Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudnátok nekem ajánlani olyan budapesti, vagy Budapest környéki református papot, aki rugalmas keresztelő terén? fórum

Tudnátok nekem ajánlani olyan budapesti, vagy Budapest környéki református papot, aki rugalmas keresztelő terén? (beszélgetős fórum)

2010. ápr. 16. 13:02
szia en katolikus vok parom nincs megkereszt jartunk jegyesoktatasr ugy hazasodtunk viszont 3 eve picimet reformatus kereszteles volt ismeros a pap deak ter nagy templom. ujra hivnom kell mert a het hos picit is megszeretnenk keresztelni ugyh o rugalm sztem
6. fildus (válaszként erre: 5. - Zsom257)
2010. ápr. 16. 09:35
Pestszentlőrinc-Pestszentimre, 18. kerület.
5. zsom257 (válaszként erre: 3. - Fildus)
2010. ápr. 16. 09:21
Lemaradt a lényeg: Hol volt megtartva a keresztelőtök? Köszi!
4. zsom257 (válaszként erre: 3. - Fildus)
2010. ápr. 16. 09:15
Egyelőre nekem nagyon úgy tűnik, hogy rugalmasság kérdése. Egy-két paptól kérdezősködtem, és ragaszkodnak, hogy lakhely szerint ott legyünk bejelentve, és a konfirmálás is feltétel részünkről. A keresztszülőket meg sem említettem. Bár ez csak telefonos egyeztetés volt, személyesen lehet rugalmasabbak.
3. fildus (válaszként erre: 1. - Zsom257)
2010. ápr. 16. 09:04

Ehhez rugalmasnak kell lennie?

Nekünk sem volt egyházi esküvőnk, sőt én bizonyítani se tudtam, hogy megvagyok keresztelve, a gyermekünket mégis megkeresztelték.

2010. ápr. 16. 09:01

Szia én Érd központban tudok egy templomot az ottani pap elég rugalmas tudomásom szerint.

De szerintem minden megoldható általában nem szoktak ezeken fennakadni

2010. ápr. 16. 08:55
A keresztszülő jelöltek nem református vallásúak, illeve nem volt egyházi esküvőnk. Mindenkinek köszi előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook