Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 100 kg felettiek, mit tegyünk? Kezdjük együtt és segítsünk egymásnak! fórum

100 kg felettiek, mit tegyünk? Kezdjük együtt és segítsünk egymásnak! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
1278. pimpi3 (válaszként erre: 1267. - Aniko1986)
2008. ápr. 15. 15:30
Sajna vigasztalni nem tudlak semmivel!Mi is laktunk aposommal egy udvarba 1 évet!Na azt senkinek nem kivánom!Sajnálom ami történt!És én szivesen beszélgetek másrol is,nem csak a fogyirol!:))
1277. Maruszja
2008. ápr. 15. 15:08

Kedves Moli59!

Emiatt hülyeség Anikót így elítélni, mert valamiért bepörgött. Mindannyiunkkal előfordul, hogy valamiért mérlegesek, haragosak vagyunk és akkor igenis kimondjuk azt a csúnya szót, amit esetleg nem mondunk ki, amikor minden rendben megy.

Nálad nem fordult még elő ilyen, hogy valamiért bepörögtél és mondtad a magyarok istenét!

Hadd védjem meg Anikót azzal kapcsolatban is, hogy igenis szükség van arra, hogy nemcsak a fogyókúráról beszélgessünk, írjunk egymásnak, hanem mindennapi dolgainkról, bajainkról, örömeinkről is megosszuk a véleményünket azokkal, akikkel szinte naponta (ha csak levelezgetés útján is) de kapcsolatba vagyunk. Hiszen itt mindenkinek egy a lényeg, hogy fogyjon! Igen ám, de nincs mindig ezzel kapcsolatban téma, de esetleg valami mást szívesen megosztanánk a másikkal.

Én is úgy vélem, hogy a fórumot "feldobja" egy kis más dologról való csevegés, véleménymegosztás.

Szóval lányok, asszonyok továbbra is javasolom, hogy mindenki ossza meg velünk búját, baját, örömét, stb., hiszen így kerek a világ!


Mindenkinek szép napot kívánok! Anikót tényleg sajnálom, van most szegénynek elég baja. És nemcsak azért védtem meg, mert egy városban lakunk, mert ha Várpalotán lakna, akkor is ezt írtam volna.

1276. aniko1986
2008. ápr. 15. 14:36

És még valami!

Ha mást is zavar, hogy fogyókúrán kívül más is téma, akkor írjátok és visszatérünk szigorúan erre a témára, csak úgy egy kicsit száraz lesz, szerintem így könnyebb elviselni, ha nem folyton a fogyás van minden sorban.

Egyébbként nem ilyen a stílusom, csak ha nagyon bepöccenek, nézd meg a többi hsz-om, szerintem nem volt nem ide való egyik sem.

1275. aniko1986 (válaszként erre: 1273. - Icus)
2008. ápr. 15. 14:30
Akkor ezért van a felesleg, még jó, hogy leszoktam a cigiről, ma elment volna vagy 2-3 doboz.
1274. aniko1986 (válaszként erre: 1271. - Icus)
2008. ápr. 15. 14:28
Igaz, csak az a baj, hogy semmi zárható nincs, mert a garázs fele az övé, az udvar fele az övé én meg nem tudok mindent ebbe a 20m2-es szobába bezsúfolni sajnos :( Remélem nemsoká összejön a külföldi meló és húzunk ebből a bolondokházából. Én is kipakolok mindent, ha odaadok valakinek valamit, de ki gondolja, hogy még ezt is kidobja? Mert tudta mi az, mert az összes szatyrot 3-szor körbedúr.
1273. Icus (válaszként erre: 1271. - Icus)
2008. ápr. 15. 14:24
És még valami!:) A stressz, sajna nagyon hízlal:((
1272. aniko1986 (válaszként erre: 1269. - 584e02e271)
2008. ápr. 15. 14:24

Bocsi, ha nem ide való, de ha te is ennyi ideget nyeltél volna eddig le, mint én egy olyan öregasszonynak, akihez semmi közöd, minden áldott nap más dolga sincs, csak hogy azt lesse, hogy mit tudna keresztbe tenni és mégis vele kell élned, te sem tudnád már ezt másképp hívni abban biztos vagyok. Arra meg hogy nem ide illő téma pedig azt írom, hogy más is szokta írni a problémáit és szívesen vettük, hogy megosztja velünk, mert már bízik a csapatban annyira, hogy leírja azokat. Most hogy te nem így látod, azt sajnálom, pont tegnap beszéltük, hogy milyen kis családias légkör alakult ki...

Mégegyszer bocsi.

1271. Icus (válaszként erre: 1267. - Aniko1986)
2008. ápr. 15. 14:24
Tényleg jó lenne egy box-zsák a közeledbe:)) Legközelebb pakold el a cuccost egy jól zárható szekrénybe. A másik, ha a kocsit a szervízbe viszem én bizony kipakolok belőle minden olyan holmit ami nem oda való.
1270. annaluca (válaszként erre: 1267. - Aniko1986)
2008. ápr. 15. 13:47

Én megértem, hogy bepörögtél, nem lehet könnyű az együttélés.


Az erős kifejezések ellen van egy jó ének: számolj 10-ig újra, meg újra, mielőtt a szád, megszólalna.

Számolj 10-ig újra, meg újra, ha felmegy a pumpa.


Néha használ, de ilyen esetben nem biztos.

Kitartás

1269. 584e02e271 (válaszként erre: 1267. - Aniko1986)
2008. ápr. 15. 11:09
Elég megdöbbentő stílusod van, nem ide illik, kérlek vedd észre...K**va és stb., ne haragudj, de inkább más fórumon panaszkodj legközelebb...eddig itt normális emberek irogattak...
1268. aniko1986
2008. ápr. 15. 10:46
Ki is írom szavazásra a témát, hátha tudnak ajánlani vmit!
1267. aniko1986
2008. ápr. 15. 10:45

Sziasztok!

Hát sokáig csak nem maradt meg a jókedvem! Volt egy hónapig egy nagyrobogó nálunk szerelésen és a papírokat, amik benne voltak kiraktuk egy szatyorba az aztalra és most meg eltűnt. Tudni kell, hogy mi 3 család vagyunk egy nagy házban, mi az emeleten, anyósék lent az egyik részen, a másikon pedig az após drága K**va anyja, aki állandóan kibabrál velünk és eltüntet mindent, persze ezt is. A vérnyomásom mostmár az egekben van, egyszer úgy megütöm, hogy ott marad! Most kéne egy boxzsák!!! Nem tudunk ellene mit tenni, mert após egyetlen pici anyukája és neki mindent szabad, hozzá kell tennem, hogy dilibogyókat szed és ha elfelejti bevenni, akkor meg tör-zúz mindent. Szerintetek mit csináljak? Egy alkatrészes srácé a motor és ezzel úgy elássuk magunkat, hogy soha nem fognak többé rendesek lenni velünk, ugrott a protekció. Após persze minket hibáztat, hogy miért hagytuk kint..., ja meg örüljünk, hogy pakol utánnunk, most értitek? Hogy lehet egy ilyen labilis dögöt bezáratni elmegyógyinézetbe???????

Jól kipanaszkodtam magam, bocsi, ha valaki elolvassa, hogy ilyennel untatom, de le kellett írnom, így kicsit jobb.

1266. pimpi3 (válaszként erre: 1261. - 584e02e271)
2008. ápr. 14. 17:39

ÉN pár éve jártam infraszaunába!Heti 3 szor háromnegyed órát!Nagyon jo volt!Fogytam is és a börömnek is nagyon jot tett!Csak azért nem járok mert nagyon dága!

Ha tudsz szerintem is menjél!:))

1265. andreamano (válaszként erre: 1264. - Aniko1986)
2008. ápr. 14. 17:19

Köszönöm,hogy leírhattam!:))


A Sony nálunk is a sláger,de ezzel jól megjártuk!


Ez kellene,mert jó helyen van,szuper a lakás,de drága,és nincs pénzük az embereknek,illetve nagy a piaca.


Nagyon jó társaság ez,örülök én is Nektek!:))

1264. aniko1986
2008. ápr. 14. 16:27

Köszi, rendesek vagytok!

Nekem is van egy házam otthon, Ladányban, de senkinek sem kell, végülis onnan csak menekülnek az emberek, nem költöznek :)


Érdekes a Sony-d, nekünk szinte mindenünk az, mert párom szakértő ilyen dolgokban és azt mondja, hogy ez jó márka, sajnos van kivétel is, a gyártás sem tökéletes :(


Írtad, hogy nem ide vág a téma (lakás). Szeretném, ha ez a fórum igazi családias legyen, végül is nagyjából állandó a légkör, mindenki írjon mindent, amit szeretne!!! Nem csak fogyózunk, élünk is! Lassan már úgyis barátnők leszünk itt fórumon keresztül, szerintem :)

1263. andreamano (válaszként erre: 1261. - 584e02e271)
2008. ápr. 14. 15:46
A szauna nagyon jó,én is nagyon szeretem!Menj el,ha van lehetőséged!
2008. ápr. 14. 15:44

Sziasztok!


Anikó szurkolunk,hogy meglegyen az állás,és jelezd,ha sikerült!!!!

Látod,látod nem kell annyi házimunkát csinálni,és nem törik le a körmöd!:))Na jó ez csak vicc volt!!

Nekünk meg a fényképezőnk romlott el,bár az nem olyan fontos,de Sony,és azt hittük,hogy jó márkát vettünk,hát tessék 60ezer volt,most meg vehetek újat,mert állítólag nem javítható,vagy fel kell drága pénzért küldeni Pestre,hogy megmondják a tuttit!Jó mi?


Na megyek,mert jön egy vevő jelőlt,már egy kicsit kezdek belefáradni ebbe,hogy minden nap ragyogjon a lakás,és köszönjük,majd jelentkezünk!Bár ez egy ócska családi házat akar ránksózni drága pénzért,de most megnézi a miénket,mert igen tetszik Neki,és a héten dönt is,azt modta biztos vevőnk,hát majd kiderül!Bocs,megint nem idevág a téma,de ki kell modanom magamból!


Fogyi megyeget mindenkinek?Nekem ma ehetnékem van,de az a jó,hogy szinte csak fogyisabb kaják vannak a hűtőbe :)))este torna,amit meg megettem ledolgozom,vagyis remélem!

2008. ápr. 14. 15:36

Sziasztok,


figyelemmel kísérem az esenyeket, tetszik, mennyire "családias" a légkör.


Én április 8-án jöttem el egy cégtől, nagyfokú stressz és túlterheltség miatt és most úgy látszik, holnap már arról az állásról tárgyalhatok, amire kb. 2 hete várok, hogy összejöjjön a tárgyalás..végre. Lehet, hogy szerencsém lesz..

Nagyon bevált az új Tefal Raclette+grill sütő. Hétvégén a vendégeim is ilyen ebédet kaptak, ma a fiamnak (tegnap jött, itt aludt nálam..ma ment tovább..egyébként 28 éves, 20.5 évesen szültem..)vékony karajszeleteket sütöttem, mellette cukkinni hosszúkás szeleteket, a raclette tartókban pedig tükörtojást...nagyon ízlett neki is és nekem is...milyen jó úgy enni, hogy tudom, nem hízlal, akármilyen jó étvággyal is eszem!


El akarok menni, amíg újból munkába nem állok, infravörös szaunázni...tavaly jártam egy hónapig, nagyon jó volt és beindította a fogyást..Ti már próbáltátok?

1260. aniko1986 (válaszként erre: 1259. - Pimpi3)
2008. ápr. 14. 14:54

Köszi, remélem én is, hogy végre bejön ez a munka, lehet, hogy azt is fogom csinálni, amit szeretek.

A mosógép egy átkozott dolog, még annyi szerencsém van, hogy párom kisgépszerelő is és ő megcsinálja, csak az alkatrészre kell várni, mert úgy kell a gyártótól lerendelni. Remélem sokat nem kell így mosnom, mert már baleseteztem is. A ruháskosárba beakadt a körmöm, amikor kimostam és a harmada felvált az ujjamról, iszonyúan fáj. Most vághatom le a körmeimet, pedig már hónapok óta nem nőtt meg ilyen szépre, mint most, még páromat rávettem arra is, hogy segítsen kipróbálni a francia manikűr készletem. Tegnap megcsináltuk, elég jó is lett elsőre és tessék! Élvezhettem egy napig, hogy nem az olaj látszik a körmömön, hanem hogy szép és igényes :(

1259. pimpi3 (válaszként erre: 1258. - Aniko1986)
2008. ápr. 14. 14:04

Sziasztok!

Aniko!Eggyüt érzek veled,mert 2 honapja az enyém is beadta a kulcsot!És sajna venni kellett újat,pedig még csak 3 éves mult és jo drága volt!A munkához szurkolok,föleg mert én is nagyon szeretnék már melozni!

1258. aniko1986
2008. ápr. 14. 13:59

Sziasztok csajok! Képzeljétek, jött egy jó hír számomra! Csütörtökön megyek állásinterjúra, igaz nem egy álommeló, kemény fizikai munka állítólag, de nem érdekel, csak lenne meg! Sőt, még lehet, hogy fogyni is fogok tőle, mert sokat mozgok majd, mert nekem ez a bajom, a mozgás. Délután mosok, kézzel, mert elromlott a mosógép és halomba áll a ruha, de ez a hír úgy feldobott, hogy nem is érdekel most semmi más!


De jó, hogy találtál kutyust, biztos aranyos lehet, képet kérünk róla!!!


További szép napot mindenkinek!

1257. annaluca
2008. ápr. 14. 10:19
Találtunk a menhelyen egy aranyos fekete 4 hónapos kutyust. Olyan dobberman féle, rövid szőrű.Nagyon játékos, csak az a baj, hogy folyton szeretné, ha foglalkozunk vele. Ha elmegyünk itthonról, akkor megszökik. Tegnap délután is lelépett, este hiába kerestük, ma reggel hozta vissza egy ismerősöm. Bezárni, megkötni nem szeretném, de valószínű az lesz a vége, amig meg ném nő egy kicsit.
1256. Maruszja
2008. ápr. 14. 08:26

Sziasztok!

Napsütéses szép napot kívánok és sok-sok fogyást mindenkinek!

1255. andreamano (válaszként erre: 1254. - 09ca1d3343)
2008. ápr. 14. 07:40

Sziasztok!


Sajnos képet nem tudok felrakni,mert elromlott a gépünk,a telefonommal készítettem 1-2,ha letöltöm,felrakom!

Nagy szép a Balaton,nekem még ilyen időben is nagyon tetszik,csak az volt a baj,hogy nagyon fújt a szél,a manó szerint meg az volt,hogy a kacsák annyira jól voltak lakva,hogy nem kellett nekik a kenyér amit vittünk!:)


Nekem van almásom,megkínállak,ha jössz a seprűn!!:))


Ma olvastam,hogy Falusi Mariann úgy fogyott 16 kilót,hogy port ivott reggel,este,délben meg megette amit megkívánt!


Megyek,mert a manóka méltatlankodik!

Puszi Mindenkinek,szép hetet,és napot kívánok!Fogyisat!!!!

2008. ápr. 14. 07:01

Jó reggelt Lányok!


Pimpi: átérzem a helyzeted,tegnap mi is ezt csináltuk!Ma még bogarászok egy kicsit,aztán pihi. Habár nem tudom a gyerkőc majd mit szól hozzá,mert itt szemezek a vasalnivalóval is,de majd beosztjuk! Szép napot!


Andrea: igen,ha kell seprűre ülök! Jó kis cirokseprűre! :DDD

Rakjál fel képet a kirándulásról,ha van kedved. Szívesen megnézném!


Ma gyorsan csinálok egy kis almás-túróst,már olyan régen ettem! :DDD

Nem tudom,hogy idetudok-e még jönni,addig is vigyázzatok magatokra!


Új hét,új remények! :)))

Kitartás a fogyikhoz!

1253. pimpi3 (válaszként erre: 1251. - Andreamano)
2008. ápr. 13. 20:29
Ezer éve nem voltam a balatonon!Biztos szép volt!
1252. pimpi3
2008. ápr. 13. 20:28

Sziasztok!

Végre idejutottam a géphez!De alig tudok írni,ugy fáj a kezem!Egész nap az udvart csináltuk!Kb fél órája jöttem be,csak fürödtem!Azthiszem ez tul sok volt nekem!

Köszi Andi!Már nincs hányingerem és a gyomrom is jol van!

Puszi mindenkinek

2008. ápr. 13. 20:25

Szia!


Talán Te is seprűre ülsz?Na a kedvemért!!!!!:)))


Mi is levagyunk,és még most felugranak Anyámék :((

Kirándultunk a Balatonon,nagoyn jó volt!!


Ti remélem jól vagytok!

2008. ápr. 13. 20:15

Szép jó estét mindenkinek!


Eléggé levagyok merülve,hosszú és napsütéses napunk volt!

Egész nap kinn voltunk,fűnyírás,pakolás, anyósózás...stb.


Köszönöm szépen a gratulációkat!


Andrea: nem sárgulunk ám,én úgy tudom Neked is megy azért a fogyi,csak kicsit hajlamos vagy a pesszimizmusra! Emlékszel,hogy én hányszor akartam totál abbahagyni? Akkor ijedtem meg,amikor seprűre akartál ülni! :DDD

Na,puszi Neked és sok-sok türelmet!!!


Mindenkinek jó éjszakát!

1249. Maruszja
2008. ápr. 13. 07:44

Sziasztok! Jó reggelt mindenkinek!

A hétvégénk jóformán a lakásban telt el, mert tegnap egésznap esett az eső. Most végre süt a napocska, csak így is maradjon!


Mindenkinek szép napot kívánok!

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook