7daywealth (7 day wealth, 7DW) Hol az átverés? (beszélgetés)
kedves kombusz
valószínű,hogy nem olyan egyszerű ez a dolog mint ahogy Te elképzeled.
Ha a tőzsdén van a pénz,gondolom kell egy pár nap ahhoz,hogy hozzá jussanak.ez után tudják csak kifizetni.Gondolom Én,hogy van v.mennyi pénz,amnit a napi kifizetésekre tudnak fordítani,de ez nem annyi,hogy kb. tizenötezer embert pár napp alatt kifizessenek.Ehhez kell még néhény nap "szerintem"
Ha ilyen szarrágó vagy, legközelebb vegyél OTP vagy MOL részvényt,azt biztosan kifizetik időben!!!
MOL kötvény 7% állami 6%, ez jó is lenne, ha valaki minimum 20 millát befektet, de még az infláció is nagy ellenség.
7daywealth.com-ra kiírhatnának valamit, ha nyugtatgatni akarnak, de még azt sem..
kombusz komám... no comment
Ez olyan szintű reagálás volt mint az összes többi..
3 ember biztosan :))))
1.Steve
2.Franzi
3.Barbi baba
a többiek nevére még várunk aki kapott már vissza
Pont ugyanezt akartam írni...
Mikor regisztráltak akkor nem láttak ki a szemük előtt pörgő dollárjelektől, akkor érdekes módon nem jöttek ezekkel a dolgokkal...
A szar itt is feljön a víz színére...
jaj de kis vicces vagy. :)))
már pár napja is ezt hallottuk hogy pár napot várjunk
hogy ez a kurva pár nap soha nem telik le???
vagy hány orábol áll azon a napokon egy nap talán 168-bol?????
mert már 6.-ik naja van ez lassan akkor te még milyen pár napot akarsz??
majd 3 nap mulva is ugyanezt fogod szajkozni hogy még pár nap,még pár nap??
kérdezném a sok hőzőngő F.....-tól,hogy a torkotoknak szegeztek egy kést amikor ide pénzt fizetettek be?
Ugye nem!!!
Saját Önszántatokból fizettetek be annyit amennyit.Láttátok,hogy működik a rendszer.
Arra számítottatok,hogy majd jobb lesz.Aki ilyen befektetésekbe teszi a pénzét annak vállalni kell azt is ,hogy egyszer vége lesz.
De Ők még megpróbálnak kifizetni,ami más hasonló befektetésre nem igaz,lásd Unitetrade.
Kockázat nélkül nincs haszon!!!
Próbáljunk meg türelemmel várni,ha egyszer azt igérték,hogy mindenkit kifizetnek.
Ha nem történik semmi egy pár nap múlva akkor hőzöngjetek.
Kiragadok pár részletet:
"nos mindenki azt írja, hogy SCAM, vagyis átverés. Ez nem igaz!"
- Mi az,h nem igaz?
Engem átvertek és szerintem sok más embert is!
Hogy éreznéd magad ha a te pénzed is pár nap alatt elúszott volna?
"Az AlertPay-es kifizetések azért lassítják a kifizetéseket, mert az egy héttel ezelőtti befektetési lista, ami a kifizetés alapjául szolgál, már nem igaz, hiszen az AP-jen keresztül befizetett tőkét sokan már visszakapták, és csak az eddig felgyűlt hozamuk maradt a MOWC-ban. Mivel nem akarnak duplán fizetni, a MOWC adatait össze kell fésülni az AP-es visszahívások adataival. Ez rendkívül időigényes, és hátráltatja a kifizetést. "
- Sajnos még nem tudok olyanról sem aki AlertPay-en keresztül visszakapta volna a pénzt, ez hosszabb folyamat. SZÓVAL AMIT ITT ÍRSZ AZ HAZUGSÁG! Ezzel takaróznak!
"Természetesen senki sem köteles elhinni azokat az információkat, amiket a cég vezetése küld,"
- A CÉG VEZETÉSE NEKEM NEM KÜLDÖTT SEMMIT!
Próbáltam a Barbarával felvenni a kapcsolatot egy nagyon kedves levél formájában.. hiába a kedves szavak nem válaszolt!
Amit meg itt te írsz az semmi, bármilyen megható a leveled.Te itt csak egy akármilyen user vagy.Olyan mint bárki más..
Ha elkezdték a kifizetéseket.
Kifizetési bizonylatok kellenek az összeomlás óta,amit a companyexpress önként fizetett!
Nem 1 embertől, nem photoshoppal módosított képek.
Amíg ilyeneket nem tudsz mutatni menj a német fórumra prédikálni, vagy egyenesen Francz meg Barbara seggét nyalni.
A határon vagyok a pénzbefizetést tekintve.
Könnyű írogatni, hogy mindenki nyugodjon meg, megkapja a pénzét ! Ki tudja ,hogy rajta vagyok-e a listán és mennyi pénzzel ?
Nővé operáltatja magát.
De leszbikussá.
tényleg jo példát vetettél fel komolyan mondom.
ugye mindenki a baj elötti 1 héttel lévö kimentett lista alapján kapja majd vissza a pénzét.
és mi van azokkal akik utána tettek be pénzt????
azok hol lesznek rajta azon a listán????
SS a neve ellnére valszleg Tel Avivi "ősökkel " rendelkezik.
Franzi, Barbara, meg a többi képzeletbeli lény csak az időt húzzák, hogy túl legyen mindenki a 30 napi relamációs lehetőségen. Ezért a fenyegető hangvételű emailek.
Nem tűnik fel senkinek, hogy az összes " le fogják tiltani a Magyar kifizetéseket" , + " miért kell ez a negatív energia" meg ehhez hasonló már-már fenyegető hangvételű hozzászólás szinte KIZÁRÓLAG nő(-fantázia) nevű bejegyzőktől ézkezik???????????
Ezek a ROHADT SCIENTOLÓGUSOK akik nagyon is tudják, hogyan kell hatni az emberekre!
Ezek biztosítják a menekülő utat SS-nek, meg a sleppjének.
Később elnyerik jutalmukat..
na ha mindenki a szivére teszi a kezét és igazat mond nem pedig kamuzik akkor szerintem egy szép kerek szám lenne az aki maradna
pontosan 0 :)))
Akkor csak egy kérdésem lenne !
Mit tennél ha az egy heti lista után tettél volna be pénzt az Alertpay-re mondjuk 5.000 USD-t ?
Ülnél a fenekeden és várnád, hogy hátha szereplsz a régebbi listán, vagy az Alertpay-hez fordulnál ?
Baromira érdekli ez a kérdés a "vezetőséget".
Semmit nem tudok hivatalosan, fórumokat olvasgatok, ez mindent elmond a 7day-ről.
Válaszra sem méltattak !
Lelke mélyén mindenki tudta, hogy ilyen irreálisan magas kamat nem jár kockázat nélkül. Nem véletlenül van, hogy a MOL kötvények 7%, az államkötvények 6%-os kamatot ígérnek, mert ez a reális. Itt meg kb éves 2330%-ot ígértek.
Mondja meg nekem valaki, hogy hogy lehetséges ekkora kamatot kifizetni hosszú távon mindenkinek?
Bátyám közgazdász, figyelmeztetett, tehát én mindig is tudtam, hogy ez kockázatos, de reméltem, hogy még azelőtt ki tudom venni a pénzem, hogy borulna a bili. Sajnos ez nem jött össze. De akkor se szeretném, hogy ennyivel megússzák.
Kedves csitítgatók. Tudomásul kell venni, hogy ez a dolog nem működhetett és nem is működhet sehol örökké. Semelyik cég sem szeretetszolgálat, még a 7dw sem. A kötvényeket után, vagy a banki lekötésekért azért kapunk kamatot, mert a pénzünket 1 évig, vagy tovább forgatja az adott cég, profitra tesz belőle szert, és a profit egy részét kamat formájában kifizeti nekünk. Így ő is jól jár és mi is. Kérdem én: mégis miféle tevékenységet folytatott a 7dw, hogy a pénzünk 23-szorosát vissza tudná fizetni 1 év múlva? Úgy, hogy még ő is jól járjon az "üzlettel"? Sajnos akármennyire is erőltetem a fantáziámat, semmi ilyen, ennyire hihetetlenül jövedelmező tevékenységet nem tudok kinézni belőlük. Reális magyarázat, hogy mégis miért indították ezt az egészet: becsábítanak egy csomó befektetőt, az egyébként törvénysértő piramisjáték módszerrel. Eleinte ki is fizetnek pénzeket, hogy még többen megbízzanak bennük, majd amikor már több lesz a kifizetés mint a befektetés, HUSS. "és volt nincs!"
Most abban a fázisban vagyunk, hogy megpróbálnak nyugtatni minket, először dühöngünk, majd türelmesen várunk, végül pedig 1-2 hónap múlva szép lassan lemondunk a pénzünkről. Ez a terv.
Ami nagyon nagyon nem tetszik az az, hogy minket, Magyarokat szidnak, hogy mi vagyunk a pofátlanok amiért merünk szólni és nem nézzük ölbe tett kézzel, ahogy valaki a spórolt pénzünkből nyaralót épít.
" AZ ALERTPAY ÚGYSEM FOGLALKOZIK AZ OLYAN KÉRELMEKKEL, AMIKNÉL A MAGYARÁZAT KB. ANNYI, HOGY SCAM. "
Szerintem sem!
Ez már ki is derült,mert pár embert visszadobtak azzal,hogy pontos leírás kell a történtekről, megpróbálta e ő elintézni a vitás ügyet, befizetések részletei, stb...
Ezt már rég tisztáztuk :)
akkor jo lenne ha látnánk is olyat belinkelve akinek már kifizették a pénzét ha lehetne kérni.
azért megkérdezném hogy melyik országban hány regisztrált tag volt?
azt is megválaszolom ez milyen ország.
olyan amiben a politikusok büntetés nélkül lophatnak,élelmes emberek többezer embert átvernek(és itt nem erre célzok vannak más esetek is),minden szélhámos kihasznál minket.
ilyen ország ez hogy sárba tipornak minket itt a bünözönek több joga van mint az áldozatnak és ebböl most elegünk lett.
elsö nap kellett volna Stevetöl egy hivatalos nyilatkozat és nem történtek volna meg azok amik megtörténtek.