Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta április 20-tól fórum

90 napos diéta április 20-tól (beszélgetős fórum)


171. a96b778af4 (válaszként erre: 170. - Seashell333)
2011. ápr. 23. 13:43
VigyazZZZZZ!A pisztaciaban(100g-ban)tobb mint 400 kaloria van,ami azt jelenti hogy 45 percet kell dolgozni erte hogy letornazd,ha nagyon intenziven mozogsz(pl.taposogep) akkor 30.Ha tudtad bocsi,ha nem, remelem sikerult elernem hogy nehogy tul sokat egyel:)))))))))
170. Seashell333 (válaszként erre: 168. - Kimba1)
2011. ápr. 23. 13:30
Altalaban a gyumolcstol nagyon ehes leszek, es este amugy is mindig nehezebb, akkor ehezek meg. De igazad van, eszek meg pisztaciat, a mogyoro nem a kedvencem, a pisztaciat imadom!
169. a96b778af4 (válaszként erre: 164. - Seashell333)
2011. ápr. 23. 13:15
Sziasztok!En ma tok jol vagyok,egy kicsit sem vagyok ehes,ugylatszik osszeszukolt a gyomrom.1 szelet ananaszt reggelire es eggyet ebedre.Es meg jol le is dolgoztam a kondiba.En is tavol vagyok nagyon a csaladtol es es itt sem unneplik igazan a husvetot.Tehat se illat se iz.Raadasul az angoloknak amugy is nem epp jo(egyenesen rossz)a konyhajuk ugyhogy nincs kulonos fozes.Igazabol pont olyan mint barmelyik masik nap:((((Aki teheti erezze jol ,magat az unnepek alatt,es ne csabuljatok!Az unnep elmulik,a kg megmarad:))))
168. kimba1 (válaszként erre: 167. - Seashell333)
2011. ápr. 23. 13:12

Gyümölcs napon egész nap lehet enni gyümölcsöt.

Ne kenyeret egyél:)Azt tegnap lehetett.

Igyál gyümölcslevet,az is telit.

Meg egy kis sós mogyorót.

2011. ápr. 23. 12:59

Ebedeltem :) Ket pohar banan-alma pure, egy marek pisztacia.

Estere kinyulok az ehsegtol:)) De a pure elegge laktatos, jobb szivvel eszem turmixolva a gyumolcsoket. Ha nem birom falok egy kis kenyeret.

166. kimba1
2011. ápr. 23. 10:19

Nem kesergek el,ne aggódjatok:))Hiszen hátra van van 86 nap a célig.Ráérek:))

Én is messze vagyok a szüleimtől,testvéreimtől,így csak barátokkal ünnepelünk.Sütök-főzök,de nem az igazi.Nem olyanok az ízek mint nagymamámé,anyumé.De ez van.Lassan és biztosan hozzá lehet szokni:)

Már fő a húsleveses,a sonka.Később lesz francia saláta is,de nincs nagyon mit kóstolgatni.Csak a gyümölcs.

Elé van szépen készítve,hogy azt csipegessem.

Szép napot nektek.

165. Seashell333 (válaszként erre: 161. - Kimba1)
2011. ápr. 23. 09:57

Kimba szerintem ne merd meg magad. Meg varj egy hetet, akkorra mar biztosan lemegy nehany kilo/centi es feldobodsz.De ha megis ugy dontessz, hogy meretkezni fogsz, nehogy elkeseredj ha nem latsz eredmenyt!

Kitartast a suteshez es a " nem kostololashoz":))

2011. ápr. 23. 09:54

Szep jo reggelt mindenkinek!


Eszembe jutnak regi "nagy szombatok", a nagy keszulodes Husvetra, sutes-fozes, baranyillat, tesztaillat, husleves illat...tojasfestes, diszites...A varos hangulata, a falu hangulata...zsongas az uzletekben...

Hollandiaban nem igazan unneplik a Husvetot. Van szabadnap, van uzletben megvasarolt festett tojas..aztan nagyjabol ennyi.

Nekem nagyon hianyzik a rakeszulodes, az illatok, minden ami az unneppel kapcsolatos es ami megszokott volt 39 even at.

Probaltam mar Karacsonykor is behozni az otthoni izeket, hangulatot, legkort...de nem igazi...

Most mar nem probalom. Igyekszem utanuk igazodni.

De bevallom, barmilyen jol is erzem magam itt, unnepekre a szivem hazavagyik...:((

Ami jo az egeszben az az, hogy nem zabalom tele magam sutivel, sulttel, toltott tojassal:))

Itt a menu teljesen olyan, mint mas napokon, nem csinalnak nagy ugyet belole. De mivel nagyon jo ido van es van egy magyar baratnom itt a kozelben, ugy dontottunk egyutt fogunk barbequzni. Jo, hogy vasarnapra esik a husinapunk:))

Lesz tojasfestes es lehet, hogy a fiuk meg is locsolnak majd, ha jo leanyok leszunk:))

Kellemes Unnepet mindenkinek!

163. Seashell333 (válaszként erre: 160. - A96b778af4)
2011. ápr. 23. 09:10
Koszi crissykriszta!:) Szerintem epp ez a baja, tul szexi a kepem;) Kedves Palika, van elonyosebb is, ha akarod teszek fel nehanyat hogy csamcsogj rajtuk!
162. a96b778af4 (válaszként erre: 161. - Kimba1)
2011. ápr. 23. 08:52
Szia!Jo reggelt.Kimba ha veletlenul nem ment le meg semmi,ugye nem leszel szomoru:)En mar hibaztam ezzel kapcsolatban parszor hogy ilyenkor abbahagytam,de te biztos erosebb vagy,es okosabb:)En ma foleszek egy egesz tesconyi gyumolcsot:)nagyon szeretem es sokat szoktam enni es most ugye le volt szoritva napi 2re.Ananasz lessz a reggelim mert megyek eddzesre es az jo zsiregeto.Koszonjuk a jo kivansagokat,es neked is a legjobbakat kivanjuk.Jo lessz a holnapi grillparti:)))))))
161. kimba1
2011. ápr. 23. 08:05

Jó reggelt mindenkinek.

Húsvét szombat...sütés -főzés...és gyümölcsnap.

Alma,banán,narancslé,és szilvabefőtt(anyukám cukor nélkül teszi el).És kis diákcsemege.

Holnap reggel mérlegelek.Kíváncsi vagyok.

Holnap grillezünk,egy kis baráti összejövetel,de én is ehetek nyugodtan majd.

Mindenkinek szép napot,jó készülődést és gyönyörű hétvégét a családdal,barátokkal.

Még jövök:)

2011. ápr. 22. 23:57
Itt epp hogy sexi a csaj!!De te semmijet sem raktal fel tehat,biztos meg van az oka:):):):)Lehet meg halasnak is kene lennunk erte:)
2011. ápr. 22. 23:41

Majd még pátyolgatlak is titeket, nem? Akkora baromságokat csináltok, hogy az már fáj! Oda írkálok, ahová akarok és azt amit jónak látok! ,,Palika" szarik a fejetekre(vagy még azt sem)! :))


Ja, én is megnéztelek, előnyösebb képed nincs, Seashell333? Egyébként vegyétek már észre magatokat, eddig csak ti sértegettetek engem..ja, hogy fáj az igazság? Arról megint nem én tehetek, hogy nem bírtok a tükörbe nézni, de azért nem kell gorombának lenni azzal, aki nem olyan kövér, mint ti! ;)

2011. ápr. 22. 23:23
Sziasztok!Hazaertem kondibol,jol leedzettem a mai kajam.Tuti!A vacsim 2 szelet cukrot alig tartalmazo suti.A holnapi napom jo lessz gyumi.Elmentem venni magvakat holnapra mikor lattam mibol mennyi van rajta meggondoltam magam,nem fogok aze szenvedni a konditerembe fel orat mert megettem 10 dkg pisztaciat.Inkabb az a fel ora mar a meglevo hajambol mennyen!Na megyek pihenni mert reggel edzes es vasarlas.jo ejt mindenkinek:)Eltunt a palikank:):):)
2011. ápr. 22. 22:13

Vacsorara megettem egy kismeretu pizza felet. Fincsi volt, levettem rola mindent, de az iz az Isteni volt!Azota mar negy pohar vizet ittam, de most mar faj a gyomrom. Azt hiszem ma 3 liter folyadekot siman megittam es ez a baj. Falnom kell valamit mert erzem kiszakad a gyomrom:( Akartam egy kis lambrusco-t inni, de most mar nem merek :(

Aludjatok jol, csokis almokat kivanok! :))

156. Jucusdiétája (válaszként erre: 148. - 2bfff22c04)
2011. ápr. 22. 21:57
Nekem csak annyi kérdésem lenne, hogy a kedves Pál vajon mennyit fogyott eddig? Olyan bölcsen osztogatsz tanácsokat, mintha már 100 kilótól megszabadultál volna, ha pedig így van, örömmel várjuk a tapasztalataidról szóló cikket! :D
155. Seashell333 (válaszként erre: 152. - Beatrix57)
2011. ápr. 22. 17:23
Ugyes vagy Beatrix! Kezd a reggeli gyumolcsevessel es a sok folyadek beiktatasaval.
154. kimba1
2011. ápr. 22. 17:18

Általában mindig akad egy-egy fórumon olyan ember,akinek semmi köze a témához.

Nem kell vele foglalkozni,és akkor eltűnik.

Ebédre én is megettem a pirítóst töpörtyűkrémmel finom retekkel.És egy kis lekváros nudlit.

Most iszom egy kávét,a takarítást igazi torna:)

Este szerintem kis lekváros nudli,meg étcsoki.

Holnap gyümölcs,az első.Remélem bírni fogom,holnap a férjemmel együtt kertészkedünk.

A magvakkal vigyázni kell,tényleg egy kis marék legyen.Nekem diákcsemege van a kamrába.

Mindenkinek kitartás.

153. a96b778af4 (válaszként erre: 148. - 2bfff22c04)
2011. ápr. 22. 16:53
Kedves nem kivant vendegunk,Palika!Kicsit utanadneztem.Valyon miert nem publikusak a merlegeredmenyeid?Talan mert 20 kg zsirt cipelsz te is magadon?Tunj az oldalunkon es ne sertegess minket,hacsak nem szolgalsz okos tanacsokkal.
2011. ápr. 22. 16:38

Sziasztok!!!!

Szeretnék csatlakozni Hozzátok.

Nem biztos, hogy gyümölcsnapok, és egyéb napok tartásával, inkább az ötletek, és a kitartás "lemásolásáért". Szeretnék csak azzal kicsit fogyni, hogy kevesebbet eszem. Úgy általában mindenből.

Hátha segit.

Szép napot Nektek!

151. Seashell333 (válaszként erre: 150. - Db82bed8d4)
2011. ápr. 22. 16:34
Igazad van :D ;)
150. db82bed8d4 (válaszként erre: 149. - Seashell333)
2011. ápr. 22. 16:04
Hagyd rá... nem ér annyit,hogy felmérgeld magad rajta :D
149. Seashell333 (válaszként erre: 148. - 2bfff22c04)
2011. ápr. 22. 16:00

Eppen azert vagyunk mi itt, mert rajottunk mit csinaltunk eddig rosszul es valtoztatni szeretnenk az eletmodunkon.Ha te nem vagy raszorulva erre, akkor meg mit keresel itt?

Milyen jogon jossz te ide itelkezni meg sertegetni????

2011. ápr. 22. 15:39

Kedves kimba1!


Tudod mi a szánalmas? Az, hogy a legtöbb kövér ember saját maga elől is titkolja, hogy miért is van problémája. ,,Nem ettem egész nap, csak az utcán már megettem egy lángost, egy csomag mogyorót, péksütit, stb, nem is ettem semmit..." Az emberek többsége ezt csinálja. Tényleg, max. egyszer ettél egy nap, mi? - egész nap!


Ha nem fogod fel, hogy mi kell a szervezetednek, nem is lesz eredménye az elhatározásodnak. Nem tudom, hogy mióta cipelsz 20 kiló hájat, de az biztos, hogy annyi idő alatt fog eltűnni, amennyi idő alatt lerakódott.(és a háj nem a semmitől lesz) Annak meg megint mi köze az egész témához, hogy valaki milyen nemű?

2011. ápr. 22. 15:17

:( Mar elore felek a holnapi naptol.Nem vagyok gyumolcsbarat, mindig nagyon ehes leszek ha gyumolcsot eszem :( Bevasaroltam pisztaciabol meg egyeb magvagbol, hatha kibirom. Napraforgo magot lehet enni?

Igen, en is gondoltam, hogy sok lesz, a pizzabol csak ket kis szeletket eszem.

146. Mona6908 (válaszként erre: 145. - Mona6908)
2011. ápr. 22. 14:05

De azért amit felsoroltál lehet, hogy kicsit sok lesz:))

Nem fogod bírni a holnapi gyüminapot.

145. Mona6908 (válaszként erre: 144. - Seashell333)
2011. ápr. 22. 14:04
hát az adag mindenből ebédre egy tányér, vacsira meg fele. De az elején nem kell magatokat kínozni. Később majd csökken magától is az adag.
2011. ápr. 22. 13:22

Sziasztok lanyok!

Nem is olyan konnyu ez a nap,mint gondoltam :(

Reggelire megettem 2 banant, ez 9-kor tortent. 11-kor megittam a kedves macchiatomat.

Ebed: zsiroskenyer(2 szelet...KOSZI AZ OTLETET KIMBA!!!megmentette a napomat! Olan fincsi volt!) sok retekkel, ket suti.

3-kor lesz meg egy suti macchiatoval.

Vacsora:pizza, leszedek rola mindent es csoki:))

Nekem az a problemam hogy nem tudom mennyi a megengedett adag mindenbol. Ugy tudtam delben lehet enni jollakasig, de vacsira csak feladagot, meg hogy a hangsuly azon van, hogy ne keverjuk az eteleket es nem a mennyisegen...

Szoval lehet, hogy az ebedem egy kicsit sok volt?

2011. ápr. 22. 13:18
Seashell333 te mit eszel ma?
142. Seashell333 (válaszként erre: 135. - Kimba1)
2011. ápr. 22. 13:17
hahaha..jo valasz Kimba! ;)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook