Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 18 éves budapesti és környéki lányok fórum

18 éves budapesti és környéki lányok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. dec. 16. 14:57

igen jó valakinek..:P nekem még szombaton is menni kell....

jajj holnap matek tz és mivel új tanárt (legrosszabbat) kaptunk meg hiányoztam vagy 5matekóráról, olyan szinten nem tudok semmit, hogy ha egész éjszaka tanulok is kevés lesz...na mindegy, nekiülök tanulni, aztán ha nem megy, holnap nem megyek be matekra:D

2009. dec. 15. 16:27
:D:D neeem, Brigi, köszi jól vagyok :D amugy ma k*rva hideg volt :S de már csak a holnapot birja ki ajj...csütörtökön már csak röviditett órák, pénteken meg nem lesz tanitás nekem legalábbis :D
618. Noncsi18 (válaszként erre: 617. - Mazzzsidrazzzsi)
2009. dec. 15. 11:36

Huu az jó lehetett :D:D Jajj én is úgy mennék már bulizni!!!!

Remélem a szilveszter jó lesz!! :S :D:D

2009. dec. 14. 18:56

:D:D egyébként én is csak erre tudtam gondolni.:D


nem vagy beteg Fati? mármint úgy ténylegesen beteg, azt tudom, h normális az nem vagy!:P(viiiiiccelteem:))


egyébként köszi, jó buli volt:P:) Pákóóval:D szerencsére hamar le is lépett. voltak csippendél(nem tudom hogy írják:P) fiúk is:D amúgy meg mulatós, csárdás, diszkó....mindenféle zenére roptuk:D

2009. dec. 14. 17:08

hol vagytok?

beszéltem Ellával..elfelejtette a jelszavát "-.- de majd regizik újra :D

2009. dec. 12. 15:37

jajj sziasztok..huhúúú nekem nagyon jo volt a tegnap estém egy két részt kivéve...bnőm lent aluudt, és filmet akartunk nézni 10 körül..11ig b*szakodtunk hogy el tudjunk inditani vmit..de semmi..ami elindult vna az angol volt, a dvd nem indult el, neten sem indult el, ami gépen volt azt nem tudtam kicsomagolni :D nagyon szerencsétlenek vagyunk...na de hát mit is csináljunk akkor?!?! kimásztunk az ablakomon a teraszomra, takaróval, párnával, cigivel, borral kiültünk lazulni 11től éjfélig a 0°-ba :D:D:D de k*rva sokat röhögtünk...nagyon jó volt..aztán még fél 3ig beszélgettünk és bealudtunk :D


naaa Brigi akkor jó szórakozást neked estére!!!

2009. dec. 12. 12:50

jaja:D:D


te mit csinálsz este?:)

2009. dec. 12. 10:55

Uhhh nekem az egyik kedvencem pedig a horror... :D:D Nagyon szeretem.... :D


Remélem jó lesz a buli akkor, de milyen rendes, hogy gondol arra is ha rossz lesz :D:D

2009. dec. 12. 09:14

ezek a városiak...:D


minden filmet megnézek, csak ne legyen benne vér. attól rosszul vagyok, egyszerűen nem bírom.:D Ha látom h pl. vkinek levágják a lábát, akkor elkezd fájni a lábam, annyira beleélem magam. És ez mindennel így van:D nem vagyok normális, tudom:D


Na ma lesz az a buli amit mondtam, de tesóm szerint xar lesz, (mert minden éven van ilyen, és tavaly is az volt:D) uh szervezett is egy pincebulit, ha hamar megunjuk, legyen hova menni:D

2009. dec. 11. 18:16

na sziasztok :D

hűű hát érdekes sztorik..nálam ma lent alszik egyik bnőm..már szereztünk be bort ugyh jó lesz :D


nekem nincs barátom...


húúú én nagyon beb*szt*m multkor..Ella is ott volt..aki most jól eltűnt innen a fórumról..na de hát az szép este volt..éééés emlékszem mindenre..kivéve arra a részre amikor én aludtam :D nagyon kész voltam és a Gödör Klubnál voltunk a deákon és bealudtam :D de akkor már nem történt semmi extra..addigra midnenki nagyon kész volt már..csak téptek..abból maradtam ki... :D


na hát most nem tudok mit írni :D nézünk este vmi jó filmet...ti milyeneket szerettek?

610. Noncsi18 (válaszként erre: 609. - Mazzzsidrazzzsi)
2009. dec. 10. 19:23

Jaj én is ott éltem.... :D Imádom az ilyeneket.....az igazi bulizósok :D:D Imádom a mulatós zenét is.... Na arra is aztán tudom ropni :D

Barátom Pesti és egyszerűen nem érti, hogy hogy lehet ezekre táncolni meg szórakozni.... :S Hülye Pestiek :D:D:D:D Nem tudják mi a jó :D:D:D

2009. dec. 10. 19:16

Fati! mennyi idős?:P szedd fel;)


Noncsi! tényleg nagyon kész voltál, ha még arra sem emlékszel..:P


ja egyébként én is netről töltöm,és feliratosba nézem, mert így sokkal előrébb vagyok, mint akik tv-be nézik, meg sokkal jobb:)


igen, van barátom, szombaton leszünk 16hónaposak, imááádom!:) a szombati parti szerintem retro lesz, de nem biztos.:D discot nem szeretem(egyszer-kétszer elmegy), akkor inkább báál. hungária, republic...azokra lehet igazán mulatni:P falun élek na:DD

608. Noncsi18 (válaszként erre: 606. - F4tt0um4)
2009. dec. 10. 16:51

Hááát....ezek a pasik, megbabonáznak minket :D:D:D


Neked van barátod?

607. Noncsi18 (válaszként erre: 605. - Mazzzsidrazzzsi)
2009. dec. 10. 16:48

Uhhh én régen néztem, de szerettem/szeretem!!! Ki a kedvenced? Most hányadik évad megy? Nálunk nincs műsor, úgyhogy nem tudom nézni. Nem lehet letölteni?



Uhh amikor kikívánkozott belőlem, azokat inkább nem részletezem, de volt olyan, hogy másnap reggel még arra sem emlékeztem :D:D


Jaj a kedvencem.... Barátnőmmel meg az unokatesójával voltunk egy szállodába...."Kicsit" oda voltunk már.......:) Én hülye eléggé kevertem a piákat.... és Katával basszus annyi helyre sikerült....... szegény uncsi tesója meg azt se tudta kihez szaladjon... :D:D Botolt a wc-be, de alig tudott, mert nem akartam bemenni, csak ő meg nem akarta, hogy a szállodába kárt tegyünk :D Aztán nagy nehezen bevitt, erre kirohanok és lehánytam az ágyat :S:S:S Utána Kata az ágy mellé, utána én a fotel mellé, a fotelbe...áááá az nagyon durva volt... :S:S:S De nem haragudott ránk az uncsi , pedig ő is takarította fel :) :S


Na ilyet többet nem akarok!!!!!! Elég kiábrándító!!!


Na a képszakadás meg........ Az szép volt :D:D Elmentünk pasimmal meg haverokkal Off road fesztiválra.... Még otthon "megbeszéltük" hogy mekkorát fogunk szexelni a sátorba :D:D Elkezdtünk délután piálni, iszonyat meleg volt, úgyhogy a Cherry is meleg volt. Megittam egy üveggel...... Nagyon jól elvoltunk......:D Éjszaka bevonultunk a sátorba...... Meg is történt amit megbeszéltünk.....

Erre másnap mondom neki: Jól berugtunk még az is elmaradt....:) Aztán nézett rám hülyén. Pár nap múlva megkérdezi, hogy mért mondtad, hogy nem volt szex?? Mondom mért volt?? :S:S :D:D:D És kiderült, hogy volt, ráadásul mondta, hogy nem is akármilyen volt..... Na hát nagyon égő volt :S:S


Pedig előtte mindig minden kis részletre emlékeztem és ez volt az első, hogy képszakadás volt... :S Na de azóta mindig az van,..... :S Ez tök rossz!!!!

Pedig emlékszem volt olyan, hogy pasim meg barátnőm kevertek az éjjel... és másnap mondom pasimnak, hogy na szép vagy....előttem smárolod le a barátnőmet és nem emlékezett rá!! És mindig ideges voltam, hogy biztos csak tagadja, hogy lehet nem emlékezni....... :D Erre tessék!!!


Na ez kicsit hosszú lett :D


Milyen partikat szeretsz? Disco, házibuli?


Barátod van?


Te is mesélj :D:D

2009. dec. 10. 16:39

na sziasztok..jajj nekem ma úgy fáj a nyakam egésznap..ugy elaludtam :-/ na de mindegy..


jajj uuuuristen képzeljetek..én, ugyebár vonattal járok haza..a keletiből..és van egy olyan helyes kaller hogy áááááá :| és nagyon néha szoktam csak látni..de ma :| ma láttam 6x :D annyiszor összeakast a tekintetünk de uuuugy tud néééézni :| aaaaaaaa annyira helyes :D:D na hát ennyi a napi sztori :D


jaa és egyébként, ez elég kemény : [link] :-/

2009. dec. 10. 16:13

mesééééélj:P


áá nem lógok sokat, csak mikor besokallok:D


azért annyit nem tanulok.:) csak úgy elvagyok magamnak, hamar eltelik a délután, általában 5körül jövök haza..most épp született feleségeket néztem.ti nézitek?? ez a rész nagyon durva volt...


holnap péntek jeeee. pénteken megyünk táncra(német, nép), utána meg valamerre, meg nem tudom, szombaton megint tánc(magyar,nép) utána meg megyünk partiba, kíváncsi leszek milyen lesz.

604. Noncsi18 (válaszként erre: 602. - Mazzzsidrazzzsi)
2009. dec. 9. 18:52

Sajnos nekem már volt, hogy kikívánkozott a gyomromból :D Nem is egyszer!! De többször nem szeretnék :) Voltak belőle kínos ügyeim :D :S


Na meg az emlékezés....... Nálam mindig képszakadás van!!! Na ebből is volt egy még nagyobb, iszonyatosan kínos sztorim :):) De nem baj előfordul :D


Én kicsit "félek" a szilvesztertől, de remélem jól alakul majd.....


Huu én már nem tudnék mindennap suliba járni..... Nem csoda hogy elszoktál :) Ilyen kis lógós vagy? Én is mennyit lógtam :D Tök izgi volt! :)


Akkor mit szoktál csinálni egésznap? Csak nem tanulsz ? :)


Nálam semmi izgi :) Ott? Neked milyen a heted? Hétvégére terved?

2009. dec. 9. 18:42
ja és Elllaaaa hiányzoool:))
2009. dec. 9. 18:42

hát én ritkán tévézek, és inkább csak este..


a kávét imááádom tejeskávé formájában, van olyan időszakom, mikor rengeteget iszok, mert csak úgy rám jön.. van amikor meg semmit, mert megunom:D


az alkoholt én is jól bírom nagyon, hányni még soha nem hánytam piától, általában emlékszem is dolgokra, bár előfordul képszakadás.:D jaaaaajj erről jut eszembe már úgy várom a szilvesztert.:)


várom már a hétvégét, unom a sulit. annyit lógtam meg betegeskedtem mostanában, hogy teljesen elszoktam:D


egyébként azért írok mostanában ilyen keveset, mert gép előtt is alig vagyok..valahogy nincs kedvem hozzá:O:D de azért írhattok. mizujs? hogy telik a hét? hétvégi programok?

2009. dec. 7. 17:20

Velem semmi kül nincs.... Megvagyok, uncsi volt ez a nap... :)


Hmm tv műsor.... ÉN sehogy!! Nálunk be sincs kötve annyira nem tv-zünk!!!

Ha kell valami letöltjük és megnézzük. Vagy ott az rt l most ha nagyon megakarunk valamit nézni! :D


Huu én se bírom még a cigi füstöt sem. Na és kávét se ittam soha :D

Bezzeg az alkohol.... :D Már csak ritkán iszom, de akkor nagyon :D Elég rendesen bírom :D

2009. dec. 7. 16:24

hát én is alkalom adtán piázok csak :D a péntek suli után is ilyen lesz ugy érzem :D de csak egy kis borozgatás...hát..dohányzom :$

én msot nem vagyok fáradt...reggel kávéval indítottam, ugyh tök jól vagyok :D


hogy vagytok a tv műsorokkal? miket néztek? vagy nem tévéztek inkább gépeztek?

2009. dec. 7. 14:30

bocsi nem tűntem el, csak hosszú volt a szombat este,éjjel:D nagyon jó volt a bááál, reggel 6-ig tartott, fél 9-kor már keltem is:D gondolhatjátok...még mindig olyan vagyok mint a mosott sz.r:D


visszaolvasgattalak titeket, amik úgy megmaradtak kérdések, azokra válaszolok:P

nem dohányzom én sem, és zavar is a cigifüst a környezetemben.fáj tőle a fejem.

hááát alkohol, alkalomadtán..a szombat egy olyan alkalom volt:)

és is 5éves gimibe járok, németes vagyok ez a harmadik évem, imáádom az osztályom:)

Szilvesztert még nem tudom, szerintem valami bálos dolog lesz a barátokkal, az mindig jó.


Veletek mizu? azon gondolkodom, h aludni kéne...

2009. dec. 6. 19:49

huu én ma boltba voltam sütit csináltam, barátom szülei jöttek át, beszélgettünk nem rég mentek el.....


Kinek mit hozott a mikulás? :D


Nem dohányzom! Te? Ti?

Alkohollal hogy álltok? :D

2009. dec. 6. 17:21

na hiii...mit csináltatok ma csajok? én most fejeztem be egy filmet...Elrabolva a címe..nagyon jóó kis akciófilm..most meg nem ártana vmit tanulni..

noncsi te dohyánzol?

Brigi te merre vagy?

596. Noncsi18 (válaszként erre: 595. - F4tt0um4)
2009. dec. 6. 13:46

Én is szeretek utazni.....Csak, most már saját kp-re menne, az meg nem nagyon van :D

Hogy hogy mindig otthon vagy?


Hmm foci...régen fociztam, akkor néztem is.... Mostanában annyira már nem nézem....Csak úgy utána olvasok inkább!! Egyértelmű nálam is az Olaszok a nyerők :) Magyarok nem igazán tudnak focizni :S:S

2009. dec. 5. 22:57

na őőőm...én is voltam már külföldön...algéria (szinte minden nyáron ott vagyunk, mivel apám algériai és ott a fél családunk.. bár idén nem voltunk...)tunézia, francia, német, *olasz*, ausztria, szlovákia, meg áá nem tudom még merre jártunk :D imádunk utazni...

szilveszter? valszeg itthon mint mindig :S

én 10.-es vagyok...5 éves gimibe..Telepy Károly..Pest, 9.ker., Nagyvárad tér..


és a foci mennyire köt le? fúúú tnap volt a VB sorsolás, már nagyon várom Forza Italia***...ma meg nyertünk 3-0ra (H) imáá-imáá-imáádohhooooom az olasz focit..azon belül meg AC MILAN***

594. Noncsi18 (válaszként erre: 593. - F4tt0um4)
2009. dec. 5. 16:08

Én jártam már. Apum évekig Németbe lakott, úgyhogy minden évben az összes szünetet ott töltöttük.... Én nagyon szerettem!!!!

Voltam már Ausztriában, mert most meg ott lakik... :)

Cseheknél voltunk, de csak "beugrottunk"

Horváth országon, meg B.H.- nán csak keresztül mentünk, mert idén voltam egy hetet Montenegróban! Nagyon jó volt :)

Te voltál már? Ha igen merre?


Szilveszter.....Ez lesz a 3. szilveszterünk barátommal, de még nem töltöttük együtt egyiket sem.... :) Úgyhogy az ideit megbeszéltük, hogy mindenképp együtt töltjük! Házi bulikba fogunk menni....Amelyik jó ott maradunk :D

Te?


Amúgy ki hányadikos? És mit tanultok?

2009. dec. 5. 14:42

az én nagyszüleimnek is van rengeteg szőlő :D

na majd akkor én kérdezek ha ilyen lusták vagytok...


jártatok már külföldön? ha igen, merre?

hol fogtok szilveszterezni?

592. Noncsi18 (válaszként erre: 590. - Mazzzsidrazzzsi)
2009. dec. 4. 23:24

Érdemes kipróbálni!! :)

Én 3 évig jártam, sajnos már régen volt!!!

Én egyszer le is estem róla :S De szerencsére nem lett semmi komoly... :)

591. Noncsi18 (válaszként erre: 588. - Mazzzsidrazzzsi)
2009. dec. 4. 23:23

Papáméknak van! Évente egyszer vagy kétszer illik megjelenni :D:D Én szeretem nagyon! Jó a társaság, papám hozza folyamatosan a sört a bort a pálinkát :D:D Nálam biztos mindenki többet dolgozik :D:D Dobáljuk egymást.... :D Tiszta dedó.... Évente egyszer max 2szer kibírható :D


Milyen kutyusaid vannak? :)


Én se nagyon tudok, bár most azért sikerült :) Összeszedtem magam :D

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook