Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 100 kg felettiek, mit tegyünk? Kezdjük együtt és segítsünk egymásnak! fórum

100 kg felettiek, mit tegyünk? Kezdjük együtt és segítsünk egymásnak! (beszélgetős fórum)


18. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 17. - Maruszja)
2008. márc. 1. 13:43
Köszönöm:)Nekem ép 8assal kezdődik a súlyom,de 6ossal kellene kezdődjön,úgy sem lennék vékonyka,mert husis alkat vagyok,engem igazán a hasam és az úszógumim zavar,mert az aránytalanul,feltünően nagy,terhesforma kinézetem van tőle.
17. Maruszja (válaszként erre: 16. - Ccd9bb7d17)
2008. márc. 1. 13:40

Szia Jutka!

Hála már én sem vagyok 100 kg, csak 91, de ez is nagyon sok. Alíg várom már, hogy 8-cassal kezdődjön a súlyom. Egyszerűen nem tudom elérni. Igaz, hogy mostanában többet bűnözök, pipa is vagyok érte magamra.

Igen, sokféle fogyózási módszer van. Nekem ez vált be, amelyiket csináltam eddig november óta.

Sok sikert kívánok Neked!

2008. márc. 1. 13:33
Én még nem vagyok 100kg, le szeretnék fogyni,de emiatt új fórumot tényleg nem szeretnék,így csatlakozhatok?....kb 15-20kgtol kellenen örök búcsút vennem,de még nem tisztáztam le magamban milyen módszert is szeretnék követni...
15. pimpi3 (válaszként erre: 14. - Maruszja)
2008. márc. 1. 13:26

Köszi,aranyos vagy!Már jobban van kicsit!

Én is csak szénsavas ásványvizet iszok és sima csapvizet,ami nekünk kutból jön!Nemtudom nekem miért nem adtak gyógyszert,lehet a sok betegségem miatt!Most ugys megyek a korházba és ott remélem segitenek!

Mostanába mindenki más fogyira esküszik!Annyit olvastam és mindnek más avéleménye!Van amejik azt írja nem szabad reggelizni sokat,van amejik meg hogy csak reggelire szabad !Na de tökmindeggy!Remélem sikerül ,még most jól birom!

Mindenkinek sok sikert kívánok!

14. Maruszja (válaszként erre: 12. - Pimpi3)
2008. márc. 1. 13:17

Szia!

Nekem van egy régi szakácskönyvem és abban az szerepel, hogy a fogyókúra alapelve az, hogy reggel ne együnk csak egy darab akármilyen gyümölcsöt. Délben lehet ebédelni akár húst is, csak nem krumplival, vagy rizzsel, hanem zöldséggel. Vacsorára pedig megint vagy gyümölcs, vagy ugyanaz mint ebédre csak sokkal kevesebb mennyiségben. És mellette legalább 2-3 liter folyadékot meginni, ami szénsav nélküli ásványvíz. Nos, a 90 napos diéta majdnem ugyanezen alapul csak 4 naponta váltakozik. De gondolom, hogy ezt ismered. Én még mellette szedem a Reductilt, amelyet csak házi orvos írhat fel és meg is teszi amennyiben tényleg kövér, duci az illető. Az enyém minden szó nélkül egyből felírta és velem együtt örült, hogy mennyit adtam le. Én emellett még szedek vérnyomáscsökkentőt is és kávét is iszom napi háromszor, de cukor nélkül, tejporral. Ásványvizet pedig csak a szénsavasat tudom meginni, de nekem ez így is jó.


A kislányodnak mielőbbi gyógyulást kívánok!

Neked pedig sok sikert a fogyókúrához!

13. Maruszja (válaszként erre: 11. - F15)
2008. márc. 1. 13:08

Szia!

Sok sikert kívánok Neked a fogyózáshoz! Ha nagyon akarod és betartod biztos sikerülni fog. Sok-sok lemondás és kitartás biztos meghozza a sikert és nyárra csinos leszel!

Ezen az esős napon (legalábbis felénk) kívánok jó hétvégét Neked és szép napot!

12. pimpi3
2008. márc. 1. 10:08

Sziasztok!Mindenkinek szép napot kívánok!Nagyon rossz az idő,és mennem kell ki hagymátdugdosni!Lesz megint izomlázam,mint a multhéten!Biztos nagy hülyeség de ettem reggelire egy zsömlét ujhagymával!Igy viszont egész nap kibirom 1 pohár müzlivel és1-2 almával!Vagy tegnap pl 1 narancsot ettem!A kislányom elkapta ezt a rota vírust!2 nap alatt lefogyott sokat szegénykém!De nagyon örül neki és mondta hogy ennyit ért legalább a betegség!Olyan aranyos volt!:)

Estére benézek még!

Anikó,Te mit ettél ?

11. f15
2008. márc. 1. 10:06
sziasztok lányok, én a héten kezdtem el újból a diétát , tavaly szeptember óta már 13 kg fogytam az atkinsel ez kb 2 hónap volt, de utána abba hagytam, ezen a héten újból kezdtem igaz elég rosszul voltam hét elején, puffadás és miegymás, de ma kimondottan jól érzem magam, nem is igazán az atkinst akarom követni, hanem a legfontosabb az hogy kiiktassam a kenyeret, tésztát, rizst, krumplit és az édességet, és talán akkor nyárra én is még letudok adni egy 30kg. Majd meglátjuk, de most nagyon elszánt vagyok.
2008. márc. 1. 08:42

Mindenkinek jó reggelt kívánok! Most ébredtem fel másodszorra.

XXLady köszi, hogy írtál már a másik topikban is. Remélem, hogy Anikó is meg fog jelenni.

Hát lányok az a helyzet, hogy ma és holnap nagytakarítás lesz nálunk, mert holnap este jön egy házaspár hozzánk, akik legalább egy hét, vagy 10 napig itt lesznek. Azért a fogyókúrát igyekszem továbbra is tartani, mert nem szeretnék hízni.


Mindenkinek sok-sok fogyást kívánok és azt, hogy minél előbb érje el a kívánt súlyt. Nekem is hűűű de sokat kell még addig leadnom!

2008. márc. 1. 05:35
Anikónak és XXLadynek üzenem, hogy van egy másik topik, ahová szintén "beszállhatnátok" beszélgetni. Ez a Békéscsaba és környéke. Vagyunk már ott egy páran: Csabáról, Csorvásról, Szarvasról, Gyuláról, Békésről és jókat szoktunk beszélgetni egymással. Várlak benneteket!!!
2008. márc. 1. 05:32

Szia Anikó!

Én is békéscsabai vagyok, mint Te és én is duci vagyok, mint Te. Én már november óta fogyózok. Először elkezdtem a 90 napos diétával, majd a körzeti orvosom felírta számomra a Reductil nevű gyógyszert. Így sikerült eddig leadnom 17 kg-ot. Szívesen felveszem Veled a kapcsolatot, de még nem most, mert elkövetkezendő 2 hétben vendégeink jönnek. Majd jelzek Neked priviben, hogy mikor, hol találkozzunk, hiszen egy városban lakunk.

Látom, hogy Te fiatal vagy, én már annak ugyan nem vagyok mondható, de mégis szeretnék fogyni. A többit élőben. Üdvözöllek és sok sikert kívánok Neked és minden fogyózónak.

7. xxLady (válaszként erre: 5. - Cupcake)
2008. márc. 1. 05:32
Cupcake! És milyen eredménye van már az erőfeszítéseknek? Nagyon irigyellek az elhatározásodért :)
2008. márc. 1. 05:32
sziasztok Lányok! Én a 90 napossal fogytam igen szépen, és nem szedtem vissza majdnem egy évig egy kilót sem a leadott 15 kg-ból (az hogy utána visszajött öt-hat kiló, annak volt köszönhető, hogy abszolúte nem figyeltem arra, mit tömök a búrámba:) ). Az Atkinssel újabb nyolc kilót nyomtam le (három hét alatt) - ezt nem tudom én se azóta se megismételni :(. Most a barátnőmtől ellesett módszert igyekszem betartani, miszerint este öt után semmit sem eszem (ásványvíz, max tea). De újra rá fogok állni az Atkinsre, mert a tavaly tavasszal hordott cuccaimban meglehetősen húsvéti hangulat fog el - a látvány a kötözött sonkára emlékeztet:). :(
2008. márc. 1. 01:21

sziasztok!

én úgy nagyon komolyan 3hete kezdtem el.

konkrét módszerem nincs,igazából kizártam a tésztát,cukrot,kenyeret és minden ilyesmit,teázgatok,mindennap mozgok kb egy órát. nagyon sokmindnet kipróbáltam már:( 90naposról én is hallottam ilyeneket és azért nem is mertem elkezdeni. nem tudom mi is lenne a legjobb sajnos:(

de jó lenne ha sikerülne végre..:)

2008. febr. 29. 15:18
Jaj de jó, hogy már írtatok, gondoltam még kikapcsolás előtt meglesem, hogy válaszolt-e valaki, de nem is reménykedtem! Köszönöm a felajánlást, lesznek kérdéseim, csak most rohannom kell itthonról! Nekem sincs konkrét elgondolásom még, mert a 90 naposon agyaltam régen, de egyre többen írták, hogy visszaszedték a végén, amit leadtak, még többet is! Majd jelentkezem! Köszi!
3. pimpi3 (válaszként erre: 1. - Aniko1986)
2008. febr. 29. 15:11

Szia Anikó!

Én is most kezdtem a fogyizást!Még nemtudom pontosan hogy tegyem,de csak lesz valahogy!Te tudod milyen módszert fogsz alkalmazni?

üdv Pimpi

2008. febr. 29. 15:08
Fogyni ugyan nem akarok, de segíteni tudok. Ha kajálással vagy mozgással kapcsolatos kérdésed van, tedd fel bátran :)
2008. febr. 29. 14:39
Sziasztok! Én egy 21 éves lány vagyok és amióta élek súlyproblémám van. Ez szomorú, de mostmár tennem kell ellene! Egyszer már belefogtam, de nem jutottam túl sokra, de most újból nekikezdek! Tudom, már nagyon sok ilyen fórum van itt, de gondoltam ha újat nyitok esetleg vannak olyan emberek akik most kezdik a fogyókúrát, így könnyebb, mint több ezer oldalt visszaolvasni. Remélem találok majd társakat és olyanokat akik tudnak nekünk segíteni, tippeket adni. Segítsük egymást, hátha így könnyebb! Akárki jöhet, mindenkit szeretettel várunk!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook