Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 100 kg felettiek, mit tegyünk? Kezdjük együtt és segítsünk egymásnak! fórum

100 kg felettiek, mit tegyünk? Kezdjük együtt és segítsünk egymásnak! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
1248. andreamano (válaszként erre: 1247. - Maruszja)
2008. ápr. 12. 22:21

Kedves Maruszja!


Remélem jól telik a hétvégétek!


Mesélj milyen volt a napotok?

1247. Maruszja (válaszként erre: 1242. - 09ca1d3343)
2008. ápr. 12. 22:07

Szia!

Én is gratulálok! További sok, szép boldog éveket kívánok Nektek!


Jó éjszakát!


Andikám Neked is!

1246. andreamano (válaszként erre: 1242. - 09ca1d3343)
2008. ápr. 12. 21:58

Sziasztok!


Sajnálom,hogy már nem vagy itt!


Végül nem mentünk el,mert úgy láttuk nincs jó idő,de aztán csörgött a telefonom,és volt két érdeklődő is a lakásra,egyik megnézte,a másikhoz meg mi mentünk ki,mert egy családi házat árul cserébe venné a miénket!Háááát a ház,olyan,mint amilyent szeretnénk,az ablakok a hegyekre néznek,hát azóta is hatása alatt vagyunk,de nagyon drága,és nem enged az Hölgy,nem ide tartozik a téma,de el kellett mesélnem!


Elmex!!!!

Hát őszintén gratulálok a házassági évfordulóhoz,és a fogyáshoz is ,nagyon ügyes vagy,és büszke vagyok rád!!!!(és megmondom,hogy egy makulátnyit irigy vagyok),

nálam minden próbálkozás sikertelen!


Remélem pimpi Te meg jobban vagy!

1245. pimpi3 (válaszként erre: 1244. - 09ca1d3343)
2008. ápr. 12. 21:13
Szép álmokat!
1244. 09ca1d3343 (válaszként erre: 1243. - Pimpi3)
2008. ápr. 12. 21:11

Aranyos vagy,köszi szépen! :)))


Azt hiszem megyek is...:)


Jó éjszakát mindenkinek!

1243. pimpi3 (válaszként erre: 1242. - 09ca1d3343)
2008. ápr. 12. 21:08

Gratulálok az évfordulotokhoz!:))

És persze nagy gratula a 10 kilohoz is!És szép estét nektek!:)))

2008. ápr. 12. 21:03

Szép jó estét Lányok!


Megértük a 11.-ik évfordulót! Kaptam szép virágot, már meg is ünnepeltük...persze pezsgővel! :DDD Hát,nem diétás tudom!


Reggel levágtunk 2 kakast,úgyhogy kakaspöri volt a menü. Egész nap esett,így nem igazán mozdultunk ki,csak a tesco-ig, vettünk egy-két dolgot a gyereknek.


Moli: elolvastam mit alkottál, hát kezdek éhes lenni! :)))


Andrea: hogy sikerült a kirándulás? Szép volt biztos! Olyan jó Nektek,hogy ennyit tudtok kirándulni!


Na,de a végére hagytam az igazi jó hírt!

Lement 10 kg ! Jó,nem olyan gyorsan,de megérte!


Puszi mindenkinek!

Még van egy pohár pezsgőm! :DDD

1241. Vikka78 (válaszként erre: 1240. - 584e02e271)
2008. ápr. 12. 19:42
Szia! Nekem is van, pár éve vettem, amíg újdonság volt használtam vagy 2X azóta a szekrény mélyén pihen! :)
2008. ápr. 12. 16:54

Sziasztok!


Vennem kellett új billentyűzetet a számitógéphez, elmentem a legközelebbi Saturn-ba...az sem olcsó.

Viszont megláttam, hogy akció van a TEFAL raclette+grillre..régi vágyam, hogy olaj nélkül grillen sütött húst és grillezett zöldséget egyek..ugyan a családban arról volt szó, hogy újracsempézzük a konyhát, de lemondtam róla..megvettem a Tefal raclette+grillt 9990 Ft-ért és megsütöttem életem első szinte olaj nélküli grill ételét ...csodálatos volt: csirkemell, csirkemáj, alul a raclette kis edényekben (ez 6 db kis nyeles sütőt jelent, ici-pici, de grilleződik benne minden) cukkinit és kalifornai paprikát (kb. 20 dkg összesen) grilleztem, a végén tettem rá 10 %-os sovány sajtot...hát nem semmi


Ilyen ételeket (durvára vágott szines borsot szórtam rá, 85 Ft egy csomag, Horváth Rozi..) kb. 3000 Ft/adag áron lehet kapni étteremben...minden isteni volt!

Utána megengedtem magamnak egy Norbi update somló galuskát, az a kedvencem!...szóval kb. 700 kcal-át ebédeltem, de úgy éreztem, mennyei lakomában van részem...

De jó, hogy elromlott a PC billentyűzetem!

1239. pimpi3 (válaszként erre: 1238. - Maruszja)
2008. ápr. 12. 14:49

Itt most kezd beborulni!Idáig sütött a nap!De már szerencsére hazaértük!Remélem pesten is jo az idö,mert a nagylányom csak délután jön haza!

Körözöttet ebédeltem ,parival!Nagyon finire sikeredett!

1238. Maruszja
2008. ápr. 12. 14:47

Kellemes délutánt kívánok mindenkinek!

Felénk is szakad az eső, rossz idő van!

Ettől függetlenül kívánok mindenkinek kellemes szombatot és sok-sok fogyást!

2008. ápr. 12. 09:20

Jó reggelt!!


Mindenkinek szép napot kívánok!

Itt már sajnos nem süt a nap,mi is kirándulni készülünk,hát majd meglátjuk,mert a párom éjszaka dolgozott!

Gödöllön a kastéyban ibolya napok vannak jó programokkal!


Puszi Nektek

1236. pimpi3
2008. ápr. 12. 07:45

Joreggelt Lányok!

Legyen szép napotok!!Itt még süt a napocska és csak rreménykedek ,hogy nem fog esni!

Nagylányom elment kirándulni,kicsit nemsokára viszem a játszoházba!Én meg vásárolhatok!Hu de nincsen kedvem!

2008. ápr. 11. 20:48

Sziasztok Lányok!


Na,elolvastam a szirupos témát,jó sokat írtatok! :)))


Én nagyon kakukktojás vagyok itt a fórumon... Nem étkezem semmi konkrét diéta szerint,habár az elején,mintha figyeltem volna a "kódokat". Amint látjátok, sokszor becsúszik egy-két nasi, vagy no diétás kaja...Ellenben próbálok figyelni a mozgásra. Igaz,hogy csak napi max.40 perc, ennyire tellik. Na,majd lesz valami!


Pimpi! Vigyázz magadra! Remélem hétvégén már jobban leszel!


Ma még megettem a maradék almásat, aztán estére nálam is kefír volt almával.


Mindenkinek jó hétvégét!

Kitartás a fogyikhoz!

1234. Maruszja (válaszként erre: 1232. - Aniko1986)
2008. ápr. 11. 12:47

Szia Anikó!

Igen, én is itt vagyok. Szoktalak benneteket olvasni. Most ez a sok szirup... Én soha nem ittam ilyeneket, annyi minden összeisztok. Egyáltalán melyik használ a fogyókúrában? No meg ilyen tea, olyan tea. Én ezeket sem ismerem. Valamikor régen vettem valami teát, valami fogyókúrás volt, de valami állami rossz íze volt. Nem is ittam többet.

Én a Reductilt szedem továbbra is, valamint vigyázok mit, mivel eszek. Eszek én húst is, de nem krumplival, vagy rizzsel, hanem salátával. Tulajdonképpen a 90 napos szerint étkezem, de nem mindig 100 %-osan betartva. Ma húsnapom van, tegnap gyümi napom volt.


Mindenkinek szép napot, a dolgozóknak jó hétvégét kívánok!

1233. pimpi3 (válaszként erre: 1227. - Annaluca)
2008. ápr. 11. 11:31

Sziasztok!Én soha életembe ennyi mindent nem tudtam ezekröl a szirupokrol!Végén nagyon kiokosodunk itt!:))

Köszönöm a kérdéseiteket!De sajna még mindig ramatyul vagyok!De csak vége lesz már!Csak ez a hányinger!ÁÁÁ

Uszi nagyon jo volt!Az-az egy bajom van,hogy olyan késön érünk haza!Ja és tegnap jött egy csajszi aki kövérebb nállam!Végre nem csak én tünök ki nagyon!Nem mintha zavart volna!

Ti hogy vagytok?Mit esztek ma?

Én az elöbb betoltam egy kefirt!De olyan rosszul esett ez is!

Ja és ma csinálom 1 honapja!És birom!Nekem már ez is nagy eredmény!

1232. aniko1986 (válaszként erre: 1195. - Maruszja)
2008. ápr. 11. 09:23

Szia!

Most ovastam csak vissza, hogy te is jelentkeztél! A másik fórumon is volt egy csabai csajszi, de nem írt vissza azóta, pedig direkt kérdezte, hogy van-e csabai még rajta kívűl.

1231. aniko1986
2008. ápr. 11. 09:21

Sziasztok! Tiszta juharszirup mágusok leszünk itt a végén :)

Remélem mindenki élvezi a jóidőt és fogy mint a hold. További szép napot mindenkinek!

1230. 2577cdcc12 (válaszként erre: 1228. - 584e02e271)
2008. ápr. 11. 09:02

De megértettem, sajnos... És az, ha valaki mást ajánl azoknak, akik nem engedhetik meg pont azt maguknak, az nem a termék lebecsülése. Ez egy bio juharszirup leírása: "NATURATA bio juharszirupok a kanadai Quebec megye gazdaságaiból származnak, ami a világ legfőbb juharszirup feldolgozó helye. A juharfa nedvét koncentrálni kell, hogy szirup készüljön belőle - 40 liter kell 1 liter sziruphoz. A hagyományos módszer szerint a nedvet hatalmas edényekben és kádakban forralták. NATURATA bio juharszirupot kizárólag olyan farmokról gyűjtik össze, amelyek a biogazdálkodás alapelveinek, ellenőrzésének megfelelnek."

Tulajdonképpen megegyezik a Neera leírásával.

A minőségi juharszirupot pedig nem a DM-ben árulják, ahogy a minőségi zöldséget sem a Tescoban veszi az ember...

A 100%-os levekről meg csak annyit, hogy nézd meg például a Biopont 100%-os leveit (de ez csak egy példa), és nincs benne cukor. De ez csak egy a sok közül. A 100%os levekből sem csak azt lehet megvenni, ami 200 Ft/liter, bár megjegyzem, abból is van olyan, amiben nincs cukor...

A Norbiról csak annyit, hogy elég sok olyan termék van, ami megegyezik az ő paramétereivel (összetételben), és feleannyiba sem kerül. Pont ez miatt írtam, amit...

2008. ápr. 11. 08:54

Végülis, az egész Neera szirup keveréknek ez a lényege:

A Neera szirup egyik fő jellemzője gazdag ásványi anyag tartalma. A juharszirup gazdag mangánban és cinkben, pont abban a két ásványban, amely a pálmaszirupból szinte teljesen hiányzik. Ezzel szemben a pálmaszirup nagy mennyiségű káliumot és kalciumot tartalmaz, ez a két ásványi anyag pedig fontos a sejtek megfelelő működéséhez és így a szervezet méregtelenítéséhez. Megfelelő arányban vegyítve a Neera szirup ásványi anyag tartalma gazdag és kiegyensúlyozott.

Ásványi anyag összetétel 1000g szirupban:

Vas 20mg

Mangán 45mg

Cink 55mg

Magnézium 150mg

Nátrium 370mg

Kalcium 1800mg

1228. 584e02e271 (válaszként erre: 1223. - 2577cdcc12)
2008. ápr. 11. 08:49

Nem értetted meg, sajnos.

A juharszirupok, amiket általában árulnak és olcsó, mind cukrozottak.

Hozzáadott cukrot tartalmaznak, rajta is van

általában a korrektebb helyeken a terméken.

(Nézdd meg a Drogerie Marktban árultakat, ők elég korrekt kereskedők...minden rajta van az összetevők között: cukor...)


Ez kb. olyan, mint amikor a Schorbert Norbi végre leírta, hogy a 100 %-os sűrítményből felengedett levek tartalmaznak cukrot..Így is van.

Nekem van otthon gyümölcs- és zöldségcentrifugám,

ha csinálok narancs-almalevet frissen, annak mindig más íze van, sokkal kevésbé édes, mint a kapható 100 %-os gyümölcslevek.

Le is szoktam róluk.


A Neera szirup ismertetőjénél leírják, hogy lecsapolják és főzéssel sűrítik sziruppá...pont úgy, mint ahogy annak idején mi otthon főztük a szilvalekvárt, hozzáadott cukor nélkül...


Ez bizony nagy különbség..

Nem erőltetés a Neera, csak ami jó és valódi, azt kár lebecsülni...

1227. annaluca (válaszként erre: 1216. - Pimpi3)
2008. ápr. 11. 08:37
Hogy vagy pimpi? Vigyázz magadra, és gyógyulj meg ebben a szép tavaszi napsütésben!
1226. 2577cdcc12 (válaszként erre: 1225. - Andreamano)
2008. ápr. 11. 08:11
Értettük :o)
1225. andreamano (válaszként erre: 1222. - Andreamano)
2008. ápr. 11. 08:10
Látszik reggel van,piszkálja az agyamat ez a nagy szél,mert ezt igen jól megfogalmaztam,azért remélem érthető volt valamennyire.
1224. 2577cdcc12 (válaszként erre: 1222. - Andreamano)
2008. ápr. 11. 08:09
Én akit ismerek és itta, mind visszahízta, és ugyanúgy ahogy írtad a többség többet is.
1223. 2577cdcc12 (válaszként erre: 1218. - 584e02e271)
2008. ápr. 11. 08:08

"A Neera szirupot Svájcban fejlesztették ki, tiszta C osztályú kanadai juharszirup és délkelet-ázsiai pálmaszirupok keverékéből." Tehát mi a nagy része? Juharszirup. Persze nem a Tescos 250 forintos vackot kell megvenni, hanem a minőségit.

"A bio Juharszirupokat, természetesen ellenőrzött biogazdálkodásból kétféle minőségben, fokban találhatja meg a vásárló: No. 1 világos(A-fok) és No. 2. sötétebb(C-fok)." Tehát ugyanaz a minőség... És nincs benne hozzáadott cukor "Az emberi szervezet másképp dolgozza fel a juharszirupot, mint minden más édesítőt, például a kukorica szirupot, vagy a közönséges cukrot. Ezek a termékek megterhelik szervezetünket, míg a juharszirup számos fontos vitamint, aminosavat, ásványi anyagot tartalmaz."

Na ennyit erről :o)

2008. ápr. 11. 08:08

Jó reggelt!


Nekem a barátnőm itta,de nem az eredetit,és így fogyott tőle,ő inkább fogyásra használta.

Tegnap voltam dokinál,és Ő mondta,hogy mindent kipróbál ami megjelenik a piacon,és az eredeti neera sziruptól nemhogy fogyott,hanem hízott,mert utána amikor abbahagyta diétás elkezdett étkezni,és ami lement +1 kilóval több is visszajött nála!Szerintem én is így járnék!

1221. 2577cdcc12 (válaszként erre: 1219. - 584e02e271)
2008. ápr. 11. 07:55
Egyébként jól ismerem a terméket, lévén nem újdonság :o)
1220. 2577cdcc12 (válaszként erre: 1218. - 584e02e271)
2008. ápr. 11. 07:54

Nem haragszom, de a végeredmény a juharsziruppal is ugyanaz lesz, mint a Neeraval, az meg hogy cukrozott azért nem olyan gáz, mivel úgyis eléggé lecsökken a kúra alatt a szénhidrátbevitel.

Egyébként azoknak írtam, akik nem engedhetik meg maguknak a Neera-t, és az emberek nagy része fogyás miatt, és nem tisztításra használják.

2008. ápr. 11. 07:31

Egyébkét Jó Reggelt mindenkinek!


Villers, ne haragudj, hogy ilyen vehemesen védem a Neera-t, de pont ez a baj, hogy a juharfaszirupok mind cukrozott, hígitott termékek...


Nézzétek meg a honlapot és megértitek:


www.neera.hu

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook