Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 7daywealth (7 day wealth, 7DW) Hol az átverés? fórum

7daywealth (7 day wealth, 7DW) Hol az átverés? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
4657. iosys
2014. nov. 24. 17:31
Na én most dobtam ki a csekkem, mert olyan kicsi volt az összeg, hogy mínuszban jöttem volna ki a beváltással. Vártam, hátha moccan még az ügy (pénz), de ez egy vicc...
4656. wolf053
2014. márc. 11. 20:00
Mai információ, hogy a magyar nyomozohatóságot szarba se veszi az amcsi hatóság!Lassan egy éve válaszra se méltatja őket az amcsi társhatóság....de még mindig várunk!
4655. evakinez
2014. febr. 10. 13:04
Üdvözlök mindenkit új vagyok a honlapon.Közel 1milliót csaltak ki tőlem a 7dayesek az összes megtakarított pénzemet.Írtam még régen az Alertpaynek a mintával ,de nem reagáltak.Új vagyok az oldalon olvastam hogy sikerült némi pénzt visszaszerezni.Kérem tudnának segíteni ,lehet még jelentkezni?
4654. evakinez (válaszként erre: 4649. - Anstream)
2014. febr. 10. 01:03

Fiam angolos fordítása:


Jó reggelt.Az Ohiói Költségvetési és irányítási Irodája értesítette az Ohioi Főügyész Irodáját ,arról hogy az ön számár kiállított csekket nem váltották be időben és ezért érvénytelenné vállt.


Mellékelten küldjük a kérvényt amivel új csekkszelvényt kérhet.Közjegyzőztetni kell és a régi csekkel együtt kell visszaküldeni.Sajnos csak póstai úton küldheti vissza emailben nem.Az irodánk ezután ki fogja bocsájtani az új csekket.


Ha nem hallunk vissza öntől 30 napon belül akkor elveszíti jövőbeli követelését erre az összegre.Kérem küldje el az aláírt ,közjegyzőztetett kérelmet és a régi csekket erre a címre:

4653. Anstream (válaszként erre: 4652. - Wolf053)
2014. jan. 28. 19:56

Valami ilyesmit képzeltem el én is.

De ugye csak tippelni tudok.


Köszönöm!

4652. wolf053 (válaszként erre: 4651. - Anstream)
2014. jan. 27. 17:27
Szia, Vedd fel Massával a kapcsolatot!És kérdezd meg mi a helyzet.Angolul!Nem lehet, hogy elveszett a csekk, illetve nem kaptad meg.Ezért ők látják, hogy nem lett beváltva ..lejárt..És emiatt, adnak egy lehetőséget, hogy adnak egy érvényes újabb csekket!Erre gondolok.
4651. Anstream
2014. jan. 27. 09:38

Ezt érti valaki, vagy csak én nem?

(Küldjek vissza csekket, -de én nem kaptam csekket, csak a feleségem.)

Kapott valaki ilyen levelet csatolmánnyal?


Idézem magyarul ( gugli ford. )

"Jó reggelt. Az Ohio Hivatal Költségvetési és menedzsment értesítette az Ohio főügyész hivatalának, hogy az ellenőrzés parancs, amit ki kell, hogy nem rakódik le időben, és így semmissé vált.

Csatolt irányuló kérelem Reissuance az érvénytelen parancs űrlap az ön számára. Biztos van ebben a formában aláírt előtt egy közjegyző, közjegyző által hitelesített és visszatér az eredeti csekket nekünk reissuance az új csekket. Sajnos nem áll módunkban elfogadni az e-mail másolatát a formában, így lesz, hogy küldje el az, ha már hitelesített. Irodánk majd kövesse a szükséges lépéseket, hogy a csekket ki újra.

Felhívjuk figyelmét, hogy ha nem hallom vissza, hogy 30 napon belül az e-mail, akkor elveszti a jövőbeni igényt ezt a pénzt. Kérem írjon az aláírt / közjegyző igénylőlapot, és eredeti csekket vissza:cím, stb"

4650. Anstream
2014. jan. 26. 12:29
Megpróbálom lefordítani...
4649. Anstream
2014. jan. 26. 12:12

Massa küldött egy kitöltendő,aláírandó doksit.



Tud valaki valamit róla mi ez? Idézem.

Good morning.   The Ohio Office of Budget and Management has notified the Ohio Attorney General’s Office that the check warrant that was issued to you was not deposited in a timely manner and therefore has been voided.


 


Attached is a Claim for Reissuance of Voided Warrant Form for you to complete.   You must have this form signed in front of a notary, notarized and also return the original check to us for reissuance of the new check.    Unfortunately we cannot accept an email copy of the form so you will have to mail it in once it is notarized.   Our office will then follow the necessary steps to have your check reissued.  


 


Please note that if we do not hear back from you within 30 days of this email, you forfeit any future claim to this money.   Please mail the signed/notarized Claim Form and original check back to:

4648. Anstream
2014. jan. 26. 12:08

Sziasztok.

A páromnak is jött csekk,idekinn Németországban a Sparkasse-nél váltottuk be.

Kevés költséggel, kb. 2 hét alatt jóváírták.

4647. wolf053
2014. jan. 16. 20:41
Sziasztok !Minden folyamatban!Türelemtkérek!
4646. mama3026
2013. dec. 31. 17:39

Légyszi, értesíts a fejleményekről!

Köszi

4645. wolf053
2013. dec. 30. 17:03

Steven Sigman Telefon száma :Steve Sigman 216-401-2770

Itt lehet érdeklődeni, hogy hova tette a pénzedet!!!!

4644. wolf053
2013. dec. 29. 22:08
Privátban tudom küldeni, akit érdekel az információkat!
4643. wolf053
2013. dec. 29. 17:57

Kedves Károsultak!

Mai napon, megint pontot tehetünk, egy dologra.SS elértük és kértük, hogy rendezze a tartozását.

Ami jó hír, hogy azt mondta, hogy erre a dologra neki a háza is ráment!Ami rossz, hogy nincs pénze!


Megtudtuk mivel foglalkozik, most jelen leg az autó üzletbe vetette bele magát!


Szeretnénk a munkáltatóját tájékoztatni, milyen emberrel dolgozik együtt.Nem sokára kirakjuk ide , angol nyeleven leforditva , hogy ki is az az SS, és a munkáltatója e mail címét aki gondolja majd küldje el az emailt a megadott címre!!!


Más még mindig van folyamatban ügy, annak az eredményét is várjuk!

4642. wolf053
2013. dec. 25. 19:22

Kedves Károsultak!

Még mindig vannak folyamatban SS elleni lépések!

További türelmet, de lassan haladunk!

Kérek mindenkit , hogy az információk miatt figyeljétek a fórumot!

4641. Tomi0030
2013. dec. 4. 15:24

Sziasztok!

Én 83 $-os csekket kaptam.

Az MKB-banknál beváltják a csekket ha számlát nyitok náluk. Ami kb 400 forint. És a csekk átváltási díja 3000 ft körül lesz. 1 hónap az átfutása.

De még így is marad kb 13.000 HUF körül a levonások után. Szóval nem tudom ki írta már hogy minuszba jön ki a csekk beváltással. Szerintem próbáljátok meg az MKB bankot ha nektek is 80 $ körül van a csekketek.

4640. wolf053 (válaszként erre: 4639. - Kiri01)
2013. nov. 29. 14:42

Igen kaptunk kb a befizetett tőke 9,3% át.

Folyamatban van az ügy több szálon is, ennyit tudok mondani.

Ha lesz konkrétum itt lesz információ.

4639. kiri01
2013. nov. 27. 09:45
Sikerült pénzt visszakapnotok? Nekem nem sok volt bent de a családomban volt akinek jelentősebb összeg bennragadt. Le is mondtunk róla. Van esély másnak is a kártalanításra?
4638. iosys (válaszként erre: 4637. - Pandaniko1)
2013. nov. 3. 17:45
Tehát magyarul a pénztáros kedve/kompetenciája dönti el, beváltja-e. :D
2013. nov. 3. 17:23
Én is megpróbáltam az OTP-t, de közölték velem, hogy ha nince számlám náluk akkor nem váljták be. Rákérdeztem, hogy a Pólusban miért másként kezelik az ügyeket, hiszen az is OTP fiók. A válasz: minden fiók saját hatáskörben dönt a csekkbeváltás módjáról. Ezek szerint Szegedről Budapestre kellene utazzak, hogy a Pólusba be tudjam váltani. Ez egy kicsit vicces:)
4636. iosys (válaszként erre: 4635. - Csabika1234)
2013. okt. 31. 18:50
Az oké, de én Pécsen vagyok, ahol van egy NAGY OTP, a többiből meg 100%, hogy a nagyba irányítanának. Szerintem ezt buktam.
4635. csabika1234 (válaszként erre: 4632. - Iosys)
2013. okt. 31. 18:34

lakcímkártyát és személyit kértek, szal nemhinném h csak úgy bárki beválthatja neked.


érdemes elmenni több otpbe akkor, ezekszerint nem egységesen kezelik.

pólusban kérdeztem a nőt, h milyen összegig fizetik ki egyből, aztmondta a csekk kibocsájtójától függ, vmelyiket csak beszedésre veszik át és akkor tényleg kell számla, vmelyiket egyből kifizetik.

4634. Hozi75
2013. okt. 29. 09:11

A Cib Beváltja a csekket csak kicsit horror áron de legalább beváltotta igaz 4 hét volt kb. Próbáld ott

beváltani

4633. wolf053
2013. okt. 29. 08:36

Képzeljétek van olyan akinek a 10USD befizetésre 0,95 centes csekket küldtek!

Ez Amerika?

Szerintem le se szarta az ügyészség , ezt az ügyet, illetve Sigman "megvette" őket!

A telefonban az ügyész - aki a levelet is álírta , amit a csekk mellé kaptunk - azt mondta , hogy a befizetett pénz visszajár!Erre teljesen másban egyezett meg az ügyészség Sigmannal!Többször utalást tett a telefonba, hogy tisztába vannak Sigman mocskos üzletével...Nem értjük , miért nem mentek az FBI hoz...


Több szálon is folynak a dolgok!

Aki szeretne médiában nyilatkozni az ügyben úgy hogy az arcát adja a dologhoz kérem jelentkezzen, de tényleg csak akkor, ha adja az arcát!Mert a nyáron is lett volna riport, de visszalépet a nyilatkozásra jelentkező!

Szerintem, ha valaki nem sok pénzel volt bent vállalhatná!


Köszönöm.

4632. iosys (válaszként erre: 4631. - Wolf053)
2013. okt. 26. 14:20

A számlavezető bankom egy takarékszövetkezet, nem bank. :)

Megpróbáltam 3 bankban is, de vagy húzták a szájukat, vagy olyan feltételekkel váltották volna csak be, ami meghaladja az 5670 forintos csekkem kereteit.


Ha valaki lenne olyan kedves és 18%-ért (1000 forintért) elvinné és beváltaná nekem, kérem, írjon privátban.

Ez aprópénz, de az az érzésem, hogy máshogy ez is elveszne.

4631. wolf053
2013. okt. 26. 11:33

Sziasztok!

Még azért , nem irtam semmit, mert még nem kaptam meg az állásfoglalást a magyar külképviselettől!

Egyenlőre további türelmet kérek!


A beváltást mindenki a számlavezető bankjánál probálja.

4630. iosys
2013. okt. 24. 17:25

Voltam az OTP-ben és nem váltották be a csekkem, mert számlával kell rendelkezzek és másfél hónapra lekötnék az összeget.


Mivel minden OTP-ben mást mondanak, szerintem kéne szerezni valami igazolást az olyan OTP-k valamelyikétől, amelyik beváltja a csekket.

Az nem járja, hogy egyikünk simán hozzájut a pénzhez, másikunkat elhajtják. Mit gondoltok?

4629. zday
2013. okt. 24. 14:22
Az előzőkön felbuzdulva bementem az otp-be debrecenben, hogy beváltsam a csekket úgy elhajtottak mint a szél.....Az indok legalább fél éve folyószámlával kellene rendelkeznem náluk a kifizetéshez. A Cibnél 30 banki nap +35 dollár az ügyintézés.
4628. iosys (válaszként erre: 4627. - Csabika1234)
2013. okt. 23. 20:13
Ez nagyon jó hír, holnap megnézem. Nem sok pénzt kaptam, de a kicsi is jól jön. :)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook