Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2018 decemberi babák fórum

2018 decemberi babák (beszélgetős fórum)

20. Nancsi123 (válaszként erre: 19. - Brigi2)
2018. máj. 28. 15:45

Én is dec. 24-re vagyok kiírva :) Az étvágyam most kezd el jobb lenni. :)

Az edzést nekem is újra kéne kezdenem, csak én munka után olyan fáradt vagyok, hogy nincs energiám. :(

19. Brigi2
2018. máj. 28. 15:17
Sziasztok! Én szintén ma vagyok 10 hetes, december 24-re várjuk az első kisbabánkat. :) Nekem semmi bajom, sőt az étvágyam jobb, mint előtte sajnos...:D Eddig 3 kilót híztam, igyekszem odafigyelni, de szörnyen vizesedek. :( Én az edzéseket nem hagytam abba, folyamatosan sportolok, csak kevesebb súllyal edzek.
2018. máj. 28. 13:19
Sziasztok! Ma vagyok 10 hetes. :) Nagyon várom már a 13. heti uh-t. Puffadással sajnos én is küszdök, de mellette nálam még mindig jelen van az egész délelőtt tartó rosszullét. :( Egyelőre nem javul. Jövőhét hétfőn, 11 hetesen megyek a védőnőhöz.
2018. máj. 28. 08:02

Sziasztok!


Én ugyan novemberre várom a babát, de nem baj, ha csatlakozom? Most vagyok a 15. héten. Eddig mindenn a legnagyobb rendben, az összes eredményem jó. Dörmi (dokim becézi így, 8. heti uh felvétel alapján) szégyenlős, így még mindig nem mutatta magát :) Júni 4-én megyünk újra, hátha.... :D


Gratulálok mindenkinek a kis jövevényhez :)

2018. máj. 28. 07:48

Huhuuu..a puffadás...az itt is megvan :)

Én is rendszeresen sportoltam előtte, és a munka is pörgős volt, aztán egyik pillanatról a másikra minden megállt körülöttem. Azóta lelkes szurkoló lettem a csapatnál :)

2018. máj. 27. 16:56
Én sem híztam eddig, de a teherbeesésem előtt híztam pár kilót. Meg mivel előtterendszeresen edzettem és most abba kellett hagynom, így kicsit tartok tőle, hogy sokat hízok majd. Amúgy nekem a csípőm láthatóan kiszélesedett, pedig alapból nem keskeny. Illetve a hasam is nagy szerintem, de az meg a folyamatos puffadástól, mivel babu még nem látszódik ilyenkor.
2018. máj. 27. 14:54

Én is "fogytam " 2 kilót, pedig tényleg egyszer sem hánytam szerencsére. Evéssel meg úgy vagyok, hogy rengeteg gyümölcsöt még zöldséget kívánok, lehet ezért a mínusz kettő.

Én is femibiont szedek, meg még pluszba magnéziumot heti 3x, és heti 1 d vitamin.

Biztos minden rendben lesz.😊

Nekem 4-én kell visszamennem. Már nagyon várom,hogy újra lássam a kis szarost...😁

Nevekből nekem csak lány van eddig, Hanga, fiúnak nekem az Áron vagy a Botond tetszene de a párom nem nagyon rajong értük...😑

2018. máj. 27. 14:28

Én még a nevekkel hadilábon állok, bár még van idöm megrágni a témát :)

A hízás...létezik hogy kb semmit sem híztam...talán még lentebb is ment a súlyom, holott az étvágyam és az evési szokásaim nem változtak...Amióta megtudtam a Femibiont szedem, bár a dokim azt mondta, hogy ö csak az elsö trimeszter végéig ajánlaná, mert addig megkap minden vitamint a baba, utána már fölösleges, ha normális táplálkozás van.

Kedden megyek hozzá, most vagyok 12 hétben, aztán remélem (mert miért is lenne másképp :) ) minden rendben lesz ;)

2018. máj. 26. 21:21
Ti mennyit híztatok eddig? Van már pocakotok? Milyen terhes vitamint és vitamint szedtek?
2018. máj. 26. 08:41
Sziasztok! Én december 24-re vagyok kiírva. Nekem most kezd múlni az egész napos hányinger és talán az étvágyam is kezd visszatérni. Olyan szép hónap a december, eddig is imádtam, de eztán kedvencem.💜
2018. máj. 25. 20:22
Kezdünk szépen gyülekezni. Nekem a legközelebbi időpont az orvoshoz jun.4-e. Akkor leszek 12+5, a dawn kor vizsgálat 2. fele lesz, nagyon remélem azon az uh-on már látom, hogy fiu-e vagy lány. Nektek vannak már neveitek?
2018. máj. 25. 09:39

Sziasztok

Itt a második baba érkezik. Van egy 19 hós kisfiam aki lombik baba és most a fagyi tesó érkezik (fagyasztott embrió). Dec. 21.re vagyok kiirva. Tegnap voltunk uh. Idáig minden okés de a kombinált tesztre majd csak 13.hetesen megyünk addig izgul ás 😊

Ez a terhesség nagyon más mint az előző... Hányinger a köbön volt most kezd lecsengeni vagyis remélem... 😊

Mindenkinek könnyű babavárást kívánok.

2018. máj. 25. 09:01
Sziasztok! Csatlakozom én is. Én decembert 18-ra vagyok kiírva, hétfőn leszek 10 hetes. Nekünk ő harmadik baba lesz a családban, a 4 és 6 éves fiaink mellé. Már nagyon várjuk. :) Sajnos nekem az egész napos émelygés és hányinger egyelőre nem csökken. Már nagyon várom a 12. hetet, igaz UH-ra csak 13. hétre hívott vissza az orvos.
7. bnusinna (válaszként erre: 6. - Gvirag92)
2018. máj. 24. 22:32
Akkor egy időre vagyunk kiírva☺
2018. máj. 24. 10:19
Sziasztok,nálunk, elvileg december 13-án érkezik a Babóca :) Ő lesz az első baba :) remélem már nem sokáig leszek rosszul :D
2018. máj. 23. 18:04

Még itt sincs baba, így valóban egyszerűbb a pihenés :D

Most így a 11. héten egyre ritkább a rosszullét, bár tegnap délután és este pont elég rossz volt a helyzet :D

2018. máj. 22. 22:40
Nálunk elvileg 13án jön a baba. Nekem nagyon szerencsém volt/van semmi rosszullét, csak az álomkor, de már az is múlik...nálunk még nincs baba, így azért egyszerűbb volt átvészelni az alvós időszakot.🙂
2018. máj. 22. 19:30

Sziasztok!


Én is csatlakozom.:) Harmadik babánk lesz és 20-ra vagyok kiírva. Nagyon rosszul voltam pár napig. Inni sem tudtam, aztán felkelés előtt egy keksz lett tesztelve és bejött.:) Így már sokkal jobban vagyok. A fáradtság nehezen viselhető, 3 és 1 évesek a gyermekeim. Még itthon vannak velem.:) Pont ma gondoltam, hogy milyen jó lesz már 3 gyermekkel karácsonyozni. ( remélem)

2018. máj. 22. 19:07

Hello :)

Én csatlakozom a decemberi érkezéshez, ha minden jól megy december 8-án érkezik a manó :)

Most már elfogadhatóan érzem magam...5-6 héttöl atom émelygés...és álomkór. Most már egy fokkal jobb és elviselhetőbb, de eddig nehéz élvezni :D

2018. máj. 22. 08:56

Nehogy a decemberi babáknak ne legyen fórum nyitva...megérdemlik!

Ki hogy érzi magát? Ki mikorra várja pontosan a babát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook