Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 7daywealth (7 day wealth, 7DW) Hol az átverés? fórum

7daywealth (7 day wealth, 7DW) Hol az átverés? (beszélgetős fórum)

157. FoAMDFun (válaszként erre: 152. - Diger)
2010. okt. 31. 10:20
Egy automata fizeti ki az usereket, nem a cég. Akkor még ment, most nem megy. Ez szerintem nem szürke.
2010. okt. 31. 10:18
gyors hozam com
155. gini.
2010. okt. 31. 10:17
Bocs a hülye kérdésemért,már mindent tudok. Gondolkodjunk pozitívan! Igazad van Diger, ha le akartak volna lépni a pénzzel,akkor nem történtek volna kifizetések még délelőtt. Szerintem egy korrekt cég,meg fogják oldani.Hol a másik fórum?
2010. okt. 31. 10:14

Kis segítség annak, aki 30 napnál nem régebbi befizetést akar visszahúzni. Hátha. Idézet:


"

Aki alertpayrol fizetett, az azonnal SOS irjon az alertpaynek!!! Foleg azok, akik az elmult 30 napban fizettek!!!

1. 30 napos penzvisszafizetesi garancia van

2. Az alertpay, ha tudja az illeto igazolni, hogy nem kapta meg, amiert fizetett, akkor ha meg talal a kedvezmenyezett szamlajan penzt, akkor azt visszaveszi.

Ezert van az, hogy alertpayrol csak keves helyre lehet fizetni, mert az is beker minden ceges iratot.


A contact us menuben a submit a support ticketre menjen ra, ott legordulo menubol valassza a General opciot, az e-mail cimnek az alertpayes e-mail cimet irja be, targynak (subject) irja be: Help!!!


Es ezt irja:


Dear Support,


I sent payments to Company Express:


USD …

Reference number:

Ide irja be az osszegeket es a tranzakcio reference numberjeit, ha tobb osszeg volt, akkor az osszeset

They disapperared with my money although there was a 30-day money-back guarantee!!!

Could you please help me get my money back???


Thank you


A bankoknál is van garancia, a nem teljesült szállításra, szerintem ezen a jogcímen ők is visszatudják szedni a pénzt, persze, ha van a cég számláján.

"

153. zsoltom
2010. okt. 31. 09:58
És arra mi a bizonyíték, hogy "a cég abszolút felfelé ívelő szakaszában tartott"?? Bár igazad lenne...
152. diger
2010. okt. 31. 09:45
A tegnapi nap folyamán a kikért pénzek rendre megérkeztek. "Becsületes" csaló lehet, aki még a lelépése előtt kifizeti a befektetőit. Feleslegesen nem kell a pánikot kelteni.Egyébként tejesen érthetetlen lenne a megszűnése, mivel a cég abszolút felfelé ívelő szakaszában tartott és még rengeteg pénztől fosztották volna meg magukat az elkövetkezendőkben.De minden rosszban van valami jó. Most ténylegesen ki fog derülni, hogy tényleg komoly cég-e a 7DW. Ha folytatja a működését, akkor némi bizonyítékot fog szolgáltatni a "na ugye megmondtam" emberkéknek, akik ilyenkor virág korukat élik a fórumban és büszkélkednek kimagasló látnoki tehetségükkel. A második félidő még hátra van...
151. gini.
2010. okt. 31. 09:44

Sziasztok!


Nem tudom megnyitni az oldalamat.Ez normális? Vagy valami gázlehet? Légyszi írjatok! Köszi!

2010. okt. 31. 05:09
Ahelyett hogy egymást osztjátok, a témánál maradhatna mindenki. Az a helyzet hogy senki nem tud semmit hogy mi van. Ez nem feltétlenül jelent rosszat, csak egyre valószinübb..
149. 8dc02726ef (válaszként erre: 148. - Maniaq)
2010. okt. 31. 02:24

Figyi!

Te egy egyenes srác vagy.

Bevállalod, hogy rossz lóra tettél. Ez korrekt.

Azon halok be, aki elkezd magyarázkodni:

1 - hogy átverték

2 - nem is szívott, csak direkt kipróbálta

Semmi gondom senkivel. Én is csináltam már sok hülyeséget - igaz, tizenéves koromban...

148. maniaq
2010. okt. 31. 02:20
gyanús is volt, hogy egy ennyi pénzt forgató szervezet egy ilyen fos honlapot üzemeltet! Én csak mondom hátha, aztán mégse. 22 napja regeltem, szal sokat tényleg nem buktam. még örülök személy szerint hogy így az elején.
2010. okt. 31. 02:14

Semmi esetre sem politizálok!!!!

Amikor megjelentek a magánnyugdíj pénztárak, abban a pillanatban mondta: "Ha sok lesz a dohány, a tulajok lelépnek."

Mindenki röhögött.

Most már nem...

Én a sűrűjében élek a zsiványságnak. Ennyi a "titkom".

2010. okt. 31. 02:07

Mocsok játék.

Én csípem ezeket.:)

Mennyire vagy szívatható a Homo Sapiens?

Én Nobel-díjat nem a tudósoknak adnék, hanem a csalóknak.

Az egy királyi meló! Néhány mondat megfelelő "hívószavakkal" és kajálják a dumát.

Na, ehhez kell finesz!

2010. okt. 31. 02:03
Nem lesz gond, dőlni fog a lé, én még rakok be pénzt, ez tuti biznisz!
2010. okt. 31. 02:03
Ha valaki érti, tegye fel a kezét!
143. b269c1fc64 (válaszként erre: 138. - 54840f0fce)
2010. okt. 31. 02:01

Életemben még nem mondtam igazat!

De ez komoly volt...

2010. okt. 31. 02:01
Nem jó, jaj...
2010. okt. 31. 02:00
Dől a lé!!!
140. maniaq
2010. okt. 31. 02:00
(nem ám):$
139. maniaq
2010. okt. 31. 02:00
JÓ AZ OLDAAALL!
2010. okt. 31. 01:54
Hazudsz Te Galád!
2010. okt. 31. 01:53

Emberek!

Szept.23-án, a 40. hsz-ben megmondtam, hogy bukta.

Miért hívjátok ki a sorsot...?

Van, aki tapasztaltabb, van aki kevésbé.

Én a tapasztaltabbak nevében írtam ide, jó szándékkal.

...

2010. okt. 31. 01:50
Dehogy, biztos nem, szerintem minden rendben lesz és dől a lé!
135. maniaq
2010. okt. 31. 01:50
Nem gondoljátok, hogy ha ez lenne a support azért tudna róla? Itt arról van szó, hogy ez ennyi volt sajnos...
2010. okt. 31. 01:43
Most is biztos ez van, meglesz a pénz!
2010. okt. 31. 01:39
Úgy hallottam hogy néha van olyan hogy egy egy napon karbantartás miatt elszáll a rendszer de utána müxik. Nem lehet hogy most is ez van? A legutóbbi ilyen meddig tertott, ha volt egyáltalán teljes leállás..
2010. okt. 31. 01:32
De akkor most mi lesz?? Melyik a másik fórum, ahol olvashatok róla?
131. Andrewpecs (válaszként erre: 130. - 54840f0fce)
2010. okt. 31. 01:23

Sziasztok!

Én 3 napja fizettem be 1000 dollárt. Nem akarom elhinni hogy megállt a szekér. Annyit szeretnék kérdezni hogy szerintetek nem lehet hogy ez valami karbantartás v ilyesmi? Ez a Barbara kicsoda a cégnél? Az tuti amit ő mond?


Mindenesetre írtam a Barbarának. Meglehetősen aggasztó választ kaptam. Bemásolom nektek:


7 DayWealth Important Information


This is a totally unexpected development at 7DW.


I have to inform you in a very direct and blunt manner.


The 7DW page was unexpectedly closed today. Until now we


had a nice and steady growth - that's why it makes it so hard to


understand what happened.


It is not clear if I ever will receive a good reason for this step.


I am trying very hard to support every single member - but please


put it in writing - NOT ON SKYPE!


I AM DOING MY VERY BEST TO HELP EVERYONE, BUT THE FINAL


DECISION WHAT HAPPENS IN THE FUTURE WITH THE PROGRAM IS


OUT OF MY HANDS.


Me and my Team sent out today over 100 Emails to canceled members


for re-activation. This shows you that me and my team did not have


a clue about of what has happened today.


I Sincerely apologize for what happened but we all are just as devastated


as you are.


Please regard this as the final message for 7DW.


Franz and his Team

2010. okt. 31. 01:05
De mi történt??
129. maniaq
2010. okt. 31. 00:47
Mi ennek a Barbarának az e-mail címe?Valaki írja le pls!
128. crested (válaszként erre: 127. - Zsoltom)
2010. okt. 30. 23:35

Barbara azt írta ,hogy "kicsuszott az irányítás a keze közül,délután még szépen jöttek a hozamok"....az élet nagy lehetősége szállt el ,már olyan közel volt a nagyon nagy pénz!

Bár én az elején kétszer kivettem amit betettem nekem már csak virtuális pénz volt ,de nagyon sok....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook