Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 18 éves budapesti és környéki lányok fórum

18 éves budapesti és környéki lányok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
680. arpak
2010. jan. 27. 11:24

Majdcsak lesz valahogy. A bizonytalanság a legrosszabb, én tudom, hónapok óta ebben élek. :D


Nekem sikerült jól megfázni szombaton, úgyhogy hétfőn még voltam suliban, de tegnap meg ma már nem. Holnaptól meg síszünetem van. Annyira jellemző, hogy mindig a szünetekre betegedek le...


És tényleg, Fati, merre vagy?


Vannak már terveitek hétvégére? Most olyan szépen süt a nap mellettem. :)

2010. jan. 25. 15:50

már mondtam neki:)

úúúgy de úúúgy összevagyok zavarodva...mind1..


jaja, amúgy bazihideg van kint, én inkább a kocsmát meg kávéházakat részesítettem előnyben hétvégén:D

egész hétvégén csak ittam, pedig szombaton nem akartam, mert vettem be nospát is meg algopirint is, de végül csak ittam.. a gyógyszer nem mulasztotta el a görcseimet, a pia igen:D


Veletek mizujs? Fati??

678. arpak
2010. jan. 24. 19:59

Szerintem mondd meg neki, hogy megérted, hogy sok a feszültség meg minden, ami ezzel jár, de ne vetítse már ki ezt rád is, mert nem fogod így sokáig bírni. Aztán meglátod, hogy ért-e a szóból.

Tegnap én is voltam partizni, úgyhogy most hulla vagyok. Kellemes volt minusz 10 fokban. :D

2010. jan. 24. 12:51
Igen, még együtt vagyunk, bár mostanában sok a gond (neki vizsgaidőszak) tiszta idegbeteg, minden baj, nagyrészt egyedül járok mindenhova, és minden hétvégém ivással telik:D nem mintha nem érezném jól magam a barátokkal, sőt, mostanában ha társaságban vagyunk jobban is szeretem ha nincs ott, mert amúgy csak duzzog...tegnap is hazament 10-kor, én meg fél1-kor jöttem haza, tegnapelőtt meg nem is találkoztunk..kezdem azt érezni, h ha jövőhéten is ezt fogja csinálni (pedig már vége lesz a vizsgaidőszaknak) akkor nem sokáig fogom bírni. Unalmas ez a folyamatos hiszti, veszekedés. Persze attól szeretem. Bár az utóbbi időbe mindenkitől több szeretet kapok mint tőle..
676. arpak
2010. jan. 23. 17:09

Na akkor kezdjétek el, hogy jó időben forgalmizhassatok, mondjuk úgy nyáron. :)


Nekem még mindig megvan amúgy az "eredeti" barátom, de szokásosan ilyen se veled, se nélküled viszonyban. A vidámparkost teljesen leírtam, azóta találkoztunk egyszer, de pff... Teljesen megváltozott. Amúgy semmi aktuális pasi nálam. Jóban lettem egy sráccal a sulimból, szerintem ő az egyetlen normális. 16 éves :D De amúgy abszolút nem tűnik annyinak, sokkal értelmesebb, jó vele beszélgetni, amit úgy hetente egyszer teszünk. :D

Neked megvan még a barátod?:)

Noncsi: nem tudom már mennyi volt, én fizettem plusz órákat is, szóval abszolút nem emlékszem már, de nem volt olyan vészes. Szerintem nézz utána, mert ez iskolánként változik. Mindenből átmentem elsőre, kivétel az elsősegélyt, ott először kifogtam egy okoskodó, g*ciskedő faszfejt, aki végül meghúzott. Másodjára már összejött. :)

2010. jan. 23. 11:21

Szia arpak.

Szerintem én számodra még új vagyok :D Nem emlékszem, hogy láttuk volna már egymást itt fórumon......


Én is idén szeretném megcsinálni!! Neked mennyi volt a jogsi? Elsőre sikerült?

2010. jan. 23. 09:25

dejóóóóóóóóóóó.

örülök, h visszajöttél:))

ügyes vagy, lassan már nekem is el kellene kezdenem:D

épp pasitéma van, nálad mi újság e téren? ki jött, ki ment?:P

én ma nem igazán vagyok formába, tegnap kicsit becsiccsentettem, még most is húz a fejem hol jobbra, hol balra:D

673. arpak
2010. jan. 22. 15:48

na ki jööööööööööööööött meg?:D

nagyon sikeresen elfelejtettem a jelszavam, de sikerült megoldani időközben :D

ésésésés úristen, de rég voltam itt, meséljetek!

nekem közben meglett a jogsim, meg elvagyogatok:)

és kik az újak?:)

2010. jan. 22. 15:16

nálunk szinte semmi hó sincs.:D


Ne szomorkodj Noncsi, ha Ő az igazi, úgysem hagyjátok annyiban!:)

Fati! Igazad van, ráérsz még lekötni magad!;)


Mostanába nálunk is bezavar az, h barátomnak vizsgaidőszak van, egész héten nem láttam, csak ma egy órára, meg vasárnap másfél órára fogunk találkozni. Mert van jövőhéten 3nagyon fontos vizsgája, aminek sikerülni kell!

Attól függetlenül én is kocsmázást tervezek estére:D Nem vagyunk összenőve, én meg nem fogok itthon bedilizni.

2010. jan. 22. 12:46

Huu nagyon sok dolog van, ami miatt már rengetegszer kapott új esélyt. De ma megint elbizonytalanodtam, hogy végig tudom e ezt csinálni!!! :S

Van egy olyan fórumom, hogy Se veled, Se nélküled, ha van kedved olvasd/olvassátok el, aztán megértitek, azóta már csak rosszabb!!! :S :(


Én imádom a havat :D:D

2010. jan. 22. 10:43

Noncsi de miért? mi történt? mesélj!!! :S

hát én nem tom..jo ha van mellettem valaki..de most erre nem volt szükségem..vagy lehet másra lenne csak Rá nem akivel szakitottam..mi ma megyünk kocsmázni elvileg..ha meg nem akkor meg bátyjámmal megyek vásárolni..

mit szoltok ehhez a nagy hóhoz?

2010. jan. 21. 21:26

Na sziasztok.

Én is itt vagyok!

Nálam is zajlik az élet. Múlt héten otthon voltam Palotán, aztán 4 napig itt volt barátnőm, ma ment haza, csavarogtunk, meg ittunk, már 2 éve nem talizunk, úgyhogy volt mit megbeszélni!

Jövőhét szombaton meg költözöm haza Palotára.... :( 2 év 3 hónap után úgy néz ki ennyi :S :(:(

Pedig én is olyan vagyok hogy nem birok egyedül lenni..... Nekem kell valaki.... :S

Ma derül ki hogy szakítunk is, vagy csak szét költözünk!!!

2010. jan. 21. 15:55

hh nem tudsz belépni?:D

naaa igeeen? csak a kötöttség volt a gond, vagy valami más is? most már tényleg ijesztően hasonlítasz arra a bnőmre, akiről már meséltem:D


én bírom a "kötöttséget", sőt lehet már az egyedüllétet nem bírnám. Szeretem, ha van mellettem vki, akire mindig számíthatok, akivel uau. megbeszélhetek mindent, mint a bnőimmel, sőt még talán jobban is:) jelenlegi barátommal, nem hinném, h bárki is szét tudna minket választani(na nem mintha akarnának):).

2010. jan. 21. 12:07

otthon nem tudok belépni hoxára ugyhogy csak ilyenkor tudok irni amikor suliba vagyok... :/

na hát nekem is zajlik az élet..eddig elég jó a 2010..tnap dobtam a pasim.. egy hétig jártunk :D:D:D

eddig birtam a kötöttséget :D

na de hát ez van..mesélj vmit

666. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 664. - F4tt0um4)
2010. jan. 19. 16:01

én itt vagyok, csak vártam, h írjon valaki:)

velem nincsen semmi se, vagyis zajlik az élet, csak nem hétközben :)

veled mizujs? hol voltál eddig?

2010. jan. 19. 10:17
Huuu, jól hangzik...:)
2010. jan. 19. 10:16
uriiiisssttteeennn mi van veletek csajok? merre vagytok? meséljetek mi történt veletek eddig idén?!?!?!
2010. jan. 5. 18:18

jól mondod, ékszerből sosem elég. na meg sminkből sem, meg körömlakkból sem, ruhából meg végképp nem:)


Fati!:D nekem elment a suliból az az osztálytársam, aki a xar napokra a piát szolgáltatta:D hozta kobrás üvegbe a törkölypálinkát, korán reggel, éhgyomorra nyomtuk mi is:D de már megjavultam, vagy mi a szösz:P. Ja, osztálytársam ígért a jó kis házijukból, ha azt megkaparintom, és a többiek kiszimatolják, akkor lehet nem marad mire hazaérek:D

2010. jan. 5. 10:22

naa sziasztok...Noncsi..hát nem tudom..amit akarsz :D nincs ötletem...

fúú ja tnap kezdődött a suli..ma meg reggel még suli előtt ittunk vodkát :D aztán összekevertük almalével :D kurva jóóó volt..első két órán ittuk meg..másodikon..matekon már majdnem bealudtam tök kész voltam:D de azért innék még..most infónk van..már tök jol vagyok.. :D

hát ennyi..veletek mi a helyzet?

2010. jan. 4. 19:26

Na segítsetek nekem :D


Mit kérjek névnapomra? 1-2000ért, de inkább 2000ftért....... Tök tanácstalan vagyok :D

Ruhát kaptam most karácsonyra, ékszer is kaptam, sminkem is van...... Mit kérjek? Bár bizsuból sosem elég :D:D Kinek van ötlete? :)

2010. jan. 4. 15:09

jaja, ma volt az első nap, alig bírtam reggel felkelni..:S

én is gondolkoztam rajta, h eladom, de azért mégis csak ajándék volt, meg amúgy is sajnálnám:D Pedig lenne rá vevő, egyik osztálytársam megvenné:D


amőgy nincsen semmi..holnap egyből matek dolgozat, uh irány tanulni..

2010. jan. 4. 12:31

Sziasztok.


22.-én mentem haza, anyának meg olyan iszonyú lassú volt a gépe, hogy kb 1 óra mire megnyitotta a leveleimet, úgyhogy nem volt kedvem gépezni, meg mindennap mentünk valahová aztán nem is nagyon volt időm :) De jó volt nagyon, rokonok, haverok, barátok, jól éreztük magunkat!!! 31.-én jöttem haza, akkor meg szilveszter volt ügye, :D Másnap meg asszem 5ig aludtam ::D:D De már itt vagyok :D


Megkezdődött már a suli?


Nekem kb egy éves a hajvasalóm, de nagyon szeretem, mondjuk már én se használom annyira sokat, mert eléggé tönkre ment a hajam, :S:S

Ez tényleg jó..... bocccccs aki megteheti, hogy külön ide, külön oda :D:D:D Én az egyiket eladnám :D

2010. jan. 2. 11:36

fúúú olyan jol végződött a 2009es év meg olyan jól kezdődött a 2010es (de fura leirni :D )

aki itt volt szilveszterkor bnőm ő elment elsején délután 2kor, aztán 5 körül jött egy másik bnőm ő most itt lesz vasárnapig szal nem vagyok egyedül :D ugyh eddig k*rv* jóóóó...ja amugy nekem is Remington hajvasalóm van :D de nekem már k*rv* rég óta meg van..de szeretem...

Brigi otthoni meg sulis hajvasaló :D:D az igen..ééén alig vasalom..akkor is csak itthon :D

Noncsii neked is buééék..hova tűntél ennyi időre?

657. F4tt0um4 (válaszként erre: 654. - 1524cc77df)
2010. jan. 2. 11:32
üdv Dawe :P
2010. jan. 1. 13:43

B.U.É.K.! Nektek is!

mi itthon töltöttük az estét, egészen éjfélig, amerikai pitéket néztünk, pezsgőztünk, chilis vodkáztunk(fúúúúúj:D). Később kimentünk sétálni, elnéztünk két házibuliba is, találkoztunk sok ismerőssel, boldog újévet kívángattunk, hubiztunk...jó volt:)


Noncsi! azért jöhetnél sűrűbben is;) képz. már van két majdnem ugyanolyan remington hajvalasóm, mert keresztanyámék Jézuskája is azt hozott:D:D de nembaj, örültem neki nagyon, lesz itthoni, meg suliba járós:D

655. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 654. - 1524cc77df)
2010. jan. 1. 13:39
te ki vagy?:$ lemaradtam valamiről?:P
654. 1524cc77df (válaszként erre: 652. - F4tt0um4)
2010. jan. 1. 04:01
ok, majd rakd fel a képeket :P
2010. jan. 1. 03:46

Sziasztok.

De régen voltam erre.

Buék mindenkinek!!!


Visszaolvasok :D A Remington az tényleg nagyon jó, nekem is olyan hajvasalóm van!!


Nekem meghozta a jesszus a fényképezőt :D:D ÉS rózsaszín :D:D nagyon tetszik :D:D


Meg hozott ruhát, ékszert, sapka, sál, müzlis tál, bio cuccok, hajfesték, arcpakolás ilyenek...



Family Guy.......Uhh én is nagyon szeretem!! :D


Na majd holnap jövök mesélek, hogy teltek az ünnepek!!! :D:D

2010. jan. 1. 01:49

BUÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉKKKKKKKK :D:D:D

fúú már 1 óra 50 perc eltelt ebből az évből :| :D

itt van egyik bnőm, ittunk cigiztünk, képeket csináltunk wááá tök jó volt minden :D most majd filmet nézünk aztán majd vmikor hajnalba lefekszünk :D vagy nem :O :D

2009. dec. 31. 13:39
tegnap semmit..ma se sok mindent :D egy könyvet olvasok éjjel nappal de már csak 100 oldal van belőle :D azt ma kiolvasom..este meg sztem nézek family guy-t...azért az éjfélt megvárom utána döglök..ti mit csináltok ma este?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook