Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Zsírbontó keménymag - 90 nap mozgással és diétával július 18-tól. Ki akar velem tartani? fórum

Zsírbontó keménymag - 90 nap mozgással és diétával július 18-tól. Ki akar velem tartani? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
31. rosanegra (válaszként erre: 30. - Szabeebabee)
2009. júl. 19. 22:44
az első pár nap brutális, biztos kell egy kis idő mire megszokom..elvonási tünetek, az édesség miatt..
2009. júl. 19. 19:32
Kinek hogy megy?
2009. júl. 18. 22:19

Sziasztok!

Én ma sok dinnyét,2kukoricát,meg zöldséget ettem!:)

Mozgás az nem nagyon volt a nagy meleg miatt,illetve a vihar miatt sem:)

2009. júl. 18. 18:55
Nah akkor én most szépen rá is állok a futópadomra, elvégre szegénykém hosszú ideig csupán szobainasként funkcionált :P kezd kellemesen hűlni az időjárás, gondolom lassan ideér a viharos időjárás hozzánk is...
2009. júl. 18. 18:50

Sziasztok!

Nagyon jó ötletnek tartom a kezdeményezést, így hát csatlakozom hozzátok! Nos az adataim:165/69 Szeretném nagyjából visszanyerni régi szülések elötti alakomat, akkor 49 és 52 között mozgott súlyom, de azóta szinte egymás után szültem és persze a terhesség alatti felhőtlen nasi:)

Én a 90 naposat választom és próbálom elszántan betartani.A mozgás...próbálkozok először a futással.

Kitartást mindenkinek!Talán együtt könnyebb lesz!

2009. júl. 18. 18:19

Sziasztok!

Én is beneveznék... 165 cm/105,5 kg :( pajzsmirigy alulműködést vizsgáltatok jövő héten, remélem, még nem nagyon megkésve... Remélem, sikerül kitartanom :) most kb. egy hete kis adagokat eszem, kenyérfélét lehetőleg minimálisat és este hat után semmit, illetve minden nap mozgok kb. fél órát. Egyszer már csináltam a 90 naposat, akkor nagyon jó volt :) ezideig még nem döntöttem, azt a diétát választom-e, de a mozgást már elkezdtem :)

Sikeres fogyást minden topiclakónak! :)

2009. júl. 18. 11:36
Sziasztok ki mit eszik ma? ma barit reggeliztem:-) ebédre virslit eszek, savanyúsággal.
2009. júl. 18. 11:10

Hát, akkor mától indul a fogyi!

Sok erőt, kitartást mindenkinek!

23. 7c79ff1565 (válaszként erre: 22. - Enka87)
2009. júl. 17. 18:28
Legalább van valami kitűzött célod, mindig ez lebegjen a szemed előtt. Ha igazán kitartó mindenki, sikerülni fog! Üdvözöllek a csapatban
22. Enka87
2009. júl. 17. 17:17

Sziasztok!

Én is csatlakoznék a lelkes fogyni vágyók táborába. Szeptemberre kellene formába hozni magam, mert koszorúslány leszek a barátnőm esküvőjén. 165/72...innen indulok és szeretnék 60-62 ig lemenni :) Úgyhogy rámfér a segítség!

Holnaptól én is veletek tarok!

2009. júl. 17. 14:37

Sziasztok! Látom azért gyülekezünk itt is:-) Holnap lesz a nagy nap, a fogyizás első napja. Én a 90 naposat kicsit átvariáltam, remélem így is működik majd: fehérje, zöldség, fehérje,gyümi+havi1 fogyadék. Sok rostos gyümit kell ennem, meg zöldséget, h rendbehozzam a bélműködésem. Kinek milyen adatai vannak, célszerű feljegyezni valahová, ha meg elég sokan lesztek, csinálhatunk egy közös táblázatot is. Enyém: 168/63

Ki kell bírnunk min. 3 hónapig, inkább pár hónap mint az, hogy arról szóljon az életünk, h állandóan fogyizni kell. Persze, mozgás nélkül magában a diéta nem sokat ér.

2009. júl. 17. 11:31

Sziasztok !

Jövök!

Nincs sok időm, ezért inkább olvasgatni foglak Benneteket, de ez is erőt ad nekem!

Szükségem van rá!

Csatlakozom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

164/90 :)))(

Tehát: holnaptól !

( vagy : inkább most, rögtön! )

2009. júl. 17. 10:21

Jó reggelt! van itt valaki?

túl vagyok az első napon és sikerült. Ma este parti lesz ismét egy akadály.

18. giorcub (válaszként erre: 1. - 7c79ff1565)
2009. júl. 16. 17:33

63 kg tunik olyan soknak, de hogy milyen magas vagy azt nem latom sehol, marpedig fontos adat (vagy bmi ha titok;).

en a helyedben 90napost elfelejtenem, egy kiegyensulyozott egyenletes taplalkozas sok zoldel es feherjevel sokk jobb es tarthatobb. meg milyen dieta az amelyikben szenhidrat nap van...

javaslom olvasd el laconicgirl forumtars bemutatkozo szoveget es eredmenyeit:

[link]

2009. júl. 16. 16:39
én haza megyek és holnap jelentek
2009. júl. 16. 16:19

Én többet, mint Ti.

Nekem október óta feljött kb. 15 kg. Ami kiderült most kedden a kivizsgáláson, hogy a pajzsmirigy alulműködés miatt volt, így azt szeretném leadni.

2009. júl. 16. 16:16
Én szülés előttig 55 kg voltam, most vagyok 63, de néha felmegy 64-re. Ingadozik egy két kilót. Célom a régi súlyom, de ha több, nem baj. Nemtudom kinek van még hasonló tünete, de nekem nehéz ezt a súlyt cipelni, ezért is fáj a lábam. A melleim nagyok, a gerincemnek meg ez nem tesz jót. Renus te mennyit akarsz fogyni?
2009. júl. 16. 16:05

itt az ideje, hogy eláruljam

160 cm magas vagyok

2 éve nem mozdult el igazából a mérleg 2-3 kg ide oda mozgott

ma reggel 73,4 km voltam

az esküvőnkön 52 kg voltam

reális célt szeretnék magam elé tűzni

jelen pillanatban csak a 68 kg-ot szeretném elérni és ha megy megyek én is tovább

2009. júl. 16. 15:59

kb. 170cm , és 100kg volt. Tehát elég nagy súlyfelesleg volt neki. Persze, könnyebb a többről indulni, mint akinek kevesebb a feleslege.

De muszáj neki indulni!



Ki mennyit akar fogyni?

12. 7c79ff1565 (válaszként erre: 9. - 4ece112af0)
2009. júl. 16. 15:57
-15 kg wow, gratula neki, biztos kitartó akkor. Mennyi kg-ról indult? azért nem mindegy, h milyen magas, és hány kg az ember. a többről hamarabb lemegy, mint a kevesebbről.
2009. júl. 16. 15:56
én is igyekszek adagot csökkenteni, de ügyelni kell szeriontem arra is, h legyen bennünk valami(mivel a diéta töbsége anyagcsere lelassulást okoz) Én meg az a tipús vagyok, akinek a székletmozgása heti - másfél heti 1re tevődik sajnos. Szóval nekem ezt is rrendbe kell tennem sok gyümivel, zöldséggel.
10. 5e76004fb5 (válaszként erre: 8. - 7c79ff1565)
2009. júl. 16. 15:51

Köszönöm!

Minden fogyókúra holnaptól kezdődik!

Így én felkészülten a mai naptól már diétázom és a vacsi nem lehet más csak dinnye!:)))

2009. júl. 16. 15:47

Hello,


Én is csatlakoznék 90 napossal! :)

Már egyszer próbáltam, akkor 2 hét alatt lement 6kg, csak feladtam.

Most újra erőt adott egy ismerősöm, aki -15kgnál jár 90 nap alatt.

Mellette tornázni fogok Rubint Réka új 2009-es dvdjére.

Hajrá mindenki!:)

8. 7c79ff1565 (válaszként erre: 6. - 5e76004fb5)
2009. júl. 16. 15:28
Itt megkapod a támogatást, ezen az oldalon úgyis nagy a szeretet és jó a hangulat is. Most edd még teli magad minden jóval, mert 2 nap múlva beindul a nagy fogyiprojekt.
2009. júl. 16. 15:26

Sziasztok érkezők:-) Én régebben 90 naposoztam, csak nem voltam elég kitartó, alig volt pár nap amit igazán betartottam, és így is fogytam pár kilót, ami nem is jött vissza. Gondoltam, szülinapomra(okt. vége)nem ártana leadnom a többi felesleget, tényleg elég volt h nem jönnek fel a ruhák. EGy farmerba se lehet leülni normálisan, mert a háj meg kikandikál. Én a 90 naposnál szigorú szabályokat vetek be, min. 2,5l víz naponta, vagy zöld tea cukor nélkül; citromos víz. Ne mfogok banánt enni, amx nagyritkán, havonta 1szer esetleg. Itt a nyár, fini gyümikkel, dinnye, barack, az nagyon is jó.

Szénhidrát napon csak "hasmarsos" kenyeret eszek, abból is két vékony lapot. Vacsora meg nálam 17 óráig megkell lennie, később nem fogok enni, majszolni se répát, se zöldséget. Ha nagyon nem fogom bírni, zöld teát iszok, mert az kicsit elveszi az éhséget. Tornával kapcsolatban meg igyekszek még a leírtak mellett hasizmozni, hajlítani, lábemelgetni mint a kutyák kisdolog közben:-) Ja és a végén nyújtani(az jót tesz az izmoknak)

2009. júl. 16. 15:24
én is szívesen csatloknék, és inkább nekem kellene a támogatás. három éve minden nap elhatározom magam, hogy, majd ma és minden este elbukom. nincs időm leülni nyugodtan elfogyasztani a vacsorámat és marad a kapkodás.
5. 7c79ff1565 (válaszként erre: 2. - 2bc7365ec9)
2009. júl. 16. 15:16
Szia, légy üdvözölve :-) Azért a fórumba irogatással csak arra kell majd figyelni, hogy mivel fogyizunk, magunkra is kell időt szakítani, nemcsak a net előtt ülni, mert úgy tuti nem fognak leolvadni a zsírpárnák. Én igyekezni fogok minden nap írogatni, biztos többször ha van időm. Az update-t még sose próbáltam ki, nem tudom mennyire hatásos.
2009. júl. 16. 15:16

SZIA! 90 napos diétát eddig hogy bírod?


Nagyon nehéz?

2009. júl. 16. 15:15

Szia!

Marha jó kezdeményezésnek látom az ötletedet!Szerintem is sokkal könnyebben menne így a fogyás,már csak azért is,mert ha valaki bűnözni készül-eszébe jut,hogy:"ajaj,ezt valószínűleg be kell vallanom a többieknek",s azt nagyon tudja szégyellni az ember.

Én is 63 kg vagyok,nem vagyok "elhízva",de én is szeretnék legalább 3-5kg-tól megszabadulni.A képeim 2évesek,szóval azóta ennyi jött fel rám.

Én a sport részében szállnék be:) ugyanis a 90naposat már csináltam 1-szer,de ugye fél évet szünetelteni kell,no meg próbálom(!) azt az elvet követni,hogy 18óra után semmit sem enni!Perzse ez nem mindig sikerül!

Fogyjunk együtt! :)

2009. júl. 16. 15:12

Szia!

Én csatlakoznék hozzád. Sajnos eddig minden fogyis fórum kiahalt, ahova írtam. Remélem, itt tényleg elszántak jönnek össze. :)


Én november 9-ig szeretnék 15 kilót fogyni update-tel. Az én nagy bajom a torna, edddig még nem igazán tudtam rászanni magam.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook