Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 7daywealth (7 day wealth, 7DW) Hol az átverés? fórum

7daywealth (7 day wealth, 7DW) Hol az átverés? (beszélgetős fórum)

2010. nov. 1. 09:04

Helló mindenki!

Szerintem feleslegesen paráztok, minden rendben lesz csak türelmetlen mindenki, mert sok pénzről van szó. Úgy gondolom hogy 1 oldal nem tünhet el egyik napról a másikra, ha mindenki negatívan áll hozzá a dologhoz akkor csak mégrosszabb lesz. Akinek volt 1 kis esze amikor regisztrált erre az oldalra, akkor végiggondolta a kockázatot és csak keveset fektetett be, tudjátok ki a kicsit nem begyüli a nagyot nem érdemli!!!Most mindenki nyugodjon meg és meglátjátok hogy a héten minden visszaáll a régi kerékvágásba. Én biztos vagyok benne. Legyen szép napotok addig inkább lazítsatok.

:)

276. maniaq
2010. nov. 1. 08:49
maradjunk annyiban h hitelesebb mint a 7day, itt legalább összerakták az oldalt, meg védve is van..:D
275. Krsz85 (válaszként erre: 266. - Boppika)
2010. nov. 1. 08:16
Sziasztok! Én megmondom őszintén én csak külső szemlélője vagyok csak a fórumnak de azt gondolom most jött el az ideje hogy én is regeljek. Az én közvetlen szponzorom Barbara Hofrichter szerintem nem kell bemutatnom mindenki ismeri a nevét aki már érdekelt a 7dayben. Hát énis el vagyok képedve, és mi tengap beszéltünk skype on ( megjegyzem minden nap beszélünk mindenben nagyon segítőkész:) és ő is törölte a havi fix befizetését az alertpayben, anyit mondott nekem hogy egyenlőőre legyünk türelemmel mert ő se tudja mi történt de amint meg fog tudni valamit én leszek az első akinek fog üzenni. Én meg nektek kedves 7day esek. Ez a 30 napos visszafizetés nekem is tetszik valószínűleg este fel fogom hivni alertpay papékat skype on. Szóval száz szónak is egy a vége amint megtudok valamit fogok irni a forumra. Addig is mindenkinek nyugodalmas és békés napot kívánok. És kitartás!!
274. ssylvi
2010. nov. 1. 08:11

Nem mert természetes, hogy aggódsz, hiszen mindenki ezt érzi valahol. De mivel én már megéltem ilyet a 7dw-be ezért mondom, hogy adjunk nekik egy kis időt.

Akkor minden visszaállt a régi állásba és a kamatokat is jóváírták.

273. Lyozsi (válaszként erre: 272. - Ssylvi)
2010. nov. 1. 08:08

El.

Gondolom szerinted is "idevonzom a rosszat" ugye?

272. ssylvi
2010. nov. 1. 08:07
És a kockázatokat is elmondta a HYIP világban?
271. Lyozsi (válaszként erre: 270. - Ssylvi)
2010. nov. 1. 08:03

Mert bizonyítékokat láttam a működésére és mert nem vet fel a pénz.

Persze kellett egy dörzsölt MLM-es is, aki a megfelelő ideig duruzsolt a fülembe.

270. ssylvi (válaszként erre: 269. - Lyozsi)
2010. nov. 1. 08:00
akkor már csak egy kérdésem maradt: miért léptél be??? Hiszen "amerikai"...
269. Lyozsi
2010. nov. 1. 07:51

Én is 30 napon belül vagyok, de várok, mondjuk szerdáig.


Talán mégis hacker támadás, (viszont akkor annyi az adatoknak, senki nem tudja ki tag és


mennyit fizetett be) vagy műszaki gond, bár ez manapság nem tart 3 napig.


Az SS emberről valóban ronda dolgokat írnak, nevezetesen, hogy 7próbás csirkefogó.

(talán ebből kreálta a 7day... elnevezést)

Én biztos vagyok benne, hogy nem amerikai, mármint ami az őseit illeti, konkrétumot nem írok,


mert azt tilos ebben az országban. Gondolom, mindenki érti.


A befizetések elérték nála azt a lélektani határt, aminél a megpattanást választotta. Ez


ilyen egyszerű. Ez a határ mindenkinél megvan, csak mindenkinél más.

Ráadásul SS-nek megvan az az előnye, hogy voltaképpen szellem, tehát nem lehet jól tökön


rúgni, vagy kipofozni belőle a szart.


Mindenki el van ájulva, amikor "amerikai cégekkel" kerül kapcsolatba, mintha ez garancia


lenne bármire is. Amikor így kezdődik egy hír: "amerikai tudósok", már lapozok is. Sehol nem


él annyi csirkefogó, mint ott. Egyúttal annyi hülye sincs a világ kerekén, mint ott, úgyhogy


jól elvannak egymással.


A Sciennel mit tudtak tenni? Semmit. (Amerikai cég...szellem iroda) Itt lecsuktak valami


majmot, de már ki is engedték. Csoda, hogy eddig is szabadlábon volt, tekintve eddigi


hatalmas gyémánt - bizniszét.


De vissza a 7day-re : attól kapok agylobot, hogy minden fórum és csatorna hemzseg a "ne


keltsünk pánikot" meg "gondolkodjunk pozitívan" dumától. Ha a bankodat zárva találod és a


kirakaton benézve azt látod: üres a helység, még bútorok sincsenek, akkor mire gondolsz? Hogy


holnap visszaköltöznek? Csak elmentek piknikezni hétvégére? Ugyan már...

A chaten meg jön a leugtás: "te nem ide való vagy, mer BEVONZOD A ROSSZAT" , na ezektől az


ezoterikus baromságoktól meg végképp hányok.


Ne legyen igazam, de nagyon rossz érzésem van. Várni sokáig szintén nem jó, mert ha az


AlertPay vissza is tud valamit szipkázni, az sem feneketlen tó.

268. boppika (válaszként erre: 267. - Ssylvi)
2010. nov. 1. 07:46
nyilván tisztában voltunk vele...de nem gondoltam, hogy ilyen hamar eljöhet :)
267. ssylvi
2010. nov. 1. 07:41

Donew-nak igaza van. Volt már ilyen a 7dw működése óta. Nem kell rögtön a para. Sajnos a magyar ember már csak ilyen. Folyamatosan csak találgattok és csináljátok a feszültséget. Várjuk ki a végét.

A másik dolog viszont az, hogy mielőtt bárki beszállt volna ebbe a körbe, feltételezem, hogy tisztában volt vele, hogy ez bármikor megszűnhet és hibás itt nincs!!!

266. boppika
2010. nov. 1. 07:12

mindenki csak találgat, meg összeesküvés-elméleteket gyárt! :(

remélem megoldódik a helyzet, mert nekem ez volt az egyetlen reményem jövőre nézve, hogy lesz valaha családom, meg külön lakásom, mert ebből a 80 ezerből amit keresek nem igazán tudok családot tervezni, és lassan pedig ideje lenne...majdnem 27 évesen még mindig otthon kell élnem a szüleimmel, pedig már dobbantanék...de nem tudok, mert nincs miből...

265. gini.
2010. nov. 1. 00:06
Donew! Én hiszek neked! De akkor ha már volt kétszer ilyen,akkor a mi szponzoraink mért nem tudják ezt.Ők ijesztenek meg igazán,amikor őket kérdezem. Vagy ezek amiket mondtál még nagyon az elején voltak?
264. iosys (válaszként erre: 263. - Padleejean)
2010. nov. 1. 00:05

én nem hinni szokós, hanem utánanézős fajta vagyok. :)

írták, hogy talán nem véletlen a 7dw kistestvérének az eltűnése sem. hát nem, mert annak a dns rekordja sincs meg. ahhoz meg nem kell túl attraktív logikai csavar, hogy rájöjjünk, ezek feltételezhetően egy ns-en voltak.

263. padleejean (válaszként erre: 262. - Iosys)
2010. okt. 31. 23:51

Aha! Most már értem, köszi!

Hát, aki szeretné ezt hinni, higgye ezt... :D

262. iosys (válaszként erre: 257. - Padleejean)
2010. okt. 31. 23:30
A nameserverben vannak a domain nevek az IP címekhez rendelve. Minden gép, amibe net megy, rendelkezik egy IP címmel. A tiéd is. Ha beírod hogy 7daywealth.com a böngészőbe, egy nameserver megkeresi neked, hogy melyik netre dugott gépről kell neked megmutatnia a 7dw oldalát.
261. ilove7day (válaszként erre: 254. - Gini.)
2010. okt. 31. 23:05

Gini Te is szimpatikus vagy:)Sajnos Magyarországon egyre nehezebb a helyzet,én mindenkinek külföldet ajánlom.Bár azért előtte nem árt Magyarországon valami diploma+nyelvvizsga. Külföldön egy segédmunkás sokkal jobban él mint itt egy diplomás ember.

Gini Te milyen idős vagy?Szülőkkel élsz még?Addig nincs probléma,mellettük lehet gyűjtögetni,meg gondolom csak segítenek ha valami nagyon kell amire nincs pénzed.

260. diger
2010. okt. 31. 23:05
Nem jól tudod, mert a pénznek rögtön ott kell lenni az egyenlegen.
259. ilove7day (válaszként erre: 252. - Diger)
2010. okt. 31. 23:01
Azt tudom hogy a befizetés konkrétan 10 mp-ig tart de a számlán jóváírásra a határidő 24 óra ha jól tudom.
2010. okt. 31. 23:01
Gyerekek, tényleg lefőtt a kávé!
257. padleejean (válaszként erre: 235. - Iosys)
2010. okt. 31. 23:00

iosys: pontosan mi az a nameserver probléma? csak hogy vizualizálni tudjam az utolsó szalmaszálat :D

Nekem 30$ tagdíj és 31$ befektetés van benn.

A legutóbbi tagdíjat még tegnap délelőtt levonta a genyó.

256. donew82 (válaszként erre: 253. - Gini.)
2010. okt. 31. 23:00
semmi sem volt akkor sem!mondom, ez fölösleges pánik keltés, ami itt megy!
2010. okt. 31. 23:00

"[19:51:43] Harkály Gergő: I heard that Steven’s another site’s members datas has been lost, is it really? wowzzapower.com

[19:52:32] Harkály Gergő: and: gorillamillions.com has been stopped

[19:52:41] Barbara Hofrichter: Please contact the administration or who ever you want, but I will not allow are this negative talking about the company. This is outrageous.

[19:53:02] Barbara Hofrichter: What do you want? If you do not like it, STAY AWAY !!!"


Idézet Harkály Gergő oldaláról,amikor a 7day marketingesével beszélt skypon állítólag.

Ti hallottatok a wowzzapower.com -ról meg a gorillamillions.com -ról?Azok is állítólag a Steven tulajdonában voltak és az egyik leállt,a másiknak meg elveszett a teljes adatbázisa.

254. gini.
2010. okt. 31. 22:59
Kösz a jótanácsokat ilove7day. Ari vagy,de még akarok családot.Remélem kesz miből eltartani.
253. gini.
2010. okt. 31. 22:57

Donew!


Akkor sem jeleztek emailben hogy mi a hetyó? Mert ha akkor sem az azért most megnyugtató.

252. diger (válaszként erre: 247. - Ilove7day)
2010. okt. 31. 22:53
A befizetés 10mp, nem 24 óra.
251. donew82
2010. okt. 31. 22:50

a company express 20 éve működő cég,nem kamu!

Szerintem ez az egész fórumosdi egy nagy hatalmas pánik keltés és túl van lihegve az egész!még a legelején regisztem a 7DW-be és már 2x volt ilyen helyzet!

szerintem aggodalomra semmi ok!

várja meg mindenki a kedd 12 órát és minden ok lesz!

(sok millám van benn)-ne keltsetek pánikot!!!

250. maniaq
2010. okt. 31. 22:45
szerintem azis kamucég
2010. okt. 31. 22:44
De mi van a company express nevű céggel?Az él még nem?Annak kéne hogy kifizesse a pénzünket nem?Csak hogy tudjuk bizonyítani hogy ők a befizetett pénzre garanciát vállaltak?A befizetést és annak összegét az alertpayjel igazolni tudnánk.
248. maniaq
2010. okt. 31. 22:43
én alertőayről fizettem a héten és azonnal megjelent 7dayen

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook