, hogy 40 evesen vagy 20 evesen csinalod...A lenyeg az, hogy sajat egeszsegunk erdekeben csinaljuk.

Nekem tenyleg nincs sok sulyfeleslegem. De neheznek ereztem magam, berozsdasodottnak.Most orommel nezem magam a tukorben. Igaz en kicsike vagyok es minden leadott kilo rogton meglatszik.(a felvett kilo pedig meg hamarabb..:(( ) Csak 2 kilot fogytam, holnap jon a centis is...;)En meg vagyok elegedve, tudom, hogy 90 nap alatt lemegy a 6 kilo ;)

Sok sikert nektek es ne adjatok fel!

2011. máj. 2. 11:28
kimba, egy kicsit én is félek az izomcsökkenéstől, valóban elég kevés a fehérjebevitel, de az én mostani variálásommal kicsit növeltem rajta, hátha így jobb lesz. Ma el szeretném kezdeni az elipszisen való tekerést, az méri az elégetet kalóriát is.
288. kimba1 (válaszként erre: 286. - A96b778af4)
2011. máj. 2. 11:01

Egyetértek veled.:)

Nekem az ideális súlyom kb.50 kiló lenne,de az soha nem leszek.Ha 60-65 lennék,azzal megelégednék.

A kalóriaszámolgatós azért is nagyon jó,hiszen nagyon-nagyon odafigyelsz mit is eszel.

Ha sikerül kiiktatni a fehér cukrot,fehér lisztet az étkezésből.az már jó.

Nekem is ez a célom.

A nagy fölöslegtől megszabadulok a diéta segítségével,egyúttal megszokom,hogy odafigyeljek,hogy ne egyek minden hülyeséget, és utána kalóriát számolok és kiiktatom a rossz kajákat.

287. Mona6908 (válaszként erre: 286. - A96b778af4)
2011. máj. 2. 10:59

Kriszta, egyébként jól gondolkozol, próbáld meg kombinálni a kalóriaszámolással a 90 napost. Én mától elkezdtem számolni, és ha véletlen????bűnbe esem, de a magamnak kitűzött kalória érték alatt maradok, akkor úgy gondolom, még jó vagyok:)

Lehet, hogy va aki hülyének néz ( itt gondolok a beszólongatósokra), de nem érdekel, keresem a nekem legmegfelelőbb, és leg tarthatóbb étkezést, amivel később tartani is bírom a megszerzett súlyt. De gondolom evvel mindenki pont így van

286. a96b778af4 (válaszként erre: 284. - Kimba1)
2011. máj. 2. 10:50
Teljesen egyetertek veled!A dieta jo.De en azt mondom,hogy inkabb sulyosabb embereknek valo,mint mi.Es ezt olvastam is valahol.Mondjuk en szemely szerint a ket het alatt 6 kilot fogytam.Az nagyon sok!!!!!!Nem hiszem hogy egeszseges(habar nagyon orulok neki).Tobb mint valoszinu hogy ez a dieta-sport kombinacio miatt van.Lehet valasztanom kene a ketto kozul,de akkor sportot valasztanam mert az a boromon is segit,a fogyastol(foleg az ilyen gyorstol)rancos maradok:(((Remelem elerem a 69-et es akkor lassitok,sportolgatok es szamolgatok.Szerintem igy lessz a legjobb.De egy biztos meg nem kezdodik 6-ossal a sulyom addig 90 napozok.
285. Mona6908 (válaszként erre: 284. - Kimba1)
2011. máj. 2. 10:45

Kimba, ez az együtt reggelizés az agyban kell eldőljön, én tavaly október óta egy kezemen meg tudom számolni hányszor reggeliztem mást, mint gyümölcsöt. A férjemmel minden!!!! reggel együtt reggelizünk, ő a saját kajáját, én pedig gyümölcsöt, és nekem ez egyáltalán nem okoz gyondot. Szépen felvagdosom a gyümit amit éppen eszek, és kirakm tányérra, úgy falatozgatom, és nem zavar, hogy a párom mást eszik. Ugyanez van hétvégén is, és akkor a 16 éves lányom is ugyanúgy gyümölcsöt eszik, mint én, egészen hozzá szokott. Én már gondoltam rá, hogy ha elérem a számomra megfelelő súlyt, akkor is gyümölcsöt fogok reggelizni, esetleg iszom egy pohár 100%-os gyümilét, ha nem kívánom azt, ami van.

A cikk nagyon tetszik amit találtál, biztos igaz:))

284. kimba1 (válaszként erre: 281. - A96b778af4)
2011. máj. 2. 10:09

Kriszta,köszi a biztatást.

Sokat gondolkoztam,azon hogy miért is vagy rosszul,meglehet hogy keveset eszel a mozgásodhoz képest.

Lehet nem ártana megkeresned egy dietetikust,hiszen ők megtudják mondani,hogy mit is tegyél.Ha nem is tudsz elmenni személyesen,biztos az interneten is van olyan dietetikus,aki fórumozik.

Szerintem gyümölcsnapon nem nagyon szabad intenzív mozgást végezni,biztos a szervezetnek sem jó.

Viszont ezt olvastam a diéta hátrányáról:

"Az egészséges fogyás mértéke max. heti fél-egy kiló.A szervezet helyreállító,öngyógyító folyamatinak köszönhetően törekszik az állandóság megtartására.Ha drasztikusan fogyunk,elménkben nem rögzül azonnal az új testkép,az agy igyekszik visszaállítani az eredeti testsúlyt,így gyakori a jojó-effektus.Érdemes tudni,hogy a gyümölcs- és a keményítőnapokon is főleg szénhidrátot viszünk a szervezetbe,viszont a napi fehérjetartalom (kb.40 g) nem fedezi az étrend.

4 nap alatt a szervezet fehérjeszükséglete min.160,fogyókúra idején 320 gramm,amit egy nap alatt igen nehéz biztosítani.Fehérjehiány esetén a szervezet saját fehérjéit bontja le,mely legyengíti az immunrendszert,így hamar elfáradhatunk,vagy feszültek,idegesek lehetünk.Ugyanez történik a gyümölcsnap után következő böjtnapon is,csak ilyenkor a drasztikusan lecsökkent energiabevitel okozhat rosszullétet.Komoly szellemi vagy fizikai munkát ezeken a napokon nem végezhetünk!"


Ezt egy újságba olvastam,ahol a diéták előnyei és hátrányai voltak leírva.Minden diéta más,de ez mégis egy fokkal jobb mint a többi,nincs sok hátránya:)

A legjobb talán a kalória számolgatás,de az időigényes.

Ez a diéta számomra jó,habár nehezen bírom a hétvégéket,olyankor nehéz,hiszen nem ehetek együtt reggel a férjemmel,ha vasárnap gyümölcs nap,akkor is nehéz,de valamit valamiért.

2011. máj. 2. 09:56
A mai ebedem:grill csirke,es francia sali,egy csesze kockas leves es a vacsim is:))))))))))))))))))))))))))))))
282. a96b778af4 (válaszként erre: 280. - Mona6908)
2011. máj. 2. 09:47
Koszi MONA!Remelem valoban eleg eros leszek,neha nagyon fog a kisertes.De a ferjem ilyenkor tamogat es beszelgetunk rola.Ami segit.Csak ne lennenek ezek az apro szedelgeseim,es gyengesegem mint most is:(((De tudom ha eszek delbe jobb lessz.Finom husikat!
281. a96b778af4 (válaszként erre: 279. - Kimba1)
2011. máj. 2. 09:44
Koszonom Kimba!Agyonra dicsersz pedig a te kitartasod sokkal nagyobb!!!!!!Es igy az eredmenyed is az lessz.En mar azon varialok,hogy ha elerem a 69-et,akkor a napi sportom mellett,inkabb kaloriaszamolassal adom le a tobbit(6-7kg-t).Egyreszt a szeduleseim miatt,masreszt meg ha igy folytatom a 90 nap vegere elfogyok:((((Sajna az utobbi napokban a sportolasom minosege csokkent,mivel nincs erom.Sokszor megallok utkozben:((A tanarom ilyenkor megfogja a kezem es huz magaval,de hiaba.Kutatgattam miert lehet ez es allitolag az ehezes arra keszteti a szervezetet hogy az izmot bontsa,mivel zsirt nem viszek be.(igy azt vigyazgassa)Ezt egy sportoldalon olvastam.De odaig meg van (ha igy folytatom)20 napom.Majd kitalalom mi lessz.Mivel te nem sportolsz heti 8-9 orat,lassabban megy.DE!!A lassu fogyas az eredmenyes,es akkor nagyobb az esely ra hogy nem szeded vissza:))))ugyhogy ne szidd magad es ne szomorkodj.Nagyon nagy a kitartasod:))))))
280. Mona6908 (válaszként erre: 277. - A96b778af4)
2011. máj. 2. 09:38
Kriszta gratulálok, nagyon ügyes vagy, csak így tovább. biztos eléred amit szeretnél:))))
279. kimba1 (válaszként erre: 277. - A96b778af4)
2011. máj. 2. 09:02

Kriszta,gratulálok,nagyon ügyes vagy.

Bárcsak én is ezzel büszkélkedhetnék.

Nagyon ügyes vagy,követendő példa vagy.

2011. máj. 2. 08:46
SEASHELL!Remelem jobban vagy:)))Es a husis nap majd feldob egy kicsit.
2011. máj. 2. 08:45
Jo reggelt mindenkinek.Megvan a merlegeredmeny.A sulyom 74 kg:))))Ha igy folytatom mire megyunk nyaralni 6-ossal fog kezdodni a sulyom:)))))))
276. kimba1
2011. máj. 2. 08:16

Jó reggelt mindenkinek!

Én túléltem a tegnapi napot:)

Csináltam egy adag gyümölcssalátát és azt ettem,meg egy kis sós mogyorót.

Nem mérlegeltem reggel,mensi előtt állok,így majd késöbb.A nadrágjaim egyre kényelmesebbek:))

Ez erőt ad,hogy a gyümölcs napokat túléljem.

Szombaton sütöttem fasírtot,alig várom,hogy ma este egyek belőle:)

Ma nem tudom mit ebédelek még,majd beszámolok.

Szép napot mindenkinek.

Seashell333,remélem jobb a hangulatod ma.

2011. máj. 1. 23:04

HUrra, holnap johet a finom tojasrantotta, csirkekrokett es sok zoldseg;)!!!

Reggel jovok a merlegeredmennyel ;)

274. a96b778af4 (válaszként erre: 273. - Seashell333)
2011. máj. 1. 22:58
Hat megettem 300 gramm magocskat,azt hiszem az eleg:((((((
273. Seashell333 (válaszként erre: 270. - A96b778af4)
2011. máj. 1. 21:46
Ragcsalj egy kis magocskat, az enyhit az ehsegeden holnapig :)Ha meg nem akarsz enni,akkor igyal egy forro zold teat, nekem este ez mindig bevalik. Mi mindig keson fekszunk le, sokszor 1 oraig kell eheznem. Ilyenkor 1-2 csesze zold teat iszom.
272. Seashell333 (válaszként erre: 265. - Kimba1)
2011. máj. 1. 21:44

En is szepen kezdek beleferni a nadragjaimba :) En is azt mondom, hogy jo ez a dieta, de a gyumolcsnap kikeszit. Dehat megeri egy napot szenvedni, a tobbi harom napot elvezem :)

En a tegnap szaladtam is, tornaztam is, ma mar nem mert menszesz 2. napom van es enyhen faj mindenem :(

Jo latni a ruhakon is de tukorben is a valtozast :)

271. Seashell333 (válaszként erre: 270. - A96b778af4)
2011. máj. 1. 21:41

En is azt hiszem itt ma mindenki vegigaludta a napot:)

Hat leanyok, be kell vallanom ez a nap nem passzolt a hangulatommal:(( Gyumolcsturmix, gyumolcsturmix es gyumolcsturmix ez volt az ebedem, vaacsorara pedig SZALMAKRUMPLIT ETTEM!!!! Azam! Jol olvassatok;) Igaz nem sokat, mert osszehanytam volna magam, de ereztem ha nem falok valamit rosszul leszek. Az elobb meg ettem egy marek pisztaciat.

Remelem ti konnyebben tuleltetek a napot.

2011. máj. 1. 21:35
milyen csondes ma mindenki.En ehes vagyok:(de nagyon:((((((((
2011. máj. 1. 12:02
En is boldog anyak napjat kivanok minden anyukanak es leendo anyukanak:)))))
268. a96b778af4 (válaszként erre: 267. - Seashell333)
2011. máj. 1. 12:01
Szia!Nincs kedved beszelgetni rola ??Lehet konnyebb lessz.Vagy irj privibe.Meg egy orat otthon vagyok,akkor megyek edzesre.Ha birok.Ugyanis ettem gyumolcsot,de szerintem mindjart ki is ha...om:((Ahogy szerettem a gyumit,most mar latni se birom.
2011. máj. 1. 11:12

Hat csajok , nekem ez a nap nagyon hulyen indult, teljesen magam alatt vagyok:((Nem a dieta miatt...De igy legalabb nincs kedvem enni sem. Majd mindjart megiszom a macchiatomat es setalok egyet Barbyval kutyammal, hatha picit feldobodok...

A tegnapi nappal nem volt gondom, nem ettem sokat, de nem voltam ehes.Most ehes vagyok, de ha etelre gondolok fordul fel a gyomrom. Ez olyan nap, hogy hagyjon mindenki beken.... Csak az a baj, hogy vendegek jonnek, mosolyogni kell es jopofat vagni. A szineskedes pedig nekem nem jon be....

Remelem nektek gyonyoru napotok lesz. Kivanok en is boldog Anyak Napjat nektek! Itt jovo vasarnap unneplik....

266. a96b778af4 (válaszként erre: 265. - Kimba1)
2011. máj. 1. 10:30
Koszonjuk szepen:)))
265. kimba1
2011. máj. 1. 09:43

Jó reggelt mindenkinek.

Ma bicajozást terveztem,sétát,sok mozgást..de szakad az eső:(((

Így marad a taposó.Tegnap délutáni kertészkedés,gyomlálás jó kis torna volt.

Tegnapi reggeli gyümölcs kimaradt,ebédre ettem 2 szelet kukoricás kenyeret,vékonyan megkenve töpörtyűkrémmel,retekkel,paradicsommal és zöldhagymával.

Este ugyanez csak 1 szelet.

És egy étcsokis fagyi.

Mára vettem egy ananászt,meg van alma,narancslé és egy kis sós mogyoró.

Egyelőre csak a kávénál tartok.Olyan álmos idő is van.

Tegnap újra szembesültem azzal,hogy jó ez a diéta.Felvettem egy olyan nadrágot,ami eléggé szorított főleg a combomon,és tegnap teljesen kényelmes volt,szinte lötyögött.

Még csak annyira kell rászánom magam,hogy esténként menjek futni.De ez még várat magára.


Nagyon boldog anyák napját mindenkinek!!!!

2011. máj. 1. 08:17
Sziasztok.A ferjem raszokott a jatekokra a gepen.Meg el nem mulik a bank holiday(akkor megy vissza dolgozni) addig ilyen keveset leszek fenn.Legalabbis ugy nez ki.Varom a holnapi napot(a meretkezest).A tegnapi kajam jo volt.Delben ket mekis almas pite,mert moziba voltunk es ez volt a legkozelebb utana,este paradicsomos tesztas garlicos bagett.Es utana egy kis cheese caket.(nem annyira kicsit)Edzesen sem voltam,mert nagyon faradt volt a testem,de en is.Sokat aludtam tegnap.Ma kicsit jobb.A mai kajam:banan,(mert ezen lehet edzeni)szeder,1l ananaszle,es egy kis pisztacia.Kulonben csajok tegnap nem keveset ettem,de majd ehen haltam este:)))
2011. ápr. 30. 13:55
Nagyon fincsi volt a zsiroskenyer retekkel, paprikaval. Ket szeletet ettem, azutan meg egy sutiket. Azt hiszem vacsorara is ez lesz, uzsonnara meg csokikrem;)
262. Seashell333 (válaszként erre: 257. - A96b778af4)
2011. ápr. 30. 10:35
En ugy tudom az avokado gyumolcs...De lehet tevedek..
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook