Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 7daywealth (7 day wealth, 7DW) Hol az átverés? fórum

7daywealth (7 day wealth, 7DW) Hol az átverés? (beszélgetős fórum)

97. gini.
2010. okt. 27. 16:03
Sziasztok! Valaki le tudná írni,hogy miután jár pontosan az 50% és a 25%? Azt tudom,hogy az alattam lévő és az az alatt lévő emberke után,de mégis pontosan miuátn?Amennyi pénzt tett be,vagy minek az 50%-a? Köszi a válaszokat!
96. gini.
2010. okt. 26. 12:29
Köszi diger,válaszoltak és már rá is rakták,valami miatt késett.Köszi!
95. diger
2010. okt. 25. 19:40

Gini!


Elég ha ennyit írsz és beilleszted az Alertpay

utalási ref. számot.


I' payed in $xxx, but don't see on MOWC.


Thank you!

94. gini.
2010. okt. 25. 19:21
Köszi,Diger. Csak nem tudok angolul,így sokára kapok választ,mert keresek valakit aki megírja. De köszi a választ!
93. diger (válaszként erre: 92. - Gini.)
2010. okt. 25. 19:09

Gini!


Írj a supportnak a "Help Desk" menüpont alatt, segíteni fognak.

92. gini.
2010. okt. 25. 19:01

Sziasztok!


Feltettem a 7DW-be a 10 dollárt tagdíjnak,majd küldtem a további pénzt amit be akarok tenni,ez viszont nem jelent meg a 7DW-ben csak a 10 dollár. Valakinek van tippje,hogy mi a gond? Kivártam a visszaszámlálást.Kérlek titeket SOS kellene a válasz. Köszönöm!

91. Frangepán (válaszként erre: 90. - E6bbbea29a)
2010. okt. 25. 18:49
Mert reklámnak minősült, elnézést!
2010. okt. 25. 16:07

Hali, köszönöm a linkeket, szerencsére még reggel sikerült megnéznem. Így már értelemszerű az egész.

Nem értem innen mért törölték.

2010. okt. 24. 22:20

Örülök Frangepán, hogy felraktad ezt a linket.

Mint online befektető sűrűn szoktam látogatni az oldalt.

Viszont most új gépem van, és sehogy sem tudtam előbányászni az oldal linkjét.

De most már meg van. Még egyszer köszönöm.

2010. okt. 24. 19:27

sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni 7daywelth-hez.

Beregisztráltam tegnap.Alert payen megy a havi 10 dollár.


Viszont rögtön szeretnék betenni még 100 dollárt.

Ezt hogy tehetem meg.


Nem akarom rossz helyre küldeni a pénzt.


Elég arra az email címre küldeni az összeget ahova a rendszeres havi 10 dollár is megy és kész.illetve kell e írni valamit a megjegyzés rovatba?Ez alapján tudják azonosítani kitől jött?

87. foritomi (válaszként erre: 79. - Adamy13)
2010. okt. 23. 00:04

Ádám!


Arra az egyre figyelj, hogy a tagdíj fizetése nem pontosan havonta van, hanem pontosan 30 naponta! Szóval amikor az első tagdíjat befizeted, a belépésedkor, akkor onnan számold mingid a 30 napot, és akkor vonja le a következő tagdíjat!

A tagdíjat mindig az AlertPay-en keresztül fogják levonni! Amikor az első tagdíjat befizeted, akkor azzal tulajdonképpen egy állandó 30 naponta ismétlődő megbízást adsz, hogy a 7Day levonhatja az AlertPay számládról a tagdíjat!

86. diger (válaszként erre: 79. - Adamy13)
2010. okt. 22. 18:27

Ádám!


A legjobb megoldás az Alertpay lenne, mivel ez az egyetlen olyan számla, amivel be is fizethetsz és ki is kérhetsz rá pénzt. A Paypal-ra csak kikérhetsz összeget. Hónapokon a Liberty Reserve volt az Alertpay mellet, de meghekkelték, ezért a 7DW kénytelen volt mellőzni ezt a lehetőséget.

Amint befizetted az első 10$-t, ezzel adsz egy megbízást az Alertpay-nek a további befizetésekre. Tehát nem kell vele foglalkoznod csak arra kell ügyelned, hogy a számládon mindig legyen elég összeg a tagdíjra. Ha pedig hozzá van esetleg rendelve a bankkártyád az Ap-hez, akkor arra figyelj, hogy a kártyádon legyen elegendő pénz. Ilyenkor úgy is le tudja venni a tagdíjat, hogy ha abszolút nincs pénz az AP-n.

2010. okt. 22. 17:43
Nekem délután és este még mindig rendben működött az oldal.
84. Frangepán (válaszként erre: 83. - Zsoltom)
2010. okt. 22. 17:41
Egy valami még elő szokott fordulni, ha Amerikában éjfél körül, vagy hajnal van (értelemszerűen itt reggel, délelőtt) akkor szoktak karbantartást eszközölni az ottani programozók. Esetleg ez indokolhatja az időleges problémákat...
83. zsoltom (válaszként erre: 82. - Adamy13)
2010. okt. 22. 12:40
Szia! Köszi a válaszod. A probléma pedig megoldódott. Most kaptam az email-t az alertpay-től, hogy a befizetés teljesült, az összeg már az egyenlegemen van. És mindez pontosan 1 nap alatt.:) Viszont a 7daywealth oldal nálam ismét eltűnt... Ez miért lehet?
2010. okt. 21. 23:23

Szia!


Nem gondolom, hogy a pénz csakúgy el tudna veszni! Szerintem holnap menj be a bankba és érdeklődj utána! De sztem nem hiszem, hogy gond lesz! Sok sikert!

2010. okt. 21. 23:13
És sajnos van még egy problémám. Kérlek benneteket akik már jártasak vagytok az Alertpay használatában olvassatok végig! Nagyon megköszönném, ha valaki tudna nekem segíteni. Szóval attól tartok, hogy elkövettem egy elég nagy hibát, ami most nagyon aggaszt, ezért fordulok hozzátok. Az történt, hogy szerettem volna az alertpay-es számlámra befizetni (életemben először) egy 14500 Ft-nak megfelelő összeget. Hogy aztán a későbbiekben néhány hónapon keresztül a 7DW innen tudná levonni a havi 10 dollárokat és egy darabig ez elég is lenne... Először szépen regisztráltam az Erste bankos folyószámlámat az Alertpay-en, majd meg is kaptam az adatokat ahova utalni kell. Ma reggel be is mentem a bankba (Erste), hogy átutaljak a megadott folyószámlára, ott viszont a hölgy azt javasolta, hogy mivel K&H-s számláról van szó, sokkal jobban járok, ha a K&H bankba megyek be és ott egyszerűen csak befizetem ezt a bizonyos 14500 Ft-ot. Én meg boldogan átsétáltam oda, gondolva, hogy milyen igaza van, és ez nekem miért nem jutott eszembe... És ott befizettem. Csak fogalmam sincs, hogy az eszemet hova tettem... Mert kifelé jövet hasított belém a gondolat, hogy mekkora állat vagyok és milyen hülyeséget csináltam. Merthogy itt ugye pont az a lényeg, hogy a betenni kívánt összeg átutalással érkezen meg az alertpay-hez, ezért is kellett a bankszámlámat regisztrálni, mert az alapján tudnak beazonosítani. Igaz a közleményben pontosan megadtam azt a kódot (Bank Deposit Code) amit kellett, meg kérték a nevemet, címemet is. Szerintetek így most mi fog történni? Félek, hogy a pénzem elveszett. Mit lehet tenni? Tudna nekem valaki segíteni vagy ötletet adni, hogy mit tegyek? Vagy elképzelhető, hogy mégsincs semmi veszve, csak talán tovább tart majd az elertpay-nek a beazonosítás, de a pénz rákerül majd a számlámra? Hálás köszönet annak aki válaszol.
80. zsoltom (válaszként erre: 76. - Frangepán)
2010. okt. 21. 22:36
Köszi a választ. Nem, rendes vezetékes netem van, ráadásul 5 megás... Eddig nekem sem volt semmilyen problémám. Most érdekes mód bejött az oldal, be is léptem csak most bent a "wealth club" menüpontra kattintva csinálja ugyanazt amit már leírtam. Vagyis nem hoz be semmit csak azt írja ki, hogy a távoli kiszolgáló nem elérhető... És ez elég bosszantó. Mi rákot csináljak?? Máshoz menjek ezután mindig netezni, ha meg akarom nézni, hogy hogy áll a pénzem??:S
2010. okt. 21. 22:10

Sziasztok!


Szerintem megpróbálom, végül is nagyot nem bukhatok! A kérdésem az lenne, hogy PayPal-lal is fizethetek vagy csak Alertpay-jel? Illetve, hogy havonta kell utalni a 10 $-okat, de a hónap hányadikán vagy hogyan működik ez pontosan, honnan vonják le havonta ezt az összeget? Az alertpay-es számlámról, vagy a 7daywealthes számlámról?

Válaszotokat előre is köszi!

Ádám

78. diger (válaszként erre: 74. - Adamy13)
2010. okt. 21. 18:48

Ádám!


Nem is értem, hogy miért az Alertpay-t kérdezed a 7DW-ről, akinek gőze sincs arról, hogy kik ők és mivel foglalkoznak. A 7DW már 15 hónapja működik és maximálisan korrektek. Még nem volt olyan tag, aki kikérte a pénzt és ne fizették volna ki. Tehát teljes garanciát ne keress, mert az csak a halálra van.

77. Frangepán (válaszként erre: 72. - Petyka23)
2010. okt. 21. 17:09
Nézd meg az Alertpay számládon rákerült-e a havi 10$ terhelési megbízás a CompanyExpress javára! Ha igen, és a tagságod nem aktiválódott (továbbra is trial módban vagy)és a pénzt meg elutaltad, akkor reklamálhatsz (a szponzorodnak segíteni illik benne). Egyébként töröld a megbízást a számládról és regisztrálj be tagnak újra, így újabb 10$-os megbízás kerül a számládra.
76. Frangepán (válaszként erre: 75. - Zsoltom)
2010. okt. 21. 17:01
Most léptem be és minden ok! Nem véletlenül mobil internetről próbáltad elérni az oldalt? Mobil internetről nem mindig jön be.
2010. okt. 21. 15:13
Sziasztok! Holnap lesz kereken 1 hónapja, hogy regisztráltam a 7daywealth-be. Eddig minden ment is szépen, bár pénzt még természetesen nem tudtam kivenni, mivel nem telt le a 3 hónap. Amiért viszont most írok az számomra kissé érthetetlen és ijesztő... Reggel óta nálam abszolút nem jön be az oldal bármit csinálok. Mintha eltűnt volna... Mindig csak azt kapom, hogy a távoli kiszolgáló nem található. Eddig ilyet még nem tapasztaltam. Ez miért van? Ennyi volt? Megszűnt a 7daywealth és lelépett a pénzemmel? Ugye nem? Kérlek írjatok vmi biztató!
2010. okt. 21. 11:42

Sziasztok!

Írtam az AlertPaynek a 7daywealthel kapcsolatban, és ezt válaszolta(nem túl meggyőző-főleg az utolsó mondat):

As per our Privacy Policy, we are not permitted to share information on any of our members. You must exercise your own due diligence until you feel comfortable in making a purchasing decision. If an offer seems too good to be true, chances are it is.

Mit gondoltok erről?

Ádám

2010. okt. 21. 11:38

Sziasztok!


Bocsi az újabb kérdésemért, de elvekben ahogy olvastam a 7daywealth honlapján az oldal úgymond"titkosított", viszont amikor belépek a saját oldalamra nincs a jobb felső sarokban kis lakat. Annak kéne lennie, nem?

Válaszotokat előre is köszi!

Ádám

2010. okt. 21. 11:29

Sziasztok!


Pár napja regisztráltam magam egy ismerős segítségével aki már tag, de valami hibádzik mivel a státuszom "P"-s, azaz várakozik. Mitől lehet ez? Valaki tud segíteni?

Köszönöm!

71. diger (válaszként erre: 70. - Adamy13)
2010. okt. 20. 19:38

Ádám!


A 10$-t minden hónapban fizetni kell. Ha pedig valaki csalódott volna, akkor annak az írása már itt állna a fórumban.

2010. okt. 19. 21:05

Sziasztok!


Ahogy én olvastam, úgy értelmeztem, hogy először 3 hónapra lekötik a pénzem, de addig a 3 hónapon keresztül csak egyszer(az elején) kell fizetnem a 10$-t, és csak a 3 hónap lejárta után kell havonta fizetnem a 10$-t. Ez így van, vagy rosszul értelmeztem?

Illetve, hogy azóta is mindenkinek oké minden, senki sem csalódot???

Köszi előre is válaszaitokat!

Ádám

69. gini.
2010. okt. 17. 22:02
Köszi a válaszokat ginaanyus.(druszám:))))
2010. okt. 17. 19:28

Sziasztok!

A jutalék rendszerbe sajnos nem tudok segíteni, én nem foglalkozom csapat építéssel.


A maximális betét 5000$ lehet, ennek a havi hozama 1500$ .Ez kb.300ezer Ft havonta!

Viszont, ha ezzel nyitsz egy családtagodnak másik számlát, beteszed, és csak visszaforgatod, rövid idő alatt ennél is eléred a maximális betét lehetőségét. Tehát akkor már 2 olyan számla van a családban ami havonta 1500$-t hoz.

Adózni évente egyszer kell, az éves adóbevallásnál, mint külföldről származó jövedelem után. Az adó mértéke ha jól tudom 5 milláig 17%, ez felett 31-32%. De csak a magyarországi bankszámlára átutalt nyereség után kell adózni.


A másik dolog: Javasoltam, hogy ha valaki nagyon parázik, akkor minél előbb vegye ki az eredetileg befektetett pénzét, akkor nem veszít semmit, hisz csak a kamatait dolgoztatja tovább.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook