Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tennél, ha egy kemény iwiw-es átverés áldozata lennél? fórum

Mit tennél, ha egy kemény iwiw-es átverés áldozata lennél? (beszélgetős fórum)


1 2 3
80. valvas (válaszként erre: 79. - Kírakitti)
2010. febr. 12. 16:19

Lett írva egy korrekt levél a hölgyikének, amiben a gazdag fantáziájához, és emberségéhez gratulációját fejezte ki a barátnőm, és meg lett kérve, hogy szálljon le végre róla. És Pont.

Persze tagad mindent...

2010. febr. 12. 15:30
Kedves Topic indító! Ha lesz időd, írjál már hogy azóta mi történt!
78. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 73. - 0ef5da02f3)
2010. febr. 11. 07:56
Sokan ismerkednek így.Nincs benne semmi,szerinem,túl sokan élnek magányosan.
77. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 9. - SzeszakAdri)
2010. febr. 11. 07:53
Sajnos vannal ilyen patkány férfiak én is tudnék mesélni.Az én exem ide is beregizett lejárasson.
76. puritan (válaszként erre: 73. - 0ef5da02f3)
2010. febr. 11. 07:41
Szerintem is megérdemli. Barátaink válás után, kiábrándultan és reményvesztetten találtak ott egymásra, öt éve élnek együtt boldogan.
75. 77dcc060d6 (válaszként erre: 73. - 0ef5da02f3)
2010. febr. 11. 07:24

Én nem kerestem társat, az internetem meg végképp:DD


Ezek szerint te már igen.:DDD

74. 1eb84e4bad (válaszként erre: 73. - 0ef5da02f3)
2010. febr. 10. 23:20

elmés hozzászólás!

hm... :-)))

Ha hallgattál volna, gondolom ismered a folytatást.

2010. febr. 10. 13:19
Egyébként meg aki interneten keres társat az meg is érdemli..
72. reni79 (válaszként erre: 3. - Valvas)
2010. febr. 10. 09:20
Ez undoritó!Ilyen eszembe sem jutna!
71. 77dcc060d6 (válaszként erre: 67. - 0ef5da02f3)
2010. febr. 10. 09:17

Nem.Mert én életem 42 évében senkivel szemben nem játszottam és nem is fogok ilyen játékot.


Elbújnék a föld alá, ha idáig süllyednék.

Velem szemben viszont próbáltak ilyen játékot játszani-nem egyszer. Ez viszont tény:) De elég volt egy kicsit az IP után menni, és simán kiderült a dolog.

70. Robi-Tina (válaszként erre: 68. - Ad65f28ec1)
2010. febr. 10. 09:16
Én is hasonlóakat tennék, de, hogy nem hagynám annyiban az tuti!
2010. febr. 10. 09:14
Undorító az ilyen ember, aki ilyennel játszik, hogy másoknak álnéven írogat! Én biztosan vissza vágnék a helyetekben, és nem hagynám annyiban! Nehogy már azt higyje ez a kis p...a, hogy neki mindent lehet! Milyen beteg emberek vannak, hihetetlen! Ha meg az ex-ed is benne van, az még nagyobb bizonyítvány róluk! Az ilyen emberek szánalomra méltóak! Van itt jó sok remek tipp, hogy mit írj neki, és vond bele nyugodtan az exedet is, hogy újra együtt vagytok, meg egyéb... hidd el előbb utóbb ha tud az átverésről nem hagyja majd szó nélkül és akkor ő is lebukik a r...vel együtt!
68. ad65f28ec1 (válaszként erre: 61. - 1eb84e4bad)
2010. febr. 10. 09:09

:D Az viszont jó módszer lenne, ha a "kárörömét" is megosztaná az "új pasival" : "Képzeld, összefutottam volt pasimmal, és ott nyafogott nekem, hogy az új nője egy nulla az ágyban, ápolatlan, a háztartásban, főzésben se ismeri ki magát, és a poros nyomomba se érhet, már nagyon bánja, hogy annak idején szétmentünk, de nekem a hátam közepére se kéne. Életem legjobb döntése volt, hogy kiléptem a kapcsolatból, mert ennél ezerszer jobbat érdemlek."

:D

Ezt magyarázza ki otthon a kedves volt párja a kedves jelenlegi nőjének.



Elismertem, nagyon gonosz tudok lenni, és én biztos nagyon jól szórakoznék egy ilyen helyzetben, hogy szívathatom a volt nőt meg a volt pasit is. ;)

67. 0ef5da02f3 (válaszként erre: 63. - 77dcc060d6)
2010. febr. 10. 08:34
Akkor ez rád is illik, nem igaz?
66. 77dcc060d6 (válaszként erre: 64. - 04e95f637a)
2010. febr. 10. 07:00
Ha ilyet teszel, akkor miért sirsz annyit?:DD
2010. febr. 10. 06:50
utánam :)
2010. febr. 10. 06:50
Átvert még nem voltam az iwiw en,de volt pár alkalom,mikor én vertem át valakit!Csúcs sztori volt az is!Jókat röhögtem itthon!Én mondom,ha férfinak születtem volna,döglenének után a csajok! ha ha ha! :))))
2010. febr. 10. 06:42
Ezt a topikot minden pasinak elkéne olvasni, hogy képbelegyen, hogy némelyik nő milyen rafkós és mire képes, a kéztördelése mögött.
2010. febr. 10. 03:02

Én tuti visszavágnék,ha meg az ex is benne van akkor meg pláne,kb az 59-esz hsz alapján,ha az ex meg ez miatt akadékoskodna akkor meg saját magát buktatná le :-)

pff

61. 1eb84e4bad (válaszként erre: 22. - Valvas)
2010. febr. 10. 00:06
ha az ex is benne van, akkor nem jó módszer, hogy kamu-sztorit ír róla a bnőd.
60. 1eb84e4bad (válaszként erre: 15. - Adel07)
2010. febr. 10. 00:04
én is ezt tenném... aztán rendezzék, ahogy akarják :-)
2010. febr. 9. 17:22

Na micsoda aljasság. Ezek szerint az ex tud a dologról és a levelezés tartalmáról. És még ő kérte számon a barátnődet bizonyos dolgokról??


Sok mindent nem lehet tenni, de azért ha már így van, visszavágnék! És mindenféle aljas dolgokat találnék ki az exről, pl az említett dolgot, hogy előkerült és békülni próbált vele, vagy egyenesen azt, hogy megcsókolta, szexelni akart vele legutóbbi látogatásakor. Ill. más dolgokat is még, amik azért még éppen hihetőek hogy ne derüljön ki, hogy tudja a barátnőd, hogy csak szórakoznak vele. Hadd fuldokoljanak csak már a saját s..rukban, pár szót az új kis ribiről is említhetne. Attól legalább elmenne a kedve a kis luvnyának, hogy folytassa a levelezést...


Ja, és soha semmit nem magyaráznék meg az exnek későbbiekben, ha jönne is, csak kedvesen mosolyognék rá, nem értve, hogy ugyan miért olyan feldúlt?? (leplezzék le ők magukat, ha akarják, illetve nyeljék le csak a békákat)

58. 25c0404375 (válaszként erre: 15. - Adel07)
2010. febr. 8. 12:55
Ez tök jó ötlet.:)))
2010. febr. 8. 12:51
Gyerekek, miért sűlyedtek le, egy láthatóan (a leirásból egyértelműen látható) pszichopata szintjére?
56. kírakitti (válaszként erre: 54. - SzeszakAdri)
2010. febr. 8. 12:15
én ezt csinálnám... nekem tetszik az ötlet
55. 97c5294a47 (válaszként erre: 40. - Ad65f28ec1)
2010. febr. 7. 15:03

Persze hogy észreveszi a gyerek.

Tudom miről írsz, sok a kretén apuka. Az én volt férjem is egy hatalmas kretén. Pereskedik a gyerek miatt, ahelyett hogy azt az energiát valóban a gyerekre fordítaná.

Nem kell a gyerek ezeknek nyilvánvaló, és egy fikarcnyit sem tisztelnek minket anyákat, akik megszültük a gyereket, akik gondozzuk, akik élünk-halunk a gyerekért stb. stb.


Én csak azt akartam írni, hogy szavakban nem szabad a gyereket a másik szülő ellen hangolni, majd eljön az idő hogy a gyerek ugyis eldönti mi van, vagy megkérdezi.


Pusztán tapasztalatból mondom, hogy sajnos a törvény a külön élő szülőket védi inkább, hiszen nekik is joguk van a gyerekhez, és könnyen érvel azzal apuka hogy miket mond az anyuka, hogy ellene neveli, hogy uszitja stb.


Jobb ha inkább apuka járatja le magát ezekkel a dolgokkal, ne anyuka jöjjön ki szemétládaként.


Nálunk eddig apukának mindig sikerült magát lejáratni a hatóságok előtt, vágja maga alatt a fát a barom :)

Pedig mutathattam volna be sok szép írást amiket ők kreáltak rólam, mindenféle honlapon, meg írtak sok szép levelet. De nem kellett eljutni idáig, a keresetlevelek, a mondatai a tárgyalásokon mind mind azt sugallták hogy milyen remek apuka valójában, és hogy mi fontos neki. Persze minden fontosabb volt eddig mint a gyerek, ez nem is lesz másként. Csak tényleg annyi, hogy ebben az esetben is, jó ha anyuka elteszi ezeket, és majd egyszer jó lesz megmutatni a gyereknek, de hatóságok előtt ez nem ok, érv ami miatt apukát eltiltanák vagy korlátoznák a jogait. Pedig ez nagy kár, csakhát vannak a hülye törvények, amik az ilyen akciókra nem mondanak semmit, és a gyerekvédelem nem a gyerek védelméről szól, nem nézik hogy milyen közegbe kerül be a gyerek sstb. stb.

2010. febr. 7. 12:17

Szerintem a csajt le kell buktatni.


Ha az ex valóban nem tud semmiről, a barátnőd írja meg a lovagnak, hogy szeretné plasztikáztatni a mellét, még mielőtt először találkoznának, és erre az exétől fog pénzt szerezni. Ez a kis fruskát roppant feldühíti majd, hisz azt a pénzt ő is megkaphatná. Majd kérjen az extől dupla gyerektartást valami nagyon átlátszó indokkal, de semmiképp ne a mellére. Az ex erre nagyon dühös lesz, hogy hülyének nézik, puffog majd az új barátnőnek, aki előbb-utóbb elszólja magát, és akkor rettentő nagy kakiba keveredik. És már ha csak a gyanú felmerül az exben a csajjal szemben, onnantól a barátnőd nyeregben van!


Azonban amíg a bili ki nem borul, a lovaggal legalább minimális szinten tartani kell a "kapcsolatot". És az exnél különböző indokokkal feszegetni a pénzt, hogy minél jobban bosszantsa, és egyre többet foglalkozzon vele, hogy hülyének nézik.


Majd mikor a történet kikerekedik, akkor jelenteni az iwiw-nek! Ha csendben kiszáll a barátnőd, és úgy tesz, mintha mi sem történt volna, a csaj megteszi majd mással is, hisz nem lett következménye! Ezt viszont nem szabad hagyni!

2010. febr. 7. 09:40
Szerintem a topicindító nem azt kérdezte, hogy mekkora hülye volt(a barátnője). Utólag tudja már ő is.
52. 5e03fd4701 (válaszként erre: 50. - 77dcc060d6)
2010. febr. 7. 09:39

És az ilyen betegeket gyógyítja a pszihopatológus.

Magyarán szólva a lócipőagydoktor.

2010. febr. 7. 09:38

:-))

:-DD


A legjobb bosszú:


1. Megkeresi a csajt.

2. Zacskót húz a fejére (nem a csajnak).

3. Odamegy a csajhoz.

4. Beleordibál a fülébe, hogy ÉN VAGYOK MENYUS!

5. A csaj elhiszi, hogy a zacskós ordibálós a Menyus.

6. Teljes szívéből minden porcikájában úgy fogja hinni, hogy ő a Menyus. (a csaj nem a zacskós jótétlélek)

7. Ekkor leveszi a zacskót a fejéről.

8. Közli a csajjal, hogy hehe nem is én vagyok Menyus

9. a Gonosz csajban e hír hallatán összeomlik az 1 db világ.

10. Zokogni kezd térdre hull.

11. Elkezd zöldülni majd szétporlad.


:-))

:-DD

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook