Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 7daywealth (7 day wealth, 7DW) Hol az átverés? fórum

7daywealth (7 day wealth, 7DW) Hol az átverés? (beszélgetős fórum)

127. zsoltom
2010. okt. 30. 22:34
Cumi van srácok. Sajnos.
126. diger (válaszként erre: 125. - FoAMDFun)
2010. okt. 30. 22:32
Ott vagyok én is a másik fórumon, egyelőre várunk, hogy mi történik.
2010. okt. 30. 22:28

OK, semmi gond. Olvastam, isten adja, hogy hamis forrásból. Sajnos a Steven Sigman [bigmoneypro@gmail.com] címről kapta az említett személy.


Persze lehet hacker támadás és halloween is (Rossz vicc lenne bármelyik is, de akkor már inkább ez). Reménykedem, de szkeptikus vagyok.

124. diger (válaszként erre: 122. - FoAMDFun)
2010. okt. 30. 22:25
Az csak a rémhír terjesztőknek szól, ha esetleg igazad lesz, akkor vissza szívtam.
2010. okt. 30. 22:23
Csak mert ha Neked is lehet...
122. FoAMDFun (válaszként erre: 117. - Diger)
2010. okt. 30. 22:23
Személyeskedni nem tilos ebben a fórumban, tökfej?
121. FoAMDFun (válaszként erre: 119. - Zsoltom)
2010. okt. 30. 22:04
Én sem. 5.-én indultam el.
2010. okt. 30. 21:53
Lefőtt a kávé??
119. zsoltom (válaszként erre: 118. - FoAMDFun)
2010. okt. 30. 21:47
Jó neked. Olcsón megúsztad... Én a többszörösét tettem be 1 jó hónappal ezelőtt, szóval még csak a kamatból sem profitáltam.:( És akkor most hol van az a garancia, amiben azt vállalták, hogy a betett pénz semmiképp sem fog elveszni?? Költői kérdés... Sehol. Megszűnt az oldallal együtt. Hát gyerekek, marad a cherryshares...
2010. okt. 30. 21:35
Egy másik fórumon olvastam, igaz! Nekem 20.000 HUF-om bánta.
117. diger (válaszként erre: 115. - FoAMDFun)
2010. okt. 30. 21:13

FoAMDFun!


Blockhead,rather you should be somewhere close.

116. molnitomi (válaszként erre: 115. - FoAMDFun)
2010. okt. 30. 20:41
naja, sztem annyi neki
2010. okt. 30. 20:23

Dear Friend!


Due to huge losses from fraud and excessive chargebacks we have had to close 7daywealth and aaachoo. Thank you for your understanding in this matter. I am very sorry! SS

114. diger (válaszként erre: 110. - Mézga géza)
2010. okt. 30. 15:27

Mézga Géza!


Sajnos az a gyanúm, hogy abszolút megnyugtató választ senki nem fog neked adni vagy kimerítő garanciát. Mivel a befektetésekre semmiféle szerződés nem készül, ezért teljes garanciát sem várhatunk el. Viszont az én meglátásom szerint nem létezik teljes garancia.Illetve egyre igaz, de az a kaszás.

Léteztek már olyan pénzintézetek, ahol volt ígéret, szerződés, garancia, de az ügyfelek még sem kapták vissza a pénzüket vagy esetleg leléptek vele egy déltengeri szigetre.

Annyit javaslok neked, hogy ha mégis úgy döntesz, hogy regisztrálsz, akkor tedd fel nekik ugyan ezeket a kérdéseket.

Mindenkinek azt javaslom, hogy csak annyit fektessen bele, amennyinek az elvesztése nem fáj vagy nem veszélyezteti a megélhetést.

Ha valaki fél az ilyen vagy hasonló befektetésektől, akkor ne tegyen bele egy fillért sem.

Még annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy a tőzsdére sincs semmi garancia, de mégis sokan űzik ezt a szerencsejáték szerű elfoglaltságot, ahol naponta 3 billó dollár cserél gazdát. Na persze ehhez nagyon sok mindenkinek veszíteni is kell, hogy ez megtörténjen...

2010. okt. 30. 11:37
ja egy próbát minden képp megér, csak az emberi mohóságot el kell felejteni, mert minden rendszer, ami nem tart örökké erre épít. Kis kockázat, ha sokáig gondolkodik rajta az ember lemarad az elejéről.
2010. okt. 30. 11:35
igen igazad van, a sciennetnek is ez lett a vége, túl sok ember élvezte az előnyeit és kimaradt a jóból állam bácsi:)
111. Frangepán (válaszként erre: 110. - Mézga géza)
2010. okt. 30. 10:11
A tények: másfél éve működik korrektül és fizet.... Ha minden "hivatalos" szabályt betartana nem tudna ennyi kamatot fizetni, de ha mégis, megfolytanák a "legális" pénzintézetek.
2010. okt. 30. 09:26

Üdvözlöm a fórum tagjait!

Még nem regisztráltam a 7day-ben. Először is megpróbálok utánajárni és infókat szerezni erről a vállalkozásról. Jelenleg egy amerikai ismerősöm jár utána, mi a háttere a vállalkozásnak. Részemről elég hihetetlen, hogy egy vállalkozás elindítását, ráadásul ami profitorientált a "szeretet és a segítségnyújtás" -egyik invitáló weboldalon olvastam- hívjon életre.

Azt írják, hogy a NIAC tagja. Megnéztem de a 7day-t seholsem találtam, valószinű ez az én hibám lehet. Garantálják, hogy nem lesz veszteségem!!!

Nem találtam infót, hogy valamely betétbiztosítási vagy esetleg egy befektetővédelmi alapnak tagja lenne. Egy honlapon sem volt utalás erre. Akkor hogyan garantálhatnak valamit ha még biztosításuk sincs? Erre is tudok válaszolni, de azért egy biztosító alaphoz való tartozás a kisbefektetőknek biztonságot nyújtana. Ismerjük a bankokat (sajnos) a legtöbbnek van biztosítása -kisebb, nagyobb- esetleg az állam vállal kezességet a betétekre, de csak a tőkére hozamra nem. Nem találtam infót arra sem, hogy vitás kérdésekben mely ország törvénye(i) az irányadó(k). Azt látom, hogy nem a hagyományos pilótajáték és amíg teljesítés van mögötte nem is lehet belekötni. Ha bajba kerülnek a kisbefektetők akkor Mországon nem lehet perbefogni őket. Akkor hol is lehet? A USA pénzfelügyeti szervéről csak annyit, ha működne, nem jött vólna létre a hitelezési lufi ami a válság kirobbanásához vezetett.

Ha vki tud válaszolni a feltett kérdéseimre vagy megállapításaimra szivesen veszem és megköszönöm. Ha tehetitek ne frázisokkal válaszoljatok hanem tényeket közöljetek.

Mindenkinek szép napot! Üdv

109. diger (válaszként erre: 108. - Petyka23)
2010. okt. 29. 20:25

Petyka23!


Nagyon szívesen!

2010. okt. 29. 20:23
Meg van, köszönöm szépen a segítségedet!
107. diger (válaszként erre: 106. - Petyka23)
2010. okt. 29. 20:20

Petyka23!


Ha már a 10$-t befizetted és belépsz a7DW oldalára fent a zöld sávban van egy olyan menüpont, hogy "Member Info". Ha erre ráviszed az egered, akkor legördül egy menüsor. Kattints rá a "WealthClub"-ra.

Ott lesz az egyenleged alatt, amelynek neve "Make a deposit".

106. Petyka23 (válaszként erre: 105. - Diger)
2010. okt. 29. 20:14
igen, meg az Alertpay-re is
105. diger (válaszként erre: 104. - Petyka23)
2010. okt. 29. 20:10

Petyka23!


Regisztráltál már a 7DW-be?

104. Petyka23 (válaszként erre: 103. - Diger)
2010. okt. 29. 20:02
Hol találom a befizető dobozt?
103. diger (válaszként erre: 102. - Petyka23)
2010. okt. 29. 18:29

Petyka23!


Ezt Alertpay számláról tudod megtenni, ha fel van töltve vagy hozzá van rendelve a bankkártyád. A tagi oldalon van egy befizető doboz, ahol beírod az összeget, megadod az AP e-mail címedet utána megnyomod a "submit" gombot. Ekkor átvisz egy másik oldalra, ahol be tudsz lépni az AP számládba. Amint beléptél utána rögtön el tudod küldeni a 100$-t. Megvárod, amíg a számláló visszaszámol 10mp-ről, megvárod míg visszakerülsz a 7DW oldalára, ahol megköszöni a befizetést és ezzel kész vagy. Máris ellenőrizheted az egyenlegeden.

2010. okt. 29. 11:52

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem: Hogyan tudok betenni mondjuk 100$-t? Valaki letudná írni a pontos menetét? Köszönöm szépen!

101. gini.
2010. okt. 29. 08:58

Sziasztok!


Nagyon köszi a válaszokat,mostmár értem! Köszke!

100. diger (válaszként erre: 97. - Gini.)
2010. okt. 27. 19:59

Egy kis korrigálás és bővebb leírás a bónuszokról:


Alapjutalék (Commissions) :

Ezt látod minden nap a Commissions menüben! Tagsági szinttől függetlenül, mindenki ezt az alapjutalékot kapja meg a Mátrixába bekerült klubtag után! (Az hogy a klubtag hogyan került be a mátrixába teljesen mellékes)


* Minden Silver tag után : 0,22 USD

* Minden Gold Tag után : 0,50 USD

* Minden Platinum tag után : 1,00 USD


Matching bonusz :

(A közvetlen személyes linken regisztrált munkatársat hívjuk közvetlen első vonalasnak. Második vonalasnak pedig az Ő közvetlenjeit!)

A Matching Bonusz jár a közvetlen első vonalas, és második vonalas munkatársaink után, (de, csak ha Gold Tag, vagy Platina Tag vagy)

Mértéke:


* a közvetlenjeink havi Commissions alap jutalékának az 50%-a,

* Illetve a második vonalas munkatársak alap jutalékának a 25%


Példa:


* Ha van 5 közvetlen munkatársunk (az teljesen mindegy, hogy Ők a mátrixban hol helyezkednek el ),s van egyenként 100 USD Commissions jutalékuk, akkor mi 5x50USD=250USD matching bonuszt kapunk !

* Ha ennek az 5 közvetlennek van összesen 15 elsővonalas munkatársa,(a mi szempontunkból, nekünk második vonalasok) akkor az Ő egyenkénti (100 USD-s példánál maradva) Commissions jutalékuk után mi 25% matching bonuszt kapunk! Azaz 15x25USD =375 USD utánuk a matching bonuszunk!

*


S így a Mi teljes havi jutalékunk akkor így alakul:

A Mi mátrixunk alap Commissions jutaléka + az első vonalas Matching bonusz (250 USD), és + a második vonalas Matching bonuszunk (375 USD).

Tehát ezekből áll össze a Mi havi TOTÁL jutalékunk.

Matching bonusza csak a Gold és a Platinum tagoknak van !

99. Frangepán (válaszként erre: 97. - Gini.)
2010. okt. 27. 19:59
Ha a Matcing bonus érdekel, az az alattad lévők j u t a l é k á b ó l számolódik: 50%, és a 2. szinteseknek 25%-a, lejjebb nem jár.
98. Frangepán (válaszként erre: 97. - Gini.)
2010. okt. 27. 19:44
Ha beregisztrálsz közvetlenül magad alá, kapsz személyenként és havonta 0,44$-t. Ha az alattad lévő regisztrál be valakit, az már a 2. szinted azok után 0,22$ jár. Semmi köze a befektetéseik összegéhez. Bónuszok is vannak, de az bonyolultabb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook