Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012. aug.-szeptemberben születendő babák fórum

2012. aug.-szeptemberben születendő babák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2012. jún. 28. 19:52

Sziasztok!


Én se értem, hogy mi van ezzel. Pedig én alapba tagja vagyok már ennek a klubnak.

2012. jún. 27. 19:11

Sziasztok!

Én augusztus 18-ra vagyok kiírva,első babánk lesz.

Akartam csatlakozni a klubba,de nem engedtek!

249. Alexandrovna (válaszként erre: 248. - Manci9)
2012. jún. 26. 20:43

Szia!


Először jelentkezni kell.

Mit tudhatunk rólad? Első baba?

248. manci9
2012. jún. 26. 14:14

Sziasztok!


Szeptember 19-re várom első babámat, szeretnék csatlakozni hozzátok ha lehet még. CSak nem tudom, hogyan kell. Valaki tudna nekem segíteni?

247. icikepicike2 (válaszként erre: 245. - R75)
2012. febr. 12. 19:30
Köszi infót! jelentkeztem a klubotokba :)
2012. febr. 11. 18:36
Szia! Hogyan lehet oda csatlakozni? Új vagyok még itt!
245. R75
2012. febr. 11. 18:23
Sziasztok! Van egy 2012 augusztusi babák klub, már vagyunk ott egy jó páran, aki szeretne esetleg csatlakozhatna... ja, ez természetesen a szeptemberiekre is értendő..
244. medimonika (válaszként erre: 237. - Icikepicike2)
2012. febr. 10. 18:35
Szia! Igen, az első babánk, és nagyon nagy élmény!!! (aztán remélem 3-4 hónap múlva is ezt fogom mondani) Ha jól értelmeztem nálatok most jön a második gyerkőc? 16.hét körül lehetsz? Én egy kicsit a hízástól azért tartok. Ha jól olvastam te az elsőnél 22kg-ot híztál és a szülés után pár héttel ismét 57 kg voltál? Azt mondják ez a szoptatástól is függ, mert ha az embert jó sokáig tud szoptatni, akkor szinte olvadnak le a kilók. További szép napot!! :-)
2012. febr. 10. 15:12
Köszönöm,hogy írtatok :) Remélem nálam is elmullik a húsundor.Probálok azt enni amit megkívánnok.Most megyek a kislányomért iskolába s bevásárolok a lecsohoz,most nagyon megenném :) Doki azt mondta,hogy sok tej,tejtermék tojás amit egyek. Terhesvitamint pár napja kezdtem el enni,mert a Gr...tól még jobban hányingerem lett,s most tudtam szerezni a 3dik városban folyékony terhesvitamint! Bízzok benne,hogy most minden rendben lesz :)
242. Dávid herceg (válaszként erre: 240. - Icikepicike2)
2012. febr. 10. 15:06
Szió! Látom elkezdtél naplót "írni". Én is leírom, hogy tudjam mikor mi volt. Kár hogy a fiammal ezt nem tettem meg.
241. Dávid herceg (válaszként erre: 239. - 25Anita25)
2012. febr. 10. 15:05
Szió! Gratula a babócához!!! Üdv köztünk! Most biztos minden rendben lesz! :)
240. icikepicike2 (válaszként erre: 239. - 25Anita25)
2012. febr. 10. 14:30
Szia! üdv itt, és gratulálok a babádhoz! Most biztos minden lesz, boldog babavárástneked is! Húsundor nálam is megvolt az első 12 hétben, de azután szépen elmúlt. Nekem a terhesvitamin meghozta az étvágyam.
2012. febr. 10. 13:07
Sziasztok! Csatlakozhatók? :) 10hetes kismaama vagyok,szept 9re vagyok kí irva. Nekem van fogadott orvosom,mert van az előzményeimben 1 vetélés s két missed ab. Van egy 7éves kislányom. Engem sajnos nem került el a hányinger,hányás :( Ez mellé társul a hús s a húskészítmények elleni undor is,semmilyen húst nem tudok megennni. Valaki volt így? Mindenkinek szép örömteli babavárást kívánnok :)
238. icikepicike2 (válaszként erre: 235. - Alexandrovna)
2012. febr. 10. 08:36
Biztos nagy élmény lesz látni a picikét. Majd írd meg mi volt. :)
237. icikepicike2 (válaszként erre: 236. - Medimonika)
2012. febr. 10. 08:36
Szia, üdv köztünk! Gratulálok a babához! És boldog babavárást kívánok! Első babátok, ha jól értem?
2012. febr. 9. 19:11
Sziasztok! Szeretnék csatlakozni hozzátok, ugyanis augusztus 25-re várjuk a kisbabánkat! Olvastam egy pár hozzászólást, pl a sportról, a hízásról, a rosszullétről és hogy kinek mit mondott az orvosa, vagy a védőnője. Elmesélném én is hogy mit tapasztaltam eddig. 12.hétben vagyok, szerencsére csak 1 hét volt amikor nagyon émelyegtem és az is délutánra jött rám, és egyetlen egyszer hánytam, az is este történt. Sajnos azon a héten nem csak az émelygéstől szenvedtem hanem a terhességi székrekedéstől. Azóta jobban oda figyelek hogy jó sok zöldséget és gyümölcsöt egyek. Nekem ez bevált. Reggel gyümölccsel kezdem, és délután uzsira is mindíg azt eszem. Igazából a hízásra próbálok oda figyelni, illetve inkább rendszeresen és egészségesebben próbálok étkezni. Talán szerencsém van azzal is hogy nem igazán vagyok (még) kívánós. Amit nagyon kívánok az a tej, mandarin és a kinder pingui. Nem vonok meg magamtól semmit, még néha néha egy kis forralt bor is iszom. (egy kicsit). Ha este 9-kor megéhezem, akkor eszek egy pár falatot, de mondom még egyszer hogy talán szerencsém van hogy nem vagyok kívánós. Lehet hogy később az leszek. 58kg-mal kezdtem és most 61 vagyok a 12..hét után. Bár a védőnőhöz én mindig délután megyek, legtöbbször ebéd után, mindig ruhába, csizmába (most télen van rajtunk ruha bőven) mérlegel. A sportot ajánlotta a doki. Amit nem az a futás, a nagyon ugrálós sportok, lehet egy kis lassú aerobiK, jóga, step aerobik, jó sok séta, és tavasztól egy bizonyos ideig a kerékpározás.
235. Alexandrovna (válaszként erre: 233. - Icikepicike2)
2012. febr. 9. 16:11
Én szombaton megyek a 9 hetes ultrahangra. Már várom nagyon :)
234. Dávid herceg (válaszként erre: 233. - Icikepicike2)
2012. febr. 9. 13:31
Szia! Én ma voltam, de más miatt. Legközelebb 2hét múlva (11.héten) megyek akkor kapom meg a beutalót.
2012. febr. 9. 09:19
Ki, mikor megy legközelebb dokihoz?
232. icikepicike2 (válaszként erre: 231. - Dávid herceg)
2012. febr. 9. 09:18
Szia! Nekem ezekkel nincs már gondom szerencsére, de van helyette más. Éjjel sookat kell WC-re járni, és néha ájulás kerülget. Ezek sem jobbak. Másfél hét és megyek AFP-re, aztán ha annak meg van az eredménye akkor uh-ra.
2012. febr. 8. 16:50
Sziasztok kismamik! Hogy vagytok? Hogy telnek a mindennapok? Hányinger? Mellfeszülés? Remélem már csillapodnak! Nekem most megint csak csökkent a hányingerem. Remélem már nem is jön vissza. :D
230. alma.almácska (válaszként erre: 229. - Boren)
2012. febr. 6. 14:55
Hát a szülészetéről jókat hallottam, állítólag fel van újítva.... a csecsemőosztályt nem ismerem. Sajnos a PIC-ről tudok írni, de nem vmi objektíven, viszont nagyon jó, hogy van helyben! Nagyon kemény munkát végeznek, a kora babákkal, és biztos nagyon profik, de én alig vártam, hogy kikerüljünk onnan, és úgy jöttünk el hogy soha többé János kórház.... de a kisfiam nem volt nehéz eset, másfél hetet töltött benn, de a végén csak a leletekre vártunk.. de nem igazán tudnak igazi támogatást adni a szoptatásban, és nagyon kevés időt tölthettem a kisfiammal... ez engem akkor kiborított, de persze ott igazán súlyos esetek is vannak...és nem mi voltunk az elsők
229. Boren (válaszként erre: 228. - Alma.almácska)
2012. febr. 6. 11:18

Szia Alma,

milyen véleményed van a János kórházról. Én augusztus közepén fogok szülni a Jánosban, ott van fogadott orvosom. Gyomorégésem nekem is volt az első 8 hétben, akkor Salvus gyógyvizet ittam, és enyhült a gyomorégés, bár nagyon rossz íze van, de megéri naponta kétszer 1 decit inni.

228. alma.almácska (válaszként erre: 226. - Agica29)
2012. febr. 5. 21:29

hát a csecsemő osztály szörnyű volt, sajnos nálunk gondok voltak így átvitték a fiamat a János kórházba... sokat gondolkoztunk, hogy mi legyen a másodiknál, de szülni jó volt ott, mondjuk én azt ajánlom ha vkinek előre láthatóan nem lesz egyszerű szülése, a babával lehetnek gondok menjen máshova...ahol van PIC

többek között azért is járunk magánrendelésre, mert a férjem csak akkor tud jönni, ha tuti bejutunk akkora amikorra időpontot kaptunk.

Egyébként gyomorégésen és fáradságon kívül egyelőre nincs más bajom.

227. Dávid herceg (válaszként erre: 225. - Agica29)
2012. febr. 4. 22:31
Nálunk ez úgy alakult, hogy a reggeli ultrahang meg a ctg nem volt valami bíztató így az orvos akihez jártam terhesgondozásra beutalt a szülészetre, mivel 2 ujjnyira nyitva is voltam. Ott megvizsgáltak, aztán mondták hogy a kispapa menjen le, és jelentkezzen be ezzel a mondattal: Csókolom szülni jöttünk! Onnan már minden ment magától. Na meg jó gyorsan. :)
226. Agica29 (válaszként erre: 224. - Alma.almácska)
2012. febr. 4. 19:30
Szia! Gratulálunk Neked is! Ezek szerint meg voltál elégedve a Szt. Imrével és a dokiddal is. Mi még erősen gondolkozunk a fogadott orvoson, de szerintem helyette inkább eltetetjük a babánk őssejtjeit. Te hogy vagy? Hogy viseled a kezdődő várandósságot? Másmilyen mint az előző babádnál?
225. Agica29 (válaszként erre: 223. - Dávid herceg)
2012. febr. 4. 19:23
Köszönöm, megvagyok én is, kezdek kilábalni a megfázásból. Annyit gondolkoztam ezen a fogadott orvos dolgon... most a terhesgondozást a rendelőintézetben bonyolítom, bár a doki bizalmasan kezembe nyomta a névjegykártyáját. Végülis minek fizetem én a TB-t, ha minden egészségügyis dolgomat magánban kell elintéznem? Területileg a MÁV-Kórházhoz tartozom, és oda megyünk szülni is. Csak jót olvastam róluk. De ez hogy működik, ha nem lesz fogadott orvosom/szülésznőm? Odamegyünk a kispapával, hogy jöttünk szülni és kész? Már bocs, hogy ilyeneket kérdezek, de nekem első baba, és minden teljesen új... Ráadásul nálunk váratlanul is jött, így az orvos-fogadás díját inkább a babánkra költjük. Csak attól félek, hogy kiszolgáltatott helyzetbe kerülök...
2012. febr. 4. 17:12

Sziasztok!

Gratulálok minden kismamának és kispapának!!! és szeretnék csatlakozni hozzátok. Szeptemberre várjuk a második gyermekünket :)

Én a Szt Imrében szültem, valószínűleg most is ott fogok fogadott orvosnál.

223. Dávid herceg (válaszként erre: 221. - Agica29)
2012. febr. 4. 13:18
Szia! Én a fiamat az ügyeletesekre bíztam. Szerintem most se lesz ez másképp. Én a Dél-Pesti Jahn Ferenc kórházban szültem, most is oda tartozom. Amúgy jól vagyok köszönöm! És te?
222. Alexandrovna (válaszként erre: 221. - Agica29)
2012. febr. 4. 13:01
Szia! Még nem tudom melyik orvosnál fogok szülni, ez szerintem attól is függ, hogy császár vagy sima szülés. Nagyon hideg van:( A szombathelyi kórházba fogok szülni.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook