Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 18 éves budapesti és környéki lányok fórum

18 éves budapesti és környéki lányok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. dec. 30. 20:25

nembaj, mi nem tűnünk el:P

holnap jönnek a rokonok is, ez még a karácsonyi elmaradt látogatásuk lesz, de este mennek is haza..

uh ma megint főztünk meg sütögettünk anyával. elfáradtam:D

te mit csináltál ma?

2009. dec. 30. 14:21

:D:D:D

na hát akkor azért jól érezted magad..hát nekem most emgint szar a kedvem..de mindegy minnyá vége ennek az évnek :D én is itthon leszek, ugyh legalább majd lesz kivel beszélgetnem :D Noncsi is jól eltűnt :/ Ella sem tért még vissza.. :D megint ketten maradtunk

2009. dec. 29. 19:04

na akkor remélem már jobb a kedved:P


jajj én úúúgy berúgtam h még ma is másnapos vagyis harmadnapos vagyok. Nem volt nagy buli, odamentünk, 5perc alatt 3feles, utána vodka-negró, pezsgő, vodka-narancs, aszútörköly, szilvapálinka, bor...hát így be is lehet rúgni:D na szóval a buli xar volt, csak berúgni volt jó, na meg arra, h ne bánjam, h szilveszterkor itthon kell lenni, úgyse bírnék most egy kortyot sem inni, ha rágondolok rosszul vagyok:D

2009. dec. 29. 16:01

na reeeee :D

fúú tegnap olyan jó napom volt..felmentem bnőmért pestre..aztán hazajöttünk, annyit cigiztünk egész nap:D már jo volt nagyon..meg este borozgattunk...meg ilyesmi:D meg annyit röhögtünk..szal áááá jó volt..ma meg hazavittem és ennyi :) na és neked milyen volt vasárnap?

2009. dec. 27. 11:43

annyira emlékeztetsz egyik barátnőmre..:D ő is hal meg cigi nélkül, mikor beteg és nem mehet sehova (mert elég sok gondja volt mostanában, 30feletti cukor, müűtötték, mert cisztája volt) akkor már sírva könyörgött az anyjáéknak egy szál cigiért:D megsajnálták..:D

hát nincsen semmi jó buli, ami van az 13ezer, annyit meg nem ér. lehet még kitalálunk valamit, de egyelőre kevés esély van rá.

tegnap pincébe voltunk, alapoztunk kicsit a mai napra:D ma vacakol is a gyomrom, ég a pokol csak a vizet veszi be:D

na ne szomorkodj, menj cigit venni:D

2009. dec. 27. 00:08

na re...ááá ismét egy sz*r nap..semmi jóval..hihetetlen :/

naaa remélem azért te jól szórakozol majd ;)

és mi az hogy szilveszterre nincs program?!?! :O

ahh már csak a ami napot birjam ki..lefekszem egy-két óra mulva..felkelek délbe..és akkor már csak fél napot kell kibirnom hétfőig..akokr meg elmegyek és veszek cigit..az majd kicsit oldja a rossz kedvet :D

meg lehet egyik bnőm lejön a héten..ugyh alakul a dolog..

2009. dec. 26. 10:13

igen, azt tudom, csak nem igazán vagyok tisztába azzal a vallással:):$

Csak a Karácsonyt nem tartjátok vagy más ünnepet sem nagyon?

:D én élvezem a téli szünetet, de a Karácsonytól már én is kezdek besokalni:D

Ma nem csinálok semmit, holnap viszont táncos záróbuli, tervezem, hogy kirúgok a hámból, mert szilveszterre végül nincs semmi program, nagyon úgy néz ki, hogy ez lesz a szilveszterünk.

mi ma megyünk a közelebbi rokonokhoz, meg temetőre.

Jajj ne depiizzz:) találj ki valamit;)

2009. dec. 25. 23:28

dehogy voltam misén tudod nekem más a vallásom :)

és nem is tartjuk a karácsonyt..de pénzt kaptam mamáméktól..ennyi

fú hát punnyadás az egész nap..ma csináltunk sütit..meg vtam bent pesten..de am semmi extra..ááá és még mindig tart a karácsony meg a téli szünet :/ utálooom...el is vagyok most kenve..2 2 napja még csak cigifüstöt sem lélegeztem be :| jo lenne rágyujtani..

tök sz*r kedvem van mostanság..ez a semmit tevés megöl :/

naked hétvégi programok?

ja mi hnap megyünk mamámékhoz jönnek rokonok karácsonyozni..oda azért le szoktunk menni..de áá jópofizás egész délután bla bla bla..semmi életkedv.. :/

2009. dec. 25. 21:48

jaaa:D:$

a bor az csak jó kedvet csinál, én imádom:D

voltunk éjféli misén, meg megterheltem tegnapi vacsival a gyomrom, nem vagyok hozzászokva az ilyen nehéz vacsikhoz, ma alig bírtam enni:D am jó volt. ja és aludni sem bírok, mert be van gyulladva az orrmandulám, nem kapok az orromon levegőt, máshogy meg nem igazán tudok aludni:D

Noncsival nem tudom mi lett..

megkaptam az imádott hajvasalóm, nagyon adja:), meg ruhákat, amiket már am is tudtam, tesómtól parfümöt, nagyimtól meg pénzt.

te mit kaptál? voltál miséén?:P mit csináltál ma meg tegnap? és mit fogsz holnap?:P

2009. dec. 24. 23:21

3 tesóm van :D bratyóó, nővér, öcsi :D

na mindegy..

fúú borokat ittunk jó sokat és jó sokfélét :D

na hogy telt a szenteste?

Noncsi?!?!

mit hozott a Jesus? :D

2009. dec. 24. 15:35

el is felejtettem, hogy két tesód van:O pedig biztos volt már róla szó:)


Kész a Karácsonyfa, szép lett.Boldog Karácsonyt nektek is;)


Nekünk hétfőn lesz be rugós esténk, táncos záróbuli lesz, már alig váárom:P


Mit ittatok?:P

2009. dec. 24. 00:49

uuuristen. :D hát én vettem barátnőimnek egy-egy felsőt..meg tesómnak egyet meg nővéremnek aztán csáó.. :D utálom a karácsonyt..főleg h pénzem sincs :/

olyan jó napom volt ma vagyis tegnap..na értitek :D ugy volt h megyünk korizni..de esett az eső..lefujtuk a mai talit haverokkal..de aztán eldöntötték h menjünk el inni vhova ugyh felmentem pestre és felmentünk egyik haveromhoz és ott ittunk :D aztán nagynehezen hazaértem..de már tök jól voltam..anyám ugy tudta h moziba vagyok szal próbáltam mértékkel inni :D

heyy merry christmas..most nézem az időt :D

2009. dec. 22. 18:15

Anyukámnak tesómmal egy 6részes edénykészletet, sálat, meg ilyen testápolós, tusfürdős csomagot.


Tesómnak parfümöt.


Barátomnak szürke mellény, babajóóózsaszíín:D inggel, hozzá illő nyakkendővel, egy képkeret, benne a közös gólyabálos képünk elő hivatva:)


Apukámnak még folyamatban van, nagyimnak majd valami mamuszt, vagy cicanacit, úgyis fagy meg folyamatosan:D


A kutyusok meg dupla házat kapnak, ők se maradjanak ki az ünnepekből:):P


te kinek mit?:)

2009. dec. 21. 14:56

nekem ma még lenne suli meg holnap is :D

na és te kinek mit vettél ? :D

2009. dec. 21. 09:52
Karácsonykor azért igazán lehetne szép nagy hó, úgy az igazi:) nektek ma még lenne suli? mi azért mentünk szombaton, hogy ma ne kelljen:D
2009. dec. 21. 09:51

anyától hajvasalót kértem, már unom a régit, meg már itt ott letört belőle egy-két darab:D sok mindent megélt. Remington-t választottam, arról sok jót hallottam. Meg ruhát. felsőket, meg egy farmert.

Barátomtól szintén ruhát kértem, mert úgy igazán semmi másra nincs szükségem, ruhából meg sosem elég:D tőle egy sötétszürke térd felé érő elegáns csizmához való nadrágot, meg fekete mintás harisnyát. A vicc az, hogy a harisnya csaknem drágább volt mint a nadrág:D szörnyülködtem is:D

2009. dec. 21. 09:27

na és mit kapsz Brigi?

nekünk a kiskutyánk ki sem látszik a hóból :D olyan aranyos..hááát remélem azért szerdán nem lesz ilyen hideg :/ elvielg akkorra már felmelegedést mond..hát majd meglátjuk..ma ki sem mozdulok itthonról az biztos :D amugy nagy káosz van mindenhol :S nem járnak voantok, buszok, repülők is késnek..hihetetlen...tudtam én hogy nem kell már suliba mennem :D így tudom mire fogni, nem kell az orvostól kérnem igazolást :D

2009. dec. 20. 16:24

A kisebbik kutyám(jobban mondva tesóm kutyája) is ilyen idióta.:D A nagyobbik meg okos, és tisztára olyan mint én:D (igaz az, hogy a kutya a gazdájára hasonlít:D) ma éppen duzzog mindenen, nem is bújik hozzám(pedig mindig bújik) és nem tudom mit csináltam:D napja van...:D:D úúúgy imádom.


én egyébként tudom mit kapok anyától is meg barátomtól is, mert együtt vettük meg, de jó, mert így tuti tetszik:D

2009. dec. 20. 15:46

A listán ruha, teló, fényképező, kiegészítő, konyhai cucc, ilyenek szerepelnek :D:D

Csak részletesen leírva :D:D


Itt is nagy hó van, ma haza se tudtam menni, úgyhogy holnap reggel indulok :)

Én is szeretem a havat :D Kutyusomnak is tetszett!!! Futott vagy 6 kört az udvarban :D:D Mint akit felhúztak :D:D

2009. dec. 20. 15:00
jaja itt is k*rva nagy hó van..tök szééép...szeretem.. :)
2009. dec. 20. 12:33

véégre nekem is szüneet van:P na a mi sulinkból nem igazán lehet ellógni, bekulcsolja előttünk a portás az ajtót:D én sem megyek már az éven suliba..:D

holnapra karácsonyi nagytakarítást tervezek..


ott mekkora hóó van? itt olyan széép minden van vagy 30centis. ma reggel is olyan szép pelyhekben hullott.

2009. dec. 19. 08:10

jóóóreggelt :D de korán van még..nem tudok aludni..

háhh végre szünet..tnap nagyon jo napom volt :D 6 órám lett volna de 2. után el lógtunk bnőmmel :D kiszöktünk a suliból nagy nehezen...aztán elmentünk Europarkba..beültünk kávézni meg ilyesmi..szal elég jó volt, hogy nem suliba kellett ülnöm :D

dehát nekem az utolsó nap volt tnap..ma már nem mentem se hétfőn sem kedden nem fogok :D

szerdán viszont remélem jó lesz..megyünk korizni ugy 10-15en szal elég vicces lesz :D de amugy egész szünetbe nem fogok semmit csinálni :/

2009. dec. 17. 18:57

mik szerepelnek a listán?:P


Amúgy meg barátnőmnek először nagyon nem tetszett a csimmmám, de idővel megtetszett, meg észrevettem, hogy már a városba se bámulják annyian:D:D:D amúgy engem sem érdekel..:D én is olyan vagyok, h ha valami nem tetszik, hát a barátnők között szépen megszóljuk, de ez szerintem mindenkibe benne van, aki azt mondja h nem, az hazudik:P

2009. dec. 17. 18:45

Én vagy egyoldalas listát írtam, hogy tudjon válogatni a Jézuska :D:D

Én mindig kérek, mert anya mindig vesz, úgyhogy akkor már olyat vegyen ami tényleg kell :)

De ruhát tuti kapok, meg vagy telót vagy fényképezőgépet! Remélem az utóbbit! :D


Hétvége, ugye én írtam az elején, hogy barátommal lakom már, úgyhogy hétvégén megyek haza a családhoz :D:D:D:D Már várom!!


Nekem meg szőrös csizmám van, na arról is szépen megoszlik a vélemény :D:D De laxarom a lényeg, hogy nem fázik benne a lábam!! Amúgy van egy szőrös mellényem is, amit kabát alá szoktam felvenni és a csuklyáját még direkt ki is tűröm :D Sőt ha felveszem olyan vagyok mint egy eszkimó :D:D És nekem tetszik a szőrös táska is:D

2009. dec. 17. 18:25

Én nem kértem még semmit a Jézuskától:D nem szoktam kérni én sem semmit, (csak ha valamit tényleg nagyon szeretnék) mindig csak kapok valamit:D

Te mit kértél??


itt ma is egész nap hullott a hó, csak estére állt el. El is mentünk barátommal kutyát sétáltatni, elvileg nagy meredek dombon akartunk felmenni, csak én elkezdtem nyavalyogni hogy basszameg én itt nem bírok felmenni, túl ritkán vannak ültetve a fák, nem tudok beléjük kapaszkodni:D (teljesen sima talpú mamuszba voltam, tudjátok az az ugg stílusú, amiről megoszló a vélemény, nekem tetszik:P) hazafele is mit össze csúszkáltam...csak spárga nem volt benne, mert azt nem tudok:P


hétvégéééén nem tudom mit csinálunk még..azt tudom h szombat délelőtt suli, bár nem akadályozza a péntek estémet mert úgy ahogy van lexarom:) ucccsóó nap..

2009. dec. 17. 16:17

én nem meg a karácsonyt nem szeretem.. :D nem is kérek soha semmit :D

még mindig tök nagy hó van..meg hideeeg :| alig értem haza :D ugy csuszik mindenhol az ut...hétvégére tervek?

2009. dec. 17. 14:57

Vagyok, csak elvitt a hó :D:D:D


Én szeretem a havat, de nem azt mikor már minden tiszta latyak...:S De a telet én se szeretem......mert hideg van nagyon :S Áááá én úgy nézek ki mint egy eszkimo....:D:D

Én is várom már a nyarat nagyon nagyon!!!!! De akkor meg túl meleg van :D:D Hát igen....az embernek semmi nem jó :D:D


Várjátok már a karácsonyt? Ki mit kért a Jézuskától? :D

2009. dec. 16. 20:17
Noncsi merre vagy?:)
2009. dec. 16. 20:17
én utálom a telet!:D a havat is, csúszós xar!!(pedig eddig vártam, de rájöttem, hogy sehogy se jó , legyen már nyááááááááár...akkor az se volt jó..:D) ma is majdnem seggre estem vagy 3x pedig nem is magassarkúba voltam:D
2009. dec. 16. 18:43

én meg ma győzködtem a tanárt hogy holnap első matek órán írjuk meg a dogát..csak mert akkor nem leszek :D de ő ezt nem tudja és beleegyezett hogy hnap írjuk :D:D

most épp a fülemet akarom kilyukasztani :O :D csak még nem tudom hogy hogy..mert az egyikbe van 2 lyuk a másikba meg 1..és most mindkettőbe akarok még.

:D de majd emglátom hogy sikerül egy..ha jól, és kibirom óóó akkor teleszurkálom a fülem :D

amuuugy ma egésznap szakadt a hó és itt k*rva nagy van már...olyan jó :D egész nap csúszkáltam xD

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook