Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 100 kg felettiek, mit tegyünk? Kezdjük együtt és segítsünk egymásnak! fórum

100 kg felettiek, mit tegyünk? Kezdjük együtt és segítsünk egymásnak! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
1218. 584e02e271 (válaszként erre: 1206. - 2577cdcc12)
2008. ápr. 11. 07:24

NEM!

A juharszirup fel van cukrozva, nem eredeti, tömény juharfa szirup, ellentétben a Neera sziruppal, amely csak eredeti, valódi csapolt, higitatlan, cukrozatlan szirup. Lehet ellenőrizni, van saját weblapja.

Nem muszáj a léböjt kúrát mindennap betartani vele, lehet evéseket közbeiktatni és ha csak 1-2 nap néhány étkezést (nem muszáj a vacsorát sem) helyettesít valaki vele, az is fogyáshoz vezet.

Rendkívül egészséges, nem véletlen, hogy híres és 6300 Ft egy fél liter.

Felejtsd el az üzletekben kapható, akár a Drogerie Marktban is, juharszirupot, az mind fel van higítva.

Ha elolvassátok a Neera weblapját, elhiszitek, milyen ici-pici szirup jön ki a juharfából egy-egy csapolás alkalmával. Egyébként nemcsak eredeti, tömény, cukrozatlan juharfa szirup van a Neera-ban..

Csak azért védem, mert évek óta használom időnként. Nem elsősorban fogyásra (az is megy vele,ha odafigyel valaki), hanem valamiféle tisztításra és a szervezet pihentetésére, felfrissítésére....

2008. ápr. 10. 20:22

Sziasztok Lányok!


Bocsi,sietek,mert a gyereknek akarom megcsinálni a fénykép-albumot.:)


Pimpi! Mi van veled? Hogy vagy? Hogy bírtad az uszit? Én megint iszom a csalánteát,még eddig bevált... Sajnos azonban nem eszek főtt kaját,szerintem azért van mindig hasmenésem,ha véletlenül eszek olyat. Ez van :(


Andrea: azt hiszem én is maradnék a napi 5 étkezésnél,de képtelen vagyok elosztani sajnos!


Icus: na,mikor csinálod az almás-túróst? Nagyon fini! Holnapra kivételesen maradt még egy adagom,aztán hétvégére megint sütök!


Nem,még nem unom! Sőt,amióta Andrea megmutatta, jóformán azon élek! :DDD


Ma tudtam egy keveset mozogni is,kivételesen Norbiztam,de nem nagyon jött be.


Vigyázzatok magatokra!

Szép jó éjszakát!

1216. pimpi3 (válaszként erre: 1214. - Icus)
2008. ápr. 10. 18:01

Készülök a dokihoz!

Csak szűztea kapszulám van!De már az se segit!És iszom a májva teát,csalánlevél teát és a fahéjas aloeverát!

Mindjárt indulunk az usziba!Estére jövök!

puszi lányok

1215. Icus (válaszként erre: 1211. - Andreamano)
2008. ápr. 10. 16:37
OKÉ! Megnézem. Eddig még Muffin túrós-zabos sütiét tervezetem, de jól hangzik az almás is!!:))
1214. Icus (válaszként erre: 1210. - Pimpi3)
2008. ápr. 10. 16:36
A szűztea sem segít? peedig azt mondják a csajok attól szaladnak. Igyál Mira vízet. este egyél egy evőkanál lenmagot. Nekem nagyon beváltak:))
2008. ápr. 10. 16:20

Ma a doki nekem azt ajánlotta,hogy egyáltalán nem kell semmi ilyen neera szirup,meg társai,de ezt villers is elmondta már,csak jön a jojó,simán 5-szöri kevés,diétás étkezéssel szépen lehet fogyni!Egy kevés mozgás,és már mennek is a kilók.

Hát nekem igen lassan megy,de azért nem panaszkodom,mert szerintem keveset eszem megint,és sokat mozgom!

A páromnak tegnap torna után mutattam a lábam,meg mást is hogy ha lemenne a zsírom,akkor micsoda izmos csajszi lehetnék már!!:))

Valami jó zsírzabáló kellene,de azt mondta ma a dokinéni nem nagyon van ilyen a piacon,ők kipróbálták szinte mindegyiket,és valamelyiktől szédültek,remegtek,a másik meg nem hatott!


Úgyhogy marad az 5szöri kevés étkezés lányok!!

2008. ápr. 10. 16:14
Pimpi mi ez a rosszullét,miért nem mész el vele dokihoz,nem tetszik nekem,ahogy leírod a tüneteket!!!!
1211. andreamano (válaszként erre: 1203. - Icus)
2008. ápr. 10. 16:13
Bocs,hogy én válaszolok,de kedves elmex barátnőm sziesztázik biztos a párjával ebben a szép időben,az én adatlapomon szereplő túróst süti,próbáld ki,nagyon fincsi,nem bánjátok meg!!
1210. pimpi3 (válaszként erre: 1209. - Icus)
2008. ápr. 10. 13:51
Nagyon nem!De ez már régota tat!Idáig a tea segitet,de kb 2-3 hete már az se!
1209. Icus (válaszként erre: 1208. - Pimpi3)
2008. ápr. 10. 13:48
Miért? Nem tudsz elmenni rendszeresen a Wc-re?
1208. pimpi3 (válaszként erre: 1207. - Icus)
2008. ápr. 10. 13:47
Lehet az jobb lenne nekem is!Én a wc napokig nem is látom!Csak ha hánynom kell!
1207. Icus (válaszként erre: 1202. - Pimpi3)
2008. ápr. 10. 13:42
Most megint hasmenéses- hányós-lázas kórság dúl:(
1206. 2577cdcc12 (válaszként erre: 1201. - 584e02e271)
2008. ápr. 10. 13:08
A Neera szirupot lehet helyettesíteni juharsziruppal. Kicsit költséghatékonyabb :o)
1205. pimpi3 (válaszként erre: 1204. - Aniko1986)
2008. ápr. 10. 12:58

Nemtudom mitöl van,de csak eljutok a dokihoz!Ma eszek fött kaját,mert már 3 napja nem ettem!De nemtudom,hogy fog lemenni a torkomon!Lehet jön is vissza!:((

Bicajozni imádok!De sajna kb 4 éve nem tudok,mert nagyon szédülök rakta és rosszul leszek!Mondjuk egy sámlira se tudok ráállni!

1204. aniko1986 (válaszként erre: 1202. - Pimpi3)
2008. ápr. 10. 12:52

Szia!

Hát nem valami jó dolgokat írsz, remélem jobban leszel! Lehet, hogy a protein portól vagy rosszul, mert keveset eszel hozzá? Én is utálok gyalogolni, vettem is egy rozzant biciklit, mert azzal mégis könnyebb, de azt is leváltom, h meglesz a munkám (remélem), mert van egy jó 6-8 km és arra inkább nem vállalkoznék bicajjal :)

1203. Icus (válaszként erre: 1200. - 09ca1d3343)
2008. ápr. 10. 12:07

Milyen az az "almás-túrós"? Hogy csinálod? Én készítettem túrógombócot zabkorpából, de csak fitymálták. pedig tök fincsi volt. A hétvégére túrós-zabpelyhes sütit terveztem.

Tegnap fasírt volt:)) Észre sem vették, hogy zabpellyel készítettem és zabkorpába forgattam!:)) Nem volt otthon senki amikor csináltam::))

1202. pimpi3
2008. ápr. 10. 11:20

Sziasztok Lányok!

Nem haltam meg a fogorvosnál!:))De a fáradság kikészit!Fél 11 körül értünk haza este!Most meg nem haladok a dolgommal!Fáj a lábam is!

Este meg megint uszi!És gyalog oda-vissza!Jönnek a lányok is!Ök nagyon várják én meg nemtudom,hogy fogok kikászálodni a vizböl!Nagyon fáj a lábam és a gyomrom is már 3 napja!

Na de nem panaszkodom tovább!

1201. 584e02e271 (válaszként erre: 1198. - Andreamano)
2008. ápr. 10. 01:50

Igen, nem olcsó mulatság a Neera szirup (eredeti, bolti ára: 6300 Ft fél liter, viszont teljesen tömény, igazi, svájci készítmény), de ha nem vesz az ember mellette sonkát, zöldséget (levesnek az olcsó fagyasztott is jó), sovány sajtot stb.stb., akkor azért meg lehet próbálni..1.5 liter vizzel kell felönteni fél decit, fél decit facsart citromlével és késhegynyi cayanne borssal, ami tu. paprika...


Nekiállhatsz, de mellette muszáj gyümölcslevet (nem boltit, a 100 %-os is cukros!) inni, teákat és turmixolt zöldségleves levet...


Gyógyulást kívánok, kórházmenteset....

2008. ápr. 9. 21:10

Szép jó estét mindenkinek!


Öröm a köbön! Vettünk túrót! :DDD

Ebből következik a mai menü almás-túrós,meg a holnapi is! :))) Amúgy is lelkiismeret furdalásom volt a tegnapi nap miatt.

Holnap megy a párom pecázni,úgyhogy holnap mozgás lesz ezerrel! :DDD Ez a terv!


Pimpi! Nálunk is új szelek fújnak! Ami a kisfiamat illeti! Total nem érti amit mondok,legalábbis total úgy csinál! Egész nap "veszekszünk",vagyis lassan két napja!

Nagyon kikészülök,de nem tudom mit csináljak! A párom szól neki,akkor minden ok.!

Na,de ez nem idevaló téma,mindenesetre csak annyi,hogy estére megtanulta a simi-simit az arcomon,a karmolás helyett! :DDD Azért haladás,nem?


Na,majd holnap meg úgy kell lekönyörögnöm a futópadról! Tök élvezi,hogy pár lépést még megy is rajta!


Vigyázzatok magatokra!

Kitartás a fogyikhoz!

1199. Maruszja (válaszként erre: 1198. - Andreamano)
2008. ápr. 9. 19:04

Andikám reméljük, hogy nem kell menned.

Izgulok érted, hogy minden rendben legyen Veled!


Mindenkit üdvözlök!

1198. andreamano (válaszként erre: 1196. - 584e02e271)
2008. ápr. 9. 17:32

Én is néztem ezt a heera lébőjtkúrát,nagyon szimpatizáltam vele,de én nem merek ilyennek nekiállni!Egyébként az igazi szert vetted meg hozzá,megkérdezhetem,hogy mennyibe került?


Én most pimpi ajánlására vettem a protein delite port,hát kiváncsi leszek a hatásásra,ma már csak azt fogok inni,most 6-ra lemegyek tornázni.


Ja,és képzeljétek jó lett végre a véreredményem :))))))aztán most állunk át a másik gyógyszerre,és reméljük azzal még jobb lesz!

A jövőhéten kiderül,de lehet,hogy mennem kell a kórházba 1 hétre,izgulok nagyon,hogy ne kelljen!


Remélem mindenki jól van!

1197. f15
2008. ápr. 9. 15:36

sziasztok!


Én évekkel ezelőtt kb 3-4 éve kétszer is próbáltamm a herbalife-ot és nekem is hízás lett a vége sajnos ! 2x5-6 kg plusz , úgyhogy soha többet nem fogom inni és a pénzt kidobni.

2008. ápr. 9. 12:38

Sziasztok!


Herbalife után sikerült híznom fogyás helyett.

Most 110.8 kg-ról indulok és új fogyókúrát kezdek.

Rendeltem jó termékeket a Bioszálíltó webáruházból és mától léböjt kúrát tartok, de nem olyan szigorút: centrifugált alma és narancslé (dél elmúlt és jól birom), maradt Herbalife korpa tabletta, azt szedem, frissen főtt zöldségleves turmixolva és Neera szirup citrommal, kayan borssal.

Meglátom a 10. nap tájékán, mi lesz....

1195. Maruszja
2008. ápr. 8. 20:29

Szia Anikó!

Örülök, hogy Téged is olvashatlak.

Minden jót Nektek, szép estét és jó éjszakát!

1194. aniko1986
2008. ápr. 8. 20:26

Ügyik vagytok csajok hogy így fogyogattok, csak így tovább!

Az autót úgy szétkaptam, hogy még párom is csak ámult, milyen gyors voltam, már a köszörűsnél volt 5-kor az alkatrész. Muszály volt beletanulnom, mert ez a párom mániája, de én is szeretem, mindig is mondtam, hogy fiúnak készültem :) Mondjuk a 3 fiú unokatestvér és a bátyám is belejátszott a dologba.

Megyek lassan aludni, sziasztok!

2008. ápr. 8. 19:53
én is elértem a 99 kilót felülről:) nagyon örülök:)
1192. Maruszja
2008. ápr. 8. 16:23

No sziasztok! Andikám itt vagyok! Válaszoltam a privire.

Igaz régen nem jelentkeztem be felétek. Csak már nem vagyok képben és sokat kellene visszaolvasnom, hogy tudjam ki, kicsoda. Bocsi ezért. Egyébként ugyanúgy fogyózom és végre elértem a 8-cassal kezdődő súlyt, aminek nagyon örülök.

Én továbbra is a 90 napos diéta szerint étkezem, persze néha rosszalkodok egy kicsit. Igaz nem számolom, hogy hányadik napnál tartok, csak csinálom. Ma pl. keményítő napom van és rizibizit ettem. Mindig úgy próbálok főzni, hogy a férjem is tudjon enni és én is. Ő persze hússal ette, de én ma azt nem ehettem. Holnap meg tésztanapom lesz, ami azt jelenti, hogy megint kitalálok valami tésztafélét és úgy csinálom, hogy ő is tésztát egyen.

Tegnap voltam bent a volt munkahelyemen és el voltak ájulva rajtam, hogy mennyit fogytam. Igaz már volt aki régen nem látott. És azért a 20 kg, csak 20 kiló. Az a bajom csak, hogy nem mozgok és úgy vettem észre, hogy a karom pl. elkezdett lógni. Pedig ezt tornával biztos ki tudnám küszöbölni.


Szép napot Nektek és sok-sok fogyást!

1191. 22f56b42c8 (válaszként erre: 1184. - Andreamano)
2008. ápr. 8. 15:38

óó én azt a tetü 65 kilót akarom utolérni:)))))))))))))))) ha kicsit kevesebb az nem baj:))))

hajrá neked is:))

1190. pimpi3 (válaszként erre: 1189. - Andreamano)
2008. ápr. 8. 14:29
Az elsö 2 nap kicsit éhes voltam,de elmult!És olyan finom!A *bol csak 1 dobozzal ittam meg,mert azt nem birom anyagilag!És azota is fogyogatok!
2008. ápr. 8. 14:26
Megtaláltam megnézem,és Neked ezzel is ugyanígy megy a fogyás,mint a *val?
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook