Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 18 éves budapesti és környéki lányok fórum

18 éves budapesti és környéki lányok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2009. szept. 11. 15:25
amugy meg..mi lenne ha kiirnánk egy új topicot, mert igy hogy 18 éves budapesti és környéki lányok, nem éppen igaz?!?! :D
2009. szept. 11. 15:24
nekem semmi terv...még :P nem, én villamossan járok Ella :D:D ééés feleltem németből éééés 5ös lett (H) hát ilyen alapokat tanulunk, számok, bemutatkozás, ige ragozás, meg ilyesmi :P éés nektek hétvége?!
438. arpak
2009. szept. 10. 22:26

ná sziasztok:)

Fati, nem combinoval jársz?:D

azaz Erzsike videó kurvanagy, imádom :DD

és rájöttem, hogy miért beszélünk állandóan a suliról? elrontja a kedvem:D szóval hétvégi tervekről meséljetek nekem, de gyorsan:)

2009. szept. 10. 20:13

szerintem nemsokára jön.:)


szoríítok majd felelésnél. egyébként mit tanultok most? der, die, das?:D

2009. szept. 10. 19:54

na asszem ezt meg tanultam, de azért köszi Brigi :D Ella hol lehet?

jajj de fáj még mindig a fejem...:S már 3 napja :S ahh de rossz...ma első órába matek doga :/ holnap németből felelés, ahh nem tudok ilyenekre koncentrálni :S nincs erőm hozzájuk :D

2009. szept. 10. 19:01
segííítek.:D
2009. szept. 10. 18:33
:D:D:D naaa Brigi, az szép ha olyan a rajztanárotok :D nekünk a töri tanár meg a föci tanár akkora arcok...férfi mindkettő, de ááá a föci órákat végig röhögjük...órarendem még nincs :D de holnap meg lesz a végleges állitolag :D jajj a fizika tanárom meg :| nagyon okos...doktor...és 55 éves asszem..20 éve tanít, előtte meg valami izé volt, uhh mi is...őőő...na mindegy nem jut eszembe de valamilyen pontpontpont-fizikus-kutató :D ugyh elég durvák lesznek a fizika órák...mondjuk annyira nem volt kemény..jo mondjuk első órán..na de majd meglátjuk...most meg itt szenvedek a némettel :D:D:D hát ez a nyelv...ppfff...nagyon nem megy ez nekem...
2009. szept. 10. 16:09

Nah én is hazaértem már.:P de jó nektek, még a lehetőség is megvan h talizzatok.:P


uncsi egy nap volt matektanár egy boszorkány, a fizika még rosszabb, a rajztanár meg....hát nem tudom láttátok-e youtube-os, balázs show-s Erzsikét, de fullra olyan. Még mikor ordibál az a hangsúly is. testalkat, haj, száj. szóval minden.:D csak a név nem egyezik, de akár álnévvel is mehetett a Balázs showba.:D Na mindegy, ha nem is pont ő (mert talán picikét kulturáltabb) akkor is jókat röhögünk rajta...:D Bár az alkoholista jobb volt, csak nyugdíjba ment.:(


jajj az infó órákat meg visszasírom. már nincs infónk. Pedig legjobb óra volt és a tanáár.. Őt is imádtuk. olyan kis apáca volt, ízes beszéddel.:D 24évesen. Nálunk az idősebbek 45-50évesek (mint pl. az ofim) ribanckodnak.:D

2009. szept. 10. 11:55

??????:O

Ella, melyik villamosról beszélsz??? :D egy villamossal járunk és nemhogy találkoznáánk?!?!:D:D de sztem nem ugyanazzal járunk...

ahh de jó, csak kéthetente van csütörtökön hetedik tesim..ez megnyugtató :P

de ennék most valami sütit :P na majd este, egy jó kis dobos tortát, remélem még van :P most infón vagyok, még lesz egy angolom és gooo home :) majd otthon irok ;)

431. arpak
2009. szept. 9. 19:59

nahát Brigi:D

a kutyák örülhetnek, hogy sütin élnek:P

ma ahogy hazajöttem tényleg csak annyi erőm volt, hogy kajáljak, aztán off. nehéz lesz túlélni ezt:)

holnap is 10 órám van és utána még barátommal találkozok. és berendeltek az iskola orvoshoz 7.50re:D

már ma lopási ügy volt a suliban amúgy. ezek között meg se lep...

Fati, örülj a 7 órádnak! és jobbulj, néha nagyon összejönnek a dolgok:S nem láttál még reggelente a villamoson?:)

2009. szept. 9. 18:25

lányok segitsetek légysziTóth Anett Ágnes :

Minkó Melinda [melinko] :

SEGÍTSÉG!!! Eltűnt szeptember 2.-án Hugom Minkó Gabriella 27 éves 162cm magas, szőke, kékszemű, vékony testalkatú (50kg) lány. Utoljára Budapesten látták. A kocsiját is ha valaki látta (Fehér Volkswagen Polo, rendszám: KBB-243) azt is azonnal jelezze nekem: Minkó Melinda (30-2061244) vagy Anyukámnak Zsuzsa (30-9434125) Mindenki továbbítsa kérlek

2009. szept. 9. 16:37

jajj sziasztok...a szerdai meg a csütörtöki órarendet megkaptuk véglegesen :D csütörtök 7 óra :@

na midnegy, én most lefekszem, ki vagyok idegileg, lelkileg, fáj a fejem, a fogam, éhes vagyok, szomjas, álmos, fáradt..szal ááááá

2009. szept. 8. 21:36

jaja, sztem én tehetek róla, mert kimoderálták az egyik bejegyzésem is .:$:D mindegy, a barna bőrű egyedeket ecseteltem.:D

ja és szerintem azért, mert talán már 18év alatt nem lehet regisztrálni, ez valami újféle szabály.És akkor felesleges h 13-18. marad a 18. Na nem mintha annyian jönnének ide, félnek tőlünk vagy mi a szösz.:P


ízlések és pofonok.:P


jajj dehogy sütök, még itt rohad a hétvégi süti is.:D na nem azért, mert nem finom, hanem mert rengeteg.:D még a kutyák is azt esznek. reggelire, vacsira desszertként.:D


nekem holnap is csak 6órám van.:P aztán bolyongok kicsit a városba és jövök haza. Mint ma.:D


hát gondolom te dután 5re ki fogsz dőlni megint rendesen. Miért ilyen hosszúak ott a napok? én már akkor vinnyogok, ha 7órám van(14:20ig tart):D

427. arpak
2009. szept. 8. 19:53

ejnyebejnye, máris lógnál, mi?:D jól teszed:D

ma nekem is elég nehéz, fárasztó napom volt, úgyhogy le is feküdtem délután. holnap pedig 5kor végzek uhh:(

amúgy nektek is az lett a fórum címe, hogy 18 éves budapesti és környéki lányok? nekem eltűnt az eleje:D ilyen: [link]

jaj német fuj. bocsánatbocsánat, szerintem undorító nyelv:D

holnap mit csináltok? melyikőtök fog sütni?:P

2009. szept. 8. 15:26

jajj één imáádom a németet..:) egyébként szerintem könnyebb, mint az angol, mert csak pár kiejtési szabály van, és ha azokat tudod, akkor már tudod a kiejtést.:D Lehet nekem azért tűnik csak könnyűnek, mert 10éve tanulom, de sztem könnyebb, mint az angol.

mai napotok hogy telt?:)

2009. szept. 7. 21:30
:D:D na sziasztok...nekem fárasztó napom volt :S hááát ez a német nyelv ez nagyon betett az angol után..nagyon nehéz :S na de hát ez van...de legalább elmaradt a 7. órám, amugy órarendem még nincs :D csak holnapra :D de legalább már osztályfőnök van...na most viszont nagyon fáradt vagyok, ugyh sztem lefekszem...
2009. szept. 7. 20:19

nekem a mai napom nagyoon gyorsan eltelt, ami meglepő, mert csupa nemszeretem órák voltak.. kémia, töri, biosz, földrajz......:S:D

már azt tervezem, hogy jövő hét kedden szerzek orvosi igazolást és megyek apámmal pestre, unokatesómékat visszük a reptérre. Csak a kémia, matek, fizika miatt...:D

Amúgy tök tuti. megtanulsz varrni, mi irigykedünk, hogy azt mi nem tudunk, és még varrhatsz is magadnak egyedi ruhákat, mert olyan biztos, hogy nem lesz máson.:P

423. arpak
2009. szept. 7. 19:51

najó, már a búcsúkból is kimaradok a sütögetések mellett?:D

és úúúúúú de ennék pizzát, jaj nagyon.

ma egésznapos gyakorlatom volt, ami azt jelenti, hogy varrtam:D és belémkötött a tanár és akkor bontsam csak le az egészet és varrjam meg újra. bázdmeg^^ amúgy eddig nem volt vészes.

de holnaptól kezdődnek a szar órák meg minden:(

milyen napotok volt?

2009. szept. 6. 22:16

mindenhol búcsú van?:D:D


Ja, amúgy a rocky egy szórakozóhely.:D:) amolyan diszkó, de annyira mégsem olyan.:)


vigyáázok, nyugi:) amúgymeg érdekes egy suli, van pár hülye szabály, mégis volt olyan, hogy egy sarki terem előtt(érdekes a suli felépítése, de kva jó, nem túl sulis:D) "teáztunk"(édes bor úgyszint.:D), és körülöttünk mászkáltak a tanárok..év vége volt, nem nagyon érdekelt:D, de őket se, vagy ilyen naívak?:D


nekem holnap 6 órám van, aztán rohanok kutyaboltba(sampon, bolha írtó nyakörv), őszi fürdetés, legközelebb már csak tavasszal. Addig meg hóban hempergés.:D

2009. szept. 6. 21:00
na sziasztok..most értem haza, búcsú volt itt a szomszédos községbe, aztán u.tesóméknál voltunk, meg bnőmmel kinéztünk a búcsúba, felültünk egy-két hintára :D:D röhögtünk mint állat...hát azért mentünk :D de most hulla fáradt vagyok, itt az ölembe az angol lecke, most írtam meg :D lassan meg megyek aludni...ja még bátyjám hoz nekem pizzát valamikor remélem még éjfél előtt hazaér :S:S na és aztán fekszem..vagy nem tudom :D
420. arpak
2009. szept. 6. 20:02

ú, menni akarok búcsúba :D nálunk ilyen nincs:/


engem is elhívhatna valaki pincébe, hogy ugyan igyak már fíííííínom édes bort:D


ne legyél féltékeny hallode. nekem amúgy apámék szoktak rockyzni:D ez valami komoly dolog?


óvatosan a suliban piálással, ha ott tervezed, engem még a régi sulimban egyszer elkaptak vodkázás közben:D de megúsztam. és nekem is kéne tanulni, de közben rájöttem, hogy holnap úgyis egésznapos gyakorlatom van. ami állítólag nagyon szar, je.

2009. szept. 6. 18:19

búcsú van:D na mondjuk ez engem nem nagyon érint.(nálunk a búcsú abból áll, hogy 3órás mise, meg gumicukoooor:D) Na mondjuk misére nem igazán mentem, inkább aludtam.:P meg vettem barátomnak fél kiló gumicukrot, és ennyi:D


na hát a foci engem sem nagyon érint, bár tegnap tippeltem egy 1:1es állást, olyan fél10körül, akor nem annyi volt?:D mert meg nem néztem, csak találkoztunk 3cimbivel:D, és elhívtak minket pincébe, ittam fíííííínom édes bort, és az egyik mondta h tippeljek mennyi lehet most az állás:D


mivel keresztanyámék lemondták, mégse jöttek, majd csak jövőhéten, ezért én 4ig barátommal voltam, de már elment vissza a koliba, mert most van nálunk az évnyitó buli.. ivás, rocky, csajozás, ilyenek....:D hjujjj de féltékeny vagyok.


még az angol házim mindig nem készült el, majd sztem lassan nekilátok, meg kéne beszélni osztálytárssal, hogy holnapra hozza el a söröm, megiszom reggelire:D

418. arpak
2009. szept. 6. 12:19

na majd azért írok neki egy boldognévnapotos smst is:) tegnap barátomnál voltam ugye és éjjel kaptam tőle egy smst, hogy most partizok-e :D annyit válaszoltam, hogy nem, most gondolom megsértődött. háhá


Fati, milyen képeket szerkeSZtettél?:D


és amúgy kezdem furán érezni magam, szinte mindennap írja valamelyikőtök, hogy süt:D nagyon fura ez nekem:D


a fociban meg nem vagyok otthon, úgyhogy nem tudok hozzászólni:P


mit csináltok ma? én most értem haza, de nemsokára megyek is el mozizni-vizipipázni :)

2009. szept. 5. 22:14

jajj mi ez a nagy sütés?! :P én sem csináltam meg az angolt..majd inkább holnap :D

hááhhhhh kikaptak a magyarok :D:D:D:D de röhögtem :D:D:D:D vicces volt az utolsó gól..na de ez van...

2009. szept. 5. 19:37

én angol házit csak holnap csinálok, ma már nincs kedvem.:D


linzer karikát, nagyi féle zserbót, meg túrós-gyümölcsös sütit.:) remélem finomak lettek:D


na most megyek kivasalom a hajam meg sminkelek, mert mindjárt jön barátom és megyünk valamerre.:)

2009. szept. 5. 18:16
naaa kész vannak a képek amiket szerkeSZtettem :D fel is tettem őket, ugyhogy mostmá jöhet az sngol házi :D:D az marad utoljára :P naaa Brigi mit sütöttél?
2009. szept. 5. 17:14

szept.9.:) de lehet decemberbe tartja, mindegy azért egy üzit dobhatsz majd neki;)


jaja, ajánlom is h finom legyen.:D

413. arpak
2009. szept. 5. 14:59

minél tovább váratod a sört, annál finomabb lesz:D

mikor van ádám névnap?:O nemtudom mikor ünnepli amúgy, úgyhogy ezt még ki kell derítenem:D

amúgy Fati, esszel: szerkesztettél. :P

és látjátok, megmondtam én, hogy Fati vissza fogod te még sírni a meleg időt...:)

ma megyek át barátomhoz, amihez igazából semmi kedvem nincs:(

2009. szept. 5. 13:52

sajnálattal közlöm, hogy a tél mindig hideg.:D


na ki van takarítva az egész ház, nemsokára jöhet a sütés;)

2009. szept. 5. 10:09

jó akkor maradjunk annál hogy a vidámparkos :D

én még tnap este képeket szerkesztettem...vagy szerkeztettem?:D na mindegy..azt csináltam éjfélig :D aztán bealudtam...tök szar idő van :S ez igy nem jó..akkor inkább legyen meleg :D vagy nem tudom...remélem a tél nem lesz nagyon hideg :S

a mi sulinkba helyes srác?!?! viccelsz?!?! :D jóó mondjuk van egy kettő :D deee inkább hagyjuk :D ennyi...

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook