Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2015 őszén születendő babák fórum

2015 őszén születendő babák (beszélgetős fórum)


2015. jan. 28. 14:38

Jó érzés lesz, sőt 8 hetesen már mocorognak is egy kicsit. (Bár ezekmég csak rángások, mert az idegek akkoriban épülnek ki.) De a legjobb a 12es ultrahang, ott már ficánkol, forog :)

Neked vannak új tüneteid?

Engem eléggé aggaszt hogy nem igazán vannak, maxi egy kis émelygés. Lánykámmal ilyenkorra már állandóan hánytam (bocsi) Remélem nincs baj, mert tényleg alig-alig van valami.

2015. jan. 28. 14:22
Ne is mond.. :( már nagyon várom akkor már látni fogom eddig csak a petezsakot láttam meg persze azt hogy jó helyen van :)
2015. jan. 28. 13:29
Igazad van nem (lenne) szabad túl aggódni a dolgokat. február 11 jó messze van még... :/
2015. jan. 28. 12:29
Dehogy nem csak próbálok úrrá lenni rajta. Én 11-én megyek dokihoz akkor leszek még csak 8 és fél hetes. Meg amúgy is minden rendben :)
2015. jan. 28. 12:16

Téged nem zavar, hogy nem tudod mi újság odabent?

Nekem mikor eszembe jut, mindig agybajt kapok. Annyi minden történhet a 12. Hétig mire újra láthatom... hétfőn újra elnézek a dokihoz, addigra betölti a 9. Hetet... hátha láthatom ismét :$ :D

2015. jan. 28. 12:08
Köszönöm :)
2015. jan. 28. 11:53
Akkor előre is boldog születésnapot neked!! :)
2015. jan. 28. 11:38

Én most szombaton leszek 23 :)

Jah hát igen Noémi neked már van egy picurkád :)

2015. jan. 28. 10:39
Egyébként ki hány éves? (Ha nem vagyok túl indiszkrét) Én 26 vagyok :)
2015. jan. 28. 10:36
Én most nem dolgozom mert szülési szabin vagyok. A főnököm még nem tudja, de majd márciusban (HA minden rendben lesz...) Szólok neki. Egyébként én operátor vagyok egy orvosi műszereket gyártó üzemben. Nem olyan szörnyű mint aminek hangzik, nem kell emberekkel dolgozni, és az a jó benne, hogy csak hárman vagyunk egy műszakban. Pont nekem való munka. :D Nem szeretek emberekkel foglalkozni. Itt meg bedugtam a fülem zenével, és megcsináltam a melóm és viszlát. Egyébként alkalmazott,-és képgrafikus vagyok, de a saját szakmámban nem könnyű elhelyezkedni...
2015. jan. 28. 10:29

Sajnos ha most eljövök táppénzre akkor meg alig kapok majd valami kis pénzt.. Pedig nem fogom hagyni hogy a kis szerelmünk (mert mi itthon így hívjuk a pocakom :D ) kárára menjen!

Te hol dolgozol Noémi? Tudja már a főnököd?

2015. jan. 28. 10:03
Megértelek, én is ott hagynám hamar, és eljönnék inkább táppénzre. Még teljesen egészségesen és babátlanul is épp elég elviselni őket, nem hogy így... És a babának sem tesz jót az állandó idegeskedés.
2015. jan. 28. 09:59
Pontosan így van ahogy mondod. Szörnyű megfelelően viselkedni. Főleg ilyen labilis idegallapotban már ha a párom rosszul néz rám már sírok, de ezt a vásárlók előtt nem tehetem meg..
2015. jan. 28. 09:55

Sajnos emberekkel dolgozni lehetetlenség ebben a mai világban... Iszonyatosan bunkók, és lekezelőek.

Azt hiszik hogy mivel ők "vásárlók" mindenhez joguk van, aki pedig ott dolgozik az csak egy rabszolga azért hogy ki legyen nyalva a fenekük... -.-

2015. jan. 28. 09:42

Én Szolnokon élek. Hát sajnos ez van egész nap állok mosolygok és az idegesítő vásárlókat próbálom higgadtan kezelni ami meg lehetosen nehéz . Napi 20 perc szünet és kész. Pisilni sem lehet bármikor menni.. Nehéz :(

A Lili és a Hanna nagyon tetszik, de maradok a Miránál :)

2015. jan. 28. 09:29

Budapest :)

Hát Ti?

2015. jan. 28. 09:16

Fiú Dorián, Lány Alexa. :) Bár én rajongok a Liliért is. :)

Honnan írtok?

2015. jan. 28. 09:13

Ha lány Hanna, ha fiu akkor meg nem tudom. Levente lett volna, de rajottem h megsem tetszik annyira :)

Szabinati milyen nevekkel keszultok?

2015. jan. 28. 08:30

Mariann vevőszolgálaton vagy és le se ülhetsz?? Jajjj...mondjuk én is álló munkát végzek, de azért ha éppen nincs senki, letehetjük a fenekünket. :D

A Mira nekem nagyon tetszik. Olyan kis különleges.

Noémi nektek nevek?

2015. jan. 28. 08:15

Sziasztok Lányok! :)

Szabina jó hallani rólad! Örülök hogy lelkiekben rendben vagy, az a legfontosabb.

Mariann sajnos ez a január általában ilyen szerencsétlen hónap a legtöbb baj ilyenkor történik... Legalábbis én úgy vettem észre.

Én most nem dolgozom,lévén hogy van egy 14hónapos lányom, de vele a 38.hétig dolgoztam. A végén úgy "dobtak ki" a munkahelyemről hogy menjek már pihenni. Nagyon szeretek ott dolgozni. (Ami a mai világban nagy szerencse)

123. 19Mariann92 (válaszként erre: 122. - Fszabyna1987)
2015. jan. 28. 07:49
De azért ne dolgozd túl magad :) Mivel én egy nagy áruház vevoszolgalatan vagyok elég kétséges hogy max 5.honapig maradok. Nem kell az idegeskedés na meg az hogy le sem ulhetek egy percre sem. A nevekben már biztosak vagyunk. Ha lány Mira ha fiú Arnold. A fiú nevet a párom választotta :)
2015. jan. 27. 23:15

Ohhh Csajok. Köszönöm jol vagyok csak sok volt ma a melo. Azert nem irtam. Jol vagyok csak eros a vérzés nagyon meg fajok. De a lelkem jol van bizom a dokiban es meg tud engem nyugtatni.

Mariann pihenj amennyit csak tudsz.

Ki meddig fog dolgozni?

Neveken gondolkodtu?

2015. jan. 27. 18:16
Oh de jó hogy vége ennek a napnak... Elromlott az autó a radiátorbol ömlött a víz.. Elég volt mára :(
2015. jan. 27. 17:34
Helyes :)
2015. jan. 27. 14:44
Csütörtökön kell vissza mennem a háziorvoshoz addig pihenek. :)
2015. jan. 27. 13:53
Végre egy jó hír :) Azért pihenj még, nehogy vissza ess.
2015. jan. 27. 13:42
Jobban vagyok köszönöm :) Már csak az orrom folyik állandóan és kohogok de ez már ki birhato. Az is nagyon fincsi lesz :)
2015. jan. 27. 13:37

Ezekszerint jobban vagy már? :) Örülök neki!

itt húsleves készül, meg tepsis csirkehús ananásszal+rizibizi :) megvagyok köszönöm, szédülök mint a fene, de csak állva :/

Szabina hogy vagy?

2015. jan. 27. 13:14
Szia Noémi! Én jól vagyok. Reggel megerkezett az émelygés hányinger. A család rantotthust kért most azzal bíbelődom :) Te jól vagy? Szabina?
2015. jan. 27. 12:56

Sziasztok

Ki hogy van ma?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook