Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2018 decemberi babák fórum

2018 decemberi babák (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
410. babika_ (válaszként erre: 408. - Nancsi123)
2018. okt. 4. 08:16
Igen, de utána rájöttem, hogy Sola 2 a miénk. Szerintem strapabíró, az urbo 2 városibbnak tűnik(kerekei). A sógornőmtől kapjuk meg, ő 1, másfél évet ha használta, teljesen jó állapotban van, nincs megkopva sem. Nekem lényegében egy fél évre kell, amíg nem veszek sportbabakocsit, azt is mamas and papast néztem egyébként. Attól függ mennyire laktok vidéken.... ha nagyon rosszak az utak, lehet, hogy nem fog beválni. Mi is vidékiek vagyunk, de az utak állapota elmegy kategória, főleg, amerre közlekedni fogunk.
2018. okt. 3. 20:29
Van valakinek valamilyen tippe, tanácsa pelenkára? Értem árban, minőségben, stb...
408. Nancsi123 (válaszként erre: 302. - Babika_)
2018. szept. 27. 21:06
Írtad, hogy urbo2 babakocsit fogtok használni. A Sola 2-ről nem tudsz valamit esetleg? Mert találtam egyet nagyon jó áron,, de félek túl városi babakocsi.
2018. szept. 25. 15:41

Én 2. hete vagyok itthon. Én sem ubatkozom 😊 ugyan az, mint Bnusinna-nál. Gyerekruha mosás-vasalás, spejz szelektálás, rendszerezés, konyha, mi ruháink ugyan ez. Plusz fűnyírás, ablakpucolás stb.

Kórházi cucc összeírva, valami összetéve. Férjem nevet is, h több cucc kell, mint nyaraláshoz.

A héten elkezdett fájni a szemérem csontom. Állítólag már készül fel a szervezetem és a csontok rendeződnek.

Pénteken megyünk fotózásra :)

2018. szept. 25. 14:26

Nekem ez a 3. hét, hogy itthon vagyok. Vendéglátásban dolgozom és már sok volt az egésznapos ácsorgás. Szerencsére van annyi túlórám, meg szabadságom, hogy ennyivel elöbb eltudtam jönni.

Amúgy mióta itthon vagyok még soha nem unatkoztam. Átszelektáltam mindent itthon, csomó mindent kidobtam. Átmostam a gyerek dolgait elpakoltam szépen. Mindig van mit csinálni. Meg most próbálok a páromra minnél jobban odafigyelni, míg van idő, szeptembertől úgyis háttérbe szorul.🙂

405. havanesekutyus (válaszként erre: 404. - Nancsi123)
2018. szept. 25. 13:16

Én 4,5 hónapos voltam, amikor eljöttem. Stresszes munka, nem akartam tovább csinálni, és értelme se lett volna sok, mert mindegy, hogy akkor, vagy két hónappal később kell helyettem ember. Nekem már az elejétől diétáznom kell és vércukrot mérni, a munkahelyen sajnos ez se ment, nem volt rá idő. Mármint a mérésre, a diétát próbáltam tartani. Sajnos nem tudtak könnyíteni vagy kevesebb feladatot adni.

A 12. héten napra pontosan megmondtam, meddig maradok, és úgy is lett:)

Ne érezd magad haszontalannak, használd ki az időt a lakás csinosítgatására, olyan dolgokra, amire eddig nem volt időd, lelki felkészülésre:)

2018. szept. 25. 13:07

Mi már voltunk 4d-n a 21. Héten, de annyira tetszett, hogy jövő héten is megyünk. Remelém most már bebizonyosodik a neme, mert én már vásároltam kislány rucikat, nem bírtam magammal. 🙈


Ti meddig dolgoztok\dolgoztatok?


Én ettől a héttől itthon vagyok, mert keményedett a hasam és jobb, ha pihenek. De kicsit feleslegesnek érzem így magam, bár igyekszem ezen felülkerekedni és kiélvezni.

403. havanesekutyus (válaszként erre: 401. - Brigi2)
2018. szept. 25. 10:48

Mi nem voltunk 4D-n, 32. hétre kaptam volna időpontot, két nap múlva meg amúgyis mentem az orvosomhoz ultrahangra.

A 18. heti genetikainál viszont a doktornő kicsit mutatta 4D-ben, onnan van róla egy szuper képem:)

A védőnő szerint a 32. hét körül érdemes összekészíteni a csomagot. Hát ehhez képest le vagyok maradva.

402. havanesekutyus (válaszként erre: 400. - Bnusinna)
2018. szept. 25. 10:46
A mérleg még eszembe se jutott:) Szerintem azt egyelőre nem veszünk, ha később úgy látjuk, hogy szükséges, majd beszerezzük.
401. Brigi2
2018. szept. 25. 10:24

Mi 3 hét múlva megyünk 4D babamozira, nagyon kíváncsi leszek, már alig várjuk.

Légzésfigyelőt mi biztosan fogunk venni, de ezt a férjemre bízom.

Én csak 28 hetes vagyok, de a férjem már most szólt, hogy tegyem össze a kórházi csomagot :D

2018. szept. 24. 21:59

Nekem nem nagyon kell majd csomagolnom, ausztriában a kórház ad mindent. Sztem max hálóinget viszek be,de azt is csak azért, mert komfortosabb a saját.

Babakocsiból mi is használtan vettünk, de van hozzá mózes, autós hordozó, meg a sportülés. Fújható a kerék, elég masszív, de könnyű írányítani.

Légzésfigyelővel egyenlőre úgy vagyok mint a mérleggel. Nem tudom, hogy akarok-e...

399. havanesekutyus (válaszként erre: 398. - Nancsi123)
2018. szept. 24. 19:32

Akkor még bőven ráérsz:)

Én a 34. hétbe lépek, én is remélem, hogy még nem lesz rá szükség, de már azért nyugodtabb leszek, ha kész lesz.

Babakocsiból mi egy használtat vettünk, igazából mást meg se néztem. Majd kiderül, mennyire válik be, bár állítólag kinövik hamar a gyerekek, szóval lehet, hogy vennünk kell később egy másikat.

2018. szept. 24. 19:24

Én 28. Hétben vagyok, még nem rakom össze a kórházi csomagot, reméljük bőven lesz időm.

Én Angelcare AC 403 típusú babaörzős légzésfigyelőt vettem. Nővérem is ezt használta, ebben teljesen megbízok.


Én a babakocsinál tartok még mindig.. 😂 Szerintem túl válogatós vagyok... nekem olyan babakocsi kéne, ami elfut terepen is, viszont kényes izlésem van.. 😂 a lényeg a felfújható kerék lenne, de sajna nem találom az igazit. 😞

2018. szept. 24. 15:19

Sziasztok,


összeraktátok már a kórházi cuccot? Én szerintem a héten összerakom, de remélem, még legalább 4-5 hétig nem lesz rá szükség.


Légzésfigyelő témában vagyok most tanácstalan. Vettetek már?

395. szilvi é.g. (válaszként erre: 394. - Bnusinna)
2018. szept. 21. 08:06

Nem aggódom. Gondolom azért mondta, mert kezd majd még kevesebb helye lenni és drasztikusan csökkenni fog a mozgása is. De nem félek. Itt van a doppler. Ha olyan van naponta ráhallgatunk 😊

Fura, h nem rég az uh képernyőjén mindent lehetett látni, most meg a koponyája alig fért bele 😂

Imádom ezt az időszakot és érdekes, h a testemet soha nem láttam szebbnek (még 51 kg csupa izommal sem). Jó. Szerencsésnek is mondhatom magam, mert nem szállt el a súlyom, nincs striám stb. De azért a kollagént csak elvesztjük, kicsit csak plötyibb minden, de akkor is 🤗

395. szilvi é.g. (válaszként erre: 394. - Bnusinna)
2018. szept. 21. 08:06

Nem aggódom. Gondolom azért mondta, mert kezd majd még kevesebb helye lenni és drasztikusan csökkenni fog a mozgása is. De nem félek. Itt van a doppler. Ha olyan van naponta ráhallgatunk 😊

Fura, h nem rég az uh képernyőjén mindent lehetett látni, most meg a koponyája alig fért bele 😂

Imádom ezt az időszakot és érdekes, h a testemet soha nem láttam szebbnek (még 51 kg csupa izommal sem). Jó. Szerencsésnek is mondhatom magam, mert nem szállt el a súlyom, nincs striám stb. De azért a kollagént csak elvesztjük, kicsit csak plötyibb minden, de akkor is 🤗

2018. szept. 20. 17:50
De ez a doki legalább nem akarja rádhozni a frászt...Én olvastam olyat, h azt mondták a csajnak 15!!! hetes terhesen, ha 20. héttől egy órán át nem mozog menjen be a korházba...hogy lehet ilyet mondani egy kismamának? Hát szívrohamot kap....Nekem pl most, hogy itt ez a hűvösebb idő, sokkal nyugisabb lett a gyerek...de tudom, hogy minden rendben, eszembe sincs aggódni...
393. szilvi é.g. (válaszként erre: 392. - Bnusinna)
2018. szept. 20. 10:05

Most végeztünk. Koponya végű fekvés, kb 1949g, ép méhlepény. Azon mosolyogtam, h azt mondta a doki, h a napi 10 magzatmozgás legyen meg. Mondtam, h ez a gyerek meg sem áll, nemhogy 10... 😂


A 4d és 5d külömbségre én is kíváncsi lennék. Mennyivel tudhat többet 😊 de az biztos, hogy élmény látni őket 😍

392. bnusinna (válaszként erre: 390. - Szilvi é.g.)
2018. szept. 19. 19:24
Ééésss Úr Isten!!!!! Te már nagyon a célegyenesben vagy... ooolyan kíváncsi vagyok😊
2018. szept. 19. 19:22
Az 5D szupi volt, bár nem tudom nagyon ad-e pluszt a 4Dhez képest. Amúgy jó volt látni ahogy "ásít", nyammog. Volt, hogy mo nevettünk és ő is elmosolyodott. Az uh-os csaj áradozott, hogy milyen kis cuki pisze orra van.😃 kiderült, hogy van haja, mondjuj azt már a 2d-s nézetbe mondta. Most számomra is bebizonyosodott, hogy fiú. Ott volt minden mogyi makkal😆 Jó élmény volt, mondjuk a videó amit megkaptunk azt jobban meg os lehetett volna csinálni, de ez már nem a gép, hanem a hely hibája. Jó volt, de kényszerem nincs, hogy mégegyszer menjek...
2018. szept. 19. 17:06

Kíváncsi vagyok milyen lesz az 5D :)

Mi holnap reggel megyünk a 32. heti genetikára. Kíváncsi vagyok.

Nekem is aktív, de helye már nincs annyi, így a forgások maradtak, ami iszonyat látványos is 😂 férjem sokszor megijed 😂

Ettől a héttől itthon vok. 2 hét szabival még. 8 kgnál tartok és stria mentes. Hidegen sajtolt argán olaj, plusz motherlove gát és babamasszázs olaj.

389. babika_ (válaszként erre: 386. - Bnusinna)
2018. szept. 17. 09:39

Én is ezt a testvajat használom, illetve Eucerint. A hasam striamentes, a mellem nem (akkor nem ezeket használtam)

A kicsike nekem is nagyon aktív, imádom, ahogy mocorog. A héten elkezdett csuklani is :D

2018. szept. 14. 21:37

KISMAMA MODELLEKET KERESÜNK!


Különleges kismamaruha kollekció fotózáshoz keresünk kismamákat!


Az ideális jelölt a fotózáskor kb 6-8. hónapban van, amikor már eléggé gömbölyödik a pocak, de még nem túl megterhelő egy több órás fotózáson részt venni, többször átöltözni.


Amit adunk:


-profi smink és frizura


-a Rólad készült képekből válogatott képsorozatot retusálva elektronikus formában


-harapnivalót, innivalót


A fotózás időpontja: 2018. szeptember 29. szombat


Helyszín: Érd (Parkváros, M7 mellett)


Várjuk fényképes jelentkezésed a kismamamodell2018@gmail.com e-mail címre 2018. szeptember 17-ig!


Amit írj bele a jelentkezésbe:


-neved, telefonszámod


-hány hetes terhes vagy most


-magasság, testsúly, csípő és mell méret, konfekció méret


-miért szeretnél részt venni a fotózáson


-küldj magadról 1-2 teljes alakos képet és egy arc fotót (smink nélkül, csak úgy lazán) :)


A fotózáson való részvételhez mindenkitől egy nyilatkozatot kérünk majd aláírni, amelyben hozzájárultok a rólatok készült képek általunk történő felhasználásához (weboldal, marketing anyagok).


A modell tapasztalat nem feltétel, de előnyt jelenthet! Minden testalkatú kismamát szeretnénk fotózni, jelentkezz bátran! :)

387. Kitti0704 (válaszként erre: 386. - Bnusinna)
2018. szept. 14. 15:24

Szia.

én kb 1 hónap múlva szeretnék menni 5D-re de azt olvastam hogy 3D-s szemüveggel otthon is meg lehet nézni ha olyan a tv.

nekem is nagyon aktív lett mostanság a picur este fél 10 fele szokott beindulni de akkor nagyon😅lekopogom nekem sincsenek még striák.

2018. szept. 14. 12:40

Sziasztok csajok!!

Mindenkivel minden rendben?

Ni holnap megyünk du. Fél5re 5D-s babamozira. Majd mesélek, hogy milyen volt. Megérte-e?

Amúgy a kis töki nagyon aktív mostanság, illetve lehet hogy eddig is ilyen aktív volt, csak már nagy és jobban érzem. Az utóbbi időben nagyon-nagyot nőtt a hasam. Tényleg úgy érzem magam, mint egy lufi, amit napra tettek. Várom mikor pukkadok ki..🙂 Szerencsére striák nincsenek, de kaptam egyik kolleganőmtől egy marha jó krémet. Hipp-es, és nem is krém állagú hanem vaj.

2018. szept. 5. 18:07

Brendonban légzésfigyelők hete van, ha érdekel valakit! Én ma rendeltem bébiőrzőset akciósan. 😊


Babakocsit meg megnéztem élőben és nem tetszik. 😂 kezdhetem elöldől. 😞🤣

384. Kitti0704 (válaszként erre: 383. - Szilvi é.g.)
2018. szept. 4. 17:29
Nekem csak bébiőr van otthon a tesóról(14hós),úgyhogy azt nem kellett vennem.nálunk is voltak ilyen beszélgetések 😁
383. szilvi é.g. (válaszként erre: 382. - Kitti0704)
2018. szept. 4. 16:36

Kíváncsiak leszünk. Jónak tűnik a rugózás is. Ez már nem felfújhatós, hanem valami más kerék.

Most a légzés figyelő megy a "cicaharc" 🤣 de lehet a férjemnek igaza van, h túl aggódom.

Szeretnék pelusra csatolhatót is, mert ha télen kint altatom a babakocsiba nehogy baj legyen. Szerinte ez már túlzás.

A vicces, h a minimanóba egy srác meg egy lányzó közt ugyan ez a beszélgetés zajlott le. Rájuk néztem, elmosolyodtam. Míg mi beszélgettünk, a férjem odaszólt a srácnak, h jobb ha elengedik a témát. Úgyis meg kell venni és így csak megspórólnak ők egy vitát 😂😂

382. Kitti0704 (válaszként erre: 381. - Szilvi é.g.)
2018. szept. 4. 12:01
Az egyik barátnőmnek van mikrus és nagyon jól néz ki.
381. szilvi é.g. (válaszként erre: 379. - Nancsi123)
2018. szept. 4. 11:53

Mi meg is vettük és a szívemre hallgattam :)

Szerelem első látásra és a funkciókról sem kellett lemondási ☺️

A baby gallardoban voltunk, de nem fogtak meg a kocsik, így a minimanóba kötöttünk ki és!A! szerelem sem 200 felett volt.

Mikrus star II. lett végül.

Felhívtam, h lemondjam a másik babakocsi. Tegnap hívtak, h pont a héten szállították volna... Micsoda véletlen.

Mi mellett döntöttetek?

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook