Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 18 éves budapesti és környéki lányok fórum

18 éves budapesti és környéki lányok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2009. okt. 10. 13:13

én ma megyek táncra jááájjjj..:D

utána még nincs program, majd ahogy alakul:)

imádok karaokezni attól függetlenül h semmi hangom....:D

2009. okt. 10. 12:28

tegnap este tesóm is mori2be volt :O :D

nekem nincs programom..most nemcsinálok semmit hétvégén...hát ennyi :D

528. arpak
2009. okt. 10. 11:35

hej, de eltűntetek. én tegnap voltam morrisonsba, végigkaraokeztuk az estét:D abba-britney-barbie girl, minden volt:D

egyébként szar kedvem van, de próbálom elűzni. :) ma nemsokára megyek majd el, este pedig picsaparti, reméljük jó lesz. tiii?

527. arpak
2009. okt. 8. 21:39

nem érdekel, dögöljenek meg, mocskos kisemondommik. kurva nagy geciség volt.


jaj, én is utálom a temetéseket, nagyon:( szorítok hozzá.


nem tudok délig aludni, megyek ilyen statisztás izére, aztán meg partiparti:D ti mit csináltok holnap?

2009. okt. 8. 20:44

ohh hát sajnálom Ella, pedig így utólag is szorítottam...:)


Én ma 3-kor AIDS-es előadáson voltam, hát valami szuper volt.:D egy 19éves srác tartotta, szóval elég laza volt.


jó suli lehet...:D:D nálunk is csökken a színvonal, egyre több a roma:D


holnap mégse megyek szüretelni.:P helyette temetésre. Alig várom, hogy túl legyek rajta, nem szeretem a temetéseket.


jajj de irigyellek egyébként a holnapi napod miatt Ella..:P délig alvás gondolom:P

525. arpak
2009. okt. 8. 20:13
meghúztak:)
2009. okt. 8. 12:01
naa Ella, akkor sok szerencsét 3 óra múlva :D
523. arpak
2009. okt. 7. 21:23

néptánc, de ari:D aztán majd járj egy csárdást nekem:D


hát a suliban a végzősök ruháiból lesz divatbemutató valahol kispesten, ott modellkedek:D egyébként nem topmodell csajok járnak a suliba, csak cigányok meg ribancok meg cigányribancok. meg emok meg buzik:D


már mindjárt vége a hétnek, nekem mondjuk holnap van belőle az utolsó nap, de túlélitek! és jaj nagyon szorítsatok holnap az elsősegély vizsgámhoz (3tól lesz), és el ne ájuljak az eres részeknél:D

2009. okt. 7. 16:15

részvétem Brigi :(

jajj milyen bemutató Ella? :P

ahh szerda van..hét közepe...ezt utálom..dee legalább minnyá hétvége :P nekem semmi tervem nincs..apám ma jött haza :S remek :S nem igazán tudok mit írni, mert velem nem történik semmi :D

2009. okt. 6. 20:23

Anyukám keresztapjának a felesége, szóval nem. Anyukámat eléggé megviselte a hír, de ez érhető is.


jajj dejóó neked.Nekem van..:S fél1-ig vagyok aztán meg felajánlottam barátomnak, hogy elmegyek segítek nekik szüretelni, mert "beiratkoztunk"(azért "" mert elég szabad jellegű táncóra, csak a társaság miatt megyünk:D) táncra(nép), és este már ott is meg kéne jelenni.:D na nem tudom minnyivel fogunk hamarabb végezni az én segítségemmel, de a szándék a fontos, meg ha nem mennék hiányolnának:P:).


te is divatbemutatózol? kik előtt? dejóóó lehet.:D akkor oda csak ilyen topmodell csajok járnak mint pl te?:P

520. arpak
2009. okt. 6. 19:40

én is itt vagyok, csak mostanában kicsit elvont vagyok:D


jaj Brigi, sajnálom:( közel állt hozzád?


velem a szokásos dolgok vannak, vezetek és tegnap volt a divatbemutató első ruhapróbája:D izgalmas volt, elég nyomorék ruhákat kell bemutatnom, de remélem nem esek pofára:)


holnap mit csináltok? egyéb érdekes terv a hétre?:D


nekem pénteken nincs suli, nektek?

2009. okt. 6. 18:55

ittt vagyoook.

zajlik az élet mostanában, sokat kell tanulni....:O:D


épp 1 órája tudtam meg a hírt, hogy meghalt az egyik rokonom. Nem volt makk egészséges, de nem is volt ágyhoz kötve, olyan volt mint egy átlagos 60éves. Halva találták meg, az okát még nem tudják....szörnyű így meghalni. Mármint a rokonoknak legfőképp a közeli hozzátartozóknak mekkora xar már, egyáltalán nem számítottak/tunk rá...

na mindegy, nem lombozom a hangulatot.


történt ma jó is, elmaradt az énekóránk. ugyanis az ünnepség előtti szünetbe lett volna óránk, amikor a tanár próbált a pulyákkal:P. uh jó volt, idióta egy nőszemély.

2009. okt. 6. 16:25
hova tűntetek?:O :|
2009. okt. 4. 18:13
jaaaaaaaajjj csajok de jóó volt a tegnapom meg a ma is :) tenap egész délután, azaz 1től 8ig pipáztunk :D még ma is 2 óra hosszát..és áá nagyon jó volt :)
516. arpak
2009. okt. 4. 14:31
na az én hétvégém eddig nem egészen úgy alakult, ahogy reméltem. tegnap voltunk minyon nyitóbulin, mondjuk nekem az tetszett:) ma meg találkozom voltbarátommal:D és most meg nagyon álmos vagyok. ééés partizni akarok:D !
2009. okt. 4. 09:57

sziasztok.

ááá én tegnap egész nap szüreteltem barátoméknál, aszúztunk is, estére meg már olyan fáradt voltam, hogy 8(!!!!) órakor aludtam.:D uh uncsi napom volt, ma meg tanulás.. délután/este meg barátommal leszek.:)

2009. okt. 3. 09:07
naa sziasztok! nekem mai program: dél körül megyek bnőmhöz, ott leszek, aztán este pipázunk meg piázunk (de csak mértékkel xD), aztán holnap valamikor hazajövök éééés ennyi..ti mit terveztetek mára?
513. arpak
2009. okt. 1. 21:06

érdekes történetek:D

hú most annyira nincs erőm mit mondani. suli témát nem szeretem, más nem nagyon jut eszembe. ja de ma megint vettem új cipőt:DD mit csináltok holnap?

Fati, majd valamikor össze kéne hozni egy rendes partit is:D

Brigi, beszarok, csőtörés:D nálunk miért nincs?:( mi a héten diák ügyeletesek vagyunk (értsd: wcből ki kell küldeni a cigizőket), én meg a fiú wcre vagyok beosztva, úgyhogy nyááá tökjó:DD szeretem a fiúkat:D

2009. okt. 1. 19:19
:D:D fizika tanár nem szólt bele..néha ő is odajött röhögni rajtunk :D aztán annyi..meg statisztikát számoltunk dobókockákkal...
2009. okt. 1. 16:53
jajj..most nézem.:D nem kémia, hanem fizika.:D
2009. okt. 1. 16:52

Hol volt a kémiatanár? kiütöttétek őt is?:D


Nekünk meg ma mégis csak 5óránk volt.:P Csőtörés volt a suliba, és elöntötte az alagsort, és hazaküldtek utolsó két óráról...:P uh már 1től itthon vagyok, 7re megyek barátom elé, akkorra ér haza, utána meg vele leszek.:)

2009. okt. 1. 16:37
jaaajjj sziasztok..ma dupla fizikán "játszottunk 3 bnőmmel, olyat, hogy dobókockával dobtunk, és aki a legkisebbet dobta azt ütötte mindenki..és 2x 45 percen keresztül ezt játszottuk, és a 2. óra végére már mindenkinek vörösek voltak a karjai, a lábai :D:D:D nagyon vicces volt :D:D:D:D de olyanokat odab*sztunk :D:D:D hát nem vagyunk normálisak... veletek mizujs?
2009. szept. 30. 17:42
Nekem is 7órám lesz holnap.:D és nekem is lesz fizikám, tesim, németem.:D ja és ma is volt törim, de mi hétfőn írtunk.:P:D
2009. szept. 30. 16:16

óóó hogy senkinek nincs pénteken suli csak nekünk?!?!?!? :@ tök sokan mondták h nem lesz :S:S

hááát nekem tetszik :$ de túl fiatal..igaz :/ dee nem is lesz semmi ugyhogy :)

én ma reggel aludtam el :D 15 percet késtem az óráról :P de le is szarom..ahh és holnap 7 óra :/ dupla fizikával 2-3. órákban..meg tesi 7. órában :S remek lesz...péntek első óra meg német tz...ohh :S ma meg töriből írtunk..

2009. szept. 30. 14:39

mert elvileg mennek a tanárok Velencébe.:D


na, majd egy képet, ha lehet.:P

505. arpak
2009. szept. 29. 20:54

nembaj, egyszer te is megtanulod:D

ma mi is matekdogát írtunk, de 5ös lett:)

és wáá dejó neked, én sem akarok pénteken sulit. de nektek miért van ez így?


hát én nem nyilatkozok, túl fiatal hozzám, hogy olyan szemmel tudjak ránézni, de ha Fatinak bejön..;) jó pasi lesz egyszer, az biztos, de így még gyerek:D

2009. szept. 29. 15:47

:D nekem meg tesóm tegnap lerajzolta a kuplungot féket gázt kormányt, hogy mi hol van, meg a sebességeket, hogy tanuljam meg:D:D szégyen nem szégyen, csak a kormánynak tudtam a helyét, azt is csak azért mert kiböki a szemem.:D


tegnap 3órán keresztül matekoztam, a doga mégis szarul sikerült, nem volt rá elég idő.


amúgy nekünk pénteken nincs suli, mert múlt szombaton volt(persze én elaludtam:D). Szóval nagyon jó lesz.:P


legalább jó pasi az, akiről beszéltek?:D

503. arpak
2009. szept. 28. 20:45

jaj Fati, de csak nőiesen:D elég lett volna egyszer:D na de én azért még bízom benned:)


Brigi, ilyen nincs, amúgyis mesélni kell, mizujs veled, mit csináltál tegnapmaholnap?:D mi nyomja a szíved?:D


én voltam ma vezetni hosszú idő után, de egész jó volt:D

2009. szept. 28. 18:54
ez az..akkor váltsunk is témát :D
2009. szept. 28. 16:24
nem tudok hozzászólni a témához.:P
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook