Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2018 decemberi babák fórum

2018 decemberi babák (beszélgetős fórum)

170. Brigi2
2018. júl. 4. 15:22

Köszönöm a gratulációkat! :) Először az én férjem sem akarta tudni, neki jó lett volna a legvégén. Én mondtam, hogy az kizárt! :D

Tranquility tesztet csináltattunk, és itt lehetett kérni a kisbaba nemét is. :) Alig vártam, hogy megjöjjön az eredmény, persze az volt a legfontosabb, hogy egészséges legyen. :)

[link]

2018. júl. 4. 14:45
Mi december 8-ra vagyunk kiírva, aztán meglátjuk vele is ismertették-e a programot 😀😀
168. babika_ (válaszként erre: 166. - Havanesekutyus)
2018. júl. 4. 14:37
Szerintem nyugodtan! :) Kezd egy jó kis csapat kialakulni :)
167. babika_
2018. júl. 4. 14:37
Mi december 3-ra vagyunk kiírva :)
2018. júl. 4. 13:24

Sziasztok,


én novemberre várom, de a novemberi babás klub nem valami aktív, így remélem, csatlakozhatok.

165. bnusinna (válaszként erre: 163. - Brigi2)
2018. júl. 4. 13:17

Nálunk dec. 13-án jön a gyerek.

Brigi gratulálok a kis herceghez, azt hiszem itt egyenlőre ti vagytok az 1. fiús szűlök.😀 Milyen tesztet csináltattál amivel kiderült a neme? Bár mindegy mert nekem párom nem akarja tudni, csak én. A gyerek meg már most apás és nem mutatja meg magát. Apa azt mondta ne, akkor ne!

164. Nancsi123 (válaszként erre: 163. - Brigi2)
2018. júl. 4. 13:10
Én december 21-re! :))) Most módosították december 24-ről :) Én is szeretnék karácsonyra otthon lenni :) Berakjuk a picit a fa alá :D Legszebb ajándék :)
163. Brigi2 (válaszként erre: 160. - Nancsi123)
2018. júl. 4. 12:13

Köszi! :) Engem is váratlanul ért, mert akaratlanul is azt kezded elhinni, amit a doki mond. Legközelebb biztos, hogy nem akarjuk majd hallani. :D

Mi december 20-ra vagyunk kiírva, jó lenne a Karácsonyt már otthon tölteni.

162. babika_ (válaszként erre: 161. - Nancsi123)
2018. júl. 4. 11:21
Nekünk lánynak :D
2018. júl. 4. 09:50
Na a kínai naptár szerint fiúnak kéne lennie. :D
160. Nancsi123 (válaszként erre: 159. - Brigi2)
2018. júl. 4. 09:48

Gratulálok a kisfiúhoz! :P Nekünk kislányt mondtak, de pont ilyen példák miatt igyekszem nem beleélni magam. :D Már amennyire ez lehetséges. :D


Ti mire vagytok kiírva amúgy?

159. Brigi2
2018. júl. 4. 09:41

Látom mindeni nagyon izgatott a nemét illetően. :) Mi mivel csináltattunk egy plusz vizsgálatot, már megkaptuk az eredményeket és egészséges kisfiú. :) Bár a doki lányt mondott :DD Hozzáteszem, hogy ő is azért megjegyezte, hogy még nagyon az elején kb. ő is tippel és bármi lehet.

Kínai naptárt ismeritek? Én nem hiszek az ilyen dolgokba, de eddig kb. minden ismerősömnek bejött és nekem is :D


[link]


Hízásra visszatérve, nekem semmi rosszullétem nem volt, valószínű, hogy ezért is híztam eddig majdnem 5 kilót. Úgy, hogy folyamatosan edzek, viszont nagyon vizesedek. :( A közérzetem jó, meg nem látszik 5 kilónak szerencsére. :)

158. Nancsi123 (válaszként erre: 156. - Babika_)
2018. júl. 4. 09:19

Kis titkolózós babátok van :D De annál nagyobb öröm lesz később. :)

Miénk nem szégyenlős, már a 15. héten megmutatta magát, de hát ezt mi még nem vesszük készpénznek. :D

Ma először iszonyatos késztetést érzek, hogy vegyek neki valamit. :D De próbálok erős maradni :D

157. Brigi2 (válaszként erre: 105. - Silvery03)
2018. júl. 4. 09:17

Jajj én nem vettem annak! :) Semmi gond! :)

Sajnálom, hogy nektek ilyen rövid ideig tartott....:(

156. babika_
2018. júl. 4. 08:47
Tegnap voltunk 18 hetes UH-n, minden rendben, csak eltakarta azt, amire kíváncsiak vagyunk: mi van/mi nincs a lába között :DDDDDDDDDDDDDDDDD De a lényeg, hogy egészséges :D
155. bnusinna (válaszként erre: 154. - Szilvi é.g.)
2018. júl. 4. 08:05
Na ha valami hasznos tippet mond a doki azt oszd meg velem is légyszi.☺
2018. júl. 4. 06:55

Cukik vagytok! Nem éheztetem magam, nem is a bomba alakról van szó, csak azt vettem észre, hogy 4-5 hetente van egy nagyobb ugrás :) azért néha még (sajnos) 1-1 sajtburger is becsúszik meg a túrórudi 😂 csak a rost és az inzulin miatt vettem vissza a szénhidrátot,de lásduk be...rómába azt kb 2 hónapra betároztam 😂


Ma ismételjük a 20. hetes genetukai uh-t. Betározok rudiból az tuti 😉😄


Ma rákérdezek a dokinál erre az emésztésre, hogy mit lehetne...


Ti hogy vagytok? Mindenkivel minden rendben? 😂

153. bnusinna (válaszként erre: 151. - Szilvi é.g.)
2018. júl. 3. 19:43
Túl vagy a felén, ez a 2,5 kiló semmi, igazából azt nem értem,hogy az orvosod miért nem nyugtat meg. Az emésztésem nekem se jó, de mondhatni, hogy ez majdnem normális....utána olvashatsz...de amúgy nekem is van, h 3 nap mire sikerül valamit produkálnom, máskor meg minden rendben. Sajnos ezt ebben a 40 hétben túl kell élnünk😉múltkor már hunyadi vizet is ittam, még csak egy apró mordulással se jelzett a gyomrom😆😆😆😆ez most hormonális, nem tudsz vele mit kezdeni. Egészségesen eszel,jól csinálod, de kizsákmányolni ne akard a szervezeted. Végül is egy kis embet növekszik bennünk. Ez azért nem semmi dolog!😍😍😍
152. Nancsi123 (válaszként erre: 151. - Szilvi é.g.)
2018. júl. 3. 09:31
Szerintem 2,5 kg nem sok 21 hetesen, sőt. Ügyes vagy nagyon! Ez az időszak nem a bomba alakról szól. Nagyon szépen étkezel és mindent megteszel, hogy egészségesek legyetek. :) Ha ez mellett is kicsit többet hízol majd a végére, akkor az azért van, mert szüksége van rá a szervezetednek. :)
151. szilvi é.g. (válaszként erre: 150. - Bnusinna)
2018. júl. 3. 07:14

Úgy látszik makacs "kölkök" lesznek :)


Én most kis gondban vagyok és remélem talán tudtok valami tanácsot adni (habár szegény Nancsi1234-et és Babika-t olvasva, ilyen probléma náluk most nincs. Drukkolok, hogy hamar túl legyetek rajta).


Mi a túrót csináljak az anyagcserémmel? Most rohamosan elkezdett nőni a pocakom (holnap lépek a 21. hétbe). Ezzel nincs is gond, imádom. Mellé bármennyire igyekszem, a kilók is jönnek fel (most tartok 2,5-nél, kb 4 nap alatt jött fel 1 kg). Ezt is betudom annak, hogy ő növöget, gyarapszik.


DE!!!! Kb. salátákat, zöldséget, csirkemellet, joghurtot, zabot, gyümölcsöt, sajtot és esetleg basmati rizst eszem. A szénhidrát, cukor bevitelt drasztikusan csökkentettem (nekem ir gynúm is volt előtte). Ennek ellenére az emésztésem kb a nullával egyenlő. Napi 20-30 percet tornázom. Bio zöldség-gyümölcs levet iszom reggelente, napi közel 3-4 l víz.


Van hasonló tapasztalatotok? Mit tudnék ezzel kezdeni?

2018. júl. 2. 15:31
Sziasztok! Ma voltam 16 hetes ultrahangon. Hihetetlen már 18-20 cm. 3 hónapja még csak egy kis bogyó volt....ja és a gyerekem már hülyének néz, ma jól szét terpesztett, de azért a köldökzsinórt a lába közé "tette", nehogy valamit is lássunk. 😀 úgyhogy majd talán a 20 hetesnél 🤣🤣🤣
149. babika_ (válaszként erre: 148. - Nancsi123)
2018. júl. 2. 08:23
Képzeld múlt héten én is így voltam, semmi étvágyam nem volt, csak azért ettem, hogy mégis valami legyen a gyomromban, szerencsére elmúlt. Én mondjuk nem hánytam, remélem rajtad is átmegy!
2018. jún. 30. 15:46

Huh én még ma is hánytam, pedig azért a 15. Hétre reméltem elmúlik. Én semmit nem kívánok, olyan nehezenre esik bármit is megenni. 😞 ma aranygaluskát sütöttem, ezen kívül még nem bírtam enni, sajna reggel sem.

De ha eszek, akkor nagyon rosszul vagyok. Úgy vagyok vele, hogy a szervezetem tudja mire van szüksége és mennyire. Pedig terhesség előtt egészséges életet éltem, heti 3 edzés +futás és egészséges kaják. Majd talán lassan visszalaálhatok a jó étkezésre.

2018. jún. 29. 17:19

Nancsi123! Ez hatalmas megnyugvás :) szuper hír! :)


Hát, az én ismerősi körömbe nem nagyon jött fiucska. Max rokoni körben 😅


A lányok állítólag erősebbek...de ettől függetlenül nagy gratula 😊


Én most kis diétát tartok. Cézársali, főtt kukorica,szőlő,zab és rubint réka terhes torna. Sokkal jobb a közérzetem és az emésztés. Jobban is esik, mint az oldalas... 😄

2018. jún. 29. 15:50
Sziasztok!kérdésem az lenne szerintetek meddig lehet szoptatni?most 15.hétben vagyok.
2018. jún. 29. 09:51
Hát akkor remélem tavaly sok jóképű fiúbaba született😆
144. babika_ (válaszként erre: 143. - Nancsi123)
2018. jún. 29. 09:37
Jesszus :D
2018. jún. 29. 07:52
Ez egy lányos év! Úgy képzeljétek, hogy a családunkba az idei babák közül 5/5 kislány😂😂😂😂
2018. jún. 29. 06:59

Nagyon örülök neked Nancsi. Akkor most már tényleg remélem, hogy nyugis terhességed lesz.

Di mi van itt csajok, mindenkinek hercegnőt hoz a gólya?👸👸👸👸👸

2018. jún. 28. 20:23

Voltam dokinál, azt mondta nincs komoly peobléma, napi 3*2 magne b6, esdig csak 2*1 volt és azt mondta nyugodtan szedjek no-spat.


Baba szépen növöget és a végére megmutatta magát, nem láttunk zacsikat, a doki azt mondta nagyobb a valószínűsége, hogy kislány, de még korai lenne kijelenteni. 😍😍

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook