Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 7daywealth (7 day wealth, 7DW) Hol az átverés? fórum

7daywealth (7 day wealth, 7DW) Hol az átverés? (beszélgetős fórum)

67. gini.
2010. okt. 17. 17:01
Még azt is kérdezném,hogy ha forgatom a pénzem és egyszer csak vége az egésznek,akkor már nem vehetjük ki a pénzünket? Annak lőttek?
66. gini.
2010. okt. 17. 13:07
Sziasztok! A jutalékrendszer engem is érdekel,mert én sem értem. Valaki tud valamit arról,hogy ez meddig tarthat? Mert szerintem ez úgy éri meg igazán ha hosszú távon,máskülönben nem lesz belőle még kisebb gazdagodás sem.Én most csatlakozom, tök jó dolognak tartom,kár hogy az 1 milliónál ki kell venni havonta.:)Ha minden hónapban le kell adózni a 20 %-át akkor csak 250.000 Ft a passzív jövedelem. Vagy csak évente kell adózni az éves bevétel után? Erről tud valaki valamit írni?
65. luyz79
2010. okt. 16. 22:17

Sziasztok!


Abban kérem a segítségeteket, hogy a jutalékrendszert nem igazán látom át, tudnátok nekem küldeni egy olyan leírást amiből ezt kiderül?!

Segítségeteket előre is köszönöm!

Mail cím: danielkoszegi@yahoo.com

2010. okt. 15. 20:31

Frangepán!

Hidd el, először én is így éreztem. Éppen ezért legelőször nem is fektettem be semmit, csak fizettem a havi 10$ tagdíjat, amiből ugye az elsőt lekötik nekem. S a tagsági díj igazán nem sok, kb havi 2300Ft. Ezt sokkal haszontalanabb dolgokra is elköltöm.

Amikor letelt a 3 hónap, a számlámon volt 19$. Ezt újra visszaforgattam. Az ezt követő 30 nap elteltével kipróbáltam a pénz kikérését is. Működött.

Csak ezek után fektettem be plusz pénzt. De nem bántam meg.

A hónapok múlásával már kivettem annyit, amit befektettem, s mégis, ha most a napi kamatot nézem, akkor havonta ha kivenném, az kb 40000Ft-ot hozna.

De..

Mint írtam, nem veszem ki, hagyom tovább kamatozni. Ezen az üzleten én már nem veszthetek.


zsozsókám!

Ha jól emlékszem, ez attól függ, hogy regisztrációkor mit jelöltél be. De azt hiszem, ha hozzá rendeltél számlát, vagy kártyát, akkor automatikusan fogja vonni. Sikertelen levonás esetén küldenek Neked egy e-mailt.


Ha írtok nekem email címet, tudok küldeni magyar nyelvű segéd anyagokat, amit tanulmányozhattok.

2010. okt. 14. 19:54

Hali, én azt kérdezném, hogy a havi tagsági díjat automatikusan vonja az alerpay-ről a rendszer, vagy nekem kell átutalnom havonta a 7daywealth-nek?

Köszi a választ előre is:-)

62. Frangepán (válaszként erre: 61. - Ginaanyus)
2010. okt. 13. 21:36
Köszönöm, meggyőztél. Csak ne lenne olyan hosszú az a 3 hónap...
61. ginaanyus (válaszként erre: 60. - Frangepán)
2010. okt. 13. 11:29

Folyamatosan veszek ki pénzt belőle.

Egyenlőre nem nagy összegeket, mivel azt szeretném, hogy a számlámon kamatozzon tovább.

Egy biztos: eddig több pénzt vettem ki, mint amit befektettem. S mégis szépen gyűlik a pénzem.

Gondolj bele:

Beteszel 100$-t ez 90 nap múlva 190$ lesz. Ha kiveszed a 100$-t amit eredetileg befektettél, akkor is ott marad a számládon 90$. További 30 nap elteltével ez már 117$. Ha ezt mind visszaforgatod, akkor újabb 30 nap múlva már 152$ lesz a számládon. És mid ez úgy, hogy az eredeti befektetésed 3 hónap elteltével kivetted.

2010. okt. 11. 20:18
Gyerekek, van itt valaki egyáltalán, aki kivett ebből az "üzletből" egy petákot is?
59. szucsi830407 (válaszként erre: 58. - Diger)
2010. okt. 10. 15:32
köszönöm
58. diger (válaszként erre: 57. - Szucsi830407)
2010. okt. 10. 15:11

Szucsi830407!


Igen azzal van a baj, általában vezetékes nettel folyamatosan elérhető, ha nem végeznek karbantartást.

2010. okt. 10. 15:05

Sziasztok.

Nekem vodafone-os stikkem van amivel netezem.

Már tagja vagyok a 7day-nek de nem tudom elérni folyamatosan a neten.

A stikkel van baj?

56. diger (válaszként erre: 54. - Maczkó1990)
2010. okt. 10. 11:53

maczkó1990!


Még esetleg azt hozzátenném, hogy ha megelégszel az 1000$ feletti hozammal (300$ havonta), akkor viszont nem szükséges a magasabb díjcsomag.

55. diger (válaszként erre: 54. - Maczkó1990)
2010. okt. 10. 11:46

Maczkó1990!


Bármikor befizethetsz pénzt 1000$-ig a 10 dolláros tagdíj mellett. Ezeket mind 3-3 hónapra köti le.

Ha eléred az 1000$-os határt- ez teljesen mindegy, hogy befizetéssel vagy reinvesztálással- díjcsomagot kell váltanod.

2010. okt. 9. 19:17

Olyan kérdésem lenne felétekmég h.

ha belépek a 10 dolláral. és teszek be utána 100dollárt és 2.honapba befizetem a 10 dolárt és melete még ha tudok akkor fizetehtek be újra 100at és akkor már van 200am ami fog kamatozni és igy tovább?? vagy megvan h ha egyszer lekötöm 3 honapra akkor 1 honapba többet nem tehetek be hozzá?

várom a kimeritő válaszokat

üdv

53. maczkó1990 (válaszként erre: 52. - Diger)
2010. okt. 8. 21:03
köszönöm a választ
52. diger (válaszként erre: 51. - Maczkó1990)
2010. okt. 8. 20:26

Maczkó1990!


Először a 10$-t kell befizetned, ezután rögtön befizetheted a 200$-t.

Csak az első 10$ lesz befektetve, a többi az havi tagdíj, tehát nem adódnak hozzá ahhoz a 200$-hoz.

2010. okt. 8. 20:18

és még anyi hogy ha havonta fizetem a 10 dolárt az hozzáadodik a feltételezett 200 dollárhoz amit beteszek? várom a válaszokat

köszönöm előre is

50. maczkó1990 (válaszként erre: 49. - L.Jné)
2010. okt. 8. 20:08
sziasztok segítségeteket kérném ebben a dologban!még nem vágtam bele csak ismerkedem vele! most teszem fel beteszek 10 dollárt ez a havi amit be kell fizetni deha én 200dollárt szeretnék beteni azt megtehetm egyből? és e mellet havonta 10 dollárt kel fizetni?? schwegerk@gmail.hu
49. L.Jné
2010. okt. 4. 17:39

Akkor ebben az a jó, hogy a kamattal emelt összeget tudom visszaforgatni, tehát több hozamot lehet elérni így!Köszönöm szépen a segítséget.

Szia

48. ginaanyus (válaszként erre: 46. - L.Jné)
2010. okt. 4. 13:13

Igen jól érted.

Tegyük fel, október 5.-én felajánlja a rendszer hogy van 100$ amit vissza forgathatsz/reinvesztálsz/, vagy kivehetsz/windraw/.

Te úgy döntesz, hogy kiveszel 50$-t.

Akkor bejelölöd a Windraw karikát, beírod az összeget, megadod a számlád elérhetőségét/az email cím amivel oda regisztráltál/. Aztán megnyomod a Submit gombot.

Ezek után nem kell tenned semmit, a kikért 50$ valószínűleg 24 órán belül a számládon lesz, a maradék 50$-t pedig automatikusan visszaforgatja Neked a rendszer.

Legközelebb pedig október 20.-án /15 nap múlva/ ha minden jól megy ott virít a számládon 57.5$. Ekkor újra döntened kell.

47. Lilly1 (válaszként erre: 45. - Ginaanyus)
2010. okt. 4. 10:14

Szia!

Köszi az infót az adózásról. Azért majd figyelek - van időm, idén még úgysem veszek ki belőle.

46. L.Jné (válaszként erre: 45. - Ginaanyus)
2010. okt. 4. 08:48

Szia Ginanyus!

De jó hogy írtál!:)Akkor ezek szerint,ha nem a teljes összeget forgatom vissza, hanem csak egy részét, akkor a visszatartott összeg is ugyanúgy fog kamatozni, mintha lekötöttem volna azon a 15 napon?

Válaszodat előre is köszönöm.

Szép napot kívánok !

Üdv:

L.Jné

2010. okt. 2. 21:49

Sziasztok!

Minden befektetést külön kezel a rendszer, s először 90 napra köti le. Ezt követően több lehetőség közül választhatsz:

1. Visszaforgatod /reinvásztod/ a teljes összeget.

Ekkor újabb 30 nap a lekötés ideje.

2. Kiveszel az összegből. Ennek mértékét Te határozod meg, de nem lehet kevesebb 10$-nál, s minimum a választott tagdíjad összegének maradnia kell a számlán. Ekkor a számlán hagyott pénzed 15 napig kamatozik tovább. Ha letelik a 15 nap, újra dönthetsz.

Remélem ez így érthető.

Befektetni bármikor lehet, de mint írtam minden befektetést külön kezel.Így a reinvesztálások, vagy kifizetések időpontja változó.


Az adózásról amit eddig sikerült megtudnom:

Külföldi jövedelemként kell bevallani, de csak a nyereséget. S természetesen mindig a következő évben. Vagyis, ha már idén vesztek ki nyereséget magyar számlára, akkor azt jövőre kell bevallani.

Ha jól tudom az adózás mértéke 5 millióig 17%, az felett /nem biztos/ 30%.

Ja igen: az Alertpayra való utalás általában 5 munkanap.

44. Lilly1
2010. okt. 1. 16:20

Sziasztok!


Én is beléptem nemrég, és kíváncsian várom a fejleményeket. Még csak a 10 USD-t fizettem be, de lehet, hogy befektetek "nagyobb" összeget hamarosan.

Engem az adózás aggaszt. Elég ellentmondásos dolgokat hallottam ezzel kapcsolatban. Én szeretnék leadózni utána, és nyugodtan aludni. De valahogy nem egyértelmű nekem, hogyan/mennyit kell adózni. Külföldről származó jövedelem, annyi biztos. Van valakinek erről tapasztalata? Köszi előre is.

43. L.Jné (válaszként erre: 42. - Ivy7)
2010. szept. 29. 11:13

Szia Ivy!

Én pénteken lesz két hete, hogy beléptem . A megbízást a banknak akkor adtam,hogy utalják, és keddre ért oda a pénz.Nézz szét a neten, nagyon sok hasznos információt lehet találni ezzel kapcsolatosan. Amikor lejár a 90 nap, akkor majd fel fogja ajánlani a 7dywealth, hogy az egészet ki szeretnéd-e venni, vagy csak a kamatot, vagy csak a tőkét. Az egészet nem érdemes kivenni, mert akkor az a tagsági díj amit a második,és harmadik hónapban befizetsz elvész, mert a kamatod pl. ha 10 dolláros csomagban vagy benn 19 dollár lesz a 91.napon, ugyanakkor te ekkora már 30 dollárt fizettél be, tehát mindenképpen érdemes tovább benn hagyni valamennyit,vagy az egészet.Ahogy olvastam és a szponzoromtól tudom a lehetőség az újra befektetésre csak 30 naponként lehetséges, ekkor ajánlja fel a rendszer. Remélem segítségedre voltam.

Üdv.L.Jné

42. Ivy7
2010. szept. 28. 19:03

Sziasztok!

Látom, itt néhányan már foglalkoztok egy ideje a 7daywealth-el, úgyhogy ha nem bánjátok lenne pár kérdésem.

Tegnap este csatlakoztam, de még nem vagyok teljes értékű tag, mert az AlertPay-re még nem ért át a tagdíj a netes számlámról. Úgy olvastam, hogy ez 3-5 nap. Nálatok is így volt? Ez volt a 0. kérdés. :-)

A többi:

1. Csak a kamatokat lehet kivenni majd, vagy a tőkéből is? (Mondjuk logikusnak tűnik, hogy a tőkét is kivehessem, ha akarom, de biztos ami biztos, megkérdezem).

2. Lejjebb mintha azt olvastam volna valakinél, hogy (a 3 hónap eltelte után) 15 naponta is lehet kamatot kérni és visszafektetni, ez tényleg így van? Vagy mindig pont 30 naponta?

Előre is köszönöm a válaszokat!

41. ginaanyus (válaszként erre: 40. - 8dc02726ef)
2010. szept. 27. 22:24

Egy biztos: nekem jóváírja a napi kamatot. S mindig 24 órán belül a számlámon volt a kikért pénzem.

Ja és nincs egy ember sem alattam!!!

Én amúgy sem vagyok egy üzlet építő típus, ezzel az oldalával nem is foglalkozom.

Vagyis én csak kamatoztatom a pénzem.

2010. szept. 23. 20:19

Sziasztok!

Higgyetek a vén tengeri medvének!...

Ismerem.

Csak a pénzedet veszik le. Ez annyira bejáratott sémára megy, hogy tiszta nyereség - a szervező 5 ember számára.

A többi bukta.

39. ginaanyus (válaszként erre: 38. - Foritomi)
2010. szept. 22. 19:16

Szerintem nem fogod megbánni.

Eleinte én is vaciláltam, hogy bele merjek-e vágni.Aztán a minimum tagdíjjal elkezdtem én is. Pár hónapig figyeltem, hogy működik a rendszer. De mivel csak jó vissza jelzéseket kaptam, én is már több befektetést eszközöltem.

Persze időközben kipróbáltam a kifizetést is, 24 órán belül mindig a számlámon volt a kikért pénz.

Jelenleg ott tartok, hogy a havi kamat, amit most kivethetnék kb. 40ezer FT.

De nem veszem ki, hanem vissza fektetem, hadd írják hozzá a tőkémhez, s úgy kamatozzon tovább .


Csak egy jó tanács:

Aki befektet, csak annyi pénzt tegyen bele, aminek az esetleges elvesztése nem okoz gondot.

Én is így csinálom. Volt olyan hónap, hogy csak 10-20 $-t tettem bele, de volt, hogy havi 100-150$-t. Mikor mennyit tudtam erre fordítani.

Viszont amikor meg pénzre volt szükségem, hát kivettem.

2010. szept. 13. 22:51

juharszirup55:


én is így voltam vele, mint Te, hogy nem mertem belevágni. Tavaly ősszel talákoztam vele lőször, angol nyelvterületen. Akkor elkezdtem figyelni. Aztán idén januárban regisztráltam, de nem jutottam tovább az ingyenes regisztrációnál, mert nem mertem pénzt belefektetni. És most pár napja ez is megtörtént, mert azóta rengeteget olvastam róla, és csak jónak tudom értékelni. A havi tagdíj 10USD, amit tényleg elköltene másra az ember egyébként is. Mellette meg betettem kezdetnek 100USD-t (amiről azonnal le is mondtam, így nem érhet kellemetlen meglepetés) és kiváncsian várom, hogy mit hoz az első 3 hónap.

Szóval én nagyobb pénzt nem tettem be, de olvastam olyanokat, akik igen, magyarok is szép számmal vannak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook