Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2018 decemberi babák fórum

2018 decemberi babák (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
395. szilvi é.g. (válaszként erre: 394. - Bnusinna)
tegnap 08:06

Nem aggódom. Gondolom azért mondta, mert kezd majd még kevesebb helye lenni és drasztikusan csökkenni fog a mozgása is. De nem félek. Itt van a doppler. Ha olyan van naponta ráhallgatunk 😊

Fura, h nem rég az uh képernyőjén mindent lehetett látni, most meg a koponyája alig fért bele 😂

Imádom ezt az időszakot és érdekes, h a testemet soha nem láttam szebbnek (még 51 kg csupa izommal sem). Jó. Szerencsésnek is mondhatom magam, mert nem szállt el a súlyom, nincs striám stb. De azért a kollagént csak elvesztjük, kicsit csak plötyibb minden, de akkor is 🤗

395. szilvi é.g. (válaszként erre: 394. - Bnusinna)
tegnap 08:06

Nem aggódom. Gondolom azért mondta, mert kezd majd még kevesebb helye lenni és drasztikusan csökkenni fog a mozgása is. De nem félek. Itt van a doppler. Ha olyan van naponta ráhallgatunk 😊

Fura, h nem rég az uh képernyőjén mindent lehetett látni, most meg a koponyája alig fért bele 😂

Imádom ezt az időszakot és érdekes, h a testemet soha nem láttam szebbnek (még 51 kg csupa izommal sem). Jó. Szerencsésnek is mondhatom magam, mert nem szállt el a súlyom, nincs striám stb. De azért a kollagént csak elvesztjük, kicsit csak plötyibb minden, de akkor is 🤗

tegnapelőtt 17:50
De ez a doki legalább nem akarja rádhozni a frászt...Én olvastam olyat, h azt mondták a csajnak 15!!! hetes terhesen, ha 20. héttől egy órán át nem mozog menjen be a korházba...hogy lehet ilyet mondani egy kismamának? Hát szívrohamot kap....Nekem pl most, hogy itt ez a hűvösebb idő, sokkal nyugisabb lett a gyerek...de tudom, hogy minden rendben, eszembe sincs aggódni...
393. szilvi é.g. (válaszként erre: 392. - Bnusinna)
tegnapelőtt 10:05

Most végeztünk. Koponya végű fekvés, kb 1949g, ép méhlepény. Azon mosolyogtam, h azt mondta a doki, h a napi 10 magzatmozgás legyen meg. Mondtam, h ez a gyerek meg sem áll, nemhogy 10... 😂

A 4d és 5d külömbségre én is kíváncsi lennék. Mennyivel tudhat többet 😊 de az biztos, hogy élmény látni őket 😍

392. bnusinna (válaszként erre: 390. - Szilvi é.g.)
szept. 19. 19:24
Ééésss Úr Isten!!!!! Te már nagyon a célegyenesben vagy... ooolyan kíváncsi vagyok😊
szept. 19. 19:22
Az 5D szupi volt, bár nem tudom nagyon ad-e pluszt a 4Dhez képest. Amúgy jó volt látni ahogy "ásít", nyammog. Volt, hogy mo nevettünk és ő is elmosolyodott. Az uh-os csaj áradozott, hogy milyen kis cuki pisze orra van.😃 kiderült, hogy van haja, mondjuj azt már a 2d-s nézetbe mondta. Most számomra is bebizonyosodott, hogy fiú. Ott volt minden mogyi makkal😆 Jó élmény volt, mondjuk a videó amit megkaptunk azt jobban meg os lehetett volna csinálni, de ez már nem a gép, hanem a hely hibája. Jó volt, de kényszerem nincs, hogy mégegyszer menjek...
szept. 19. 17:06

Kíváncsi vagyok milyen lesz az 5D :)

Mi holnap reggel megyünk a 32. heti genetikára. Kíváncsi vagyok.

Nekem is aktív, de helye már nincs annyi, így a forgások maradtak, ami iszonyat látványos is 😂 férjem sokszor megijed 😂

Ettől a héttől itthon vok. 2 hét szabival még. 8 kgnál tartok és stria mentes. Hidegen sajtolt argán olaj, plusz motherlove gát és babamasszázs olaj.

389. babika_ (válaszként erre: 386. - Bnusinna)
szept. 17. 09:39

Én is ezt a testvajat használom, illetve Eucerint. A hasam striamentes, a mellem nem (akkor nem ezeket használtam)

A kicsike nekem is nagyon aktív, imádom, ahogy mocorog. A héten elkezdett csuklani is :D

szept. 14. 21:37

KISMAMA MODELLEKET KERESÜNK!

Különleges kismamaruha kollekció fotózáshoz keresünk kismamákat!

Az ideális jelölt a fotózáskor kb 6-8. hónapban van, amikor már eléggé gömbölyödik a pocak, de még nem túl megterhelő egy több órás fotózáson részt venni, többször átöltözni.

Amit adunk:

-profi smink és frizura

-a Rólad készült képekből válogatott képsorozatot retusálva elektronikus formában

-harapnivalót, innivalót

A fotózás időpontja: 2018. szeptember 29. szombat

Helyszín: Érd (Parkváros, M7 mellett)

Várjuk fényképes jelentkezésed a kismamamodell2018@gmail.com e-mail címre 2018. szeptember 17-ig!

Amit írj bele a jelentkezésbe:

-neved, telefonszámod

-hány hetes terhes vagy most

-magasság, testsúly, csípő és mell méret, konfekció méret

-miért szeretnél részt venni a fotózáson

-küldj magadról 1-2 teljes alakos képet és egy arc fotót (smink nélkül, csak úgy lazán) :)

A fotózáson való részvételhez mindenkitől egy nyilatkozatot kérünk majd aláírni, amelyben hozzájárultok a rólatok készült képek általunk történő felhasználásához (weboldal, marketing anyagok).

A modell tapasztalat nem feltétel, de előnyt jelenthet! Minden testalkatú kismamát szeretnénk fotózni, jelentkezz bátran! :)

387. Kitti0704 (válaszként erre: 386. - Bnusinna)
szept. 14. 15:24

Szia.

én kb 1 hónap múlva szeretnék menni 5D-re de azt olvastam hogy 3D-s szemüveggel otthon is meg lehet nézni ha olyan a tv.

nekem is nagyon aktív lett mostanság a picur este fél 10 fele szokott beindulni de akkor nagyon😅lekopogom nekem sincsenek még striák.

szept. 14. 12:40

Sziasztok csajok!!

Mindenkivel minden rendben?

Ni holnap megyünk du. Fél5re 5D-s babamozira. Majd mesélek, hogy milyen volt. Megérte-e?

Amúgy a kis töki nagyon aktív mostanság, illetve lehet hogy eddig is ilyen aktív volt, csak már nagy és jobban érzem. Az utóbbi időben nagyon-nagyot nőtt a hasam. Tényleg úgy érzem magam, mint egy lufi, amit napra tettek. Várom mikor pukkadok ki..🙂 Szerencsére striák nincsenek, de kaptam egyik kolleganőmtől egy marha jó krémet. Hipp-es, és nem is krém állagú hanem vaj.

szept. 5. 18:07

Brendonban légzésfigyelők hete van, ha érdekel valakit! Én ma rendeltem bébiőrzőset akciósan. 😊

Babakocsit meg megnéztem élőben és nem tetszik. 😂 kezdhetem elöldől. 😞🤣

384. Kitti0704 (válaszként erre: 383. - Szilvi é.g.)
szept. 4. 17:29
Nekem csak bébiőr van otthon a tesóról(14hós),úgyhogy azt nem kellett vennem.nálunk is voltak ilyen beszélgetések 😁
383. szilvi é.g. (válaszként erre: 382. - Kitti0704)
szept. 4. 16:36

Kíváncsiak leszünk. Jónak tűnik a rugózás is. Ez már nem felfújhatós, hanem valami más kerék.

Most a légzés figyelő megy a "cicaharc" 🤣 de lehet a férjemnek igaza van, h túl aggódom.

Szeretnék pelusra csatolhatót is, mert ha télen kint altatom a babakocsiba nehogy baj legyen. Szerinte ez már túlzás.

A vicces, h a minimanóba egy srác meg egy lányzó közt ugyan ez a beszélgetés zajlott le. Rájuk néztem, elmosolyodtam. Míg mi beszélgettünk, a férjem odaszólt a srácnak, h jobb ha elengedik a témát. Úgyis meg kell venni és így csak megspórólnak ők egy vitát 😂😂

382. Kitti0704 (válaszként erre: 381. - Szilvi é.g.)
szept. 4. 12:01
Az egyik barátnőmnek van mikrus és nagyon jól néz ki.
381. szilvi é.g. (válaszként erre: 379. - Nancsi123)
szept. 4. 11:53

Mi meg is vettük és a szívemre hallgattam :)

Szerelem első látásra és a funkciókról sem kellett lemondási ☺️

A baby gallardoban voltunk, de nem fogtak meg a kocsik, így a minimanóba kötöttünk ki és!A! szerelem sem 200 felett volt.

Mikrus star II. lett végül.

Felhívtam, h lemondjam a másik babakocsi. Tegnap hívtak, h pont a héten szállították volna... Micsoda véletlen.

Mi mellett döntöttetek?

380. Silvery03 (válaszként erre: 379. - Nancsi123)
szept. 3. 18:04

És milyen típust választottál?

Totál zavar van nálam babakocsi ügyben...mondjuk talán nem vagyok elkésve 😀

szept. 3. 10:10

Nah, hosszas vívódás után, úgy néz ki, megtaláltam a babakocsinkat. :D

Az egyetlen dolog, amiben még picit bizonytalan vagyok, hogy tömör kerekű, nem felfújható, de jó nagy kerekei vannak, talán az is elég lesz. :)

A napokba meg is rendelem, mert a páromat már kiakasztom ezzel.:D

aug. 31. 22:09
Ma volt barátnőm ugyan ott tesztelésen. Ő is kapott vércukormérőt...😑
aug. 31. 15:58

Érdekes ez a vizsgálat. Nekem anno a lányommal 7,4 lett a két órás. Elvileg 7-ig jó, 7,8-tól terhességi cukorbetegség áll fenn, a kettő között meg a "senki földje".

Az akkori orvosom nem küldött tovább, a mostani viszont azt mondta, nála 7 felett menni kell diabetológiára, és bizony jön a diéta.

Jövő héten megyek terhelésre, kíváncsi vagyok, milyen eredményt kapok.

aug. 31. 13:49
De most mégis méreti velem a doki....mind1, ez legyen a legnagyobb gond. Csak munkába picit macera.
375. Nancsi123 (válaszként erre: 374. - Bnusinna)
aug. 31. 11:36

Ha a vérvételi eredmény 120 perces értéke 7,8 mmol/l felett van, akkor terhességi cukorbetegség áll fenn. Amennyiben ezt az értéket nem haladja meg, nem áll fenn terhességi cukorbetegség (diabétesz).

Szerintem még a felső határt sem súrolod. De te eddig is odafigyeltél nem? :) Ha sikerül végig ügyesnek maradnod nem lesz gond. :)

Nekem ma lett meg az eredményem, 4,5 az éhgyomri és 3,8 a '120 percesem.

aug. 31. 08:06
Most megméztem átváltva az értéket. Éhgyomorra volt 5,4 1 óra múlva 10,8 és két óra múlva 6,4. Nekem ez annyira nem cukor gyanús, de mind1. Azt eddig is tudtam, hogy nagyon féltős dokim van.😄
373. bnusinna (válaszként erre: 372. - Timy36Bp)
aug. 30. 21:34
Persze, nekem is mondták, hogy ez most nem azt jelenti cukros vagyok. Csak oda kell figyelni. Mondjuk azzal eddig se volt gond.🙂 1 kilo plusznál tartok a 25. héten...
372. Timy36Bp (válaszként erre: 369. - Bnusinna)
aug. 30. 12:50

Nekem más mértékegységekkel mértek:) az éhgyomri 4,6 a 120 perces pedig 8,0. A kórházban azt mondták, hogy ez a felső határ és diéta...no meg, valószínűleg javasolni fogják a dietetikust.

A 6-8 héten voltam dietetikusnál...sokkal többet most sem mondana.:)

Odafigyelek mit eszek és mozgok:)

Meg én közben nem ihattam vizet...IR gyanús voltam előtte, akkori vérvételek között ihattam vizet is.

Persze, figyelnek rá, hiszen a magas cukor nagy babát eredményezhet.

aug. 30. 09:14

Édesek az ilyen kollegák!!!

Babakocsi témával még mindig semmi. Szerintem én azt majd csak születés után fogom megvenni. Téli gyerek révén úgyis majd egy hónapig bent leszünk. Azalatt lesz idő megvenni. És jó lesz legalább ilyen miatt kitenni a lábam a házból😉 meg hátha télen vannak nagy akciók😆😆😆 ez az egy lesz viszont szerintem amit tuti nem neten rendelek. Pedig imádok neken rendelni, de ezt nekem ki kell próbálnom. Összecsukás, fordulgatás, meg ilyen szempontokból. Aztán persze van az a netes kedvezmény....😉

aug. 30. 09:02

Nekem is csak 2 pontos volt, pedig ír gyanús is voltam.

Most itthon maradtam, mert kedves kollégák a hányásos-hasmenéses vírussal járnak dolgozni, nem is szólnak, csak mikor mondtam, h egész duán hánytam, fájt a gyomrom... Kolleganőm: jaj, nekem is péntek óta van ez a vírus.... 😫😤

Kedd Dunára hőemelkedés és migrénes fejfájás. De már csak amúgy is 2 hét... ☺️

Babakocsi fronton mi a helyzet? Mi még a 3-4 hetes szállítási feltétellel így a 8. héten sem kaptuk meg. Ha telefonálok, fel vannak háborodva, h majd szólnak. Gondolkodunk, h máshol vesszük meg és ezt nem vesszük át ☹️ és még szóltam, h egy gumis lepedőt elfelejtettek számlázni. 2000 Ft... Nesze az emberség...

aug. 30. 09:02
Éhgyomorra volt 98 mg/dl. Az első mérésre (1. óra) 189 mg/dl. A másodikra (2. óra) 113 mg/dl. De olyan furi, a doki az éhgyomrosra is húzta a száját. Az asszisztense meg mikor mérte le mondta, hogy teljesen jó. Itthon megnéztem neten 110ig jónak van írva... Tehát azt én is látom, hogy a felső tartományba van de azért még bőven határérték....Na mind1. Majd holnaptól mérem napközben is. Aztán meglátjuk.🙂
368. Timy36Bp (válaszként erre: 367. - Bnusinna)
aug. 29. 16:59

Szia!

Mekkora lett az értéked? Nekem csak a 2.óra után vettek újból vért.

Köszi,

Timi

aug. 29. 16:31
Ma túlestem a cukor mérésen. Egy picit magas lett az 1 óra után mért érték, de a 2. órában vissza ment. Most mérnem kell 3 napig, rendes étrend mellett. Aztán meglátjuk kell-e diéta.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook