Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2009 szeptemberére várt babák fórum

2009 szeptemberére várt babák (beszélgetős fórum)


153. Hisztikirálynő (válaszként erre: 151. - Reka0717)
2009. jan. 19. 15:13
szerintem nem
152. Hisztikirálynő (válaszként erre: 149. - Reka0717)
2009. jan. 19. 15:12
lehet, hogy a doki ki fog írni, ami nem is lesz rossz szerintem. A pecsételéssel nem szabad viccelni. Nekem is egyből mondta, amikor pecsételtem, hogy na akkor innentől kivon a forgalomból és feküdnöm kellett egy jó darabig.
2009. jan. 19. 15:12
Amúgy nem átr a bébinek az ilyen korai hüvelyi uh???
2009. jan. 19. 15:11
oké, akkor inkább maradok a gravidánál, jelenleg azt szedem.
149. Reka0717 (válaszként erre: 146. - Benvik)
2009. jan. 19. 15:09
Húha.Én holnap dolgozom.Ráadásúl álló munkám van.Vagyis leszoktam ülni,de holnap területi vezetővel leszek.Nekem 3x1 magnab6 mondott.
148. benvik (válaszként erre: 144. - Hisztikirálynő)
2009. jan. 19. 15:08
A kismamavitaminban benne van. Túladagolni sem jó.
147. Reka0717 (válaszként erre: 144. - Hisztikirálynő)
2009. jan. 19. 15:07
Nem kell hozzá recept.Viszont olvasd el mi van az elevit be.Már szerintem benne van.Nekem azt mondta a doki vagy -vagy.Elevitet akarok szedni.de itthon folsavam volt ezért most annak álltam neki
146. benvik (válaszként erre: 141. - Reka0717)
2009. jan. 19. 15:06

Szia!

Nekem is volt a lányommal ilyen barnázás a 7. héten. Nekem fekvés volt szigorúan egy hétig az ítélet. Csak wc-re kelhettem fel. Továbbá 3*2MagneB6. A második héten is nagyrészt feküdnöm kellett. Aztán szigorúan kímélő életmód. Viszont onnantól dolgozni már nem engedett.

145. Reka0717 (válaszként erre: 143. - Hisztikirálynő)
2009. jan. 19. 15:05
Ma felhívtam a dokit és mondtam neki.Azt mondta hogy lehet a beágyazódástól is,viszont lehet a vetélés jele is.Szedem a folsavat meg most már a magnét is.Csak nem lesz semmi baj.Amúgy a terhességi naptár szerint szeptember 8. lenne.
2009. jan. 19. 15:03

Csajok!

Szed valamelyikőtök a kismamivitaminon felül külön folsavat? Arra gondoltam, hogy nem ártana azt is szednem. Lehet vény nélkül kapni, vagy csak orvos írhatja fel?

143. Hisztikirálynő (válaszként erre: 141. - Reka0717)
2009. jan. 19. 15:00

Szia!:)

Ha pozitív lett a legutolsó teszted, akkor biztos baba van a pocidban:)

A pecsételés nekem ismerős dolog, mert a kislányomnál 5-6 hetes voltam kb. amikor elég rendesen pecsételtem, elmentem dokihoz, aki mindent rendben talált, viszont írt fel kúpot, amit a 3. hó végéig "szednem" kellett, utrogestant. Utána már nem is volt gond.

Ha szerdán mész uh-ra, szerintem feltétlen mondd majd a dokinak, hogy pecsételtél kicsit.

A pocifájdogálás szerintem mindenkinél megvan:)

Vigyázz magadra és majd számolj be, hogy mit mondott a doki az uh-n!:)

142. yali
2009. jan. 19. 14:58

Kedves lányok, csatlakozhatok?

Én ma vagyok 6+2. Orvosnál voltam, lerletek megvannak, UH-ra 02.02-án megyek.

2009. jan. 19. 14:52
Hello!Dec 2-án jött meg utoljára.azta semmi.csinálam 2 tesztet negatív lett.12-én voltam dokinál.szerinte mivel puha volt a méhem babám lesz.tegnap kellet új tesztet csinálnom,ami pozitív lett.viszont utána volt sötétbarna folyásom.Azóta nincs semmi.nem görcsölök és nem is vérzek.Néha ilyen pici szurkálós érzést érzek a hasamban.A doki szerdára hívott uh-ra addig magneB6-ot javasolt.Van valakinek ilyen tapasztalata???
140. Borsi :-) (válaszként erre: 125. - Bodrika)
2009. jan. 19. 14:06
Gratulálok Bodrika!De jó lehetett!:o)Annyira várom,hogy én is mehessek már uh-ra.Legszívesebben mindennap mennék.:o)
139. benvik (válaszként erre: 138. - Csillu...)
2009. jan. 19. 10:04
Na ezzel ki is éltem magam az elkövetkező pár hónapra. Innentől nyugi van, de ez még kellett:-))) Nem vagyok az a fenekemen megmaradó típus.
138. Csillu... (válaszként erre: 137. - Benvik)
2009. jan. 19. 09:56

Nem is tudom mikor koriztam utoljára.:-)

milyen jó lenne.Vigyázz magadra nagyon!!

137. benvik
2009. jan. 19. 09:07

Sziasztok!

Látom gyűlümk szép számmal. Ennek örömére most öntöttem magam nyakon a kávémmal:-)))) Így ma marad a kómázás:-)))

Hétvégén bátor voltam, és 10 év után újra korcsolyát húztam. Na nem sokat mentem, tiszta para voltam, hogy hasraesek. De szerencsére megúsztam. Apa közölte is ha esek, akkor inkább hanyatt. Köszi, mintha az olyan egyszerű lenne.

136. Csillu... (válaszként erre: 135. - Moki-kopi)
2009. jan. 19. 08:37

hát így már értelek:-)

én is pont addig a napig mértem,amikor +-at teszteltem.Nekünk a hőgörbével sikerült a babácska.:-)

135. moki-kopi (válaszként erre: 134. - Csillu...)
2009. jan. 19. 08:33

ja, azóta én sem mérem a hőmet... egész nap tiszta ideg lennék, hogy akkor most ez mért ennyi, meg annyi...


most varásnapra, tehát tegnapra nem vártam, ezért keltem így, hogy tuti lent van a hőm... megmértem és lejjebb is ment, de csak egy tizeddel, elkeseredtem és gondoltam, hogy ha már felkeltem megcsinálom a tesztet.... szomorúan ücsörögtem a mérlegen a fürdőszobában, aztán felkeltem, hogy most már kidobom az ismét negatív tesztet... erre ott volt a két csík... most jó darabig nem mérem ;)

2009. jan. 19. 08:21

Szia.

én is azt remélem,h csak álmodtam.csak az a baj,h olyan kedvetlen lettem,h tuti kitart egész nap.:-(

mióta a tesztem + lett nem merek hőmérőzni,pont ezért,h legalább ezért ne stesszeljek.nagyon bátor vagy :-))

2009. jan. 19. 07:50

Szia Csillu!


szerintem csak ezt álmodtad, mert most ez foglalkoztat... vasárnap hajnalban arra keltem, hogy te szent isten, lement a hőm... (ugyanis hőmérőztem és rettegtem attól, hogy lemegy és megjön)...


Csak nyugi, most nem szabad semmin sem idegeskedni :)

2009. jan. 19. 07:39

Sziasztok.Jó reggelt.

mi még nem mertük elmondani itthon az előző babácska miatt.pedig már milyen jó lenne:-(

azt álmodtam,h fáj a hasam.akkor lehet,h fájt is???

131. Hisztikirálynő (válaszként erre: 125. - Bodrika)
2009. jan. 19. 07:26
Bodrika, nagyon örülök, hogy minden rendben volt az uh-n:) Csak így tovább kis Pocaklakó:)
2009. jan. 19. 06:52

csütörtökön doki, aztán ha minden rendben, akkor hétvégén elmondjuk a szűk családnak a jó hírt. Valami jó kis megsiratós módon szeretném, bőgjenek csak a nagyik is :D


Próbálok feltenni a tesztekről képet.

2009. jan. 19. 06:50

sziasztok, jó reggelt!


Bodrika! ezek szuper hírek!!!!


üdv az újaknak :) és gratula a + tesztekhez... remélem nagyon sokan leszünk ebben a topikban :)


Nem bírtam ki, és ma is csináltam egyet, kirángattam férjet is, hogy nézze a csíkokat, szegény olyan álmos volt, hogy nem nagyon látott semmit :DDDD

DEEEEE! ott volt a két csík :D

ja és rizsnek hívjuk a babót, mert annyira nagyon picike még :)


Bocsánat, hogy össze-vissza fecsegek, de még mindig olyan mintha álmodnék, és félek, hogy egyszer csak felébredek...


HAsam nekem is fájt éjjel, csak és kizárólag háton tudok aludni,ha oldalra fordulok, már akkor is fáj, húzódik, nemcsak hason fekve. Ez normális???? mármint,hogy oldalt fekve is fáj?

2009. jan. 18. 23:04

Sziasztok!

Nyuszzó, persze, hogy csatlakozhatsz, és Mindenkit, aki "új" én is nagy szeretettel köszöntök!


Gratulálok a csodálatos születésnapi ajándékhoz, Bodrika! Ennél szebbet tényleg nem kaphattál volna!


Én Gravidát szedek, valaki lent kérdezte, ha bekajálok, akkor semmi gond, de ha előtte keveset eszem, akkor bizony próbál visszajönni... De étvágyam nincs, ilyenkor tényleg hasznos a vitaminbomba.


Pénteken a kórházban azt mondta a nődoki, hogy azért nem ajánlják rögtön, vérkép nélkül, mert elég drágák ezek a multivitaminok, és sokaknak ez elérhetetlen! Viszont 50 db folsavtabletta, ami a növekedéshez, idegrendszerhez, vérképzéshez, farkastorok, nyúlszáj, nyitott gerinc megelőzéséhez kell, 1000 ft kb, szóval elérhetőbb, és a multivi-ben is ez a legfontosabb. Úgyhogy én szedem a Gravida mellé a 12. hétig.


Képzeljétek, ma már a saját házunk szeretett illata sem tetszett, mikor kintről bejöttünk... Az Intersparban pedig, mint egy vadászkutya, végigsoroltam, hogy melyik vásárlón milyen avonos parfüm van. :)


A pocim még nekem is szokott fájni, így 1 óra híján 7 hetesen. De csak napi 2-szer kb, mensisen, pár percre, max 10-re. Viszont akkor fájósabb, és akkor tart tovább, ha fáradt vagyok. Erre figyelni kell. Kevesebbet bírok már most...

A cicifájás nem szúűnik, sőt, talán rosszabb.

Egyébként minden oké, életünk legszebb előszobafalát hoztuk össze végre ma, mellé egy szép tükörrel. :)


Mindenkinek szép álmokat!

Puszi,

Judit

2009. jan. 18. 22:57

Bodrika, igeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen :)


Nyuszzó, üdv :) milyen idős a gyerkőcöd?

2009. jan. 18. 22:40
Sziasztok, új vagyok. Csattlakozhatok? A kalkulátor szerint a kiírt időpont szeptember 7. lesz. A második babánk lesz. Az elsőnél kb. 5. hónap végéig rosszul voltam (hányinger, hányás stb.) Sajnos most is ez van, de azt hiszem sokkal korábban kezdődött és rosszabb is. Hányni még nem hánytam, de egész nap hányingerem van és alig állok a lábamon. Hát csak remélni tudom, hogy nem tart 5 hónapig.
125. bodrika
2009. jan. 18. 22:34

Megjöttem!


Képzeljétek dobogot ezerrel,hangosan,hallottam!El sem hiszem,sírtam nagyon ám!Ma vagyok 7 hetes,manócska 6 mm,petezsák 20mm,olyan boldogok vagyunk!

Pözümi nagyon jól érezted,pont akkor hallottuk amikor írtál!Köszönöm,hogy így vártál!

Mindenkinek köszönöm,aki gondolt rám,sokat segített.Remélem most már rendben lesz minden,nagyon vigyázok rá!

Mondtam már,hogy tiszta apja?:)

Szép álmokat!

2009. jan. 18. 21:33
Bodrika, várjuk a jó híreket :) ha minden igaz, ezekben a percekben a picúrod szívecskéjéről a pulzáló képet nézed...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook