Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2018 decemberi babák fórum

2018 decemberi babák (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
2018. aug. 11. 12:08
Hipp natalról vélemények?
319. bnusinna (válaszként erre: 318. - Szilvi é.g.)
2018. aug. 11. 10:49
Ez cuki🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
318. szilvi é.g. (válaszként erre: 317. - Bnusinna)
2018. aug. 11. 10:29

3 éves unokaöcsénk mikor hazavitték a húgát a kórházból: "Anya! Most már unom...állítsd fel!" :D

Ráér még bőven dönteni :) és az élet szép! :) itt a lehülés :)


Kitartást! ;)

2018. aug. 10. 09:12
Én konkrétan megpusztulok, nyűgös vagyok, és rendkívül robbanékony!!!! De amúgy az élet szép....🤣🤣🤣 Babakocsival még nem döntöttünk. Lehet nem is veszünk, tanuljon meg járni!!!!
2018. aug. 10. 06:47

Haliho mindenki! :)

Ki hogy bírja ezt a meleget?


Képzeljétek, anyósom nagy Hádás, van hozzá érzéke :) szerdán hozott mamas & papas fejvédőt, george takarókat és marks & spencer babaruhákat kb fillérekért :) se folt, se semmi. Vadi újnak tűnik :)


Tervezem,h én is be fogok szabadulni :)


Babakocsi kérdésben jutottatok valamire?

2018. aug. 8. 09:06

Igen, de én újat szeretnék. :) Amit megrendeltem is új, 1 év garit is ad rá, csak fele annyi az ára :)


Alig várom, hogy már konkrétan elkezdhessek neki vásárolgatni. :P

314. babika_ (válaszként erre: 313. - Nancsi123)
2018. aug. 8. 08:16
Érdemes szétnézni egyébként, mert van aki kb újonnan adja el...
313. Nancsi123 (válaszként erre: 312. - Babika_)
2018. aug. 7. 21:19

Képzeld, találtam a fbon egy csajt, aki új babakocsikat árul és hasonló stílusba, hasonlóan jó áron. Használt és új babakocsi néven van fent. Én márle is beszéltem vele a az egyiket szürke színben, októberben vesszük meg. 😊


Esetleg, ha érdekel valakit, lessétek meg, mert tényleg szuper kocsiknak tűnnek. 😊

312. babika_ (válaszként erre: 304. - Nancsi123)
2018. aug. 7. 18:26
Én sem adnék érte annyit 😁 sztem sem tud annyival többet, de tetszik, hogy vidám színekben is gyártanak. Amiket néztem Espiro, Abc design mind komor, seszínű (szürke, barna), én pedig szeretem a színes dolgokat.
311. babika_ (válaszként erre: 308. - Brigi2)
2018. aug. 7. 18:23
Miért jó a kerek kiságy? 😊 Belefutottam én is, de miben több, mint a rendes?
310. szilvi é.g. (válaszként erre: 307. - Timy36Bp)
2018. aug. 7. 16:34

Eszméletlen :) gratulálok :)


Minden rendben volt?

309. Silvery03 (válaszként erre: 304. - Nancsi123)
2018. aug. 7. 12:19

Én a héten töltöm a 23 hetet, én is 5 kilónál járok, a nadrágjaim csomagolva a pincébe kerültek 😀😀

Bnussina: Még mi sem vásárolgattunk, babakocsi téren tiszára elvesztem, kiságyból tudom, hogy kombit szeretnénk, de ennyi 😀

308. Brigi2
2018. aug. 7. 10:25

Sziasztok!

Látom folynak itt az események :) Mi most jöttünk vissza a nyaralásból, nagyon szuper volt minden. :)

Tegnap nagyon mozgolódott már a kisfiúnk, annyira jó érzés volt, ez volt az első, hogy tényleg rugdosott. És a férjem is érezte. :)

Hááát vásárlás tekintetében, én már elég sok mindent megvettem :D Utánaolvastam, lestem az akciókat :D

Mi a kerek kiságy mellett döntöttünk, ami később bővíthető.

Babakocsinál pedig az Urbo 2-őt választottuk.

2018. aug. 7. 09:49

Sziasztok!

Eggyel nő a kislányok száma.:) Ma reggel a 20 hetes genetikai ultrahangon megerősítették...

:)

2018. aug. 6. 21:30

Nekem még nincs plusz kiló, de mondjuk én azért bőven plusz kilókkal kezdtem a terhességem. Úgyhogy orvos, védőnő is nagyon megdicsért!!😊 De amúgy semmi tudatos diétát nem csinálok, csak hát meleg van és ilyenkor itt a grill kaja, saláta szezon.😉

Viszont babakocsi témában úgy nézem mindenki nagyon otthon van. Szégyenlem is magam. Neken még fogalmam sincs, hogy milyen legyen...

305. szilvi é.g. (válaszként erre: 304. - Nancsi123)
2018. aug. 6. 19:33

a héten elvileg megkapjuk. Majd beszámolok, ha gondolod, de úgyis használat közben derül ki.

Holnap töltöm a 25. hetet. 5 kg plusz. Mondjuk most nem is tornáztam és a combomon látszik is, de emiatt ne aggódj! Vizesedhetsz is bőven és nincs megírva a nagykönyvbe sem, hogy mennyit lehet. a dokik is csak azt mondhatják, hogy mennyit célszerű.

Nekem kevesli a házidokim, pedig megeszek mindent amit szeretnék, annyi, h próbálok fitt maradni és a cukorra figyelni. kicsit alacsony is lett a vérvételen. jövő héten a dokim megmondja (remélem).

2018. aug. 6. 16:14

Huh, megnéztem, mind2 nagyon tetszik, a sola 2 stílusa az álom számomra, viszont az ára borsos, nem tudom, hogy megér-e annyit. 😊

Viszont a berry babys is nagyon szép és praktikusnak tűnik és jó ára van. Még a Chippolino kocsik tetszenek, de kicsit tartok tőlük.


Kilókkal, hogy álltok csajok? Én 21. Hétben tartok 5 kilónál. Nem sok szerintetek? 😞 félek, hogy elszalad a ló a második felében. 😞

303. babika_ (válaszként erre: 302. - Babika_)
2018. aug. 6. 11:55
Nem is Urbo 2, hanem Sola 2 :)
302. babika_ (válaszként erre: 301. - Szilvi é.g.)
2018. aug. 6. 11:51

Szerencsére mi megkapjuk a sógornőm egyéves Urbo 2 babkocsiját, piros, belül a kupolája gyönyörű színes. Bár, van hozzá sportrész is, de azt szeretnék én venni majd a nyárra.... már ki is néztem egy gyönyörű türkizkéket :D :D


A másik sógornőmnek Baby Design Lupoja van, a második gyerek gyűri, semmi baja.


A barátnőmnek van Kunertje, nekem nem tetszik. Nagy, ormótlan, el nem tudom képzelni, hogy tud vele BKV-zni két gyerekkel.....


Én az elején nagyon akartam egy új babakocsit, egy Espiro Nextet, vagy Manhattant. Esetleg ABC Design-t, de így egyelőre marad a Mamas and Papas.

301. szilvi é.g. (válaszként erre: 300. - Nancsi123)
2018. aug. 5. 08:12

Én kész pontrendszert alakítottam ki a babakocsi kérdésre.

váz súlya, mozeskosár mérete, kupola szellőzés, összecsukott állapot mérete, ár stb.

A kunert-et, baby merceket, mama & kiddies-t és baby berry modelleket néztem.

A baby berry sojan cayanne mellett döntöttünk.

Nagy mózes, könnyű váz, összecsukva minimálisan nagyobb,mint a baby merc. Videót is találtam róla,így egyszerűbb is volt.

Gondolkoztunk a használtba,de kb 30-40 ezret lehet spórolni esetenként, és a garancia nélkül nem biztos,h megéri. Főleg több gyerek tervezése esetén.

2018. aug. 4. 21:38
Huh, nálunk is nagy fejtörést okoz minden a baba körül. Még a babakocsi, amin nagyon vacilálok, mert faluban élünk, ebből kifolyólag rengeteget fogunk kocsizni. Olyan babakocsi kéne, ami minél kissebb helyet foglal, de azért masszív, könnyen kezelhető. 😂 nagy kihívás, mert brutál széles a választék.
299. babika_
2018. aug. 4. 10:54
Az a helyzet, hogy egyelőre szülőknél lakunk, idén én már nem akartam költözködni. Így egyelőre saját szobája sem lesz.... Pedig szerintem egészséges, ha nem a szülőkkel alszik egy gyerek, de most ez van. Szívem szerint külön kiságy + komód lenne.... De hova passzintanám 😁 pont azért, mert szerintem sem sokat lenne használva a pelenkázó része az ágynak. Ahh..... Ez rosszabb, mint egy 100000 darabos puzzle 😂
2018. aug. 3. 22:55
Na, nálunk hasonló a helyzet, csak mi költözünk a gardróbba és a babu kapja a kicsit nagyobb szobát. De a franciaágyon kívül kb egy szekrény és egy komód fog beférni hozzánk és a nappaliba kerül át a szekrényeink. 😅 jó sok előkészülettel fog járni, de szeretnénk, ha már most lenne külön szobája.
2018. aug. 3. 18:05
Nekünk a kiságy 70x140es, később ifjúsági ággyá alakítható. A pelenkázó ikeás. Használt, később kisasztallá alakítható. A gardróbnak használt szobát alakítottuk át. Egy ruhásszekrényt megkapott,amit átfestettem fehérre, plusz még egy komód szerűt ami később jó lesz játékoknak. Azt is fehérre festettem. Ezeket nem használtuk. Kis felújítás és mindenki nyert :) a kreativitádomat is kicsit kiélhetem ilyenkor :)
2018. aug. 3. 15:45
Először én is kombi ágyat akartam, de most meggondoltuk magunkat, nekünk praktikusabb egy sima kiságy+ komód, tetején pelenkázólap. Később is lehet használni. A pelenkázót úgyis addig használjuk majd, amíg nem mászik. 😊
2018. aug. 3. 12:19
Én kaptam az ágyat, szét van szerelve, de a.matrac alpján ami belevaló baszott nagy😆😆😆 nekünk tényleg nagyon pici a ház, ha nem sikerül elköltözni ,nem tudom mit hova pakolok még. Majd ha oda jutunk megindul a kreativitás mint eddig is mindig....
294. babika_
2018. aug. 3. 10:11
Ti milyen babaágyat vesztek? Sajnos nekünk elég kicsi a szobánk, vagyis nem az, de a szekrény hatalmas helyet foglal, így gondban vagyok azzal, hogy milyen ágyat vegyek a kicsinek. Kombinált ágyat néztem ki, aminek a pelenkázójának van 3 fiókja, plusz kettő nagyobb az ágy alatt..... Mivel a szekrényünk nem a legjobb (inkább nappaliba való, mint hálóba. Magyarul: több könyv fér el rajta, mint ruha :D) ezért számomra mindenképp olyan megoldás kell, hogy tudjam a ruháit pakolni, addig amíg nem veszünk másik szekrényt / nem költözünk el. Azonban ahogy olvasgatom elég vegyesek a vélemények a kombiággyal kapcsolatban... Ti hogy álltok ezzel a kérdéssel?
2018. aug. 2. 20:32
Én is vásárolgatok már szép lassan, na nem úgy indulok el, de ha valami megtetszik megveszem Tökinek! És egy másodpercig se bánom😆😆😆 De azért nem ész nélkül persze...
2018. aug. 2. 19:32

Most csendben kellene lapulnom, de mi már 3 helyről is megkaptuk a gyerekruhákat. Mindet kimostam,kiválogattam és vákumzsákba betettem a szekrényébe,ami 80% készültségű...

a férjemmel nem bírtuk tovább, de mentségünkre szóljon,h a 20 hetes genetikai uh-t megvártuk, 2 évet vártunk majdnem erre a kis életre.

Augusztusban nem lenne rá idő, szeptember-októberre nem akartuk hagyni.

Hihetetlen,h alig 3 hónap :) <3

2018. aug. 2. 13:24
Nekünk egy darab kantárosnadrág+body szetten kívül semmink nincs. De még az is nagy lesz rá. 😂 Októbertől leszek itthon, akkor kezdünk el mi is vásárolni. ☺️
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook