Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 18 éves budapesti és környéki lányok fórum

18 éves budapesti és környéki lányok (beszélgetős fórum)


20. arpak
2009. júl. 10. 20:40

Az én új sulim meg a 8. kerületben van. :)

A 11. kerületben lakok és szerencsére nincsenek testvéreim. Szeretek egyke lenni. Neked?

2009. júl. 10. 18:34
nem, nekem nincs..ja és a 9. kerületbe van a sulim..te merre laksz? vannak tesóid?
18. arpak
2009. júl. 10. 17:50

Egy bizonyos Csillánál voltam.

Másfél éve vagyuk együtt egyébként. Neked van barátod?

2009. júl. 10. 16:45
és miota vagytok együtt a barátoddal? jó fesztiválozást neked előre is :P
16. F4tt0um4 (válaszként erre: 15. - Arpak)
2009. júl. 10. 16:44
de azt csak tudod kinél voltál nem?! xD hát, én hobbi szinten szeretek kézizni, táncolni, gördeszkázni, bicózni, lovagolni, úszni ilyesmi :D
15. arpak
2009. júl. 10. 16:03
Az Úri-i(?:D) házibuli dologra visszatérve pedig: nem vagyok valami nagy Úri szakértő, szóval nem tudom merre voltam. :D De tavaly augusztusban volt, azt hiszem.
14. arpak
2009. júl. 10. 15:56

Ha nincsenek terveid, legjobb dolog spontánnak lenni. Felszállsz az első vonatra és mész, ameddig mész. Én imádom az ilyesmi dolgokat. :)

Megyek még Balatonra meg fesztiválozni. Eddig ennyi van tervben. :)

Hanyadik kerületben van a sulid?

Szabadidőmben barátokkal, haverokkal vagyok, hülyülünk, bulizunk, ami épp jön. :) Vagy a barátommal vagyok, de ő nem túl társasági lény. :D Szeretek ismerkedni is, új dolgokat kipróbálni, utazgatni. A sportokat pedig gyűlölöm, lusta vagyok, rossz az állóképességem és nincs akaratom. :D

Na és te? Mit szoktál csinálni? Hogy viszonyulsz a sportokhoz?

2009. júl. 10. 14:36
hát nincsenek terveim, majd jön aminek jönnie kell :P és te mit csinálsz nyáron? nem, nem Úriba járok, most kezdem majd a 10-et Pesten, Gimibe... :) na és te? haverok, bulik, ilyesmi? :) mit szeretsz csinálni szabadidődben? sportolsz vmit?
12. arpak
2009. júl. 10. 14:29

Na és mit tervezel még nyárra? Utazás, fesztiválozás?

Eddig egy elméletileg humán tárgyakra orientálódott, gyakorlatban drámára, színészetre fókuszáló suliba jártam, hát rájöttem, hogy nagyon nem vagyok odavaló. Egyszerűen nem az én világom se az iskola, se az ottani emberek, se semmi. Szeptembertől egy egészen más jellegű suliba megyek, kíváncsian várom. :D Most a 12. osztályt fogom kezdeni. Na és te?:) Úrira jársz suliba is?

2009. júl. 10. 10:23
szép jó reggeltet :P meg vagyok, köszi..eddig elég unalmasan telik a nyaram :S de még van egy egész hónap :) és veled mizujs? hova jártál eddig suliba? és hova mész szeptembertől? és hanyadikba? :P
10. arpak (válaszként erre: 9. - F4tt0um4)
2009. júl. 10. 00:31
Persze, nyugodtan. :) Mizujs veled?
2009. júl. 9. 11:19
Sziasztok! Csatlakozom én is ha nem baj :$ 16 éves leszek nemsoká' :P és Úriban lakom :-)
8. arpak (válaszként erre: 6. - Mazzzsidrazzzsi)
2009. júl. 8. 20:38

Hű, na ezt már csak akkor fogod olvasni, ha megjöttetek, de jó nyaralást. :D Még sosem hallottam egyébként erről a Gergelyiugornyáról. Milyen hely ez, mi van ott?

Nem kell félni a jogsitól, habár én is félek. :D De igazából nem nagyon van mitől, de a legfontosabb, hogy összhangban legyél az oktatóval.

A régi iskolámba másfél évet jártam rendesen, bár utáltam. A tanárok, a többiek...egyszerűen egészen más világ, mint én. Meg aztán abban az időszakban eléggé magam alatt voltam, ezért 2 hónapig be se jártam suliba, erről persze anyám nem tudott. Aztán kiderült. Év közepe volt, nem volt nagyon hely ahova átvettek volna, meg aztán aktívan utáltam mindenkit és mindent, nem voltam együttműködö. Ezért magántanuló lettem újabb másfél évre. Mostanában pedig már összeszedtem magam és elhatároztam, hogy szeretnék tiszta lappal kezdeni, habár az egész oktatási rendszer úgy ahogy van szar. Úgyhogy az új sulimmal valami teljesen újba vágtam bele (szabás-varrás - még sose csináltam, egyébként különösebben nem is vonz), úgyhogy kíváncsian várom, hogy fogom bírni. :)

Te amúgy hanyadikos vagy (vagyis leszel)?

2009. júl. 8. 19:22
Na én most indulok nyaralni, remélem itt leszel még amikor visszajövök.:) szia.
6. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 5. - Arpak)
2009. júl. 8. 16:08

Az jó, nagyon. én is épp ma este indulok nyaralni, barátokkal, barátommal.vasárnap jövünk csak haza. Gergelyiugornyára megyünk egyébként, imádom azt a helyet!:)Szóval ma egész nap készülődök, pakolászok, sütit sütöttem:P

Én még a jogsit nem kezdtem el, félek:$:D

Hogy hogy új iskolába mész? megtudhatom az okát?(persze nem fontos, ha nem akarod elmondani:))

5. arpak (válaszként erre: 4. - Mazzzsidrazzzsi)
2009. júl. 8. 15:05

Szia!

Nekem eddig egész kellemesen telik a nyár, fesztiválozok, a barátaimmal és a barátommal vagyok. Most tervezünk egy balatoni kiruccanást. Csinálgatom a jogsit is, lassan, de haladok (?). :D Meg aztán kicsit izgulok is, nemsokára már itt is a nyár vége, ősszel pedig másik suliba fogok járni, ahol nem ismerek senkit.

Na és neked hogy telik? Milyen volt a napod?

2009. júl. 8. 10:54
Szia! Bocsi, tegnap már nem néztem vissza a fórumra, fáradt voltam, mentem aludni.:) Persze,hogy van kedvem! Mizujs? Hogy telik a nyár?
3. arpak (válaszként erre: 2. - Mazzzsidrazzzsi)
2009. júl. 7. 23:32
Nem baj, attól még beszélgethetünk, ha van kedved. :)
2009. júl. 7. 23:18
én lány vagyok, 17éves, de sajnos nem Budapest környéki, sőt Budapesttől kb. 350km-re lakom...:/:)
2009. júl. 7. 22:54

17 éves budapesti lány vagyok. Ide várnék olyan 13-18 éves budapest környéki lányokat, akik szeretnének barátkozni, stb.

Tele vannak az amerikai tinifilmekben a sulik klikkekkel. Azon gondolkoztam, hogy alakíthatnánk egyet. :D Nem azt a lenézős-r*bancos tipikus dolgot. Csak úgy egy csaj klikket, hátha jól kijönnénk. :D

Hülyén hangozhat és lehet, hogy baromság is, de egy próbát megér. :) Írjon, akit érdekelne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook