Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 18 éves budapesti és környéki lányok fórum

18 éves budapesti és környéki lányok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. dec. 4. 20:31
én még soha nem lovagoltam, pedig barátnőm már jó ideje győzköd, ő nagyon nagy lóimádó. ha ennyi mindenkinek tetszik, lehet nekem is ki kéne próbálni.:)
2009. dec. 4. 20:30
*éves
2009. dec. 4. 20:29

Engem Briginek hívnak, és 17 évas vagyok.:) utálom ezt a mesélj magadról részt, mert nem tudok mit mesélni.:D zenébe mindent meghallgatok, ha tetszik:P Amit még érdemes megemlíteni, hogy van két kutyusom, és imááááádom őket:)


Noncsi! Van egy képed, amin épp szüretelsz..van szőlőtök?:P jajjj nekünk rengeteeeg és utálom is nagyon:D

587. Noncsi18 (válaszként erre: 586. - F4tt0um4)
2009. dec. 4. 18:56

Nekem 5 éves lesz az öcsém, meg van egy nővérem ő Győrben lakik....

Jaj én is milyen lázadó voltam :D De már kinőttem :D:D

Hmmm zene...... Mindenevő vagyok :D Igazából kedv függő nálam nagyon! Van amikor olyan nyálas zenét hallgatok, hogy el se merem mondani :) Van amikor meg hardsztájl-t :) (direkt írtam így, mert amúgy nem engedi hoxa) És még a kettő között is :)

2009. dec. 4. 16:39

Sziaaa! naaa még valaki..dejóóó :)

Én Fatiii vagyok, 16 éves, Úriban lakom..vidék (H) :D

hát mit mondjak magamról?! imádom a gyerekeket én is, van egy öcsém aki 2 éves lesz áprilisban, meg egy báttyám meg egy nővérem...utálok itthon lenni utálok a suliba lenni :D lázadó vagyok...na jó azért annyira nem..én is szeretek lovagolni meg korizni meg kézizni, meg áááá sok mindent...zenével hogy állsz? miket szeretsz? én Reggae, Jungle, D'n'B, Ska...hát ennyi :D

585. Noncsi18 (válaszként erre: 584. - Mazzzsidrazzzsi)
2009. dec. 4. 14:50

Na szép.... :)

Hmm...... 19 éves vagyok :D Várpalotán laktam 17 éves koromig, utána elköltöztem egy évre Egerbe...Most a barátommal élek Pesten, már annak is egy éve. Amúgy 2 éve vagyunk együtt! Szeretnék jövőre leérettségizni, mert már halasztottam évet.... Babysitter és házvezetőnő vagyok, de hogy még mi leszek ha nagy leszek azt nem tudom :D:D

Van egy kutyusom, meg 2 hörim, jah meg ízeltlábúak...

Szeretek olvasni, netezni (főleg hoxa) :) , korizni, lovagolni, vásárolni, vagy csak nézelődni, szerintem mint a legtöbb fiatal :) szeretem a szép ruhákat áááá imádok nézelődni :D Szeretem a szép kiegészítőket is......


Mi érdekel még? :)


Én meg lusta vagyok visszaolvasni :D Úgyhogy ti is meséljetek...? Mivel töltitek napjaitokat?

584. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 582. - Noncsi18)
2009. dec. 3. 19:45
dejóóó, persze h csatlakozhatsz. akkor kezdjük az elején. lusta vagyok kérdezgetni, uh csak egyszerűen mesélj magadról:P:)
2009. dec. 3. 19:44

:D:D napi 5ször fésülködök legalább, nem bírom kócosan a hajam. Ja és folyamatosan vasalom:D utálom egyénként a hajam. hullámos és minden reggel kivasalom, de mire beérek suliba bekunkorodik, tudod olyan idétlenül:D uh első a hajvasalás suliba is.:D hogy bírtad ki, hogy 2hétig ne fésülködj?:O


tééényleg vasárnap mikuuuláás.régen mindig kaptam a csimmmámba sok-sok édességet, de jó is volt, akkor még hittem benne..:D

2009. dec. 3. 19:27
19 már sok, vagy csatlakozhatom? :D
2009. dec. 3. 19:20

naaaaa ugye hogy jó a vizipipa?!?! :D tudom ééén...

hát azért bejárok én suliba..csak néha el lógok meg ilyesmi :D az igazolást megoldom :D tudod "vonat késés" ilyesmik...nekem nincs tervem hétvégére..ugy volt, hogy bemegyek korizni westendbe..na de multhéten szombaton is westendbe voltam..kedden is ott voltam..most megint menjke oda?! hát majd inkább jövőhéten..vagy szünetbe.. most pihenésre van szükségem :D meg hát várom itthon a mikulást :D


képzeld...már 2 hete nem fésülködtem kb, és most próbálok vmit kezdeni a hajammal :D tegnap este megmostam, de lusta voltam kifésülni megint..most meg kivasaltam h hátha ugy ki tudom fésülni..de hát csak felét sikerült..ugyh most megint megmosom, és még samponosan megpróbálom kifésülni :D:D:D esküszöm jó dolog ez a haj :D minél kócosabb annál jobb :D legalábbis én ugy szeretem...na de 2 hét fésülködés nélkül...az azért sok :D te hogy állsz a hajaddal? vasalod vagy nem vagy mit csinálsz vele? :D

2009. dec. 2. 22:31

lehetetlenség:).nem tűnhet el minden egy nap alatt, nem halhat ki az emberiség.képtelenség.meg kellesz nézni azt a filmet...

nagyjából már ki van gondolva, hogy kinek mit veszek, de a vásárlást mindig az utolsó pillanatra hagyom..uh még nem vettem meg semmit:$

ilyen sokat lóóógsz?:P igazolás? cimbi a háziorvos?:D

szombaton egyébként bálba megyünk,várom nagyon, amúgy nincs nagyon más program.egész hétre kiírt az orvos, legalább kipihenem magam. Holnap délig fel sem kelek:). pénteken elvileg úgy volt, hogy sportnapra megyek, minden évben van a suliba 15órás egész éjszakás sportnap, de ez most betegség miatt kilőve.pedig jó szokott lenni:)

te mit tervezel hétvégére?

ja egyébként te, mint nagy vízipipás, képzeld, vízipipáztam.. szerintem azt már írtam, hogy cigi ellenes vagyok, valahogy nekem nem jön be, de a vízipipa az oké. elmentünk múltkor barátommal teaházba és ott pipáztunk. rászokni nem fogok, de időtöltésnek jó volt, nagyon adta:P gondolkozunk rajta, hogy veszünk, jó lenne vasárnap esténként tévénézés közbe:D

2009. dec. 2. 18:37

háááát sztem is kamu..de ha így folytatja az emberiség akkor még 4 évünk van...és akkor tényleg minden még rosszabbra fog fordulni...de hogy 2012..és napra, órára meg percre pontosan meg mondták h mikor lesz világ vége..az azért túlzás..

mi suliba alig járunk..értelmét nem látom bemenni mert nem csinálunk semmit mert nehogy lemaradjanak a többiek..ma is 12en voltunk a 21 fős osztályba..neked meg jobbulást...hétvégére tervek?

nálunk itt a faluba már minden háznál karácsonyi díszek meg égők..uhh mondom azért ez nekem még kicsit sok :D tényleg nem úgy tűnik hogy december van..amugy meg én már lerendeztem a karácsonyt..mindenkinek vettem már vmit..te ezzel hogy állsz?

2009. dec. 2. 14:12

Szerintem hülyeség az egész..láttam, hogy szombaton lesz a tv-be is, megnézném, de épp nem leszek itthon:P. De egyáltalán nem hiszek benne..lehetetlen.Szerinted?

Nekem még egyáltalán nincs se decemberi, se karácsonyi hangulatom. Szerintem az idő miatt, hó nélkül nem igazi a Karácsony. +10fokba pláne nem.

Én most betegen fekszem itthon, nagyon úgy néz ki, hogy egész héten, de nem bánom.:P nemsokára megyek orvoshoz.

Fogalmam sincs Ellával mi lehet, de visszajöhetne:)

2009. dec. 1. 19:02
na sziaaaa..jajj végre valaki..Ella jól eltűnt :S nyáron pedig mennyit írtunk :P nekem jó napom volt ma..meg a hétvégém is jó volt..és akármennyire is hihetetlen már december van :S tényleg most hogy ilyen gyorsan telik az idő.....te mit szólsz ehhez a nagy felhajtáshoz az állítólagos 2012-es világ vége körül? :S
2009. nov. 24. 20:11
gyáá..én eddig azt hittem te tűntél el..:D azt hittem enyém volt az utolsó hsz.:O amúgy mi is kaptunk papírt, én sem oltattam be magam, nem is fogom. nekem a héten hihetetlen iskolaundorom van, pénteken nem is megyek suliba, meghosszabbítom a hétvégét.:P barátommal leszek egész nap..:) veled mizu?
2009. nov. 23. 17:21
merre vagytok jányok? :O
2009. nov. 16. 19:36

na sziaaa...nem, dehogy oltatom..jo hogy mondod, a papírt oda kell adnom holnap :S:D és te? :/

ma annnnnnyit röhögtünk bnőmmel h kegyetlen..annyira jó volt a múlthét..és most ez a hét is jól kezdődik :) neked hogy indult a heted?

2009. nov. 14. 14:08

senkinek, csak barátom oda járt suliba, és Ő minden éven megy, szóval nekünk meghívó sem kell.:P:D

de jó nektek..hogyhogy nem lesz tanítás?:O nálunk ilyen miért nincs? csak nem h1n1?:D ja amúgy te beoltatod/oltattad magad?

2009. nov. 14. 11:05
én nem csinálok most hétvégén semmit..majd szerdán :D nem lesz tanítás..de oszt.társakkal/haverokkal kiülünk deákra pipázni meg mozizunk megint ingyen :D vagy hát időjárástól függ..ha hideg lesz, beülünk vhova pipázni :P kinek a szalagavatójára mész?
2009. nov. 14. 09:15
velem sem történt semmi szerencsétlen, bár annyira kimondottan szerencsés sem.:D ma megyek szalagavatóra, az biztos jó lesz, utána meg nem tudom szerintem beülünk valahova.. és te?:)
2009. nov. 13. 16:55

jajj de jó volt a mai napom is :D:D meg a tegnapi is...tegnap minden szünetbe képeket csináltunk bnőimmel a wc-be xD ma meg 4. óra után leléptem egyik oszt.társammal..elmentünk lurdyba..melógtunk moziba..de ááá nagyon jó nap volt :D péntek 13 nálam szerencsés nap xD

hétvégén mit csinálsz?

2009. nov. 12. 19:47

na én azt a szót, hogy lógás nem ismerem, az ofi biztos még aznap megjelenne családlátogatás céljából, mert egy idióta.:D

nekem még csak most lesz jó, hogy jön a hétvégee:):D elegem van már kicsit a suliból..:)

2009. nov. 12. 17:27
na re...Ella jól eltűnt..Paranormal activity-t néztük..fasza volt :D kedden lógtam suliból, westendbe meg arénába voltam bnőmmel..ez a hetem eddig jo :D és neked?
2009. nov. 9. 17:58

miért volt szar heted? milyen filmet néztetek?:P

jhajj engem épp most húzott fel tesóm akkora egy bunkó...

2009. nov. 7. 18:52

jaja, Ella.. :S eltűntél nagyon...nekem ma itt van bnőm..itt alszik..este parás filmet fogunk nézni.. :D

aztán velem sincs semmi extra..nagyon szar hetem volt... :/

2009. nov. 7. 15:13
én itt vagyok, tegnap voltunk gólyabálba, nagyon-nagyon jó volt..:) most épp majd szétmegy a fejem...:D Ella, mi van veled ? miért nem írsz?:O
2009. nov. 6. 21:04
mi van veletek?
2009. nov. 4. 17:02
:/
2009. nov. 4. 15:16
Ella, 9napja nem írtál.:P
2009. nov. 4. 15:16
na akkor majd megnézem én is;) velem nincsen semmise, pénteken gólyabál, már várom:) Ella???
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook